Forum Klubu ROVERki.pl :: Rover 75 CDTi+ 2005r. automat~MatiNitro~"BluebeRRRrrry&
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Rover 75 CDTi+ 2005r. automat~MatiNitro~"BluebeRRRrrry&
Autor Wiadomość
dzelo23 




Pomógł: 60 razy
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1649
Skąd: wysokie mazowieckie

Rover 75

Wysłany: Pon Paź 30, 2017 08:01   

:mrgreen: Marek, Ty masz bzika na punkcie czerwonego i Twoje zdanie się nie liczy. Żeby nie było że się czepiam Ciebie to Longer też jest zdyskwalifikowany :p
Jak dla mnie trochę wali po oczach ale to może tylko na zdjęciu tak. Trzeba by zobaczyć na żywo.
_________________
Jeżdżę spokojnie bo nie ma czym poszaleć :/
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Paź 30, 2017 08:01   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
prebenny 




Pomógł: 46 razy
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Pon Paź 30, 2017 08:12   

Ja tam niebieski (zresztą chyba to widać ;) ) lubię ale powiem szczerze, że we wnętrzu 75 też mi nie leży.
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
 
 
MatiNitro 




Pomógł: 24 razy
Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 755
Skąd: Kielce

Rover 75

Wysłany: Pon Paź 30, 2017 19:41   

Podświetlenie na zdjęciu wygląda jakby raziło po oczach. W rzeczywistości jest łagodne. Postaram się więcej fotek dorzucić dla zainteresowanych.
Co do koloru to raz, że chciałem utrzymać wnętrze w jednym kolorze, bo radio jest podświetlone na niebiesko, oświetlenie w podsufitkach też mam niebieskie, oraz chciałem nawiązać do lakieru zewnętrznego.
_________________
BluebeRRRrrry 75 2.0 CDTi AUTOMAT
 
 
 
dzelo23 




Pomógł: 60 razy
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1649
Skąd: wysokie mazowieckie

Rover 75

Wysłany: Pon Gru 18, 2017 21:02   

Up up up :d
_________________
Jeżdżę spokojnie bo nie ma czym poszaleć :/
 
 
 
MatiNitro 




Pomógł: 24 razy
Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 755
Skąd: Kielce

Rover 75

Wysłany: Pon Gru 18, 2017 21:10   

Witam ponownie,
Jest kilka modyfikacji w Roverku, które warto pokazać.
Na początek obiecane zdjęcia wnętrza z nowym podświetleniem, mniej rażącym, bardziej rzeczywistym.


Szczerze nie żałuję podmianki i myślę, że pasuje do RRR jak i Rovera :D

Skusiłem się również i przyciemniłem szyby w aucie.
Na początku przyciemniony miałem przód oraz tył, w foliach 50% przód i 25% tył, jednak przód zerwałem z przyczyn prawnych i ich dalszych konsekwecji w przypadku kontroli.
Został sam tył ;) Uważam że wygląda to bardzo ładnie, nie za ciemno na zawenątrz ale za to ciemno w środku :) Myślę, że w zamian dołożę jeszcze pasek przeciw słoneczny na przednią szybę, aby przyciemnić wnętrze.
Fotki do oceny ;)


I tu najlepsze :D Jako, że kompletnie przypadkiem, bez premedytacji zakupiłem lampy xenonowe :D szkoda mi było nie zamontować ich :D Długo się zastanawiałem czy mając je luzem na szafie, wysyłać do przeróbki na bi-xenon i dokładkę ringów itd. postanowiłem poeksperymentować i zrzucić zderzak z RRR. W międzyczasie dokupiłem zestaw spryskiwaczy do polifta, aby xenony chodziaż sprawiały zewnętrzne wrażenie oryginału. I w sobotę przy +1 Celsjusza, na ulicy zacząłem ściągać zderzak.
Po 3,5h godziny xenony, spryskiwacze i syrena zaczęły działać :)



Niestety jakość światła pozostawia wiele do życzenia biorąc pod uwagę, że to xenony, ale nowe żarniki już zamówione. Mam nadzieję, że na początek nie będzie potrzebna regeneracja odbłyśników. Przy podmianie żarników, podmienię również rezystor wentylatora.
_________________
BluebeRRRrrry 75 2.0 CDTi AUTOMAT
 
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Gru 21, 2017 21:49   

Hm, środka nie komentuje ;D natomiast z zewnątrz wygląda to całkiem sympatycznie :)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
tommasino 
Moderator




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 472
Skąd: Rzeszów

MG ZT

Wysłany: Pią Gru 22, 2017 08:54   

MatiNitro, Dla mnie bomba!!!!! Gdybyś miał jasny środek i drewniany kokpit to niebieskie podświetlenie faktycznie nie pasowałoby. Wydaje mi się, że chlopaki mają przed oczami deski od swoich aut i marudzą :twisted: :twisted:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
MatiNitro 




Pomógł: 24 razy
Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 755
Skąd: Kielce

Rover 75

Wysłany: Sob Gru 23, 2017 16:35   

tomasino, dokładnie tak, wnętrze czarne, fotele, boczki, deska rozdzielcza rówinież.
Ten niebieski świetnie to przełamuje.

Dziś delikatnie skacowany znowu zrzuciłem zderzak i wymieniłem żarniki w xenonach .

Na początek zakupiłem jakieś chinole za 11 funtów.
A to dlatego że chciałem ocenić czy można uzyskać więcej światła bez regeneracji odbłyśników.
Myślę, że światła jest więcej, w nocy się okaże dokładnie. Jeśli tak to pomyślę o żarnikach z wyższej półki. Niestety jedna lampa nie chce się regulować. Widać, że silniczek próbuje ruszyć lampą ale coś go widocznie blokuje.
Dodatkowo zamontowałem rezystor wentylatora. Lekko nie było bo robiłem to pomiędzy śmigłami ale działa jak należy.

Czekam na opinie i pozdrawiam.
_________________
BluebeRRRrrry 75 2.0 CDTi AUTOMAT
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink