Forum Klubu ROVERki.pl :: [MGF] SWAP na MG ZR 160
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Udostepnij na Facebook [MGF] SWAP na MG ZR 160
Autor Wiadomość
Mina666 

Wysłany: Czw Lis 23, 2017 22:02   [MGF] SWAP na MG ZR 160
Rodzaj silnika: benzyna Pojemnosc silnika: 1.8 Rok produkcji: 1999

Posiadam standardowego MGFa 118KM, od 3 lat stoi w garażu, silnik do wymiany,pęknięty blok. Mam do kupienia MG ZR 160 anglika po dobrych pieniądzach, całego. Czy jest w ogóle możliwe przełożyć to do MGFa? Jakie części trzeba przełożyć? Silnik, wiązkę, komputer, co jeszcze? Nie znam się totalnie, przed chwilą dostałem ofertę na tego ZRa, ile by kosztowało takie przełożenie? Można to w ogóle wycenić? Czy lepiej się w to nie bawić i zrobić tak jak było? Z góry dzięki za wszelkie opinie.

SPAMU¦

Wysłany: Czw Lis 23, 2017 22:02   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)

Markzo 
Klubowicz

Rover 75

Wysłany: Pią Lis 24, 2017 05:47   

Przerzucasz sam silnik + kolektor wydechowy, ssacy, przepustnica, wiazka, komputer. Jakas lekka zabawa moze byc przy podpinaniu wiazki, mozesz poszukac wiazki od mgf/tf vvc. A i wyjscie z kolektora wydechowego do tlumika bedziesz musial przerobic pod nowy kolektor. Na sam koniec wywaic immo ze sterownika vvc. Ogolnie raczej lajtowo :)

Malignus 

MG TF

Wysłany: Pią Lis 24, 2017 22:56   

Dokladnie jak pisze Markzo.Mi również lazila po glowie zmiana silnika,lecz na dobrych wiatrach czyli dolocie i wydechu mam to samo co 160:-)
Mysl

[ Dodano: Pią Lis 24, 2017 22:56 ]
zjalo mi kawalek posta,mysle ze to będzie mila droga do zrobienia dobrego mgf-a,sam miałem na walkach piper crosa i dobrze wspominam,z seri mi wypluło na hamowni 128 kucy

Odpowiedz do tematu