Forum Klubu ROVERki.pl :: Rover 75 ze Śląska - proszę o ocenę PILNE
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Rover 75 ze Śląska - proszę o ocenę PILNE
Autor Wiadomość
CoCu 



Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 62
Skąd: tunel



Wysłany: Pią Gru 22, 2017 12:24   Rover 75 ze Śląska - proszę o ocenę PILNE

Pojawiła się dziś nowa oferta na Rovera 75. Ze wszystkich jakie dotychczas widziałem, ta jest najciekawsza dla mnie, bo czegoś takiego właśnie szukam.
https://www.otomoto.pl/of...html#782d3392cf

Z minusów:
- ponoć od dołu jest rdza do zrobienia,
- w wahaczach do wymiany tuleje gumowe,
- zastanawiające, że tylko z jednej strony jakby nowe reflektory czołowe,
- na jednym ze zdjęć widać, że panel środkowy w kabinie, odstaje cały po prawej stronie. To też jest zastanawiające.

Mocno mnie ta oferta interesuje.
Panowie, czy ktoś z Was mógłby pomóc mi i podjechać ocenić ten samochód? Czy warto kupować? Cena dobra, dziwnie aż za dobra. Proszę Was najmocniej o pomoc. Jestem zdesperowany samemu jechać, ale podróż spod Warszawy tania nie będzie. Już wolałbym jakoś się dogadać z kimś z Was...

Zależy mi też na czasie, bo jeśli faktycznie by się okazała ta oferta dobra, to boję się że szybko może zniknąć. Pomożecie?
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Gru 22, 2017 12:24   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
christopher7 
Klubowicz





Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 803
Skąd: Poznan

Rover 75

Wysłany: Pią Gru 22, 2017 17:29   

Stłuczki się zdarzają i pewnie reflektor prawy był wymieniony a ten z lewej jeździ od nowości. Z tym panelem środkowym to CoCu masz niezłe oko bo w pierwszym momencie tego nie zauważyłem :-|
Jakby ktoś oglądał to niech obejrzy czy fotel pasażera nie jest po wystrzale poduszki bocznej/szyty.
Te dywaniki z tyłu mokre są czy co?
_________________
Kontakt: 780177880
email
wiadomość
nadmiarowe części, gadżety i akcesoria do Rovera 75 i MG :szoping:
 
 
CoCu 



Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 62
Skąd: tunel



Wysłany: Wto Gru 26, 2017 22:18   

Tę szparę nad panelem wylukał mój kumpel. Pokazuję mu oferty jakie znajdę w sieci. On się na autach co nieco zna, więc lepiej wie na co zwrócić uwagę niż ja.
Ale sam ma starego Merolka 190E, dlatego o pomoc w ocenie Roverka wolę się zwrócić do Was, czyli osób mających najlepsze rozeznanie w tym temacie.

[ Dodano: Wto Gru 26, 2017 22:18 ]
Przepraszam, że się narzucam, ale nie jestem napalonym nastolatkiem ale gościem już niemal 40-to letnim który zamarzył o takim autku, ale nie ma doświadczenia i liczył na Waszą serdeczną pomoc. Bardzo bym chciał taki samochód, ale boję się zakupu, by się nie okazało, że na dzień dobry będzie trzeba wsadzić kilkanaście tysięcy jakich nie mam. Liczę na Waszą wiedzę i doświadczenie.
 
 
 
tommasino 
Moderator




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 472
Skąd: Rzeszów

MG ZT

Wysłany: Wto Gru 26, 2017 23:20   

CoCu, Po przeczytaniu opisu tak naprawde to nie ma nic oprócz informacji w jakim to auto jest wspaniałej kondycji i jaka jest długa lista wyposażenia. Sam napisałeś swoje spostrzeżenia co do lampy i odstającego tunelu co juz w pewnym sensie powinno wlączyć czerwoną lampkę. To należałoby ustalić z obecnym właścicelem. Najlepiej zadzwonić i dopytac sie o więcej szczegółów. Jak również kiedy zmieniany był rozrząd? Nie wiem czy juz się doinformowałeś, ale wymiana rozrządu w takiej zabawce to 2 tyś złotych. Jeśli chciałbyś zagazować to dodatkowo 3-3,5 tysiecy.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
CoCu 



Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 62
Skąd: tunel



Wysłany: Sro Gru 27, 2017 16:14   

Dzięki za odzew.
Dzwonione oczywiście było. I oczywiście nie wszystko jest tak pięknie jak opisano. Co nie znaczy zaraz, że musi to przekreślać ten egzemplarz.
Co do rozrządu to już na forum wyczytałem wcześniej jaki to koszt.
 
 
 
tommasino 
Moderator




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 472
Skąd: Rzeszów

MG ZT

Wysłany: Sro Gru 27, 2017 16:37   

CoCu, napisałem Ci o kosztach wymiany rozrządu ponieważ napisałeś, że nie chcesz inwestowac dużej sumy. Niestety ale R w Vce nie należy do tanich w utrzymaniu, a tym bardziej w doprowadzaniu go do należytego stanu :)

Niestety ciężko jest znaleść R w dobrym stanie za tak niskie pieniądze. Ale kto wie? Dobrze by było gdyby ktoś kto mieszka w pobliżu mógł go zobaczyć i dać znać czy warte uwagi.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
columbus73 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 189
Skąd: Rybnik



Wysłany: Sro Gru 27, 2017 17:36   

Niby ma tempomat a kiera z prawej strony goła . Wolbrom to raczej bliżej Krakowa , może stamtąd ktos by to ogarną , ale pachnie mi ta okazja jakims gniotem .
_________________
Aby nasze życie było twórcze, musimy pozbyć się lęku przed popełnieniem błędu
Krzysztof 605059876
 
 
marek501 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 296
Skąd: Kutno



Wysłany: Sro Gru 27, 2017 22:50   

Tu jest ciekawa oferta https://www.otomoto.pl/of...i-ID6znsYW.html serwisowany i zadbany.
_________________
marek501
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów "ROVER 220 SDI '97" - pilne . prosze o ocene
musialek80 Chcę kupić ROVERka 15 Pią Sie 06, 2010 18:56
musialek80
Brak nowych postów Rover 75 Proszę o opinie. Pilne
miuzziker Chcę kupić ROVERka 6 Wto Paź 05, 2010 21:25
yaro38
Brak nowych postów PILNE Proszę o opinie - rover 214i:)
90kali Chcę kupić ROVERka 4 Wto Gru 07, 2010 12:46
imejdz
Brak nowych postów PILNE Proszę o opinie - rover 214i:)
90kali Chcę kupić ROVERka 3 Pon Gru 06, 2010 10:34
leszczu



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink