Forum Klubu ROVERki.pl :: Dyskusja o komunikacji klubowej (wydzielona z 'Urodzin')
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusja o komunikacji klubowej (wydzielona z 'Urodzin')
Autor Wiadomość
prebenny 




Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Sob Lut 10, 2018 14:16   

Remigiusz zauważ, że nowych samochodów owszem nie przybywa - ale czy rynek aut u nas opiera się na samochodach nowych? Rovery są coraz tańsze i coraz 'szerzej dostępne' więc to też nie jest tak do końca.

Jak 3 lata temu kupowałem 75 to był to w mieście ewenement. Teraz prawie, że na każdym rogu widzisz 75.
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Lut 10, 2018 14:16   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Sob Lut 10, 2018 14:29   

prebenny, Ale zauważ przez to ze jest tani kto tym śmiga i jak 70% aut wygląda ;) Sa to głownie kupione to tłuczenia bo ich nie szkoda bo są tanie. I co roku będzie gorzej.

A ja nie mowie ze nasz rynek jest oparty o nowych tych ze te auta są coraz starsze i gorzej o perełki. A jedynie ewenementy odratowują te auta jeszcze i są tutaj w klubie :wink:

Ja zaprzestałem już kogoś namawiać na klub bo tych co spotykam to albo ludziska co auta robi jako rodzinę wozy albo starsze osoby to jazdy do kościoła i nikogo jakieś kluby nie interesuje. Młodych jak spotkasz to za kilka miesięcy już tego auta nie maja jakoś :-|
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
prebenny 




Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Sob Lut 10, 2018 14:50   

Remigiusz ale jak przestaniemy walczyć o te 2, 3 ,4 osoby to wtedy tak jak mówisz - zostanie grupka 'stałych bywalców'.
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Sob Lut 10, 2018 18:54   

prebenny, Ale prędzej czy później to nastąpi ;) To jak islamizacja Germanów :wink:
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
prebenny 




Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Sob Lut 10, 2018 19:02   

Remigiusz w takim razie po co przyjeżdżasz na zlot skoro klub i tak kiedyś umrze?

To, że 'i tak kiedyś' nie znaczy, że mamy to olać i jeszcze to przyspieszyć.
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Sob Lut 10, 2018 19:18   

prebenny, A umarł już :?: Jest chętnych jak widać jeszcze sporo wiec nie umarł, wszystko się zakończy śmiercią naturalna.

Tak samo się mogę ciebie zapytać to po co żyjesz skoro i tak każdy znasz kiedyś umrze. :wink:

Uważam ze nic na sile nie powinno być robione, skoro nadal są pasjonaci to klub będzie istniał. I niby to ze ktoś nie wysłał przypomnienia o składce to ma niby przyspieszyć śmierć naturalna ?
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
adam_26 




Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 1001
Skąd: Rzeszów

Rover 75

Wysłany: Sob Lut 10, 2018 19:19   

Remigiusz napisał/a:

Co do pomysłu greg-si, to uważam ze fajnie by było mieć taki temat przypięty na forum lub stronie jak kalendarz klubowy na 20xx Gdzie widać wszystkie terminy spotkań i innych imprez klubowych. Z dodatkiem np status w planowaniu, itd. Ewentualne miejsce lub rejon i koszty itd. By to niektórym ułatwiło planowanie :wink:


Jak najbardziej jestem za zrobić taki temat coś jak " ROVERkowy rozkład jazdy 2018" :P zrobić jakiś plakat terminowy (nawet po prostu miesiące ) i wrzucić na FB z odnośniem tematu na forum gdzie będą szczegółowe dane terminy itp aktualizowane przed terminem wydarzenia :P
_________________
:pisze:
 
 
martinsc 



Dołączył: 01 Sty 2016
Posty: 76
Skąd: sosnowiec/olsztyn

Rover 75

Wysłany: Sob Lut 10, 2018 19:41   

Tak czytając wasze wpisy jest w tym prawda, fakt iż roverka mam prawie 5lat i następny też będzie R75 którego chciałbym doprowadzić do ideału, i powiem tak są klubowicze którzy są tutaj codziennie i wiedzą gdzie czego szukać na tym forum, ja jako użytkownik i jak większość szukam przeważnie jak coś naprawić, ulepszyć i może komuś pomóc jeśli już to przerabialem, fakt jest taki iż chętnie wybrałbym się na jakiś zlot ale zawsze jak wchodzę w zloty to już dawno się odbyły a o nowym ni słowa, nie jestem tu codziennie chociaż często zalogowany lub nie zależy od potrzeby i fakt jest taki jakby wyskakiwalo jakieś okienko, lub na górze było napisane iż jest zlot zainteresowałoby to większe grono osób, a tak sporo trzeba przekopac aby się dowiedzieć o zlocie, na który notabene niestety nie mam się czym wybrać
 
 
prebenny 




Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Sob Lut 10, 2018 19:58   

Remigiusz czytaj ze zrozumieniem. To Ty stwierdziłeś, że w sumie skoro i tak klub umrze to po co cokolwiek robić więc to była aluzja tylko i wyłącznie do Twojej wypowiedzi.

Co do składki to zdaje mi się, że pisałem, że to jest przykład. Prawdziwy problem pojawia się z info zlotowym, które jest późno. Jak dostajesz info o zlocie miesiąc wcześniej nie każdy już ma wolny termin. Druga sprawa miesiąc czasu nie dla każdego jest wystarczająco ogarnąć kasę. Wszystko to z kolei odbija się na frekwencji, która im niższa będzie tym bardziej przyspiesza 'umieranie'.
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Sob Lut 10, 2018 20:47   

prebenny napisał/a:
Prawdziwy problem pojawia się z info zlotowym, które jest późno. Jak dostajesz info o zlocie miesiąc wcześniej nie każdy już ma wolny termin. Druga sprawa miesiąc czasu nie dla każdego jest wystarczająco ogarnąć kasę


sprawdziłeś ile przed Zlotem pojawia się informacja? czy piszesz z głowy?
 
 
 
tommasino 
Moderator




Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 472
Skąd: Rzeszów

MG ZT

Wysłany: Sob Lut 10, 2018 21:28   

siemion_, widzę, że polemika jest dość zaawansowana i z tego co chłopaki piszą to problem pojawia się nie pierwszy raz.

Skoro padły już kilkukrotnie sugestie odnośnie wcześniejszego informowania na temat płatności, zlotów, itp., itd, to czy naprawdę jest taki problem aby tak też zrobić?
Jeśli faktycznie jest to czymś uwarunkowane to może warto byłoby naświetlić sytuacje wszystkim co stoi na przeszkodzie.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
marcin.misek 
Klubowicz



Profesor
Coding Group


Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 1055



Wysłany: Sob Lut 10, 2018 21:42   

tomasino napisał/a:
Jeśli faktycznie jest to czymś uwarunkowane to może warto byłoby naświetlić sytuacje wszystkim co stoi na przeszkodzie.

Na moje oko to jest tak że, termin mozna określić nawet w styczniu, ale to czy sie go uda załatwić zalezy od tego ilu bedzie chetnych, i czy akurat nikt nie ubiegnie Cie w rezerwacji osrodka + toru.
A Ciezko zarezerwoac caly osrodek na 100 miejsc a potem sie okaze ze przyjechalo 25 osob.
Gdyby sprawa byla pewne ze jest np 100 miejsc a chetnych 300 to mozna rezerwowac w styczniu, a potem kto pierwszy ten lepszy.
Ale jesli do samego konca nie wiadomo ile bedize osob to moim zdaniem ciezko jest nawet okreslic cene ( a tą przy wiekszej ilosci mozna negocjowac zapewne)

Co do samego tematu - moze i troche pozno podawane są informacje ale wszystk ona spokojnie mozna ogarnąc, Załatwic pieniadze, czas i inne niezbedne rzeczy. Ja juz dzis moge powiedizeć że jezeli letni zlot bedize znowu w Weekendowe Boże ciało to bede ( o ile nie wystąpią nieoczekiwane okolicznosci, np. złamana noga, rozbity MG)

Także, trochę wyrozumiałości dla charytatywnej pracy całego zarządu:)

Aczkolwiek pomysł z Roverkowym rozkładem jazdy mi sie podoba, i mozna by coś takiego stworzyc.
_________________
Kodowanie, diagnoza R75/MG ZT
Dopisywanie kluczy, pilotów
Chiptuning : CDT -> CDTI-> i wiecej
 
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Nie Lut 11, 2018 10:56   

idźmy o krok dalej i zacznijmy wpisywać w ten kalendarz spotkania lokalne które odbywają się w Waszym regionie. Poznań, Wrocław, podkarpacie. Zawalczmy prebenny o tych 4,5 klubowiczów. Podajmy informację 5-6 miesięcy wcześniej to każdy sobie termin zarezerwuje i będzie zadowolony.
 
 
 
prebenny 




Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Nie Lut 11, 2018 15:37   

siemion_ wyjaśnijmy sobie jedną kwestię. Nikt Cię tutaj nie 'atakował' więc takie próby wycieczek w moją stronę proszę sobie daruj, bo w taki sposób rozmawiać nie zamierzam.

Nie to jest moim celem kopać się po kostkach więc albo traktujemy się poważnie albo nie - wybór w tym momencie zostawię Tobie, bo Twój poprzedni post jest co najmniej mało śmieszny i pokazuj totalny brak jakiegokolwiek zrozumienia czy zwykłej 'dobrej chęci'.
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Nie Lut 11, 2018 19:44   

prebenny napisał/a:
Nikt Cię tutaj nie 'atakował' więc takie próby wycieczek w moją stronę proszę sobie daruj


nikt nikogo nie atakuje, nie ma żadnych wycieczek, zadałem proste pytanie na podstawie czego stwierdziłeś że dostajesz info miesiąc wcześniej? ot tyle po prostu jak mamy coś poprawić to musimy wiedziec co.

a teraz bez kopania po kostkach.

o urodzinach informujemy średnio na miesiąc przed imprezą. Dodatkowo od wielu lat data jest płynna ale oscyluje wokół 27 lutego.

Zloty letnie to średnio 2,5 miesiąca podany termin i miejscówka, dodatkowo staramy się już od trzech zlotów trafiać z terminem w Boże Ciało.

tak z ciekawości powiem Ci że 25 Zlot odbywający się w Skaryszewie miał jedną z mniejszych frekwencji, mimo że o Zlocie poinformowaliśmy 18 stycznia.

Zloty jesienne organizujemy z reguły w październiku i informujemy o tym od półtora do jednego miesiąca wcześniej. Ale czasu na jego organizację jest znacznie mniej niż na letni.


zaraz dojdzie do ciekawej sytuacji w której Ty będziesz miał wiecej czasu na podięcie decyzji o wybraniu się na Zlot niż my na jego organizację :)
 
 
 
Xakari 




Dołączył: 05 Cze 2017
Posty: 73

MG ZS

Wysłany: Pią Lut 16, 2018 18:35   

Jako nowy klubowicz mogę powiedzieć tyle, że decyzję o dołączeniu do klubu miałem podjętą w dniu zakupu swojego Roverka czyli 13.09.2017r. Obiecałem wtedy użytkownikowi Sail, że w zamian za pomoc przy zakupie samochodu dołączę do klubu i od tamtej pory śledziłem posty "Jak zostać klubowiczem". Czekałem do 29 stycznia aż zostaną uaktualnione posty na kolejny rok ale się nie doczekałem więc z lekką niepewnością opłaciłem wszystko według wzoru. Dla kogoś nowego nie jest to jakieś wyzwanie i jak się chce to się dołączy. Zalecałbym jedynie poprawić post Składka klubowa -2017 na coś typu Roczna składka klubowa bez żadnych danych w poście, że to na konkretny rok, wtedy nie będzie trzeba robić poprawek za każdym razem, chyba, że zmienią się jakieś istotne dane.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink