Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] PRÓBA II
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R75] PRÓBA II
Autor Wiadomość
martinsc 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sty 2016
Posty: 76
Skąd: sosnowiec/olsztyn

Rover 75

Wysłany: Wto Lut 20, 2018 15:36   

Właśnie tak rozglądam się za czymś nowym, nowszym i przeglądając te oferty to wszystko jest praktycznie na skraju jakiejś przyzwoitości wszędzie coś do zrobienia, często potrzebujące lakiernika wnętrze praktycznie bardzo zmęczone i zapewne kilka spraw mechanicznych, łatwiej było 5 lat temu gdzie było max 70 ogłoszeń ale było co porównywać a teraz ceny tylko takie same a autka dużo gorzej wyglądają, myślę o czymś po lifcie ale tu znowu biedne wyposażenie, jedynie co mnie zainteresowało to ten R75 z Gniezna zielony w kombiku 2.5v6, no ale cena 14k trochę sporo biorąc pod uwagę że sprowadzany, i porównując ceny zadbanych w de to za mało kosztuje ciekawe co mu było jakiś dzwon, hgf, czy wyciek płynu kupiłbym go ale jak się wkopie w remont za 6k to bym się załamał, a z drugiej strony to do Gniezna jakieś 5-6 godz więc jechać i się rozczarować to zonk. Może jest ktoś z okolic Gniezna?
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Lut 20, 2018 15:36   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
tommasino 
Moderator




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 472
Skąd: Rzeszów

MG ZT

Wysłany: Wto Lut 20, 2018 15:54   

christopher7, i bywa również tak, jak to już nie jeden raz widziałem na fejsie, że fanatyk marki sprzedaje zadbaną "perełkę" wystawiając za wyższą cenę jest jednocześnie dosłownie gnojony. Wkurza mnie to!!! Wszyscy szukają ciekawych i zadbanych aut nie biorąc pod uwagę fakt, że jednak takie auto musi kosztować stosunkowo więcej. Auto, w którym na czas wymieniane są elementy eksloatacyjne, jak płyny, cześci zawieszenie, itp. często komentuje się, że są to właśnie elementy eksploatacyjne, powinny być sprawne i nie powinny mieć wpływu na cenę. Dla mnie jest to wielka bzdura!!! I uważam takie opinie sa objawem beznadziejnej ignorancji!!!
Auto wystawione za kilka tysięcy a nawet i nie też chętnie nie kupują tylko pytają się o opinie lub też stwierdzają, że trup i nie warto.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
martinsc 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sty 2016
Posty: 76
Skąd: sosnowiec/olsztyn

Rover 75

Wysłany: Wto Lut 20, 2018 16:21   

Tak też się tu zgodzę jeśli wymieniane było wszystko tak jak trzeba itp. Ale ostatnio oglądałem 75 18t i masakra rozrząd i cała reszta była robiona w 2011 jak go panie kupiłem a czemu tak nierówno pracuje może kable albo świece bo jak kupiłem i jeździł to nie zaglądałem. No ręce mi opadły i podziękowałem. Natomiast swojego jak kupiłem to był po dużym serwisie w Britisch cars rozrząd oleje visy, cały układ hamulcowy i fakt zapłaciłem więcej ale spokojnie jeździłem wiedząc co było robione.
 
 
christopher7 
Klubowicz





Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 803
Skąd: Poznan

Rover 75

Wysłany: Wto Lut 20, 2018 16:26   

tomasino, no właśnie ...
Powyżej pisałem, że jak ktoś od nas z klubu zdecyduje się jednak wystawić swój wóz to od razu zderza się z roszczeniowymi klientami którzy chcieliby wóz w stanie idealnym za grosze a jak słyszą cenę to oczywiście płyną komentarze typu ale drożyzna, cena z sufitu, etc. Finalnie kupują "okazję" za 2-3 tys i dopiero wtedy zaczyna się jazda :mrgreen:
_________________
Kontakt: 780177880
email
wiadomość
nadmiarowe części, gadżety i akcesoria do Rovera 75 i MG :szoping:
 
 
marek501 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 298
Skąd: Kutno



Wysłany: Nie Kwi 15, 2018 21:40   

Witam kolegów!!! Informuje że II podejście do R75 zakończyło się ponownym zakupem polifta 2,5 v6 w automacie . Jak ktos jest ciekawy cóż takiego nabyłem to zapraszam do działu "nasze auta" ,wkleiłem tam kilka fotek.
pozdr.
_________________
marek501
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink