Forum Klubu ROVERki.pl :: Sprzedam MG ZS 180 V6 ZMIANA OGŁOSZENIA
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bociannielot
Pon Maj 07, 2018 10:13
Sprzedam MG ZS 180 V6 ZMIANA OGŁOSZENIA
Autor Wiadomość
Rundu 




Dołączył: 25 Kwi 2016
Posty: 1



Wysłany: Sob Maj 05, 2018 12:01   Sprzedam MG ZS 180 V6 ZMIANA OGŁOSZENIA

Samochód w Polsce od 2006 lub 2007. W kraju jestem trzecim właścicielem.
Instalacja Landi Renzo na sterowniku Omegas. Mam interfejs i program.

Jeździ skręca hamuje. Niska cena wynika z rzeczy do zrobienia. Dla kogoś z garażem/kanałem/narzędziami nie będzie to droga inwestycja. Ja nie posiadam warunków.
A więc początkiem roku w aucie zostało zrobione :
Rozrząd, olej, płyn chłodniczy, pompa olejowa z osłoną aluminiową rozrządu, zakucie węży olejowych oraz wody, legalizacja butli na 10 lat, pełna regeneracja hamulców ( gumki tłoczki toczenie tylnich tarcz ) akumulator, świece bosch, uszczelnienie odpowietrzania zaworów, silnik krokowy, czujnik przepustnicy,pompa wspomagania,alternator. Tak auto było robione z myślą o dalszym użytkowaniu.

Niestety pompa którą kupiłem okazała się zepsuta (albo łożysko albo ta gwiazdka popychająca olej ) i pojawił się stukot. Mam pompę którą można wymienić w obecnej obudowie lecz wiąże się to z ponownym rozebraniem rozrządu a juz nie mam warunków na to.
Sprzęgło ma już wybite sprężyny z deka (valeo). Aczkolwiek posiadam dobre sprzęgło na które trzeba nabić nową okładzinę. Do LPG też trzeba by już zajrzeć. I zrobić nowy dolot, gdyż zakładałem wysprzęglik (kompletny) od hondy i wzmacniając zabrakło miejsca pod seryjny z ZS180 ale można założyć np z rovera 75
To właściwie wszystko. Autko można jeszcze zrobić do jazdy albo rozebrać na części.
Zapraszam do kontaktu na wszelkie pytania udziele wyczerpującej odpowiedzi.
Oczywiście cena do pewnej negocjacji.
2 komplety alufelg lato seria 17' zima 15'
OC lipiec 2018 Przegląd 23.05.2018 > aczkolwiek przegląd powinien przejsc bo zadnych luzów nie ma, zawieszenie ok.

------------------------------------------------------------------------
Właśnie dziś samochód wypluł mi płyn chłodniczy przez przepustnice.
Tak i już nie odpala.
Więc jeżeli do poniedziałku kogoś interesuje zabrać całość za 1600 zł proszę smiało.
Jak nie idzie na złom a pare rzeczy wystawie w osobnych ogłoszeniach.
----------------------------------------------------------------------------------
tel 790 208 232
Rzeszów
Ostatnio zmieniony przez Rundu Sob Maj 05, 2018 22:36, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Maj 05, 2018 12:01   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink