Forum Klubu ROVERki.pl :: Rover 75 2.0 v6 manual 99r. srebrny 8xPP uszk. silnik
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bociannielot
Pon Maj 07, 2018 13:52
Rover 75 2.0 v6 manual 99r. srebrny 8xPP uszk. silnik
Autor Wiadomość
Mateusz_Radom 



Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 25



Wysłany: Pon Maj 07, 2018 11:09   Rover 75 2.0 v6 manual 99r. srebrny 8xPP uszk. silnik

WItam serdecznie, posiadam na sprzedaż Rovera 75 sprowadzonego z Niemiec z przebiegiem 230tys. Auto chciałbym sprzedać najchętniej w całości tak jak stoi. Auto jest po części porozbierane miał pójść na części ale brakuje mi czasu żeby się tym zająć. Auto ogólnie bez kół, maski, zderzaka przedniego, prawego błotnika, chłodnicy i wentylatora, bez uchytu na kubek, bez katalizatora i bez zbiorniczka na płyn do spryskiwaczy. Skrzynia jest manual sprawna, silnik za to bez góry taki już kupiłem ciężko powiedzieć mi w jakim stanie jest tzw. "dół" silnika. Ogólnie samochód blacharsko igła bez rdzy parę rys jedynie posiada tylni zderzak ogólnie nie malowany progi zdrowiutkie. Auto jest trochę porozbierane pościągane boczki środek po części zdemontowany ogólnie wszystkie duperele śrubki plasticzki mam w pudełkach, pojemnikach. Silnik jest z tym że wyjęty tak jak i skrzynia, wydech w zasadzie spod maski wyciągnięte jest praktycznie wszystko ale wszystko jest. Preferuję w pierwszej kolejności kontakt przez forum bądź sms ze względu na moją pracę nr tel 517434894. Cena 1000zł za całość. Zdjęcia auta sprzed rozbiórki są w linku https://www.olx.pl/oferta...D5-IDu8cDX.html

Ogólnie auto chcę sprzedać w całości jeśli zdecyduję się na sprzedaż na części napiszę napewno próbuje w całości gdyż przerasta mnie to czasowo aby zająć się sprzedażą na części.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Maj 07, 2018 11:09   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink