Forum Klubu ROVERki.pl :: 33 Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl -podziękowania
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
33 Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl -podziękowania
Autor Wiadomość
sknerko 




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Nie Cze 03, 2018 23:10   33 Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl -podziękowania

Już przyjechaliśmy! od kilku godzin opowiadamy jak było zaje...cie. Super zlot, super rajd, tor - mmmm. Chcieliśmy z Mrowką podziękować wszystkim za niezwykle fajną atmosferę i za to ze byliście choć frekwencja nie była ogromna. Dobrze że można zawsze liczyć na stałych bywalców.
Podziękowania należą się organizatorom ze włożyli trud i swój czas żeby nam było fajnie.
oby zawsze tak miło przebiegały zloty.
Mrowka jak to Mrowka zawsze ma swoje uwagi ale ma nadzieje ze będą pomocne przy następnych zlotach
dzięki za fajną integrację Ziggowi, Harremu, Eff
Margosowi i Yennefer (za ugoszczenie kawą w drodze powrotnej również)
MD za rajd i cały zlot
Tomassino i Alicji za pogaduchy
SyntaXowi za przegląd Freela dwójki
Tunersowi za niesamowitą pogodę ducha i podniesienie TFa co bym bajora nie miał w aucie
addb11 za rajd z Turbinem i pogaduchy
Malignusowi za niesamowite informacje i wsparcie przy TFie
Sailowi za kolejną lekcje elektroniki i system starowy na torze (chłopie masz złote ręce i głowę)

Heh razem z Harrym nadaliśmy Turbinowi nową ksywkę "rurarz" bo rurki wyjmuje jakby to robił od urodzenia, no mega fachura :) :haha: no przebił nawet żarówki

Mrowka kazała bardzo podziękować
wiktorcoupe za mega pozytywną rozmowę o życiu i Mdzikowi za czas na pogaduchy przy grillu a Ziggowi za mega fajne "nakrecenie" szkoda że nie potańczyliśmy
siemionowi_ za - dobrze że jesteś
Yennefer za "uratowanie życia" ty już wiesz o co cho...
MD za stoicki spokój na rajdzie
Harremu i eff za to że zawsze byli obok niej
Alicji za pogodę ducha i niezwykle sympatyczne rozmowy
Andrews i Senn za to że mogła was zobaczyć
Tunersowi za mega poczucie humoru jesteś debeściak :)
[b]Margosowi[b] za bardzo profesjonalny pilotaż do Łodzi, no stress chłopie.

i razem pozostałym niewymienionym byliście wspaniali i to wy tworzycie ten klub.

PS. foty i filmiki wrzucę w osobnym wątku jak zgram na kompa
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Cze 03, 2018 23:10   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
WiktorCoupe 



Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 59



Wysłany: Pon Cze 04, 2018 15:34   podziękowania

Pragnę Wszystkim uczestnikom 33 Zlotu podziękować za wyborne towarzystwo,za to że w nawale zajęć i obowiązków znależliście czas na wspólną zabawę .Do zobaczenia w Bieszczadach
 
 
Malignus 




Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 560
Skąd: Wrocław

MG TF

Wysłany: Pon Cze 04, 2018 19:06   

Również chciałbym Wam podziękować za miłe przywitanie i przyjęcie mnie do grona Klubowiczów.Choć byliśmy z Kasia tylko chwilę,mysle ze warto było kopnąć się te kilka kilometrów aby Was poznać.Atmosfera,humor i naprawdę wspaniali ludzie.Oraz jakże zacne maszyny :mrgreen: .Dziękuję i do zobaczenia na następnym Zlocie.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
dzelo23 




Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1649
Skąd: wysokie mazowieckie

Rover 75

Wysłany: Pon Cze 04, 2018 22:24   

Ja z Niną też dziękujemy za miło spędzony czas.
WiktorCoupe i Gregsi dzięki za fajny rajd
_________________
Jeżdżę spokojnie bo nie ma czym poszaleć :/
 
 
 
Yennefer 


Członek Zarządu
sekretarz


Dołączyła: 09 Sty 2013
Posty: 153
Skąd: Łódź



Wysłany: Wto Cze 05, 2018 10:56   

Z lekkim opóźnieniem, ale także dołączam się do podziękowań. Fajnie było Was wszystkich znów zobaczyć. Zlot jak najbardziej udany - tradycyjnie zabawa na torze, świetnie przygotowany Rajd (siemion_, nieszka :brawo: ) Ale jednego mi zabrakło - czegoś energetycznego, nutki pozytywnego szaleństwa... Dzikich tańców do rana, ułańskiej fantazji w stylu - ile osób zmieści się do R75, itp. Nie wiem, czy macie podobne odczucia, ale według mnie to był wyjątkowo spokojny Zlot. Może to kwestia pogody, może natłoku codziennych spraw... Może kiepskiej kawy na śniadaniu... No bo przecież o starzeniu się nie ma mowy :-D Mam nadzieję, że nadrobimy to na jesiennym ;-)

Dziękuję organizatorom za włożony trud i poświęcony czas, abyśmy mogli się wszyscy dobrze bawić. Wszystkim Wam, za to byliście i tworzyliście atmosferę Zlotu, za mniej lub bardziej poważne rozmowy, żarty. W szczególności zaś:

sknerko, Mrowka, Turbin - dzięki za wspólny powrót, zapraszamy nie tylko na kawę ;-) Mrowka - nie ma za co :-)
wiktorcoupe, maciej, kuba137 - dzięki za ciekawe rozmowy o wschodzie
sail - za pogaduchy i wieczny uśmiech na twarzy - ale tą kiełbaskę to Ci będę wypominać :P
Tuners - przy Tobie brzuch boli od śmiania się
MARGOS - za przygarnięcie mnie na pokład zielonego R i mega zgranie :całus:
Wszystkim z ciut krótszym roverkowym stażem - za rozsmakowanie się w Zlotach, fajnie, że jesteście :-)


Jak najszybciej postaramy się wrzucić foty. Musimy je lekko podopieszczać, a trochę tego jest :-)
 
 
 
tommasino 
Moderator




Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 472
Skąd: Rzeszów

MG ZT

Wysłany: Wto Cze 05, 2018 12:58   

My również pragniemy wszystkim podziękować za wspaniale spędzony z Wami czas!

Był to nasz drugi Roverkowi zlot, który tylko potwierdził, że warto wybrać się na takie eventy, że Roverkowicze są naprawdę zgraną rodziną i wspaniale się integrują!!!!!

siemion_, nieszka , za wspaniałą organizacje i przygotowania do zlotu. Napewno kosztowało Was to dużo czasu i nieprzespanych nocy

wiktorcoupe , za spokój ducha, ciekawe rozmowy, za szczerą wypowiedź na zgromadzeniu podczas przekazywania informacji na temat finansów klubu.

Adam_26 i Agnieszce , za wspólną drogę na zlot, za wieczne wsparcie techniczne jak również za doręczenie dyplomu Pięknisia Zlotu

marek501, Senn , za wspólny rajd. Byliśmy czwarci, ale czy to ważne? :P
:P Najważniejsza integracja, która w naszym przypadku jak najbardziej sprawdziła się :mrgreen: Dziękuję za wszelakie pogaduchy podczas tego rajdu i nie tylko.


SyntaX , strasznie poczciwy z Ciebie gość i tak trzymaj! Bez Ciebie nie było by tego zlotu!
A gaduła z Ciebie :mrgreen: Sądzisz, że tylko po mocniejszym, ale ja uważam, że masz tak cały czas :mrgreen:

tuners , następna gaduła i do tego jajcarz :mrgreen: Z tego zlotu to będę Ciebie kojarzyć głownie z bajerowania wszystkich wpatrzonych na siedzącego na swoim prezesowskim foteliku Tuners'a :mrgreen: no i z małego podnośnika. Dwa razy machnie i auto w górze :P

turbin , - nie wiem, ale same gaduły jak narazie :mrgreen: Młody człowiek a nawija i nawija :)

marcin.misek , fajnie Ciebie było znowu spotkać i pogadać, pożartować!

Lic3nsed + Andzia , za pogaduchy. Lic3nsed za wspólny przejazd na torze. Niesamowite wrażenia!

Sintram + Magdalena , za pogaduchy przy fajeczku :P

Malignus + Kasia , za pogaduchy przy obiedzie i nie tylko. Za chęć przyjazdu choćby na parę godzin. TFka piękna!!!!

sknerko + Mrowka , za liczne pogaduchy. Fajna z Was para! Widać, że oddana pasji. Sknerko, taktycznie rozegrałeś temat z rurkami od puchy filtra. Wygadałeś się dopiero po powrocie z toru :mrgreen:

MD , miło było Ciebie poznać!!! Dinożaur fajniutki! To co mi się bardzo spodobało, że byłeś ciekaw wszystkich aut i gadżetów/rozwiązań w nich zainstalowanych.

Zigg , za to, że jesteś wiecznie uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony. Pamiętaj, aby zawsze smarować opony żelem. Jest tam trochę gumy, więc warto jest ją nabłyszczyć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dziękujemy również tym, których nie wymieniłem! Fajnie było się integrować z tak zacną grupą!
Liczymy, że to przybyłe grono spotka sie jeszcze nie raz. Na to, że lepiej będziemy mogli poznać się nawzajem i pogadać.
Dziekuję również za głosy oddane na Pięknisia :smile: Naprawdę było to dla mnie wielkim i miłym zaskoczeniem. Każde auto przybyłe na zlot było wyjątkowe i piękne!!!

Pozdrawiamy z Alicją Wszystkich i do zobaczenia!!!
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Harry 


Członek Zarządu


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Wto Cze 05, 2018 16:03   

No to teraz ja może zacznę :)
Podziękowania dla:

Całego Zarządu- Bez Was zlotu by nie było

Siemion_ i Nieszka- za fajny rajd, znowu było blisko, może za rok się uda

Eff ,Sknerko, Mrówka, Turbin ( Ruracz) , Yenn i Margos- za wspólną podróż na zlot :) i pogaduchy

Eff- za to, że zabrała na zlot i pozwoliła pojeździć po torze, plujący olejem silnik hondy i dał rade

Mariusz418 ( Marian) za przewiezienie po torze

Mdzik - za przewiezienie Fordem M....mondeo :D

Lic3nsed za uruchomienie wentylatora

Greg za bycie zwiadowcą podczas jednego z zadań na rajdzie

Tuners - za żabę :wink:

Turbin (Ruracz) za rozbawienie do łez podczas profesjonalnego tuningu i omówieniu co dzięki temu się dzieje :D

Sintram za lodzika w Skaryszewie :wink:

Sintram, Magda, Siemon, Syntax, Adam, Eff
za wspólny wyjazd i pobyt w cyganerii

Wszystkim dziękuję za to, że byliście na zlocie, kolejny zlot udany :wink:
 
 
 
eff 




Dołączyła: 17 Wrz 2015
Posty: 99



Wysłany: Wto Cze 05, 2018 21:09   

Nie będę się rozpisywała dla każdego z osobna, po prostu
Dziękuję, że jesteście, bo bez Was nie byłoby nic!!


Widzimy się na SCP i jesiennym :)
 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Wto Cze 05, 2018 21:49   

Krotko bylem ale jak zawsze fajnie bylo :P
1. dziękuje za organizacje przez Prezesa Siemion'a :wink: Bez niego by zlotu nie było ;)

2. Fajnie było znów was zobaczyć :razz: I jak zawsze cos nowego i ciekawego było oglądać :wink:

3. sail dzięki za przygarniecie mnie do pokoju :mrgreen:
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
sail 




Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 107
Skąd: Częstochowa

Rover 600

Wysłany: Sro Cze 06, 2018 07:42   

Aby tradycji stało się zadość…jedziemy:

Siemion_ i nieszka – Szacunek jak wy to wszystko ogarniacie., ustawianie rajdu , hoteli, toru, atrakcji…. No i aktywność na zasadzie „Siemion widziany wszędzie”. Mistrz bajery i złotych tekstów…faktycznie bierzesz na klatę nie jedno… W„call-center” możesz wykładać z tytułem profesorskim :)

Tuners – człowieku powaga to faktycznie nie jest twoją mocną stroną ;) Ode mnie masz podium za jazdę na torze :) Przychodzę do ciebie na lekcje jak jeździć. No i wielkie dzięki w „wypuszczaniu” samochodów (słoneczko dało mi się we znaki)

Remigiusz – cieszę się że pojawiłeś się na zlocie. Dzięki za dokumentację do SPI028 oraz towarzystwo. Szkoda że nie mogłeś zostać dłużej, ale najważniejsze że są określone cele działania ;)

Yennefer & MARGOS – jesteście wybornym duetem, „starych” wyjadaczy. Gratuluję zwycięstwa w rajdzie „Huboszy87” :) - a tak się martwiliście. A kiełbaskę to fakt niechcący upuściłem, ale niemiałem nic wspólnego z jej zniknięciem. Przysięgam :) A to że za wami jechałem ostatni odcinek rajdu to już było samo zmęczenie – we dwójkę raźniej :)

Andrew & Senn – kolejne gagatki który uwielbiam, dzięki za pomoc przy otwieraniu plecaka „Grażynki”, oraz towarzystwo podczas rajdu. Wiesz Senn masz rację z tym komfortem podróżowania…szkoda że nie robią nowych Roverów…. No i jako jedyny strasznie mnie skomplementowałeś tym że zauważyłeś…. Ale ciii nie powtarzaj nikomu ;)

eMdzik – za to że emanujesz tak pozytywną wibracją ;) oraz za przewózkę twoją super bryką. Ale za MG też ci się czasem tęskni co ?

Sknerko & Mrówka & Turbin – no to już stali bywalcy, nie mogę się doczekać kiedy na zlot przyjedziecie z wszystkimi dzieciakami, szwagrami, zięciami, wnukami itd. no myślę że wtedy przybyło by trochę nowych klubowiczów ;) Generalnie niezły TF no i oczywiście pozytywna energia.

Harry & Eff – no bez was to nie byłby udany zlot, wiecznie roześmiana Eff i Harry – tak zawsze was będę pamiętał :) . Przede wszystkim dziękuję za parasol na torze bo wieczorem to przeżyłem chyba mikro-udar. No i Harry jesteś niezłym kierowcą, bez super mocy i gadżetów każdy twój przejazd był lepszy od poprzedniego !!

Zigg – przepraszam że pomyliłem cię z kucharzem ;)

Lic3nced – kolejny maniak, ale zgadzam się że większość posiadaczy roverków, nie ma po kolei w głowie ;) , to taki specjalny „zafiksowany” stan umysłu. Na torze też niczego sobie, niezły czas !!

marcin.misek – tu też dziękuję za pogaduchy, pamiętaj nie obawiaj się pytać, chętnie pomogę.

Xakari
– wielki nieobecny, nowy klubowicz któremu musze szczególnie podziękować za rozwijanie aplikacji do systemu pomiarowego….mam nadzieję że za rok się wszystko uda, i będziesz miał okazję przetestować na żywo swoje dzieło.

Oczywiście serdecznie pozdrawiam i dziękuje za uczestnictwo pozostałym, tworzycie doborową obsadę, baterię naładowane na 100%, do szybkiego zobaczenia.

P.S. Fotograf ze mnie marny ale może kogoś ucieszą moje zdjęcia
Ostatnio zmieniony przez sail Czw Cze 07, 2018 07:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bodzio 



Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 48
Skąd: TOS

MG ZT-T

Wysłany: Sro Cze 06, 2018 07:49   

Dzieki Prezes za przyjecie nas tak z partyzanta
Dłużej nie nie bylo mozliwosci, ale obiecuje poprawe
Ekipie z RZ za spotkanie w drodze i namowienie na przyjazd
Jako ze to byl debiut - nie sposob wszystkich zapamietac - pozdrawiam Was
Mam nadzieje ze kolejne spotkania po prostu będą, bo to My je tworzymy :wink:
 
 
MD 




Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 946
Skąd: Krzepice

Rover 75

Wysłany: Czw Cze 07, 2018 03:11   

To i my z Dinożaurem chętnie dorzucimy się do podziękowań.

Siemion_ i nieszka - wspaniała organizacja zlotu, którego atmosferę będę długo wspominać - jak i pozmieniany w tym roku rajd, moim zdaniem na plus. P.S. Siemion: Twoje teksty to złoto. :D

Sknerko, Mrówka, Turbin - ile wy macie cierpliwości do mojego gadulstwa i zaglądania w każdy zakamarek samochodów. Zwłaszcza, że to z wami spędziłem najwięcej czasu. :P Dziękuję za świetną zabawę na rajdzie, którego wynik to przecież praca całego zespołu. Za odpuszczenie dolotu, pomoc przy VIS i zamkach oraz liczne porady. No i trudno wyrazić wdzięczność za banana na twarzy, jaki daje wiatr we włosach oraz "depnij mu". :D Turbin: akcja młotek udała się dzięki Tobie.

Adam_26 - Twój strach w oczach, gdy dobry VIS przekręcił się w drugą stronę... dziękuję za pomoc - ogarnięcie mi wtyczek pod maską oraz wszystkie porady.

marcin.misek - mistrz w sprawie elektroniki i kolejny, który zniósł mój wykład o "istocie ekranów w Roverach 75 i braku sensu podtrzymania egzystencji fabrycznych pikseli". Dziękuję za wszystkie porady wraz z ogarnięciem mi błędów w autku i gniazda OBD, które dręczyło mnie od 3 lat.

Tommasino - yay, następna osoba z cierpliwością do moich pytań. :D Dziękuję za obszerne objaśnienie tajników malowania klapy i pozwolenie na zaglądanie w każdy kąt ZTka, a także sporo rozmów. Miło było was poznać wraz z Alicją.

Lic3nsed - no co ja mogę powiedzieć. Pogadaliśmy i pośmialiśmy się nie mało, a mój zaciesz przy pompującej turbinie widziałeś. Chyba trudno tu szczerzej wyrazić radość. Oby więcej tak pozytywnie zakręconych maniaków. I to nieprawda, że masz wzrok psychopaty. Zapamiętałem go jako "pijanego bazyliszka". :mrgreen:

Addb1 - my to trochę czasu w Twoim autku spędziliśmy... dzięki za rajd, na którym jak się nie goniliśmy to na siebie wchodziliśmy. :D No a przede wszystkim za nocną pojeżdżawkę po mieście. Bardzo przepisową rzecz jasna.

Wiktorcoupe - niby pierwsze skojarzenie to "napijmy się kawy" i ciekawe pogaduchy. Ale przede wszystkim głos rozsądku na walnym zebraniu. Super się rozmawiało!

Marek501 - dzięki za wspólne rozmowy, których trochę było - zwłaszcza przy stoliczku nieopodal recepcji.

Tuners - super się gadało wieczorami, a do tego nieocenione poratowanie zestawem narzędziowym. Wielkie dzięki. :D

SyntaX - fajnie było znów pogadać i zastanowić się, ilu chłopa bez instrukcji potrzeba do rozstawienia namiotu. Dzięki także za ratowanie narzędziami. :)

Sintram - dzięki za pogaduchy. Dobrze wiedzieć, że miałem choć jeden kawałek drewna w aucie, którego Ty nie miałeś. :D Magdalena, nie żyw proszę hejta za kurs jazdy z Addb1. :D

Sail - podumiałem się czegoś nowego ap ropo blacharstwa. Do tego mnóstwo śmiechów do samego mojego odjazdu ze zlotu. Dzięki wielkie!

Malignus - super było poznać Ciebie i Twojego TFa. Szkoda, że wpadłeś na tak krótko, bo bardzo ciekawie opowiadałeś o swojej perełce. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziesz dłużej. :)

Dzelo - pamiętaj. Bez druta, trytytki i młota to nie robota. :P

Właściwie to dziękuję wszystkim. Z każdym chwilę pogadałem, jak nie spałem w jednym pokoju to chociaż akcję "kepucz" robiłem. Subiektywnie to był najlepszy zlot na jakim byłem. Może przez to, że w tym klubie poczułem się jak u siebie, może to ogrom wszystkiego, co mnie spotkało... ale naprawdę. Było świetnie i nie mogę doczekać się kolejnego.
_________________
Jam jest MD, władca Dinożaurów
 
 
WiktorCoupe 



Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 59



Wysłany: Czw Cze 07, 2018 09:03   podziękowania

DLA INES- SPECJALNE PODZIĘKOWANIA ZA MRÓWCZĄ PRACĘ DOMOWĄ,ZA POGODZENIE OBOWIĄZKÓW MACIERZYSTYCH I KSIĘGOWYCH[/fade]
 
 
InEs 




Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: Poznań/Leszno



Wysłany: Czw Cze 07, 2018 21:45   

WiktorCoupe, dzięki bardzo. Staram się jak mogę i tyle ile mogę.

Cieszę się, że się wszystko udało.

Do zobaczenia teraz już w trójkę :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
marcin.misek 
Klubowicz



Profesor
Coding Group


Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 1055



Wysłany: Pią Cze 08, 2018 18:19   

Ja również dziękuję za kolejny udany Zlot.

Dziękuję wszystkim razem i każdemu z osobna za to że wkładacie w to tyle pozytywnej energii.

Do zobaczenia na kolejnej imprezie !
_________________
Kodowanie, diagnoza R75/MG ZT
Dopisywanie kluczy, pilotów
Chiptuning : CDT -> CDTI-> i wiecej
 
 
 
addb1 




Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 193

MG ZR

Wysłany: Pią Cze 08, 2018 19:28   

Za dużo pisać aby podziękować każdemu z was :D
Więc jako iż byłem pierwszy raz to się mocno zaklimatyzowałem :D
Bawiłem się naprawdę świetnie choć z Lublina autem nie wróciłem do Gdyni hyhy. Jakoś MG wypluł z siebie olej :)

świetni ludzie, świetne auta a najlepsze że świetna atmosfera była jest i będzie :D mam nadzieję że przyjedziemy na następny zlot ekipą z 3city Slax, Vigoslaw, i reszta ekipy :D

Pozdrawiam serdecznie :mrgreen:
_________________
Ja lubie SZYPKO
niech żyje zbrodniczy REŻIM
 
 
MARGOS 




Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 709
Skąd: Łódź był Olsztyn

Rover 400

Wysłany: Nie Cze 10, 2018 15:05   

A co ja mogę dodać - kolejny super Zlot!
Przede wszystkim super przygotowanie - Organizatorzy jak zwykle nie zawiedli - DZIĘKI!

Liczę że na następnym widzimy się co najmniej w podobnym składzie.

sail, co prawda nie wygrałem na torze (mimo parasola :mrgreen: ) ale Twój sygalizator i pomiar robi róznicę i nie ma wątpliwości kto ile czasu jechał!

P.S. Zdjęcia lada moment ... do wtorku.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink