Forum Klubu ROVERki.pl :: MG ZS 180
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bociannielot
Nie Sie 12, 2018 19:38
MG ZS 180
Autor Wiadomość
dzonatan 

Wysłany: Wto Sie 07, 2018 22:38   MG ZS 180

Cześć,

Sprzedam moje MG ZS 180, posiadam je od 2014 roku, samochód był zwykle garażowany w podziemnym garażu, serwisowany z reguły w British Cars. Przebieg na dany moment to 143 k kilometrów, samochód nie posiada ani nie posiadał LPG, nie był katowany na zimnym, kupowałem samochód jako bezwypadkowy i nie znalazłem dowodów żeby było innaczej, sam też nie miałem żadnych większych przygód niż obcierki. Wyprodukowany w 2002.

Niestety samochód ma parę wad: z przodu na podwoziu pojawiła się korozja i trzeba to ogarnąć, do wymiany również tarcze hamulcowe i tuleje z tyłu. Sprzęgło i koło było wymieniane przy około 130 k . Samochód ma obecnie założone opony nexen winguard sport 2 które mają około 3 k km (kupione w grudniu 2017 - posiadam fakturę vat) , opony letnie leżą w przechowalni i można je odebrać , ale starczą na maksymalnie jeden sezon. Opłaty i przegląd do 04.2019.

W razie pytań lub w celu uzyskania większej ilości zdjęć proszę o kontakt : dzonatan@vp.pl.

https://imgur.com/a/PFgbV2O

Cena jaka mnie interesuję to 3999 zł, do negocjacji na miejscu. Samochód zmieniam na diesla ponieważ wyprowadziłem się pod miasto i robię 100 km dziennie.

SPAMU¦

Wysłany: Wto Sie 07, 2018 22:38   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi