Forum Klubu ROVERki.pl :: [MG ZT-T] Prośba o pomoc w ocenie auta z Gdańska
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[MG ZT-T] Prośba o pomoc w ocenie auta z Gdańska
Autor Wiadomość
mr 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Mar 2006
Posty: 21
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sro Sty 02, 2019 16:25   [MG ZT-T] Prośba o pomoc w ocenie auta z Gdańska

Witam,

Link do ogłoszenia; https://www.otomoto.pl/of...y-ID6Bzedd.html

Może ktoś był, oglądał ? Sprzedający znany z tego wątku; https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=107490

W przebieg nie wierzę, papierów na wymianę sprzęgła, docisku, wysprzęglika oraz koła dwumasowego brak.

Mam do Gdańska trochę kilometrów i mieszane uczucia - może ktoś coś wie o tym aucie, byłbym wdzięczny :)

Pozdrawiam
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Sty 02, 2019 16:25   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
tommasino 
Moderator




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 472
Skąd: Rzeszów

MG ZT

Wysłany: Czw Sty 03, 2019 08:44   

mr, po samym ogłoszeniu i pochodzeniu auta moge Tobie coś napisać o aucie.

Przede wszystkim talbice CE. Auto pochodzi z regionu Campania z Caserty. Jest to miasto położone niedaleko Neapolu. Wiem bo byłem tam trochę :mrgreen: i wiem w jakim stanie są tam auta, jak się o nie dba.

Przebieg??? jak najbardziej może być prawdziwy. Auta poruszające sie w tym regione mają przebieg głównie zrobione po mieście.
Jednakże, również w tym regionie nikt nie dba o auta. Mechanicy są nieuczciwi, kombinuja jak tylko mogą. Oby najtańszym kosztem. Czasem zamiast wstawić nową cześć to ją poprostu usuwają. Czysta rzeźba.
Auto na 100% malowane do okoła. Nie musi być to auto powypadkowe, aczkolwiek z pewnością było odrapane i poobijane z każdej strony. Ciasne uliczki i dosłownie parkowanie na styk lub też jak brakuje kilka centymetrów to na siłę stosuje się przepychanie auta zderzakiem. Jak to się mówi "jak sie popieści to się zmieści" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Rdzy raczej nie będzie mieć i to jest plus.
Ogólnie? Auto nie warte uwagi. Zwłaszcza za tą cenę i rejon Włoch z którego pochodzi auto.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
mr 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Mar 2006
Posty: 21
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Sty 03, 2019 15:46   

Dzięki wielkie :) Potwierdziłeś moje obawy, nie będę tracił czasu na ten szpachlowóz :mrgreen:
 
 
iktorn73 




Pomógł: 37 razy
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 530
Skąd: Warszawa/Magdalenka



Wysłany: Pią Sty 04, 2019 11:10   

No i przy tym przebiegu wymienione sprzęgło i dwumas? To co on ciągał przyczepy?
 
 
tommasino 
Moderator




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 472
Skąd: Rzeszów

MG ZT

Wysłany: Pon Sty 07, 2019 01:29   

iktorn73 napisał/a:
No i przy tym przebiegu wymienione sprzęgło i dwumas? To co on ciągał przyczepy?



jazda po okolicy, w której dość zrywnie należy często ruszać szybko zużywa poszczególne części.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
iktorn73 




Pomógł: 37 razy
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 530
Skąd: Warszawa/Magdalenka



Wysłany: Sro Sty 09, 2019 12:57   

To trzeba by faktycznie zrywać non stop, miałem R75 z przebiegiem 220 tys i nic nie wymieniałem, mój szwagier ma R75 z przebiegiem 320 tys. i również nic jeszcze nie wymieniał (co prawda przebieg z tras w Niemczech i Holandii). Jak czytam że ktoś ma auto z przebiegiem 130 tys. i wymieniał połowę podzespołów to podejrzewam że przebieg jest "troszki" nie taki :)
 
 
miniver 




Dołączył: 26 Cze 2017
Posty: 13
Skąd: Łódź



Wysłany: Pią Sty 11, 2019 00:43   

iktorn73 napisał/a:
To trzeba by faktycznie zrywać non stop, miałem R75 z przebiegiem 220 tys i nic nie wymieniałem, mój szwagier ma R75 z przebiegiem 320 tys. i również nic jeszcze nie wymieniał (co prawda przebieg z tras w Niemczech i Holandii). Jak czytam że ktoś ma auto z przebiegiem 130 tys. i wymieniał połowę podzespołów to podejrzewam że przebieg jest "troszki" nie taki :)


Może auto od kobiety;) Skoro dowodów brak może te podzespoły wcale nie były wymieniane... tylko autor lubi ubarwiać swoje ogłoszenia..
Ostatnio zmieniony przez miniver Nie Lut 03, 2019 21:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
iktorn73 




Pomógł: 37 razy
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 530
Skąd: Warszawa/Magdalenka



Wysłany: Pią Sty 11, 2019 10:28   

A to jest też możliwe :)
 
 
tommasino 
Moderator




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 472
Skąd: Rzeszów

MG ZT

Wysłany: Sob Sty 12, 2019 16:56   

Własnie to co pisałem wcześniej. W rejonie Campanii nagminnie tak kombinują. Sam przeżyłem taką naprawę na własnej skórze. Oddałem auto do mechaniora na wymianę termostatu. Ten zamiast mi go wymienić to wyciął środek. Auto nie mogło wogóle złapac odpowiedniej temperatury.
Do Polski przyjechalem praktycznie na zimnym silniku.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [MG ZT-T] Prośba o pomoc w ocenie auta z Poznania
clovertrail Chcę kupić ROVERka 6 Czw Lip 26, 2018 09:28
sknerko
Brak nowych postów [R25] - prośba o pomoc w ocenie
Ciap Chcę kupić ROVERka 1 Czw Paź 23, 2014 14:11
bociannielot
Brak nowych postów [mg f]prosba o pomoc w ocenie
Stivenh Chcę kupić ROVERka 0 Wto Paź 11, 2011 20:51
Gość
Brak nowych postów [MG ZS] Prośba o pomoc w ocenie.
gator303 Chcę kupić ROVERka 5 Wto Paź 14, 2014 15:35
bociannielot
Brak nowych postów [MG ZR 160] Proszę o pomoc w ocenie.
Kacperroone Chcę kupić ROVERka 48 Sro Paź 19, 2011 11:26
bociannielot



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink