Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75]Wymiana uszczelki.
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R75]Wymiana uszczelki.
Autor Wiadomość
vega79 



Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 30



  Wysłany: Nie Sty 27, 2019 23:19   [R75]Wymiana uszczelki.
Typ: V6 Rodzaj silnika: benzyna Pojemnosc silnika: 1.8 Rok produkcji: 1999

Witam klubowiczów potrzebuję odpowiedzi na temat pocenie się uszczelki pod klawiaturą ,nie jest to chyba uszczelka pokrywy klawiatury tylko pod nią .Czy pod klawiaturą nie powinna być uszczelka pod głowicą czy to jest jakaś pośrednia jutro dorzucę zdjęcie .
Ostatnio zmieniony przez vega79 Czw Lut 21, 2019 15:02, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Sty 27, 2019 23:19   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
dzelo23 




Pomógł: 60 razy
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1649
Skąd: wysokie mazowieckie

Rover 75

Wysłany: Pon Sty 28, 2019 09:39   

Jest uszczelka pod pokrywą zaworów i uszczelka pod głowicą, między nimi jest jeszcze rozpolowienie głowicy i to składa się na uszczelniacz bez jakiejkolwiek uszczelki.
_________________
Jeżdżę spokojnie bo nie ma czym poszaleć :/
 
 
 
vega79 



Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 30



Wysłany: Pon Sty 28, 2019 11:01   

dzelo23 napisał/a:
Jest uszczelka pod pokrywą zaworów i uszczelka pod głowicą, między nimi jest jeszcze rozpolowienie głowicy i to składa się na uszczelniacz bez jakiejkolwiek uszczelki.

Masz może jakiś obraz tego zrobię zdjęciu u mnie ale muszę rozdzielczość obniżyć bo 2500/ 1500 nie chce wejść max 800x600 na forum można dać screena
 
 
dzelo23 




Pomógł: 60 razy
Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1649
Skąd: wysokie mazowieckie

Rover 75

Wysłany: Pon Sty 28, 2019 20:02   

https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=19873
_________________
Jeżdżę spokojnie bo nie ma czym poszaleć :/
 
 
 
vega79 



Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 30



Wysłany: Wto Sty 29, 2019 06:50   

dzelo23 napisał/a:
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=19873
dziękuję jesteś wielki
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Pomógł: 131 razy
Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Lut 21, 2019 14:26   

vega79, to 79 to jest Twój wiek czy rocznik urodzenia? Bo szukam przyczyn dlaczego nie możesz ogarnąć nazewnictwa tematów? :D
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
vega79 



Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 30



Wysłany: Czw Lut 21, 2019 14:47   

MaReK napisał/a:
vega79, to 79 to jest Twój wiek czy rocznik urodzenia? Bo szukam przyczyn dlaczego nie możesz ogarnąć nazewnictwa tematów? :D
twoje IQ temat do zamknięcia .
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Pomógł: 131 razy
Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Lut 21, 2019 16:48   

vega79 napisał/a:
twoje IQ temat do zamknięcia .

A to miło, że pomyślałeś o mnie ;) Jakie musi być twoje, skoro tak trudno zrozumieć Ci zasadę konstrukcji tematu w poście? :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
vega79 



Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 30



Wysłany: Czw Lut 21, 2019 21:22   

MaReK napisał/a:
vega79 napisał/a:
twoje IQ temat do zamknięcia .

A to miło, że pomyślałeś o mnie ;) Jakie musi być twoje, skoro tak trudno zrozumieć Ci zasadę konstrukcji tematu w poście? :)
pomysł jakie musi być twoje skoro wypowiadasz się na forum nie na temat w domu siedzisz pod pantoflem a na forum cwaniakujesz pisz na temat jak nie masz nic do napisania to nie pisz nic ,czyli tyle ile posiadasz w swojej głowie.
 
 
tommasino 
Moderator




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 472
Skąd: Rzeszów

MG ZT

Wysłany: Czw Lut 21, 2019 22:37   

vega79 napisał/a:

.... w domu siedzisz pod pantoflem a na forum cwaniakujesz.



a co Ty ... wróżbita???? :mrgreen: :mrgreen:

Na forum obowiązują zasady do których powinieneś sie stosować, a kolega Marek właśnie o to dba :shock:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
vega79 



Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 30



Wysłany: Czw Lut 21, 2019 22:56   

tommasino napisał/a:
vega79 napisał/a:

.... w domu siedzisz pod pantoflem a na forum cwaniakujesz.



a co Ty ... wróżbita???? :mrgreen: :mrgreen:

Na forum obowiązują zasady do których powinieneś sie stosować, a kolega Marek właśnie o to dba :shock:
czy możecie skupić uwagę na pomocy w zadawanym pytaniu czy atakować innych tylko potraficie chyba nie po to jest to forum . Można zwrócić uwagę grzecznie a nie jak burak się zachować. A tak właśnie zachował się kolega marek pisząc na mój temat i uwag dotyczących mojego nicku próba poniżenia innego forumowicza nie ma nic wspólnego z pilnowaniem zasad forum.
 
 
marcin.misek 
Klubowicz



Profesor
Coding Group


Pomógł: 53 razy
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 1055



Wysłany: Czw Lut 21, 2019 23:02   

vega79 napisał/a:
czy możecie skupić uwagę na pomocy w zadawanym pytaniu czy atakować innych tylko potraficie chyba nie po to jest to forum . Można zwrócić uwagę grzecznie a nie jak burak się zachować.

Na forum panują pewne zasady które należy przestrzegać, za których złamanie nie pierwszy raz zostałeś upomniany wiec czemu się dziwisz ze ktoś się denerwuje jeżeli jego słowa za pierwszym razem nie trafiają ? Bez zachowania należytego porządku nie ma sensu udzielanie odpowiedzi skoro potem znajdzie ktoś ten temat i nie będzie wiedział czego on dotyczy bo nie byłeś łaskaw napisać w tytule [R75] - czy to takie trudne ?
_________________
Kodowanie, diagnoza R75/MG ZT
Dopisywanie kluczy, pilotów
Chiptuning : CDT -> CDTI-> i wiecej
 
 
 
vega79 



Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 30



Wysłany: Pią Lut 22, 2019 06:45   

marcin.misek napisał/a:
vega79 napisał/a:
czy możecie skupić uwagę na pomocy w zadawanym pytaniu czy atakować innych tylko potraficie chyba nie po to jest to forum . Można zwrócić uwagę grzecznie a nie jak burak się zachować.

Na forum panują pewne zasady które należy przestrzegać, za których złamanie nie pierwszy raz zostałeś upomniany wiec czemu się dziwisz ze ktoś się denerwuje jeżeli jego słowa za pierwszym razem nie trafiają ? Bez zachowania należytego porządku nie ma sensu udzielanie odpowiedzi skoro potem znajdzie ktoś ten temat i nie będzie wiedział czego on dotyczy bo nie byłeś łaskaw napisać w tytule [R75] - czy to takie trudne ?
po co ten wpis jest poprawiony tytuł ? To po co ten komentarz a próba obrażania innego forumowicza typu 79 to twój wiek czy rocznik bo nie może zrozumieć to jest usilne poniżenie drugiej osoby stosuje to osoba mająca niskie mniemanie o sobie dlatego stara poniżyć inną osobę żeby sama poczuć się dowartościowania.Spojrz ile osób popełnia taki sam błąd tylko u mnie jest wielki raban o taką !@!$#ę temat poprawiłem popełniłem błąd ale zastanówcie się nad sensem swoich wypowiedzi a znaczeniem forum. Prosty wpis wystarczy by kolego popraw tytuł gdyż jest nie zgodny z regulaminem ,ale nie tu jest usilna wola popisania się i próba kogoś obrażania.Kazdy nowy może popełnić błąd ale skąd ten brak kultury?
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Pomógł: 131 razy
Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Lut 22, 2019 06:57   

vega79 napisał/a:
po co ten wpis jest poprawiony tytuł ?

Prawie dobrze. Jeszcze delikatna kosmetyka i będzie poprawnie :)

vega79 napisał/a:
To po co ten komentarz a próba obrażania innego forumowicza typu 79 to twój wiek czy rocznik bo nie może zrozumieć to jest usilne poniżenie drugiej osoby stosuje to osoba mająca niskie mniemanie o sobie dlatego stara poniżyć inną osobę żeby sama poczuć się dowartościowania.

Domorosły psychologu, spróbuj napisać to samo zdanie używając interpunkcji. Kolejny raz już ci to piszę. Naprawdę bardzo się dowartościowałem zwracając ci w końcu skutecznie uwagę na twoją ignorancję. Całą noc nie spałem, tak mnie trzyma to dowartościowanie ;)

vega79 napisał/a:
Spojrz ile osób popełnia taki sam błąd tylko u mnie jest wielki raban o taką !@!$#ę

Niektórym wystarczy raz zwrócić uwagę, niektórym nie trzeba, bo myślą przed napisaniem posta i widzą pośród kilkudziesięciu na jednej stronie, jak to powinno wyglądać. A niektórym trzeba dać prztyczka w czubek nosa, żeby mu focus sięgnął dalej niż ten czubek.

vega79 napisał/a:
ale zastanówcie się nad sensem swoich wypowiedzi a znaczeniem forum.

No oświeć nas :)

vega79 napisał/a:
Prosty wpis wystarczy by kolego popraw tytuł gdyż jest nie zgodny z regulaminem ,ale nie tu jest usilna wola popisania się i próba kogoś obrażania

Serio?! Dostałeś taki wpis, ale zamiast zmienić grzecznie temat, to proponujesz go usunąć, bo już problem rozwiązałeś.

vega79 napisał/a:
Kazdy nowy może popełnić błąd ale skąd ten brak kultury?

Może w myśl zasady, z chamem po chamsku :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
vega79 



Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 30



Wysłany: Pią Lut 22, 2019 21:10   

MaReK napisał/a:
vega79 napisał/a:
po co ten wpis jest poprawiony tytuł ?

Prawie dobrze. Jeszcze delikatna kosmetyka i będzie poprawnie :)

vega79 napisał/a:
To po co ten komentarz a próba obrażania innego forumowicza typu 79 to twój wiek czy rocznik bo nie może zrozumieć to jest usilne poniżenie drugiej osoby stosuje to osoba mająca niskie mniemanie o sobie dlatego stara poniżyć inną osobę żeby sama poczuć się dowartościowania.

Domorosły psychologu, spróbuj napisać to samo zdanie używając interpunkcji. Kolejny raz już ci to piszę. Naprawdę bardzo się dowartościowałem zwracając ci w końcu skutecznie uwagę na twoją ignorancję. Całą noc nie spałem, tak mnie trzyma to dowartościowanie ;)

vega79 napisał/a:
Spojrz ile osób popełnia taki sam błąd tylko u mnie jest wielki raban o taką !@!$#ę

Niektórym wystarczy raz zwrócić uwagę, niektórym nie trzeba, bo myślą przed napisaniem posta i widzą pośród kilkudziesięciu na jednej stronie, jak to powinno wyglądać. A niektórym trzeba dać prztyczka w czubek nosa, żeby mu focus sięgnął dalej niż ten czubek.

vega79 napisał/a:
ale zastanówcie się nad sensem swoich wypowiedzi a znaczeniem forum.

No oświeć nas :)

vega79 napisał/a:
Prosty wpis wystarczy by kolego popraw tytuł gdyż jest nie zgodny z regulaminem ,ale nie tu jest usilna wola popisania się i próba kogoś obrażania

Serio?! Dostałeś taki wpis, ale zamiast zmienić grzecznie temat, to proponujesz go usunąć, bo już problem rozwiązałeś.

vega79 napisał/a:
Kazdy nowy może popełnić błąd ale skąd ten brak kultury?

Może w myśl zasady, z chamem po chamsku :)
Problemu nie rozwiązałem ,ale zamiast taki stary klubowicz pomóc skupiłeś się na interpunkcji Temat prosiłem żeby usunąć jak ty spamujesz go ale co nie będę polemizował z taką osobą jak ty. Powodzenia w spamie.
 
 
Malignus 




Pomógł: 18 razy
Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 560
Skąd: Wrocław

MG TF

Wysłany: Pią Lut 22, 2019 22:02   

Czytam i nic nie rozumiem.Albo zapomniałem jak się pisze i czyta poprawnie po polsku, albo w wypowiedziach kolegi vega79 brakuje interpunkcji oraz prawidłowej budowy zdan.Prosze o wybaczenie za offtopic.Tu popieram MaRkA za konsekwentne trzymanie się zasad forum.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
vega79 



Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 30



Wysłany: Sob Lut 23, 2019 15:43   

Malignus napisał/a:
Czytam i nic nie rozumiem.Albo zapomniałem jak się pisze i czyta poprawnie po polsku, albo w wypowiedziach kolegi vega79 brakuje interpunkcji oraz prawidłowej budowy zdan.Prosze o wybaczenie za offtopic.Tu popieram MaRkA za konsekwentne trzymanie się zasad forum.
Chyba zdań, mi uwagę zwracacie a sami byki robicie. Zobaczymy czy kolega MaRkA ciebie poprawi.
 
 
Malignus 




Pomógł: 18 razy
Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 560
Skąd: Wrocław

MG TF

Wysłany: Nie Lut 24, 2019 20:14   

Dla Ciebie nie bede zmieniac systemu.Nie jest PL wiec i znakow polskich nie posiadam.Patrzac zas na inne Twoje wypowiedzi,proponuje powtorke podstawowki oraz gimnazjum.Chcesz uzyskac jakas wiedze,zatem proszę trzymaj poziom,nie obrazaj innych.Bo jak na razie u mnie zaskarbiles sobie tytul Mega Buraka.Zycze powodzenia z autem.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Pomógł: 131 razy
Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lut 25, 2019 01:47   

vega79 napisał/a:
Problemu nie rozwiązałem ,ale zamiast taki stary klubowicz pomóc skupiłeś się na interpunkcji Temat prosiłem żeby usunąć jak ty spamujesz go ale co nie będę polemizował z taką osobą jak ty. Powodzenia w spamie.

Ciężko twój bełkot nazwać polemiką :) Myślę, że musisz przestać łączyć wizyty na forum z alkoholem. Nic dobrego z tego nie ma ;)

Malignus napisał/a:
Tu popieram MaRkA za konsekwentne trzymanie się zasad forum.

Dzięki :) Nie mam za wiele czasu, ale brakowało mi takiego forumowego błazna w ostatnim czasie. Fajnie podskoczył ruch w tematach tych śmiesznych dyskusji. To oczywiście się z czasem posprząta, ale teraz można zrobić z tego użytek czysto statystyczny :)

vega79 napisał/a:
Chyba zdań, mi uwagę zwracacie a sami byki robicie.

Ale gdzie tam nam do ciebie mistrzu ;)

vega79 napisał/a:
Zobaczymy czy kolega MaRkA ciebie poprawi.

Kolega MaRkA poprawić kolega Malingus, kolega Malingus Ty robić jedna spacja po znakach interpunkcyjnych ;) Natomiast jak ja czytać kolega Malingus ja wszystko rozumieć... :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
vega79 



Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 30



Wysłany: Pon Lut 25, 2019 16:33   

Malignus napisał/a:
Dla Ciebie nie bede zmieniac systemu.Nie jest PL wiec i znakow polskich nie posiadam.Patrzac zas na inne Twoje wypowiedzi,proponuje powtorke podstawowki oraz gimnazjum.Chcesz uzyskac jakas wiedze,zatem proszę trzymaj poziom,nie obrazaj innych.Bo jak na razie u mnie zaskarbiles sobie tytul Mega Buraka.Zycze powodzenia z autem.
ale tłumaczenie analbeta analfabetów chce wyzwać potem na słownik zgania część wypocin pisałeś w Pl jak cię złapie to słownik winny zostawię bez komentarza.

[ Dodano: Pon Lut 25, 2019 16:33 ]
MaReK napisał/a:
vega79 napisał/a:
Problemu nie rozwiązałem ,ale zamiast taki stary klubowicz pomóc skupiłeś się na interpunkcji Temat prosiłem żeby usunąć jak ty spamujesz go ale co nie będę polemizował z taką osobą jak ty. Powodzenia w spamie.

Ciężko twój bełkot nazwać polemiką :) Myślę, że musisz przestać łączyć wizyty na forum z alkoholem. Nic dobrego z tego nie ma ;)

Malignus napisał/a:
Tu popieram MaRkA za konsekwentne trzymanie się zasad forum.

Dzięki :) Nie mam za wiele czasu, ale brakowało mi takiego forumowego błazna w ostatnim czasie. Fajnie podskoczył ruch w tematach tych śmiesznych dyskusji. To oczywiście się z czasem posprząta, ale teraz można zrobić z tego użytek czysto statystyczny :)

vega79 napisał/a:
Chyba zdań, mi uwagę zwracacie a sami byki robicie.

Ale gdzie tam nam do ciebie mistrzu ;)

vega79 napisał/a:
Zobaczymy czy kolega MaRkA ciebie poprawi.

Kolega MaRkA poprawić kolega Malingus, kolega Malingus Ty robić jedna spacja po znakach interpunkcyjnych ;) Natomiast jak ja czytać kolega Malingus ja wszystko rozumieć... :)
błazen cię zrobił a stara siadła i taki h.. powstał a t9 u mnie tak pisze i mam w 4literach co taki mamuci plemnik myśli o moich wypowiedziach nie podoba się to na h.. czytasz lubisz zapewne masturbować się przy wypowiedziach ot cała przyczyną że piszesz .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R75] Wymiana uszczelki pod głowicą.
roadking Rover serii 75, MG ZT 19 Pią Lip 07, 2017 18:44
adam_26
Brak nowych postów [R75] - wymiana termostatu v6 (oringi, uszczelki itp) ?
R75 Rover serii 75, MG ZT 8 Sro Lis 12, 2014 22:23
R75
Brak nowych postów [R75] Wymiana gumy/uszczelki bagażni
Wujekdarek Rover serii 75, MG ZT 6 Pon Sie 16, 2010 09:01
Wujekdarek
Brak nowych postów [R75] Wymiana rozrządu i uszczelki pod głowicą - cena
pineska Rover serii 75, MG ZT 10 Czw Lis 21, 2013 16:48
pineska
Brak nowych postów [R75] Wymiana uszczelki pod glowica nie chce zapalic
kaneda Rover serii 75, MG ZT 5 Pią Sty 20, 2017 16:34
flapjck1



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink