Forum Klubu ROVERki.pl :: [Rover 400] 1999 rok, 1.4 benzyna, sedan ~1000 zł
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bociannielot
Nie Lut 10, 2019 22:03
[Rover 400] 1999 rok, 1.4 benzyna, sedan ~1000 zł
Autor Wiadomość
Lui 



Dołączył: 25 Wrz 2012
Posty: 19



Wysłany: Nie Lut 10, 2019 19:45   [Rover 400] 1999 rok, 1.4 benzyna, sedan ~1000 zł

Dzień dobry,

Mam do zaoferowania samochodzik marki Rover, model 400. Samochód bardzo dobrze służył mi przez prawie 7 lat. Aktualne OC do 13.02.2019, brak przeglądu.

- ABS, Alarm, Immobilizer, Poduszka powietrzna kierowcy, Poduszka powietrzna pasażera
- Elektryczne przednie szyby, Szyberdach, Wspomaganie kierownicy
- Centralny zamek, Hak, Klimatyzacja

Głównie dojeżdżałem nim na studia i do pracy, chociaż bywał nad morzem czy na Mazurach. Półtora roku temu był nawet na wycieczce Praga-Wiedeń-Bratysława. Nie było żadnych problemów.

W samochodzie był wymieniany silnik zaraz po jego kupnie. Także serce samochodu ma się bardzo dobrze.

Jak na swój rocznik i moc 103 KM, autko daje radę. Powyżej 140 km/h jest już trochę głośne. Prowadzi się bardzo dobrze.

Auto wyposażone jest w hak, z którego w sumie nigdy nie miałem okazji skorzystać.

Niestety gorzej ma się sprawa w przypadku karoserii (zjedzony przez rdze na tylnych nadkolach) oraz podsufitki, która się zaczęła ostatnio trochę odklejać. Ma też lekkie wgniecenie od strony kierowcy, ale tak go już zastałem, któregoś dnia...

Ostatnio w aucie wymieniany był tłumik drgań, gdyż się przepalił. Auto posiada klimatyzację (nie wiem czy fabryczna czy dokładana), ale niestety sprężarka klimatyzacji jest nieszczelna. Nie było to już naprawiane ze względu na porę roku.

Dorzucam komplet opon.

W linku zdjęcia: https://imgur.com/a/YmKI7bm

Nie oczekuję za niego dużo, bo coś kolo 1000 zł.

Cena oczywiście podlega negocjacji.

Zapraszam do kontaktu :)

Telefon: 694 731 347

Pozdrawiam,
Przemysław
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Lut 10, 2019 19:45   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink