Forum Klubu ROVERki.pl :: [MG ZS] po lifcie 2.0 iDT 115 KM, 2005r. 8500 zł
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bociannielot
Nie Mar 17, 2019 11:11
[MG ZS] po lifcie 2.0 iDT 115 KM, 2005r. 8500 zł
Autor Wiadomość
szylozbi 




Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 308
Skąd: Katowice

MG ZS

  Wysłany: Wto Mar 12, 2019 12:27   [MG ZS] po lifcie 2.0 iDT 115 KM, 2005r. 8500 zł

Do nabycia ładny okaz dla miłośników marki MG Rover czyli poliftowy MG ZS.
Auto w moim posiadaniu od września 2012 roku. Sprowadzony z Francji z oryginalnym przebiegiem 89500. Obecnie przebieg 147700.
Przez ten czas wymieniałem same eksplolatacyjne rzeczy typu klocki, tarcze, rozrząd itd. Z najnowszych napraw w ubiegłym roku wymieniane było sprzęgło (LUK) przy przebiegu 142000, pompa sprzęgła, osłony przegubów i zestawy naprawcze zacisków hamulcowych.
Z uwagi na to, że nie robię dużych przebiegów zdecydowałem się na założenie opon wielosezonowych cieszących się dobrą opinią marki Imperial Ecodriver 205/45/17. Produkcja opon: przód 03.2016, tył 01.2017.
Na desce pali się check engine spowodowany odpięciem przepływomierza i zaślepieniem EGR (możliwość weryfikacji na miejscu skanerem OBD). Można się tego pozbyć w miarę tanio poprzez instalację maflessów, ale nigdy nie przeszkadzało mi to w niczym.
Spalanie 6/100 km
Auto utrzymane w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym zarówno w środku jak i na zewnątrz. Zawsze myłem sam, nie korzystałem z myjni automatycznych. 2 razy w roku na wiosnę i jesień lakier konserwowałem dobrymi woskami. Paliwo tankowałem zawsze lepsze, przez co silnik jest w doskonałej kondycji.
Olej tylko dedykowany Valvoline Maxlife.
Ubezpieczenie OC/AC ważne do 25.09.2019, przegląd do 14.09.2019. W komplecie 2 kluczyki z pilotami.
Sprzedaję bo kupiłem już inny samochód, a MG nie mam gdzie trzymać. Nowemu właścicielowi z pewnością jeszcze długo posłuży.

Cena 8500 zł.
Telefon 505 479 586
Link do ogłoszenia:
https://www.otomoto.pl/of...i-ID6BLXsd.html
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Mar 12, 2019 12:27   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink