Forum Klubu ROVERki.pl :: Mg Zr 160 - Michel18
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Mg Zr 160 - Michel18
Autor Wiadomość
Michel18 



Dołączył: 04 Maj 2019
Posty: 5



Wysłany: Nie Maj 26, 2019 21:18   Mg Zr 160 - Michel18

Cześć,
dawno temu podobało mi się MG ZR jednak rozum zwyciężył i kupiłem coś bardziej praktycznego. Temat na długi czas umarł, kupiłem sobie jeszcze poldka z 1.4, ale niedawno udało mi się zakupić za niewielkie pieniądze MG ZR 160. Niewielka kasa, więc wiadomo, że coś z nim jest nie tak :D Ogólnie pewnie poszły zawory, właściciel twierdził, że odkręciło mu się kółko rozrządu mechanizmu VVC od strony pasażera. Potem niby poskładał to do kupy według znaków, auto odpaliło, ale się tłukło więc je zgasił i tyle było w temacie. Ja nie próbowałem go odpalać, tylko zabrałem na lawetę i oto jest. Chciałbym zweryfikować jakie ma on obrażenia i czy się nada do odbudowy. Blacharka ogólnie ma parę rdzawek, ale powierzchownych, podłoga dzwon, wnętrze trochę zużyte, przebieg 185k km.

Na początek chciałbym zweryfikować to czy rozrząd na pewno jest ustawiony dobrze, będę musiał dostać się do dolnego koła i zobaczyć jak wyglądają znaki na nim, ale tak na szybko o ile wydaje mi się, że rozrząd z tyłu jest ustawiony dobrze, to ten z przodu już nie spotka się na znakach. Kreski z wydechowego i vvc powinny być w jednej linii koło siebie tak?


Drugie pytanie, które do was kieruje to od czego jest ta wtyczka, znajdująca się luzem nad rozrusznikiem?
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Maj 26, 2019 21:18   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Malignus 




Pomógł: 18 razy
Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 560
Skąd: Wrocław

MG TF

Wysłany: Nie Maj 26, 2019 21:58   

Baza do odbudowy jest,zawsze mi się podobal ZR w tej silnikowni.3mam kciuki za odbudowę. :-)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
dawidd 




Pomógł: 44 razy
Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 3425
Skąd: Czestochowa/Radomsko



  Wysłany: Nie Cze 30, 2019 07:58   

Kolejny szary zr160. A myślałem że będę sam
_________________
Ekspresy do kawy, serwis 504602363
mój MG ZR160: https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=108158
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink