Forum Klubu ROVERki.pl :: Dopłaty Do Odszkodowań
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Dopłaty Do Odszkodowań
Autor Wiadomość
sknerko 




Pomógł: 333 razy
Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Wto Cze 09, 2015 23:10   Dopłaty Do Odszkodowań

Dopłaty Do Odszkodowań OC AC Odkup Szkód JW GROUP
Znalazłem kilka firm które się tym zajmują i ci powyżej zaproponowali najlepsza ofertę.
Czy ktoś już miał z czymś takim do czynienia i/lub konkretnie z nimi?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Cze 09, 2015 23:10   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
juli1 



Dołączył: 29 Sty 2016
Posty: 1



Wysłany: Pią Sty 29, 2016 21:46   

Konkretnie z tymi nie, ale z odkupy.pl. Wygląda to tak że dajesz im kosztorys szkody albo decyzje o przyznaniu odszkodowania i ustalacie umowę, wycenę. Od razu dostajesz pieniądze i nie martwisz się niczym więcej
 
 
Ad4am 



Dołączył: 11 Paź 2019
Posty: 1



Wysłany: Pią Paź 11, 2019 11:21   

Aktualnie firm, które zajmują się dopłatami, odkupem i skupem odszkodowań jest na pęczki, więc czasami trudno się zdecydować. Ja korzystałem z firmy TB Ekspert, która skupiła ode mnie zaniżone odszkodowanie. Wszystko przebiegło sprawnie i bez problemów. Zależało mi na szybkim dostaniu gotówki i tak też się stało.

Jeżeli szukacie dobrych firm odszkodowawczych to najlepiej popytać wśród znajomych. Mi właśnie firmę TB ekspert polecił brat i dzięki mi za to. Zresztą możecie zerknąć na ich ofertę: tbekspert.pl
Ostatnio zmieniony przez Ad4am Czw Cze 15, 2023 14:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pietka 




Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 95
Skąd: Warszawa



Wysłany: Wto Paź 15, 2019 12:06   

Wydaje się to być wygodna usługa, ale oczywiści pod kilkoma warunkami. Każda tego typu sprawa wyceniana jest indywidualnie. Jeżeli obie strony są usatysfakcjonowane warunkami, to spisujecie umowę i w uproszczony sposób można pozbyć się problemu.
Wiadomo, że nie każdy z tego skorzysta, ale dobrze, że takie usługi oczywiście funkcjonują.
Warto też zapoznać się z kosztami, jak to wygląda w innych miejscach np tutaj: https://superpolisa.pl
Tak, aby mieć kompleksowy ogląd sytuacji.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink