Forum Klubu ROVERki.pl :: MG ZS180 kupno
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
MG ZS180 kupno
Autor Wiadomość
Leinad 



Dołączył: 26 Sty 2020
Posty: 3



Wysłany: Nie Sty 26, 2020 18:35   MG ZS180 kupno

Witam. Chciałbym sobie kupić swojego pierwszego MG, od jakiegoś czasu przeglądam ogłoszenia na różnych stronach i dziś trafiłem na to ogłoszenie. Tą marką samochodów interesuję się od niedawna, więc proszę, nie bijcie mnie za to, że niezbyt się znam. Zastanawia mnie cena samochodu z tego ogłoszenia. Nie ukrywam, jestem dość młodym człowiekiem i nie mam wysokiego budżetu, ale jednak bardzo bym chciał mieć własny samochód. Widział ktoś z was ten samochód, może powiedzieć co z nim jest nie tak? Zdaje sobie sprawę, że cena wydaje się być śmieszna i właśnie dlatego o niego pytam.

https://allegro.pl/ogloszenie/mg-zs-180-2-5-v6-lpg-8711352676

Nie przeszkadza mi, jeśli byłby do lekkich poprawek mechanicznych, lubię sobie sam "grzebać" przy samochodach itd, więc to nie byłby problem. Chciałbym jednak uniknąć sytuacji, w których po kupnie samochodu musiałbym w niego włożyć 2 razy więcej niż jest warty aby w ogóle jeździł.
Pozdrawiam ;)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Sty 26, 2020 18:35   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Kozik 




Pomógł: 141 razy
Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Nie Sty 26, 2020 19:50   

3200zł + "Koszt całej rejestracji ok. 1300 zl" czyli rozumiem, że do opłat

to już nie robi się aż tak tanio, tym bardziej że klima nie działa i do malowania

nie lepiej kupić np takiego i naprawić sprzęgło?

https://www.olx.pl/oferta...html#d417d18a25

[ Dodano: Nie Sty 26, 2020 19:50 ]
rozumiem, że zależy Ci na V6 bo w przeciwnym razie uda się znaleźć za ok 5-6tys polifta
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
Leinad 



Dołączył: 26 Sty 2020
Posty: 3



Wysłany: Nie Sty 26, 2020 20:20   

3200 + ok.1300 wychodzi około 4,5k. To, że kilma nie jest sprawna chyba nie byłoby dla mnie strasznym problemem, mógłbym to w przyszłości ogarnąć, a kilka wgniotek i rys mi nie przeszkadza, bo nie szukam igły, tylko fajnego autka, które nie musi być w idealnym stanie, Na zdjęciach nie wygląda jakby ten lakier był aż tak okropny więc myślę, że do tego nie trzeba by było dokładać. Tak podsumowując, wyszłoby około 4,5k za jeżdżący samochód z LPG (a właśnie na LPG mi bardzo zależy, bo póki nie mam stałego źródła dochodu, nie dałbym rady lać tylko benzyny)
O tym z zepsutym sprzęgłem też myślałem, ale niestety nie ma LPG i to go trochę wyklucza - swoją drogą ile by kosztowało naprawienie sprzęgła?

Tak, trochę mi zależy na V6, bardzo mi się ta wersja podoba :D

Gdyby ktoś z forumowiczów już go oglądał, albo miał bardzo blisko i mógłby zobaczyć i ocenić faktyczny stan to byłoby pięknie, bo ja do tamtej miejscowości mam 700km :(

Tak jeszcze teraz zacząłem się zastanawiać, czy opłacalne by było sprowadzanie tego samochodu aż 700km... :/
Ostatnio zmieniony przez Leinad Nie Sty 26, 2020 20:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kozik 




Pomógł: 141 razy
Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Nie Sty 26, 2020 20:29   

W takim razie życzę powodzenia w zakupach, ja niestety nie pomogę w oglądaniu. Warto dobrze sprawdzic auto żeby zakatowanego egzemplarza nie kupić tak jak ja kiedyś.
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
Leinad 



Dołączył: 26 Sty 2020
Posty: 3



Wysłany: Nie Sty 26, 2020 20:49   

Dzięki, może ktoś skorzysta i kupi fajnego MG za niską cenę do kilku poprawek. Będę szukał dalej, może kiedyś się uda
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Kupno MG ZT
manuel Chcę kupić ROVERka 94 Sro Gru 16, 2015 13:49
rychhhu
Brak nowych postów [MG ZR 160] Kupno
LEWY Chcę kupić ROVERka 6 Pon Mar 23, 2015 10:25
Vigoslaw
Brak nowych postów kupno MG ZT 2.5
Sacrificio Chcę kupić ROVERka 3 Wto Kwi 07, 2015 16:52
AndrewS
Brak nowych postów Kupno MG ZR
kamil147a Chcę kupić ROVERka 16 Wto Lis 18, 2014 15:27
kamil147a
Brak nowych postów Kupno ZR 160
speed070689 Chcę kupić ROVERka 6 Pon Gru 19, 2011 14:34
Gruby530d



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink