Forum Klubu ROVERki.pl :: Mg ztt 2.0 diesel
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Mg ztt 2.0 diesel
Autor Wiadomość
Kalwar 



Dołączył: 03 Lut 2019
Posty: 76



Wysłany: Sob Sie 29, 2020 14:33   Mg ztt 2.0 diesel

Do sprzedania Mg ztt z silnikiem diesla. Auto z 2003r. Jestem właścicielem z dowodu rej. Samochód stoi na ori 18 calowych alufelgach do kompletu felgi alu z zimówkami 16 cali. W samochodzie wymieniony wysprzęglik i pompa sprzęgła na metalowe. Olej w skrzynii i uszczelniacze półosi. Wymienione przewody hamulcowe na miedziane. Wymienione wahacze przód, tłoczki hamulcowe i gumki w zaciskach plus klocki hamulcowe przód i tył, poduszka w ósemce skrzyni na poliuretan, w tym roku odgrzybiona i nabita klima z wymianą filtra kabinowego. Akumulator na gwarancji kupiony w marcu tego roku. Ogólnie auto jeździ niebpuka i nie stuka. Opłaty do września. Jak Mi się coś przypomni to dopiszę :)
Żeby nie było ,że bez wad ruda nadgryzła progi przy tylnym kole, nie działa PDC chociaż po skasowaniu błędu działa dopóki się nie wyłączy kluczyka później łapie błąd (mam dwa użwane czujniki trzeba by podmienić i zobaczyć), słaby ręczny ale dorzucam zestaw szczęk i sprężynek nowe. Chyba tyle będę uzupełniał jak mnie coś oświeci. Cena 6300 zdjęcia na email jakby ktoś chciał tel 660467305

[ Dodano: Czw Sie 27, 2020 22:00 ]
Cena spada na 5.800

[ Dodano: Sob Sie 29, 2020 14:33 ]
Nieaktualne. Do zamknięcia
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Sie 29, 2020 14:33   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink