Forum Klubu ROVERki.pl :: Piłka Nożna
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Piłka Nożna
Autor Wiadomość
szymon1986 



Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 240
Skąd: Poznań



Wysłany: Pią Cze 12, 2009 20:28   

Ja generalnie nie lubię całej ligi niemieckiej,jakoś do gustu mi nie przypadła,fajna jest francuska,włoska to moje ulubione :)

[ Dodano: Pią Cze 12, 2009 20:30 ]
można wymienić jakich klubów nie lubimy ale pewnie są tu też kibice tych klubów i mogła by być dość ostra dyskusja ... :)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Cze 12, 2009 20:28   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
SeevS 




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 285
Skąd: Poznań



Wysłany: Pią Cze 12, 2009 21:58   

Co do Ronaldo to można było 100 mln wyciągnąć bo Perez i cały jego Real byli na tyle zdeterminowani że wyłożyli by takie pieniądze. Ja się cieszę że ta maruda odchodzi od mojego ulubionego klubu. Chciałbym aby do Man Utd przyszedł Ribbery i Benzeme to by wystarczyło może też Valencie. Za te 80 mln to Mancheter mógłby całe Newcastle wykupić... Ronaldo nie jest wart tyle pieniędzy szuja...
 
 
grembi 




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 161
Skąd: Jelenia Góra

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 12, 2009 22:13   

Z Ronadlo będzie tak jak z Beckhamem - w realu się skończy. Beckham w MU wymiatał a potem to kariere robił ale w show biznesie :)
 
 
 
Deamian 




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 477
Skąd: Józefów k/Łukowa

Rover 600

Wysłany: Pią Cze 12, 2009 23:06   

SeevS napisał/a:
Co do Ronaldo to można było 100 mln wyciągnąć bo Perez i cały jego Real byli na tyle zdeterminowani że wyłożyli by takie pieniądze.


Perez był zmuszony kupić Ronaldo gdyż jeszcze za kadencji Calderona została podpisana umowa że w razie niepowodzenia transferu Real będzie musiał zapłacić MU chyba ok 30 mln euro więc moim zdaniem zrobił słusznie :smile: Czy Ronaldo skończy się w Realu :?: :?: Zobaczymy dopiero. Co do Beckhama to nie uważam że źle grał w Realu ( wraz z nim zdobył mistrzostwo Hiszpanii) ale macie racje że nie było to już to co w MU :/

grembi napisał/a:
Beckham w MU wymiatał a potem to kariere robił ale w show biznesie


I dzięki temu zwrócił się on Realowi kilkukrotnie :razz: Mam nadzieje że tak samo będzie z C. Ronaldo i Kaką :grin:
_________________
Na najprostsze rozwiązania najtrudniej wpaść.
Chyba dlatego ten świat jest taki pokręcony. ;)
 
 
 
mielony22 




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 178
Skąd: kolno



Wysłany: Pią Cze 12, 2009 23:41   

a wedlug mmnie to real przez ostatnie lata to jedno wielkie zero.sorki panowie i panie ale kazdy kto tam idzie to na zatracenie.jeden wielki zlepek gwiazd ktore wypalaja sie tam.beckham w MU byl niemal bogiem a w realu pogral i znikl.tak samo z reszta.za starych dobrych czasow to bylo cos.lata 90 to byl futbol w ich wykonaniu.biorac na ten przyklad barcelone.graja w niej wychowankowie tego klubu a w realu ciagla rotacja.druzyna ma byc druzyna a nie indywidualnoscia.widzieliscie jak barca gra???zgranie tej druzyny to poezja.w tym sezonie to tylko chelsi skutecznie im ten futbol zatrzymala.
a co do cristiano to nie lubie go.mimo ze czasem potrafi ladnie zagrac to jeden wielki samolub z niego.przed chwilka w wiadomosciach kibic powiedzial tak: "krzyz na droge, moze wkoncu bedzie lepiej" i podzielam zdanie.
_________________
http://www.i-gagnant-barr...elony22&lang=pl
 
 
Deamian 




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 477
Skąd: Józefów k/Łukowa

Rover 600

Wysłany: Sob Cze 13, 2009 00:04   

mielony22 napisał/a:
a wedlug mmnie to real przez ostatnie lata to jedno wielkie zero


To akurat jest prawda. Po odejściu Pereza ze stanowiska prezesa było coraz gorzej. Ale prawdziwego kibica poznaje się po tym ,że jest ze swoją drużyną na dobre i na złe, przeżywa zwycięstwa i porażki :wink:

mielony22 napisał/a:
kazdy kto tam idzie to na zatracenie.jeden wielki zlepek gwiazd ktore wypalaja sie tam.beckham w MU byl niemal bogiem a w realu pogral i znikl.


Wszyscy podają tylko przykład Beckhama :/ A ja podam przykład Zidana (według mnie w Realu przeżył najlepsze lata swojej kariery) i reszty z drużyny galacticos.

mielony22 napisał/a:
zgranie tej druzyny to poezja.


Fakt. W tym sezonie grali pięknie. Sam byłem pełen podziwu dla nich :brawo:

mielony22 napisał/a:
czasem potrafi ladnie zagrac to jeden wielki samolub z niego


To też jest ogólnie znany fakt. Mimo że też za nim jakoś strasznie nie przepadam mam nadzieje że jeszcze dojrzeje i naprawdę pokaże w realu co potrafi :wink:
_________________
Na najprostsze rozwiązania najtrudniej wpaść.
Chyba dlatego ten świat jest taki pokręcony. ;)
 
 
 
August 



Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 14
Skąd: Lublin



Wysłany: Sob Cze 13, 2009 08:04   

Cytat:
A co sądzicie o transferze Cristiano Ronaldo ? Mi się wydaje że to przegięcie żeby płacić za piłkarza 94 mln dol, choć muszę przyznać, że kiedy nie gra samolubnie pod publike to jest genialny.


Tyle pieniędzy wyrzuconych w błoto....szkoda.
 
 
Rowan 




Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2965
Skąd: Sędziszów



Wysłany: Sob Cze 13, 2009 14:30   

Kolejny kibic Realu się zgłasza :mrgreen:
Nienawidzę Barcy(oczywiście), nie lubię Juve, Man U i Bayernu.
Jeśli chodzi o transfery do Realu, to myślę, że jeśli do Kaki i pedałka(Ronaldo) dołączy jeszcze Villa, Ribery i może jeszcze Silva lub X Alonso, to Real powinien w przyszłym sezonie wygrać LM.
A jeśli chodzi o marnowanie się gwiazd w Realu, to wcale tak nie jest. Popatrzcie na Zidane'a, na L Figo, na Ronaldo(tego prawdziwego Ronaldo), Carlosa. Jeśli chodzi o Beckhama, to on nie pasował za bardzo do gry Realu, owszem był dobry, ale inne, większe gwiazdy Realu go po prostu przyćmiały (Figo, Zidane). Dobrze wykonywał wolne, chyba tylko dlatego go sprowadzono do Madrytu. Dla mnie osobiście nieporozumieniem była sprzedaż Robinho, kupno Hutelaara, a teraz chęć sprzedania van Nistelrooy'a. Teraz całą sytuacje psuje trochę legenda Raula. Fakt, wielki piłkarz, wielki człowiek, wspaniały dorobek, ale jeśli nie jest w formie, to po co go na siłę puszczać w pierwszym składzie, a na ławce trzymać lepszych? Tego już kompletnie nie rozumiem...
_________________
"Walduś, pamiętaj cycu..."
 
 
 
mielony22 




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 178
Skąd: kolno



Wysłany: Sob Cze 13, 2009 23:16   

Rowan napisał/a:
Kolejny kibic Realu się zgłasza :mrgreen:


a gdzie kibice barcy???
Rowan napisał/a:
Jeśli chodzi o transfery do Realu, to myślę, że jeśli do Kaki i pedałka(Ronaldo) dołączy jeszcze Villa, Ribery i może jeszcze Silva lub X Alonso, to Real powinien w przyszłym sezonie wygrać LM.

i kogo jeszcze chielibyscie tam widziec???Rowan czy uwazasz ze zespol naszpikowany gwiazdami cos zdziala???real od kilku lat ma taka polityke i zobacz ze to w dobra strone nie idzie.zespol ma byc zgrany a gwiazda jest tylko dodatkiem, takim "turbo" kiedy trzeba dodac gazu.
uwazam ze taka kwota jaka wydal real za ronaldo to glupota.przewroci mu sie jeszcze bardziej w glowie.ttakie moje zdanie na ten temat.
_________________
http://www.i-gagnant-barr...elony22&lang=pl
 
 
Rowan 




Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2965
Skąd: Sędziszów



Wysłany: Nie Cze 14, 2009 07:47   

mielony22 napisał/a:
przewroci mu sie jeszcze bardziej w glowie.

Jemu już sięprzewróciło, ja bym wolał, żeby Ribery albo Gerrard przeszli zamiast tego pedała, no ale cóż.
mielony22 napisał/a:
Rowan czy uwazasz ze zespol naszpikowany gwiazdami cos zdziala???

No to spójrz na Barcę, klub naszpikowany gwiazdami...
Chelsea to samo... :razz:
_________________
"Walduś, pamiętaj cycu..."
 
 
 
mielony22 




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 178
Skąd: kolno



Wysłany: Nie Cze 14, 2009 22:26   

Rowan napisał/a:
No to spójrz na Barcę, klub naszpikowany gwiazdami...
Chelsea to samo... :razz:

tak tylko te gwiazdy rosly w sile w tych wlasnie klubach.
np. Eto w barcelonie od sezonu 2004/05.
Messi od 2000r od kadry C do pierwszego skladu w 2004r.
Xavi od 1998r. w pierwszej druzynie barcy/a tak wogole to wychowanek klubu.

jeszcze???
henry co przyszedl z innego klubu majac juz jakis status gwiazdy.
nie chce sie wyklucac kto jest lepszy, ale ja uwazam tak ze grajac dluuuuugo ze soba ma sie ogranie i zufanie to partnera.grajac przez jeden sezon mozna tylko pomarzyc o czyms takim.
_________________
http://www.i-gagnant-barr...elony22&lang=pl
 
 
SeevS 




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 285
Skąd: Poznań



Wysłany: Wto Cze 16, 2009 23:11   

Real szuka frajerów. Dwóch już znalazł. Trzeci prawdopodobnie w drodze. Zidane namawia Riberiego, tak więc myślę że trafi do Madrytu Real nie potrafi nic osiągnąć bez gwiazd, tak więc niech się cieszą że po raz kolejny nie będą nic znaczyć w LM i w lidze, zarobią jedynie na promocji gwiazd...
 
 
mielony22 




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 178
Skąd: kolno



Wysłany: Wto Cze 16, 2009 23:29   

SeevS napisał/a:
Real szuka frajerów. Dwóch już znalazł. Trzeci prawdopodobnie w drodze. Zidane namawia Riberiego, tak więc myślę że trafi do Madrytu Real nie potrafi nic osiągnąć bez gwiazd, tak więc niech się cieszą że po raz kolejny nie będą nic znaczyć w LM i w lidze, zarobią jedynie na promocji gwiazd...
:brawa: :brawa: :brawa:

real placa taka wyj....a kase za cristiano sam sobie samoboja strzelil.nie kupia riberiego bo ich nie stac juz.hahaha.80mln funtow to niezla kasiorka.jak za niego.real ten sezon rowniez moze powoli liczyc na straty. :cwaniak:
_________________
http://www.i-gagnant-barr...elony22&lang=pl
 
 
azer 




Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 1058
Skąd: Poznań

Rover 25

Wysłany: Wto Cze 16, 2009 23:34   

mielony22, nie wiem czy ich nie stać, dzisiaj czytałem o jakiejś pożyczce od banku na 150mln. A pozatym niby szybko ma się zwrócić samym wizerunkiem.
Kiedyś lubiłem Real, ale od jakiegoś czasu traktuje ich jak taką Polską Wisłe sprzed paru lat, kiedy to wykupywali najlepszych grajków z ligi tylko po to żeby osłabić innych rywali w walce o mistrzostwo. Tak nie buduje się zaufania oj nie
 
 
 
mielony22 




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 178
Skąd: kolno



Wysłany: Sro Cze 17, 2009 13:04   

no ja tego nie slyszalem ale czytalem ze mocno sie oslabili budzetowo po zakupie dwoch graczy i musza uwazac z budzetem.nie ma sie co rospisywac o nich bo i tak im to nic nie da.a to ze i tak w ciagu sezonu odrobia ta kase to raczej pewne.bynajmniej spora czesc.bo real to jedna z najwiekszych pilkarski firm.
_________________
http://www.i-gagnant-barr...elony22&lang=pl
 
 
SeevS 




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 285
Skąd: Poznań



Wysłany: Sro Cze 17, 2009 13:22   

Cytat:
Uważa się, że Los Merengues szczególnie chcą nabyć napastnika. Najlepszą opcją byłby dla nich zawodnik Valencii, David Villa. Alternatywą dla Hiszpana ma być napastnik Atlético Madryt, Diego Forlán. Tymczasem pozostaje jeszcze możliwość zakupu Francka Ribéry’ego z Bayernu Monachium.

Jednak fundusze Realu Madryt mają być niewystarczające. Dlatego w celu uzyskania dodatkowych pieniędzy Santiago Bernabéu ma opuścić cały zastęp zawodników. Na sprzedaż wystawieni zostali Argentyńczycy Gabriel Heinze i Javier Saviola, Malijczyk Mahamadou Diarra i holenderska kolonia w osobach Klaasa-Jana Huntelaara, Ruuda van Nistelrooya, Arjena Robbena, Rafaela van der Vaarta, Wesleya Sneijdera i Roystona Drenthego.


Jak będa chcieli to sprzedadzą którego z nich... za rok może 2 na takiej liśćie będzie Kaka i Cristiano Ronaldo.
 
 
Rowan 




Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2965
Skąd: Sędziszów



Wysłany: Sro Cze 17, 2009 13:50   

SeevS napisał/a:
Jak będa chcieli to sprzedadzą którego z nich... za rok może 2 na takiej liśćie będzie Kaka i Cristiano Ronaldo.

W to akurat wątpię i to baaardzo, o nie wiem czemu, ale Perez nienawidzi Holendrów za jego kadencji nie grał żaden holender w Realu w pierwszym składzie. A Saviola to tylko wydane niepotrzebnie pieniądze, nie rozumiem tylko sprzedaży Robbena i Nistelrooya, ale tak jak wcześniej pisałem Perez...
_________________
"Walduś, pamiętaj cycu..."
 
 
 
SeevS 




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 285
Skąd: Poznań



Wysłany: Sro Cze 17, 2009 14:02   

Rowan napisał/a:
SeevS napisał/a:
Jak będa chcieli to sprzedadzą którego z nich... za rok może 2 na takiej liśćie będzie Kaka i Cristiano Ronaldo.

W to akurat wątpię i to baaardzo, o nie wiem czemu, ale Perez nienawidzi Holendrów za jego kadencji nie grał żaden holender w Realu w pierwszym składzie. A Saviola to tylko wydane niepotrzebnie pieniądze, nie rozumiem tylko sprzedaży Robbena i Nistelrooya, ale tak jak wcześniej pisałem Perez...


sprzeda całą ławkę rezerwowych ? i kto będzie zastępował ich jak lub dopadnie np. fala kontuzji pierwszej 11 ? Debile tam pracują chyba... Myślą że kupią Ronaldo i Kakę i to oni będą wygrywać w 2 te mecze ? A jak będą mieli spadek formy to kto ich zastąpi ?
 
 
mielony22 




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 178
Skąd: kolno



Wysłany: Sro Cze 17, 2009 22:56   

w pojedynke mozna tylko zginac.meczu nikt sam nie wygral i nie wygra, no chyba ze w szachy :razz: dlatego real przez ostatnie lata leci w dol i innego wyjscia w tym sezonie tez nie widze.oby tylko barca nie poszla w ich slady.czytalem gdzies ze planuja davida ville z valencii wziac.byloby fajnie bo to bardzo dobry zawodnik i duzo wnosil do gry valencii.bylby niezlym wzmocnieniem.
_________________
http://www.i-gagnant-barr...elony22&lang=pl
 
 
Rowan 




Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2965
Skąd: Sędziszów



Wysłany: Czw Cze 18, 2009 20:51   

mielony22 napisał/a:
oby tylko barca nie poszla w ich slady.czytalem gdzies ze planuja davida ville z valencii wziac.byloby fajnie bo to bardzo dobry zawodnik i duzo wnosil do gry valencii.bylby niezlym wzmocnieniem.

Sam sobie zaprzeczasz :> No ale niech Ci będzie....
Ja już nie będę polemizował, bo szkoda czasu...
_________________
"Walduś, pamiętaj cycu..."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink