Forum Klubu ROVERki.pl :: Ech te trudne nazwiska... ;)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: thef
Sro Kwi 28, 2010 20:12
Ech te trudne nazwiska... ;)
Autor Wiadomość
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 09:48   

maniaq napisał/a:


Jezeli ktos probuje dyskutowac powaznie ze mna powolujac sie na artykuly z WP i onetu, to nie moge traktowac takiej osoby powanie ;)


dokładnie :)

Mayson na początku twierdził ze portale internetowe oraz media manipulują informacjami zmieniają prawdziwy wizerunek Kaczyńskich a teraz sam się na nie powołuje :rotfl: hahah beka jak siemasz wiktor.

PS polecam film wyspa tajemnic tam główny bohater odkrywa wielki spisek i wielka tajemnice a an końcu okazuje się ze ma paranoje i żyje w swoim urojonym świecie...
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 09:48   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 10:30   

maniaq napisał/a:
Jezeli ktos probuje dyskutowac powaznie ze mna powolujac sie na artykuly z WP i onetu, to nie moge traktowac takiej osoby powanie

No cóż... ja myślałem, że nawet gdy ktoś poda link do czegokolwiek, to warto to jednak przeczytać i odnieść się, a nie wypowiadać nt. źródeł.

I szkoda, że nawet nie doczytałeś, jakie jest źródło tego artykułu. Bo źródło to Gazeta Polska, a nie wp czy onet, więc maniaq, z tym traktowaniem poważnie, to można też w drugą stronę... ;)
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 10:41   

Mayson napisał/a:
I szkoda, że nawet nie doczytałeś, jakie jest źródło tego artykułu. Bo źródło to Gazeta Polska, a nie wp czy onet, więc maniaq, z tym traktowaniem poważnie, to można też w drugą stronę... ;)


Uwierz mi, ze zanim sie wypowiem, to czytam, ale na przykladzie TXT o smolensku, pytalem ojca pilota, czy cos jest w tych teoriach prawdziwe to sie tylko smial, ze to ze samolot sie rozbil, a reszta to pseudonaukowy belkot ... ma wygladac , ze pisze ktos z wiedz, a pisza to pismaki zajmujace sie kulinariami, pudelkiem, motoryzacja ;) itp.... Pewnie ci co pisza ze R maja lewe gwinty i to zlom :D


Mam znajomych pracujacych w gazetach, telewizjach, portalach i wiem jak sie "tworzy newsa" ;) w KAZDEJ stacji. tylko poziom idiotyzmu jest rozny. Czy widziales jakiegos pilota, wojskowego co sie odwazyl powiedziec CO bylo przyczyna katastrofy >? bo na wp i onecie z dnia na dzien nowe "hipotezy" zeby podgrzewac kotleta i sensacje O_o nikt tam nie czeka na wyjasnienie przez komisje, bo komisjato tez niewiarygodne zrodlo, przeciez rosjanie mieli skrzynki... itd itd..

"Brak dowodow jest najlepszym dowodem" , jak ktos lyka takie hasla jak mlody pelikan, to o czym mowic ....

smieje sie w takich chwilach, bo film "teoria spisku", to IMHO jedna z lepszych rol Gibsona :D



OT : dzis jakas pani z PIS-u mowi w TV, ze tyle ludzi na ulicach W-wy pokazuje ze sa z NIMI , tzn z partia hahahahahah jakos nie zauwazylem zeby wsyzscy byli pisowcami, sam sie do nich nie zaliczam, a bylem na ulicach w-wy. Mozna jak widac manipulowac faktem, ze ludzi prrzyszli oddac hold prezydentowi i ofiarom katastrofy, a nie partii prezydenta . No ale...

" to co dla jednych jest podloga, dla innych jest sufitem "

Ale znow ktos chce miec monopol na "Polskosc" ;) i znow slysze MY, WY, ONI.... O_o smutne
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 11:02   

maniaq napisał/a:
ma wygladac , ze pisze ktos z wiedz, a pisza to pismaki zajmujace sie kulinariami, pudelkiem, motoryzacja

Na pewno tak często jest, ale przecież NIE ZAWSZE, bo tzn. że nic, co stoi w prasie, nie jest wiarygodne, a to trochę przesada... zauważ, że wypowiadają się eksperci pod swoimi nazwiskami, z USA, czyli rypka ich wynik i przyczyna, a stwierdzają na podstawie dostępnych już ustaleń. I to ludzie, któzy na codzień badają przyczyny katastrofy - Twój ojciec bada?
maniaq napisał/a:
Mam znajomych pracujacych w gazetach, telewizjach, portalach i wiem jak sie "tworzy newsa" w KAZDEJ stacji. tylko poziom idiotyzmu jest rozny.

Spoko. Ale ponawiam pytanie - zatem nie można nigdy wierzyć ŻADNEJ gazecie, tv, portalowi? Bo moim zdaniem to trochę przegięcie w drugą stronę.
maniaq napisał/a:
Czy widziales jakiegos pilota, wojskowego co sie odwazyl powiedziec CO bylo przyczyna katastrofy

Nie. I żaden do tej pory tego nie zrobił. Jak piszesz, są same hipotezy. Póki co, nikt nie wierzył w "zamach", ale skoro eksperci twierdzą, że to możliwe i nawet opisali, jak to możnaby zrobić i nawet Seremet (na pewno nie będący z PISu) przyznaje, że biorą też pod uwagę wersję z zamachem - to nie sądzisz, że nie ma co się nabijać, a lepiej wziąć pod uwagę każdą wersję?
Oczywiście Ty masz prawo nie wierzyć i sięnie zgadzać, ale po co od razu jakieś teksty o filmach - to takie podwórkowe, że hej. Poza tym widziałem też wiele filmów, w których główny bohater był rolowany przez spisek, a nikt mu nie wierzył i w końcu źle na tym wychodził (np. Arlington Road). Tak więc można też w drugą stronę... Ja nikogo nie ośmieszam, natomiast wy zachowujecie się jak nawiedzeni... TO jest IMO niepoważne, a nie pisanie o przyczynach katastrofy...

[ Dodano: Sro Kwi 28, 2010 11:02 ]
maniaq napisał/a:
dzis jakas pani z PIS-u mowi w TV, ze tyle ludzi na ulicach W-wy pokazuje ze sa z NIMI , tzn z partia hahahahahah

No tak, ale tak robi każdy - np. GW lansuje tezę, że Prezydent naciskał na pilota, a Wajda miałudziałw tych protestach podczas pogrzebu... Każdy manipuluje po swojemu, trzeba tylko wychwytywać, gdzie ktoś przegina.
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 12:08   

nie bada i sie nie podejmuje stawiac nawet hipotez , co Ty czynisz kazdego dnia.

Jeden z wojskowych opwiedzial ze na tym etapie sledztwa, biora kazda hipoteze pod uwage, nawet taka , ze meteor mogl w samolot uderzyc... hipotezy stawiac mozna rozne, ale w ich prawdziwosc chyba sami stawiajacy nei wierza ;)

tak uwazam, ze kazda gazeta, stacja ma swoje poglady i "prfil" i z kazdej 3ba wyciagnac ziarno prawdy. Ale portale netowe ... to juz jest najnizsza ranga. Poczytaj dyskusje na portalu lotniczej poslki itp. jak szukasz ludzi z wiedz, Maciej podsylal linki.

Na kazdym kroku piszesz, ze rosjanom nie mozna wierzyc, a tu nagle taka wiara w jakis amerykanskich specjalistow :D ktorzy wiadomosci wzieli z netu i gazety :) Ameryka jest na pewno bezstronna :D ;)

Bohaterowie filmow... podalem to jako zart, ale widac nie zrozumiales ironi , przepraszam. Juz nie bede.

Mozesz powiedziec, ze ja i pelno ludzi, ktorych znam tez mialo udzial, bo wpisywali sie na listy, "nie pochowku kanczynskich na wawelu" np na FB :D

Czym innym jest podac swoja opinie i co za nia przemawia, a co innego jest nie zgadzanie sie z czyims zdaniem , nie bo nie. Wytknelismy w watku samolotowym wiele nieprawdziwych stwierdzen, przeinaczonych faktow, ale nadal szukasz dziury w calym. Chialbym sie dowiedziec co sie dokladnie stalo, ale dowiemy sie tyle ile prokurator uzna ze mozemy wiedziec jako ogol spoleczenstwa, i zadne nasze domysly i sianie niepewnosci i fermentu w spoleczenstwie nie pomoze ...

Odpuscmy , poczekajmy na wynik i ... nadal sadze ze ebdzie grupa takich co nie uwierza, bo to musieli byc rosjanie, bo to kaczor musial naciskac, bo tam byl laser, bo zarowki przepalone, itp itd...
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 12:30   

maniaq napisał/a:
nie bada i sie nie podejmuje stawiac nawet hipotez , co Ty czynisz kazdego dnia.

Swoich nie mam, przywołuję te z mediów ;]

Co do artykułu, wiadomo, że tam też są tylko hipotezy, ale są dość rzeczowo i logicznie uzasadnione, a nie bazują na medialnych doniesieniach i bzdurach wyssanych z palca, a na zdjęciach, faktach z historii wypadków TU-154, dotychczasowych ustaleniach komisji i opiniach ekspertów na codzień zajmujących się katastrofami lotczniczymi.

Co do bezstronności badaczy z USa - a dlaczego mieliby być stronniczy? To zwykli naukowcy/badacze, nie związani ani z Polską, ani z Rosją, katastrofa nie wydarzyła się na ich terenie, nie mają nic do ukrycia - jedynie dzielą się fachową wiedzą. To Rosjanie w tym wypadku mogą uchodzą za niewiarygodne źródło, tym bardziej, że wleźli na miejsce katastrofy zanim Polacy dolecieli.

Dyskusje na portalach lotniczych to dopiero spekulacje... Tam każdy próbuje wykazać się wiedzą techniczną zapominając, że nie było go tam na miejscu zdarzenia. Techniczne ustalenia pozostawmy komisji - tam na pewno są lepsi fachowcy, niż na portalach lotniczych userzy. Poza tym nt. systemów w samolocie nie zauważyłem, żeby ten ekspert z USA się pomylił, albo napisał głupoty. A co do katastrofy, nie wystarczy tylko techniczna wiedza. Trzeba również dobrych śledczych, którzy powiążą fakty i rozwikłają niejasności. A co jest złego w wytykaniu niejasności? Przecież one istnieją, a ja je tylko wypisuję. Jeśli znasz wyjaśnienie i potrafisz zdementować jakąś plotkę, to po prostu to rób ;)

Bo mam wrażenie, że niektórzy obrali sobie za cel walkę ze mną, właśnie dlatego, że śmiałem napisać o tych niejasnościach... Ktoś komuś za to płaci? ;)

I jeśli ma ktoś sprostowania/wyjaśnienia, to też powinien to wrzucać tutaj; to oszczędza śledzenia wszystkich mediów ;)

[ Dodano: Sro Kwi 28, 2010 12:30 ]
maniaq napisał/a:
Odpuscmy , poczekajmy na wynik i

Pojawiająsięinformacje, że ostateczne ustalenia co do przyczyny katastrofy, możemy poznać dopiero za kilka lat... lepiej śledzić jej poczynania.
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 15:49   

tak Mayson... partia Tuska i Napieralskiegop wplaca mi $ w zielonych na tajen konto w szwajcarii, ze sie z toba drocze jak przytaczasz jakies absurdalen teorie, i fragmenty, w ktorych dziennikarze tylko wbijaja w spoleczenstwo szpilke powodujaca niepokoj, i chec dalszych senssacji i dalszego klikania i czytania tych bzdur.... . Czy ty wierzysz ze dziennikarzom zalezy na wyjasnienieu sprawy ? im zalezy an NEWS-ach i rewelacjach ;)

Jakbys pomylal, to wlasnie ekspertyzy i badanie roznych elementow samolotu bedzie trwac dlugo, nie po praz pierwszy na swiecie wydarzyla sie katastrofa, ale tutaj wnioski beda daleko idace, bo jak Rosjanie cos zawinili, to musi to byc udokumentowane tak , zebysmy sie na arenie miedzynarodowej nie osmieszyli.

Dostal tata na @ takie ciekawe teorie spiskowe z USA od kolegi emerytowanego, chyba nudzacego sie w domu, podpisane te bzdury byly przez jakiegos " profesora" , tez nic z tego nie bylo prawda a swiadczylo tylko o latwowiernosci ludzi, bo jak pisze profesor z USA, to .... nie mialem nawet ochoty spr co to za "profesor" , bo sam TXT byl zenujacy :D

koncze bezproduktywne pisanie ide popracowac.

Jak chcesz mozesz mi wplacic na konto jakas $ bede wtedy pisal jak to rosjanie maczali w tym palce... , wiesz jak sie wtedy taka robota nazywa >? dziennikarstwo populistyczne, portalowe :) pozdrawiam czytajacych wp, onety, interie i inne strony, w ktorych nawet relacja sportowa , musi brzmiec "Bohater meczu upokorzony przez.... " gdzie sie po przeczytaniu okazuje, ze ktos kogos okiwal fajnym trikiem i ... tyle, szumu wiele , trwesci niewiele ;)

wazne bys ty i ja kliknal, wtedy reklamy leca, wtedy kasa leci ;) szkoda, ze nie do mojej kieszeni :D ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 16:02   

Mayson czy ty chociaż trochę wierzysz w to co piszesz? Czy tylko piszesz aby mieć co robić ?
Do dnia dzisiejszego od momentu kiedy zacząłeś się udzielać w tym temacie, ani razu nie napisałeś że wiesz bo widziałeś, wiesz bo znasz temat, wiesz bo np. sąsiad się na tym zna, wiesz bo tak było w przypadku innej katastrofy. Jakiś Pan, jakiś ekspert, jakiś świadek. Brak konkretów. Poczekaj jeszcze trochę na komisje i to co napisze lub powie. Po ich słowach lub raporcie dopiero można zabrać się za analizę i szukanie nieprawidłowości. Na chwilę obecna to jedynie szukasz nieprawidłowości w sensacjach podawanych tylko przez media. Wszystko to tylko cytaty przypadkowych ludzi w większości opierając się na ich przypuszczeń. Temat "mgły" już odpuściłeś, bo potwierdzono. Teraz następny wątek spekulacyjny. Cały czas cytujesz coś o czym raczej masz mizerne pojęcie. Nic się kupy nie trzyma, poza tym co inni napisali na Twój temat.
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 17:22   

apples napisał/a:
ani razu nie napisałeś że wiesz bo widziałeś, wiesz bo znasz temat, wiesz bo np. sąsiad się na tym zna, wiesz bo tak było w przypadku innej katastrofy

Jeśli nie wiem, to nie napiszę, że wiem. A "że tak było w przypadku innej katastrofy", właśnie obszernie pokazuje ten artykuł, któego jak widać, nie przeczytałeś. Po co zabierasz głos, skoro nie przeczytałeś tego, co podałem? Po to żeby pisać, aby mieć co robić?
apples napisał/a:
Jakiś Pan, jakiś ekspert, jakiś świadek. Brak konkretów

Heh... w artykule jest z imienia, nazwiska i zawodu wymieniony niejeden ekspert. Dyskusja z Tobą sprowadza się do wytykania, że nie czytałeś tego, co podałem.
apples napisał/a:
Poczekaj jeszcze trochę na komisje i to co napisze lub powie. Po ich słowach lub raporcie dopiero można zabrać się za analizę i szukanie nieprawidłowości. Na chwilę obecna to jedynie szukasz nieprawidłowości w sensacjach podawanych tylko przez media

Przecież co jakiś czas są podawane dotychczasowe ustalenia komisji i na ich podstawie są pisane artykuły.
apples napisał/a:
Wszystko to tylko cytaty przypadkowych ludzi w większości opierając się na ich przypuszczeń

Z wymienionych z imienia i nazwiska ekspertów w tej dziedzinie, którzy też nie przesądzają sprawy. Przypadkowi to jesteśmy my; forumowicze i pseudodziennikarze powielający ploty.

Przypomnę też Wam, którzy na mnie naskakujecie, że hipoteza zamachu jest brana pod uwagę także przez polską prokuraturę, co potwierdził Seremet (nie, on nie jest z PISu). Więc pomyślcie, zanim coś napiszecie.
apples napisał/a:
Temat "mgły" już odpuściłeś, bo potwierdzono

No i o to chodzi - dementowanie plotek. Potwierdzono, więc nie ma tematu.
apples napisał/a:
Teraz następny wątek spekulacyjny

Kolej rzeczy. Nie chcesz, nie czytaj i nie rozmawiaj ze mną. Zresztą skoro nie czytałeś, to nie ma o czym rozmawiać.
apples napisał/a:
czas cytujesz coś o czym raczej masz mizerne pojęcie

Dlatego cytuję, a nie piszę "od siebie". Co to za argument w ogóle? A Ty jak cytujesz w dziale PORADY rave, to masz takie pojęcie o tej sprawie, jak autor, który rave napisał?
maniaq napisał/a:
Czy ty wierzysz ze dziennikarzom zalezy na wyjasnienieu sprawy ? im zalezy an NEWS-ach i rewelacjach

Niektórym zależy na wyjaśnieniu, niektórym na zaciemnieniu, a niektórym na sensacji.
maniaq napisał/a:
Jakbys pomylal, to wlasnie ekspertyzy i badanie roznych elementow samolotu bedzie trwac dlugo, nie po praz pierwszy na swiecie wydarzyla sie katastrofa, ale tutaj wnioski beda daleko idace, bo jak Rosjanie cos zawinili, to musi to byc udokumentowane tak , zebysmy sie na arenie miedzynarodowej nie osmieszyli.

No właśnie pomyślałem i uważam, że jeśli Rosjanie zawinili, to nie powinni oni prowadzić śledztwa.
maniaq napisał/a:
Dostal tata na @ takie ciekawe teorie spiskowe z USA od kolegi emerytowanego

Wiele jest idiotyzmów, z których ja też się śmieję, np. to, że samolot leciał pusty, był to inny egzemplarz, a ciała po wypadku podrzucili Rosjanie, bo samolot wcześniej gdzie indziej zestrzelono - poszukaj w necie - tego jest pełno :grin:

Czy wg Ciebie ten artykuł, który podałem, jest idiotyzmem, albo nierzetelnie napisany, czy głosi jakąś teorię, czy Bóg wie co jeszcze? To jest zwykły artykuł z kilkoma analizami, który w nikogo nie uderza i nie promuje żadnej z teorii. Są tam opisane fakty z historii, analizy, techniczne możliwości... Naprawdę nie rozumiem takiego oporu z Waszej strony (znaczy apples to rozumiem, bo nie czytał), w końcu nikt tam niczego jednoznaczenie nie stwierdza. Wasze podejście tłumaczę sobie po prostu zaszłościami związanymi z moją osobą, bo innego wyjaśnienia nie widzę. Tym bardziej, że - jak już pisałem - Seremt mówi, że biorą pod uwagę zamach.
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 17:46   

Mayson napisał/a:
No właśnie pomyślałem i uważam, że jeśli Rosjanie zawinili, to nie powinni oni prowadzić śledztwa.
A nie przyszło Ci do głowy, że Rosjanie też mogą mieć obawy o to czy Polacy w swoim śledztwie nie będą chcieli za wszelką cenę zrzucić winę na nich? Po to są właśnie akty prawne, umowy międzynarodowe itp., żeby to regulować. Oglądałeś przed chwilą konferencję premiera? Myślę, że warto było, bo przystępnym językiem i bardzo logicznie tłumaczył wszystko to, co dzieje się wokół śledztwa.
Tak na marginesie, przypomnę tylko, że śledztwo w sprawie katastrofy polskiego autobusu z pielgrzymami we Francji prowadzili Francuzi i to oni uznali winnym kierowcę tegoż autokaru. Takie są po prostu standardy i prawo. Możemy się tylko cieszyć, że w przypadku katastrofy smoleńskiej ze strony Rosji jest tak duża wola współpracy z naszymi śledczymi. Zresztą jak na razie nie słychać żadnych skarg ze strony naszych przedstawicieli pracujących przy śledztwie w kierunku Rosjan więc dlaczego taka nieufność tu, na innych portalach internetowych i wśród niektórych dziennikarzy?
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 19:12   

Mayson Czytałem i zrozumiałem z pewnością więcej niż Ty. Ty czepiłeś się jakiegoś zamachu dawno i tak to ciągniesz jak koń z klapkami na oczach. Nic do Ciebie nie dociera. Komisja i eksperci biora różne wersje i każde analizują tak samo. Ty trąbisz non-stop o zamachu jako główna przyczyna katastrofy.
Co do moich cytatów z Rave to pokaż mi gdzie to robię, bo w przeciwieństwie do Ciebie to mam jedną zasadę że upieram się i wypowiadam w sprawach o których mam więcej niż średnie pojęcie. Wyjdź z domu, odetchnij świeżym powietrzem, zobacz co się w Wejherowie pozmieniało, bo wydaje mi się że chyba się trochę zagubiłeś. Albo wpadnij na spota, bo termin ustaliłeś, a jakoś się jeszcze nie pokazałeś. Nie masz pojęcia o podstawach lotnictwa, a zabrałeś się za analizę całej sytuacji. Dziwne i bardzo niebezpieczne.

Mam nadzieję że słuchałeś konferencji Premiera.
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 19:52   

thef napisał/a:
Możemy się tylko cieszyć, że w przypadku katastrofy smoleńskiej ze strony Rosji jest tak duża wola współpracy z naszymi śledczymi.

Nie mieli wyjścia - gdyby odmówili, to dopiero byłby skandal.
thef napisał/a:
Po to są właśnie akty prawne, umowy międzynarodowe itp., żeby to regulować.

Rozumiem te sprawy. Ale z poszukiwaniem skrzynek i przetrząsaniem wraku mogli się wstrzymać do czasu przylotu polskich prokuratorów, a tego nie zrobili.
apples napisał/a:
Ty trąbisz non-stop o zamachu jako główna przyczyna katastrofy.

No dawaj - pokaż cytaty, gdzie stwierdziłem, że zamach to przyczyna katastrofy. Czekam!
apples napisał/a:
Co do moich cytatów z Rave to pokaż mi gdzie to robię

To był przykład, który wybiegł poza zdolność Twego pojmowania, jak widać ;)
apples napisał/a:
Wyjdź z domu, odetchnij świeżym powietrzem, zobacz co się w Wejherowie pozmieniało, bo wydaje mi się że chyba się trochę zagubiłeś

A co to za banialuki? Co ja mam do Wejherowa? Pod zaczepki osobiste mi to podchodzi. Ja wiem co mam robić i z czego żyję. Mogę jedynie odpisać, żebyś się, dziecko, swoimi sprawami zajął, skoro nie umiesz pisać na temat i rzucasz teksty jak szczyniok z piaskownicy ;)
apples napisał/a:
Albo wpadnij na spota, bo termin ustaliłeś, a jakoś się jeszcze nie pokazałeś

Tak Ci zależy? :lol: Ja widzę póki co atak, atak, atak. Coś niekonsekwentny jesteś w swoich zeznaniach ;) Raz wojowałeś z maciejem, później broniłeś mnie przed nim, teraz atakujesz mnie. I gdzie nie spojrzeć, nie rozmawiasz tylko atakujesz. Ciekawy sposób na bycie :] No i trudno; psy szczekają, karawana jedzie dalej.
apples napisał/a:
Nie masz pojęcia o podstawach lotnictwa, a zabrałeś się za analizę całej sytuacji. Dziwne i bardzo niebezpieczne.

Niezły dowód na Twoje bezpodstawne ataki zapodałeś ;) Nigdzie niczego nie analizuję - podałem info z netu, a obecnie link do artykułu, który polecam przeczytać.

Ty cały czas ujadasz na mnie, że "robię coś o czym nie mam pojęcia". Nie muszę być lotnikiem, żeby czytać artykuły. Chyba czujesz się niedoceniony i chcesz uchodzić za guru lotnictwa, a ja zalazłem Ci za skórę, bo śmiem czytać inne opinie od Twojej, co? ;)

Ja proponuję adminowi/modowi, że jeśli tak ma ten wątek wyglądać, to lepiej go po prostu zamknąć, jak pozostałe :ok: Skoro zwykły link do neutralnego artykułu działa na niektórych jak płachta na byka, to nie widzę sensu w dalszej wymianie przytyków. Jak zwykle jedynym, kto wypowiedział się w temacie i w sposób niezaczepny, jest thef. Inni cierpią na nerwicę, czy co? Melisę albo relanium proponuję...
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 20:14   

Temat zamykam, bo wydaje się, że nie prowadzi praktycznie do żadnych konkretnych wniosków, a tylko podnosi ciśnienie wśród dyskutujących i wzbudza niezdrowe emocje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów RAPTILE vel. ŻABA W TRUDNE SPRAWY NA POLSACIE !!
Raptile Offtopic 24 Sob Gru 31, 2011 19:29
kadzaf



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink