Forum Klubu ROVERki.pl :: [OT] Od "pożegnania" Adriana po TWA na forum
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[OT] Od "pożegnania" Adriana po TWA na forum
Autor Wiadomość
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Sty 22, 2009 23:04   

Zukowaty napisał/a:
ale co niektórzy z Was tutaj widzę że są bardzo ważni i muszą być wyżej niż inni jak jest sposobność

Do kogos konkretnie pijesz? Moze napisz wprost o kogo Ci chodzi.

Zukowaty napisał/a:
Kilka osób stara się dowiedzieć co się stało i czemu chłopak odchodzi a inni szukają spisku.

Chcesz sie dowiedziec, pisz na PW, gg albo maile.
Nie wiem jaki spisek tutaj widzisz. Chlopak ma na tyle duzo lat, ze jak to okreslil Paul, na ziemie sie nie rzuca i nie wali piescia w podloge. Wielu z nas ma rozne problemy codzienne i jakos nie widze zeby ktos regaowal jak ten chlopiec.

Jak mial problem to mogl napisac o co chodzi i sie poradzic. Potrafil napisac o swoich intymnych problemach, a w tym poscie strzelil focha "skasujcie i nie pytacjie".

Zukowaty napisał/a:
Ma ktoś problem jakiś a Wy tylko żeby go dobić.

Popdasz w skrajnosci.

Zukowaty napisał/a:
a tu gdzie temat luźniejszy co niektórzy dali sobie upust "czegoś" bo nawet nie wiem jak to nazwać

Bo tam mimo, ze temat bardzo osobisty i na swoj sposob odwazny.
Tutaj to zwykly szczeniacki foch, a mi takie sie nie podobaja i dlatego pisze co mysle.

Czy on tu bedzie czy nie, to naprawde dla mnie nie robi specjalnej roznicy.
Oczywiscie mial Rovera wiec byt tu mu sie jak najbardziej nalezy i ja go na pewno nie wyrzucam. Postanowil odejsc, okej. Wielu odeszlo, pozegnalo sie kulturalnie i juz.

TomC napisał/a:
Adrian popełnił byka w temacie i musi to poprawić bo strasznie nieczytelne się to zrobiło

O czym piszesz?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Sty 22, 2009 23:04   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
fearless
[Usunięty]






Wysłany: Czw Sty 22, 2009 23:11   

Napiszę najdelikatniej jak potrafię - "Dziewczyny.... - dajcie już spokój :P " Zakończmy ten temat, i jak już ktoś wcześniej napisał - Adrian jak będzie chciał to wyjaśni sprawę, a jak nie to pozostanie niesmak na forum, ale każdy z Was - Nas to przeżyje, nie róbmy telenoweli.

Pozdrawiam.
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Czw Sty 22, 2009 23:13   

MaReK napisał/a:
O czym piszesz?


była literówka w temacie, którą na poprawiłam.
było Żeganm zamiast Żegnam :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Sty 22, 2009 23:15   

fearless napisał/a:
Zakończmy ten temat, i jak już ktoś wcześniej napisał

Tak, ja proponowalem, ale czuje atak personalny to i odpowiadam.
Na nastepne odpisze juz na pw :)

walkie napisał/a:
była literówka w temacie, którą na poprawiłam.
było Żeganm zamiast Żegnam :)

Okej, dzieki za wyjasnienia ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Czw Sty 22, 2009 23:40   

Thef też nie tak dawno wypisywał się z Klubu i z Forum ;) i nikt tak nie rozdzierał nad tym szat... :roll:
Wy chyba faktycznie Go nie lubicie :hahaha: :haha: ;)
Żart oczywiście, nie wiem czy udany, ale naprawdę nie mogłem się powstrzymać ;) )
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Sty 22, 2009 23:46   

tom214Si napisał/a:
Żart oczywiście, nie wiem czy udany, ale naprawdę nie mogłem się powstrzymać ;) )

Sam nie wiem co myslec o Twoim zarcie...
Thef ma Cie pod opieka, niech on Cie pohamowuje ;D
tom214Si napisał/a:
Thef też nie tak dawno wypisywał się z Klubu i z Forum ;) i nikt tak nie rozdzierał nad tym szat...

A tez bylem pierwszy do usuniecia mu konta.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Czw Sty 22, 2009 23:46   

tom214Si napisał/a:
Thef też nie tak dawno wypisywał się z Klubu i z Forum ;) i nikt tak nie rozdzierał nad tym szat... :roll:
Misiaczku, ale to była zaplanowana akcja uzgodniona z władzą w celu przeprowadzenia eksperymentu. Poza tym nie działo się to w wątku tylko na SB (samo odchodzenie z klubu miało tylko być dla takich jak Ty - stałych bywalców, którzy łatwo by nie uwierzyli w to, że mi palma odbiła ;) ).
tom214Si napisał/a:
Wy chyba faktycznie Go nie lubicie :hahaha: :haha: ;)

Kogo?
tom214Si napisał/a:
Żart oczywiście, nie wiem czy udany, ale naprawdę nie mogłem się powstrzymać ;) )
Zważywszy na to co tu się zaczęło dziać, chyba nie ;)
 
 
fearless
[Usunięty]






Wysłany: Czw Sty 22, 2009 23:48   

tom214Si napisał/a:
Thef też nie tak dawno wypisywał się z Klubu i z Forum ;) i nikt tak nie rozdzierał nad tym szat... :roll:
Wy chyba faktycznie Go nie lubicie :hahaha: :haha: ;)


Nie żeby od razu nie lubić..... :D a może zapytamy Thrillco co sądzi na ten temat ... ?? To jak się zdaje najlepszy przyjaciel Thef-a :hahaha:

Wiem OT - ale też nie mogłem się powstrzymać :hahaha:
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Pią Sty 23, 2009 00:05   

MaReK napisał/a:
Thef ma Cie pod opieka, niech on Cie pohamowuje

ę? ;>
thef napisał/a:
Misiaczku

Ależ Bulbasku-Głuptasku, mieliśmy się nie ujawniać :*
:haha: tfu ;)
Tak czy owak Tobą nikt się specjalnie nie przejmował :roll: ... oprócz mnie :> ;)
I nie pytaj "Kogo?" bo to wynikało z treści. ;)
Widzisz, Adriana lubią wszyscy, ale nie przejmuj się, masz mnie :przytul: :haha:
Mam nadzieję, że jakoś to przeżyjesz i nie będziesz się ponownie rozstawał. ;)
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pią Sty 23, 2009 00:09   

tom214Si napisał/a:
I nie pytaj "Kogo?" bo to wynikało z treści. ;)
Chciałem się upewnić, bo było po enterku, a nie kropce ;)
tom214Si napisał/a:
... oprócz mnie :> ;)
Co nie pozostało przeze mnie niezauważone ;)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Sty 23, 2009 00:51   

Cytat:
Co nie pozostało przeze mnie niezauważone ;)

Do dzisiaj stanowia zakochana pare :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Pią Sty 23, 2009 00:52   

MaReK napisał/a:
Zukowaty napisał/a:
ale co niektórzy z Was tutaj widzę że są bardzo ważni i muszą być wyżej niż inni jak jest sposobność

Do kogos konkretnie pijesz? Moze napisz wprost o kogo Ci chodzi.

Moze zacytujesz dalszy tekst mojego posta zeby nie bylo ze kogos atakuje.
MaReK napisał/a:
Zukowaty napisał/a:
Kilka osób stara się dowiedzieć co się stało i czemu chłopak odchodzi a inni szukają spisku.

Chcesz sie dowiedziec, pisz na PW, gg albo maile.
Nie wiem jaki spisek tutaj widzisz. Chlopak ma na tyle duzo lat, ze jak to okreslil Paul, na ziemie sie nie rzuca i nie wali piescia w podloge. Wielu z nas ma rozne problemy codzienne i jakos nie widze zeby ktos regaowal jak ten chlopiec.

Jak nie podoba Ci sie reagowanie innych na problemy osobiste to moze zanim go skomentujesz na forum publicznym pogadaj na gg tak jak ja to zrobilem i dowiedz sie co jest grane.
MaReK napisał/a:
Zukowaty napisał/a:
Ma ktoś problem jakiś a Wy tylko żeby go dobić.

Popdasz w skrajnosci.

To ostatnie jak bym to nazwal.
MaReK napisał/a:
Zukowaty napisał/a:
a tu gdzie temat luźniejszy co niektórzy dali sobie upust "czegoś" bo nawet nie wiem jak to nazwać

Bo tam mimo, ze temat bardzo osobisty i na swoj sposob odwazny.
Tutaj to zwykly szczeniacki foch, a mi takie sie nie podobaja i dlatego pisze co mysle.

No widzisz a ja jak nie mam czegos konstruktywnego do powiedzenia to sie nie odzywal lub jak nie jest to tekst, ktory nie ma na celu rozladowac napiecia.Nie przepadam za pietnowanie innych i nie znajdziesz takich moich postow. Nie podoba Ci sie zachowanie kogos czy uwazasz ze jest nie dojrzaly to nie udzielaj sie w temacie jesli masz zamiar tylko udowadniac jego nizszosc.
MaReK napisał/a:
Wielu odeszlo, pozegnalo sie kulturalnie i juz.

Odeszlo i juz a kilka osob znalo go troche bardziej widocznie i chcialo go od tego odwiezc ale musiales robic jakies osobiste wywody na temet jego odejscia. Co t kogo obchodzi czy sprawdza czy jest potrzebny czy rzeczywiscie ma takie problemy ze juz nei chce mu sie tu udzielac. W kazdym razie ostatnie co bym zrobil to pisal w takiej chwili ze cos tam sobie mysle.
MaReK napisał/a:
Tak, ja proponowalem, ale czuje atak personalny to i odpowiadam.
Na nastepne odpisze juz na pw :)

Po co na PW skoro Adriana atakowales publicznie.Trzeba bylo skoro tak myslisz napisac mu na PW. Nie atakuje Cie bo szanuje za cala reszte Twojej tworczosci na tym forum ale jak dla mnie to troche przesadziels w stosunku do niego.
tom214Si napisał/a:
Wy chyba faktycznie Go nie lubicie :hahaha: :haha: ;)
Żart oczywiście, nie wiem czy udany, ale naprawdę nie mogłem się powstrzymać ;) )

Moze tak moze nie i co w tym dziwnego.Pewnie kilka osob go polubilo.

Jest pozno a ja jestem zmeczony,wiec czytajcie to uwaznie bo jest pewnie zamotane.
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pią Sty 23, 2009 06:12   

Zukowaty napisał/a:
Dlatego tez starałem się mu przemówić do rozsądku na gg...ale co niektórzy z Was tutaj widzę że są bardzo ważni i muszą być wyżej niż inni jak jest sposobność. Kilka osób stara się dowiedzieć co się stało i czemu chłopak odchodzi a inni szukają spisku. Nie oceniam nikogo bo wielu osobą do których mam jednak szacunek chyba trochę popuściła fantazja ale dajcie luzu ludzie. Ma ktoś problem jakiś a Wy tylko żeby go dobić. Troszkę dobrego smaku. Adrian poruszał intymne dość sprawy na forum,to prawda ale jakoś dostał otuchę od sporej ilości userów a tu gdzie temat luźniejszy co niektórzy dali sobie upust "czegoś" bo nawet nie wiem jak to nazwać

Ale to jest normalka u ludzi w ogóle. Dlatego ja tu czesto pisze tak jak pisze - prosto z mostu nie łasząc się na fałszywe uśmiechy i pseudokoleżeństwa. przynajmniej kiedy napisze, ze mam raka to jest szansa, ze w odpisie "współczuje" będzie szczerze napisane a nie przez kogoś kto wychodzi z założenia, ze tak się powinno napisać.

A Adrian...może po prostu odpocznij...a potem wrócisz.
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Pią Sty 23, 2009 07:44   

Zukowaty napisał/a:
tom214Si napisał/a:
Wy chyba faktycznie Go nie lubicie
Żart oczywiście, nie wiem czy udany, ale naprawdę nie mogłem się powstrzymać )

Moze tak moze nie i co w tym dziwnego.Pewnie kilka osob go polubilo.

Jest pozno a ja jestem zmeczony,wiec czytajcie to uwaznie bo jest pewnie zamotane.

Oj zamotane, zamotane... Przecież wyraźnie "Go" oznaczało thefa a nie Adrianusa. ;)
Co do meritum wątku, bardziej go (go=wątku, nie Adriana ;) ) już nie będę nakręcać, inni widzę że sobie z tym radzą, tylko jedna uwaga:
Marek napisał/a:
Tutaj to zwykly szczeniacki foch, a mi takie sie nie podobaja i dlatego pisze co mysle.

A nie dało się tego kulturalniej? ;> Bo powiało Withestockiem.... ;)
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Pią Sty 23, 2009 08:16   

tom214Si napisał/a:
Marek napisał/a:
Tutaj to zwykly szczeniacki foch, a mi takie sie nie podobaja i dlatego pisze co mysle.

A nie dało się tego kulturalniej? Bo powiało Withestockiem....

No i o tym wlasnie pisze. Wszyscy najezdzaja np. na Thrillko ze obraza ludzi (jak sie wkurzy :wink: )a ciekawe jak Adrian sie poczul czytajac o szczeniackich fochach. Jak sie od kogos wymaga kultury to samemu tez wypada sie ugryzc w jezyk.
tom214Si napisał/a:
Oj zamotane, zamotane... Przecież wyraźnie "Go" oznaczało thefa a nie Adrianusa.

:oops: juz pozno bylo :razz: Sorki :wink:
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pią Sty 23, 2009 08:40   

MaReK napisał/a:
Okej, dzieki za wyjasnienia ;)


5 euro przelej na moje konto :D
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pią Sty 23, 2009 08:41   

Żukowaty, moim zdaniem popadasz w skrajności. Zareagowałeś tak samo jak jak wszyscy gdy Adrian założył wątek. A dlaczego? Bo dla nikogo taka decyzja Adriana nie jest zrozumiała. Traktowany był (i pewnie czuł się też) jak Klubowa (no może raczej forumowa maskotka - i bez obrazy), wiele razy uzewnętrzniał no forum swoje obawy - cz jest lubiany, czy nie uważamy go za szczeniaka itp. I za każdym razem wybijaliśmy mu to z głowy, bo wszyscy go tu lubiliśmy i traktowaliśmy z sympatią. Więc nie ma się co dziwić, że tak tu reagujemy w tym wątku. Nie chcemy Adrianowi skasować konta od strzału, bo mamy nadzieję, że to jego chwilowe rozterki. Marek tak naprawdę niczego złego nie napisał, jatka zaczęła się od odpowiedzi Adriana na jego post, a jaka ta odpowiedź była wszyscy widzieli. Może zabrakło emotki (ale było magiczne słowo "chyba" na początku), to by była jasność jaki ton miała wypowiedź MaRKa. Zobacz sam, Żukowaty, Ty też próbowałeś utrzymać na początku temat w dobrym humorze.

PS>MaReK nigdzie nie użył określenia "szczeniacki foch" tylko "foch"!!!
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Pią Sty 23, 2009 09:01   

thef napisał/a:
PS>MaReK nigdzie nie użył określenia "szczeniacki foch" tylko "foch"!!!

Misiek, chyba nie zmyślam przecież ;>
Pierwszy post na 4 podstronie, tak pod koniec bardziej...
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pią Sty 23, 2009 09:04   

jest jest,
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Pią Sty 23, 2009 09:07   

MaReK napisał/a:
Tutaj to zwykly szczeniacki foch, a mi takie sie nie podobaja i dlatego pisze co mysle.

pierwszy post na 4tej stronie
thef napisał/a:
Traktowany był (i pewnie czuł się też) jak Klubowa (no może raczej forumowa maskotka - i bez obrazy),

Moze tak sadzisz ale ja np. traktowalem go jak wszystkich innych. Nie rozdzielam forumowiczow na kubowiczow i sympatykow,przynajmniej staram sie tego nie robic.
Juz pisalem gdzies wyzej ze temat ogolnie rozwija sie ok ale czemu najezdza sie (w tym przypadku Marek) na inna osobe skoro nie ma sie zielonego pojecia o co chodzi.Latwo ocenic kogos po starszych postach pytanie tylko czy wlasciwie. Ja z nim rozmawialem na gg kilka razy a co Wy zrobiliscie? Najlepiej poczekac na powrot autora jak juz ktos proponowal. Doszlismy tu do wniosku ze to pewnie jakis zawod milosny ale nie pamietacie juz jak Wy mieliscie nascie lat? Cos sie konczylo i nagle caly swiat sie zalamywal,mijalo kilka dni-tygodni w zaleznosci od czlowieka i wszystko wracalo do normy.Moze dobrze ze Adrian dostale tego warna...odpocznie. Jesli to komus nie pasuje to moze na forum wprowadzic minimalny wiek?
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Propozycja "rozwoju" forum
maciej Offtopic 2 Sro Sty 28, 2009 23:18
benio_bicos
Brak nowych postów Valander vs Czarita, rozmowa o 827 (wydzielone z "forum
Paul Offtopic 7 Sro Kwi 11, 2007 11:59
Gość
Brak nowych postów O malowaniu całego auta (wydzielone z "forum klubowe&qu
MaReK Offtopic 11 Pon Kwi 09, 2007 23:09
MaReK
Brak nowych postów nowe stawki akcyzy od 2017 według "dobrej zmiany"
WitekWawa Offtopic 23 Pon Lut 27, 2017 11:14
bociannielot
Brak nowych postów Co mogą znaczyć słowa "może świadczyć tylko o tym"
Mayson Offtopic 8 Wto Paź 26, 2010 11:14
piter34



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink