Forum Klubu ROVERki.pl :: Test jazda nową E-klasą
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Test jazda nową E-klasą
Autor Wiadomość
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Wto Lis 24, 2009 20:55   

dobryziom, RZeczywiście...został zmasakrowany o całe...5Nm i ułamek sekundy do 100...nie uwzględniając, ze klasa C ma sie nijak do XFa. Troche jak porównać R45 do R75...ale ok nie bede sie wykłócał.

O twoich gustach...czy raczej umiejętnosci rozrózniania designu tez nie bede dyskutował - skoro uwazasz fatalnie przecietną C-klasse za ładniejsza od Jaguara XF...Twoja broszka...rozumiem to, ze sa ludzie uważający ze meble z IKEI sa najpiekniejsze.

Nie mam za to problemu z odróznianiem wnętrza od zewnętrza...i cały w tym własnie pic że jedynie a jagu funkcjonują one jako jednośc i tak jak sie chce na niego patrzec tak tez sie chce w nim siedziec...nie mam tego ani w przypadku Lexa, ani Accorda...ani tez Mercedesa...poza jednym małym wyjatkiem w postaci AMG CLS...ale patrzeć na niego za długo tez mi sie nie udaje bo to kloc straszny jest jednak.

Co do brzmień...cóz...Twoje zdanie to genialny przykład kogoś kto wypowiedział sie na temat dźwieku którego nigdy nie słyszał, więc tez nie ma tematu...taaa...V6 diesel i klekot...to nie pasuje nawet w zdaniu a co dopiero podczas odsłuchu.

Jesli jednak smiesz w pierwszym zdaniu twierdzic, ze XF jest autem dla przeciętniaka...to...hmmspójrzmy czym jeździsz...i dlaczego to jest samochód który niedługo zasłuży na żółte blachy...nie dlatego ze jest unikatowy bynajmniej tylko z racji jego wieku...ok nie jest dla przeciętniaka - przecietniak już dawno jeździ czyms nowszym...z 2l pod maską które wciągają tomkata nosem i przezuwaja...sorry chłopie ale pojechałes po czyms o czym nie masz zielonego pojecia a zapatrzyłeś sie chyba za bardzo na plakaty i zdjęcia w prasie :) Choć w sumie...dla kogoś te kolorowe pisma sa drukowane. mam nadzieje ze sowjej wiedzy nie opeirasz głównie na tym co w nich wyczytasz.

i zapewniam CIę...pani z Jaguara niczym czarowac ani nie morze ani tez nie musi...jakbys poczytał wczesniej to byś to wyczytał.

jesli jednak tak bardzo chcesz wiedziec jakie auta ustawiam w kategorii dlaekiej od przecietniactwa...wejdź na stronę bentley.com Z tym, ze...nie mówimy tu o tym co jest dla kogo i w jakiej kategorii, nie mówimy tez jakie wyposażenie jest dla kogo kierowane, bo i racja...po co komu fabryczna navi za 12 czy 15 tysi, skoro w MM mozna mieć (prawie) to samo za 500zł...skoro jednak coś jest to ja jestem nauczony zaliczac to na plus, niezaleznie od tego czy mi to teraz zycie ułatwia czy nie. Ponadto taka kierownica to nie jest wyznacznik kategorii wiekowej tylko raczej synonim pewnego luksusu, którego ty miec zwyczajnie nie możesz...może dlatego uwazasz to za takie głupie. I ok...równie głupie jest kupowanie kryształów u Svarowskiego, skoro ten sam minerał mozna dostac gdziekolwiek o ponad połowe taniej...a jednak, kiedy wśród pewnej grupy ludzi wspomniesz o Svarowskim to wzbudzisz pewne zainteresowanie...podobnie jest chyba z samochodami...czym jeździsz? BMW, Mercedesem, Hondą, Toyotą...na niewielu robi to wrazenie...poza "blacharami " może...powiedz jednak w tym samym momencie - Jaguarem...na reakcje długo nie bedziesz czekał i bynajmniej nikt nie zareaguje na to jak na głupi tekst łysego durnia pozbawionego karku i z przerostem masy mieśniowej :) Nawet jeśli byś nim był.
Ostatnio zmieniony przez thef Wto Lis 24, 2009 21:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Lis 24, 2009 20:55   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Wto Lis 24, 2009 21:09   

Tak czytam drogi Thrillco, kolejne Twoje bzdurne posty i zastanawiam się dlaczego Ty nie pracujesz w jakimś magazynie motoryzacyjnym skoro lubisz płodzić tak obszerne teksty. Próbujesz narzucić komuś swoją rację z tym, że tylko i wyłącznie Ty uważasz, ze takową posiadasz. Proszę Cię kup sobie Jaguara zmień forum na forum Jaguara i nie zaśmiecaj bazy na tym forum...

Tak to był OT nie odniosłem się do żadnego konkretnego posta w tej dyskusji bo to nie ma sensu ponieważ w odpowiedzi pojawił by się post Thrillco, zawierający pierdylion znaków i zero sensownej treści... Uprzedzam również kolejne pytanie... tak musiałem to napisać...
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Wto Lis 24, 2009 21:11   

Cóż za głeboka wypowiedx niewykorzystująca pierdyliona znaków...i tak w sumie niczego nie zawierająca.
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Wto Lis 24, 2009 21:16   

Widzisz jednak można ten sam sens wypowiedzi przekazać w stosując 10% znaków i oszczędzając dla potomnych tak cenne bity informacji jak również czas poświęcony na czytanie. Wniosek po przeczytaniu Twoich i moich postów w tym temacie jest taki sam "po co koleś się udzielał skoro nic sensownego w jego wypowiedział nie ma"....
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Sro Lis 25, 2009 06:18   

Raczej..."po co koleś się udzielał skoro nic sensownego do dyskusji nie wnosi a zwyczajnie spamuje"...tak można...ale prościej powiedzieć - ić stąt - pa...krótko, tresciwie i z ta głębią która tak lubisz.
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Sro Lis 25, 2009 10:03   

Thrillco napisał/a:
dobryziom, RZeczywiście...został zmasakrowany o całe...5Nm i ułamek sekundy do 100...nie uwzględniając, ze klasa C ma sie nijak do XFa. Troche jak porównać R45 do R75...ale ok nie bede sie wykłócał..


widzę że nawet tabelka cie nie przekonuje...Merc mimo tylko ułamków przewagi w mocy i momencie w przyspieszeniu masakruje Jaga zejście o takie 0,4 sek przy osiągach na poziomie 5sek do 100 to są ogromne różnice jak byś się znal trochę na sportowych samochodach to byś wiedzial. Koncerny prowadza wielkie batalie o te ułamki sekund za czym idzie wprost kosmiczna technologia jak i kasa... mówisz ze porównanie ma sie nijak hehe Jag sam chciał sie porównywać w tym segmencie ale ty masz oczywiście inne zdanie.

Thrillco napisał/a:
O twoich gustach...czy raczej umiejętnosci rozrózniania designu tez nie bede dyskutował - skoro uwazasz fatalnie przecietną C-klasse za ładniejsza od Jaguara XF...Twoja broszka...rozumiem to, ze sa ludzie uważający ze meble z IKEI sa najpiekniejsze.


sorry ale FX w porównaniu z daimlerem lub XKR wygląda jak mebel z IKEI wiec proszę nie wyskakuj z tekstem jaki to ty masz smak i gust... przeciętniactwo.

Thrillco napisał/a:

Nie mam za to problemu z odróznianiem wnętrza od zewnętrza...i cały w tym własnie pic że jedynie a jagu funkcjonują one jako jednośc i tak jak sie chce na niego patrzec tak tez sie chce w nim siedziec...nie mam tego ani w przypadku Lexa, ani Accorda...ani tez Mercedesa...poza jednym małym wyjatkiem w postaci AMG CLS...ale patrzeć na niego za długo tez mi sie nie udaje bo to kloc straszny jest jednak.


widzie ze jednak masz bo nadal linia dla ciebie to to co na zewnątrz i w wewnątrz "jedność"... CLS AMG kloc... masz wyczucie smaku nie ma co :)


Thrillco napisał/a:

Co do brzmień...cóz...Twoje zdanie to genialny przykład kogoś kto wypowiedział sie na temat dźwieku którego nigdy nie słyszał, więc tez nie ma tematu...taaa...V6 diesel i klekot...to nie pasuje nawet w zdaniu a co dopiero podczas odsłuchu.


klekot to zawsze będzie klekot... i porównywanie go do V8?? stary tu słyszałeś kiedyś ten silnik? ale cóż od teraz dzięki tobie będzie mi sie kojarzył z sportowym luksusowym samochodem naprawdę dziękuje ci za to wspaniale doświadczenie :)

Thrillco napisał/a:

Jesli jednak smiesz w pierwszym zdaniu twierdzic, ze XF jest autem dla przeciętniaka...to...hmmspójrzmy czym jeździsz...i dlaczego to jest samochód który niedługo zasłuży na żółte blachy...


małe braki z podstawówki, problemy z liczeniem czy zasadami przyznania żółtych blach? jeszcze jakieś drugie tyle żeby je dostał...

Thrillco napisał/a:

nie dlatego ze jest unikatowy bynajmniej tylko z racji jego wieku...ok nie jest dla przeciętniaka - przecietniak już dawno jeździ czyms nowszym...z 2l pod maską które wciągają tomkata nosem i przezuwaja...


nie rozumiem co to ma do tematu bo mówimy tu o przejściu Jaga do przeciętniactwa w dieslu wiec może znajdź mi te 2L w dieslu które tak zjada i wypluwa mojego starego poczciwego Tomcia bo cos nie widzę :)


Thrillco napisał/a:

sorry chłopie ale pojechałes po czyms o czym nie masz zielonego pojecia a zapatrzyłeś sie chyba za bardzo na plakaty i zdjęcia w prasie :) Choć w sumie...dla kogoś te kolorowe pisma sa drukowane. mam nadzieje ze sowjej wiedzy nie opeirasz głównie na tym co w nich wyczytasz.


po czym Po kolejnym produkcie Jaga którego nic nie łączy z jego korzeniami?

Thrillco napisał/a:
i zapewniam CIę...pani z Jaguara niczym czarowac ani nie morze ani tez nie musi...jakbys poczytał wczesniej to byś to wyczytał.


właśnie wyczytalem

Thrillco napisał/a:

jesli jednak tak bardzo chcesz wiedziec jakie auta ustawiam w kategorii dlaekiej od przecietniactwa...wejdź na stronę bentley.com Z tym, ze...nie mówimy tu o tym co jest dla kogo i w jakiej kategorii, nie mówimy tez jakie wyposażenie jest dla kogo kierowane, bo i racja...po co komu fabryczna navi za 12 czy 15 tysi, skoro w MM mozna mieć (prawie) to samo za 500zł...skoro jednak coś jest to ja jestem nauczony zaliczac to na plus, niezaleznie od tego czy mi to teraz zycie ułatwia czy nie. Ponadto taka kierownica to nie jest wyznacznik kategorii wiekowej tylko raczej synonim pewnego luksusu, którego ty miec zwyczajnie nie możesz...może dlatego uwazasz to za takie głupie. I ok...równie głupie jest kupowanie kryształów u Svarowskiego, skoro ten sam minerał mozna dostac gdziekolwiek o ponad połowe taniej...a jednak, kiedy wśród pewnej grupy ludzi wspomniesz o Svarowskim to wzbudzisz pewne zainteresowanie...podobnie jest chyba z samochodami...czym jeździsz? BMW, Mercedesem, Hondą, Toyotą...na niewielu robi to wrazenie...poza "blacharami " może...powiedz jednak w tym samym momencie - Jaguarem...na reakcje długo nie bedziesz czekał i bynajmniej nikt nie zareaguje na to jak na głupi tekst łysego durnia pozbawionego karku i z przerostem masy mieśniowej :) Nawet jeśli byś nim był.


z tego wynika ze lubisz drogie zabaweczki które podnoszą czyjeś ego lub po prostu lubisz się dowartościować nic więcej samochody typu bentley sa piękne jednak nie warte swoich pieniędzy, robione sa jako kaprys ludzi dla ktorych pieniądze które kosztują nie maja wartości, ich na to stać... piszesz o svarowkim? i kto tu mówi o blacharach i robieniu czegoś na pokaz? wstydzisz sie powiedzieć ze jeździsz bmw czy Mercem w żeby dowartościować własne ego chcesz wśród znajomych powiedzie jeżdżę Jagiem proszę cie to jest żałosne...
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Sro Lis 25, 2009 10:11   

Thrillco napisał/a:
Raczej..."po co koleś się udzielał skoro nic sensownego do dyskusji nie wnosi a zwyczajnie spamuje"...tak można...ale prościej powiedzieć - ić stąt - pa...krótko, tresciwie i z ta głębią która tak lubisz.


Rozgryzł mnie Pan, Panie jaguarowy onanisto, chciałem pobić Twoją liczbę bezsensownych postów no ale cóż muszę przyznać, ze jesteś w tym lepszy i raczej mi się to nie uda... Odjeżdżam bo iść na glebie raczej nie można :przytul:

Cytat:
z tego wynika ze lubisz drogie zabaweczki które podnoszą czyjeś ego lub po prostu lubisz się dowartościować nic więcej samochody typu bentley sa piękne jednak nie warte swoich pieniędzy, robione sa jako kaprys ludzi dla ktorych pieniądze które kosztują nie maja wartości, ich na to stać... piszesz o svarowkim? i kto tu mówi o blacharach i robieniu czegoś na pokaz? wstydzisz sie powiedzieć ze jeździsz bmw czy Mercem w żeby dowartościować własne ego chcesz wśród znajomych powiedzie jeżdżę Jagiem proszę cie to jest żałosne...


Świetna puenta :ok:
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Sro Lis 25, 2009 19:22   

Dobryziom, nie chce mi sie komentować nawet tego, ze oceniasz kogoś po tym, jak przedstawił ci scenkę sytuacyjną. Wiesz...sa ludzie i grupy ludzi dla których zupełnie nie ma znaczenia czym kto jeździ...sa tez takie grupy, gdzie wpływa to na to jak cię odbierają. W pewnych kręgach, nie ma co owijac - snobów, z którymi nie chcesz ale musisz mieć doczynienia samochód tez jest pewnym wyznacznikiem m.in. tego jak cię postrzegają i czy będą chcieli o pewnych sprawach rozmawiać właśnie z tobą.
Kiedyś ise zastanawiałem, lub raczej nie potrafiłem zrozumieć tak jak ty - dlaczego ktoś wybiera żeczy inne niż większość? Czesto tez droższe. Dziś wiem - bez tego nie istniejesz w pewnych grupach, i niestety trzeba wydać trochę wiecej, wybrac trochę inne rzeczy by w tej grupie jakoś funkcjonowac. Taką grupą sa niestety ludzie stanowiacy gor klientów mojej zony. Ok....auto nie decyduje, podobnie jak ubiór, czy to jak się zachowujesz lub co masz na sobie poza ubraniem. jednak prawdziwy klient, taki który jest w stanie wyłożyć 10-20 tys. za projekt nie bedzie brał na powaznie kolesia/kolesiówy podtaczającej sie starym Lanosem, ubraną na styl studencki z koralikami od ruskich jako "gadżetem". taka jest dla niektórych nieprzyjemna (bo to wcale nie jest przyjemne byc przez 2h kimś kim nie do końca ise jest) ich praca - wyćwiczone minki, gesty, gadka...czasem można sie poczuć gorzej niż akwizytor. A jak trafiasz na takiego co sobie lubi własnie podbudowywac własne ego to dopiero jest masakra.
To tak zupełnie poza tematem.

Pływak - jak masz zamiar jeszcze mnie obrazac i obrzucac wyzwiskami to może jednak spływaj.
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Sro Lis 25, 2009 22:17   

Czekaj, czekaj bo jednak odniosę się do powyższego posta. Najpierw Jag porównywany było do Mercedesa, BMW, Lexusa, a teraz nagle pojawił się Lansos. Zgodzę się w 100% jeśli przyjechało by do mnie dwóch przedstawicieli różnych firm obaj składają poważna podobną do siebie ofertę poważniej traktował bym Pana z Jaguara, ale teraz sytuacja przyjeżdża pod firmę dwóch panów jeden powiedzmy w nowym BMW/Mercedesie/Lexusie/Audi drugi w nowym Jaguarze i szczerze gdyby nie ten temat zastanawiał bym się czym ten drugi Pan przyjechał i zupełnie auto nie wywarło by na mnie wrażenie na tle pozostałych ww marek. Ze starej konserwatywnej sylwetki, która nawet mimo wieku się wyróżnia nie pozostało nic, a wyszła stylistyczna mieszanka kilku innych marek więc nie widzę ani większego prestiżu ani luksusu w porównaniu do innych samochodówz tego przedziału. Jedyne co pozostało to nazwa bo Jaguar nadal brzmi dla niektórych "egzotycznie", a jak ktoś kupuje auto tylko po to aby "elektryzować" znajomych/klientów marką Jaguar to patrz wyżej post dobregozioma.......


Thrillco napisał/a:

Pływak - jak masz zamiar jeszcze mnie obrazac i obrzucac wyzwiskami to może jednak spływaj.

:głaszcze:
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Sro Lis 25, 2009 23:02   

Thrillco wszystko fajnie ciekawa historia ale co to ma do do naszego tematu nie odniosłeś się w żaden sposób do meritum sprawy... albo rozmawiamy na poważnie albo opowiadasz mi o swojej żonie o tym gdzie pracuje i jakich ma klientów... Też mam na prawdę dużych klientów gdzie sprzedaże liczą się w milionach i uwierz mi ze sztuczki typu przyjadę Jaguarem to mam dill w kieszeni się nie sprawdzają może na prostych ludzi to działa ze zobaczą gadżecik błyskotkę... niestety na ludzi z klasa i czym w głowie na szczęście nie...

Pływak nawet starego dobrego jaguara z maski zamienili na kawałek plastikowego kapsla apokalipsa...
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Czw Lis 26, 2009 06:25   

dobryziom napisał/a:
Pływak nawet starego dobrego jaguara z maski zamienili na kawałek plastikowego kapsla apokalipsa...

zagłebij się w pewne przepisy i sie dowiesz dlaczego. Mam wrażenie, że zaraz wg. Was okaże się że Jaguar w ógóle jest głównym winowajca globalnego ocieplenia, wycinania lasów amazońskich i wtginiecia kilku gatunków zwierząt. Nie lubić/nie rozumiecie tej marki ok....tylko po co sie w takim razie udzielać...żeby mnie przekonac, że to co porównałem organoleptycznie stwierdziłem nie jest prawdą?? Bo sie Pływak zatrzymał w latach 90 tych i nie jest w stanie przyjąc do wiadomości że postep wymaga czasem radykalnych (i dobrych) zmian? Czy dlatego ze dobryziom jestes jeszcze nastolatkiem podniecającym sie cyferkami na tylnej klapie samochodu. Sorry ale w pewnym wieku człowiek w samochodzie patrzy na inne rzeczy - szczerze mówiąc w d... miałbym tradycje i cyferki Jaguara gdyby jakością dorónywał pewnym nienajbardziej udanym modelom tej marki. Co...Pływak, mieli zrobić wg. Ciebie kolejnego S-Typa, który po raz kolejny dołożyłby sie do wpedzenia marki w dołek jeszcze większy.
Jag potrzebował radykalnej zmiany i to zostało zrobione - nie musi sie wam podobać..w sumie po co...i tak wolicie Lexusy :) A ja i tak bede twierdził ze cokolwiek wymienicie tpo przy jagu bedzie jak kupa jeża wygądało...niezależnie czy z zewnątrz czy od srodka.

Dobryziom...co do wnetrza i zewnetrza - tak...powinno jedno drugiemu odpowieadac bo co by mi było po aucie ładnym tylko z zewnątrz, kiedy 90% czasu spędze jednak w srodku...a auto powinno cieszyć przede wszystkim właściciela a nie oglądających go przechodniów. I nie bądź proszę Cię totalnym hipokrytą...obaj własciwie to uprawiacie. Taaa..kupiliście R tak żadkie na polskich drogach żeby ukryć sie w tłumie i nikt nie próbował nawet dojrzec waszego ego...wizualny tuning auta Pływaka ma na celu wyłacznie opróżnianie portfela, bo przecież nie robi sie tego po to by ktkolwiek miał to zauwazyć...lol....a ja myje R75 max 1 raz w mieisacu...przez reszte czasu jest uwalony nieludzko....bo musze poprawiać sobie smaopoczucie jeżdżąc upier... nym samochodem.
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Czw Lis 26, 2009 10:37   

Thrillco napisał/a:

zagłebij się w pewne przepisy i sie dowiesz dlaczego. Mam wrażenie, że zaraz wg. Was okaże się że Jaguar w ógóle jest głównym winowajca globalnego ocieplenia, wycinania lasów amazońskich i wtginiecia kilku gatunków zwierząt. Nie lubić/nie rozumiecie tej marki ok....tylko po co sie w takim razie udzielać...żeby mnie przekonac, że to co porównałem organoleptycznie stwierdziłem nie jest prawdą??

Nikt nie ma zamiaru Cię do niczego przekonywać to Ty od dwóch stron starasz się udowodnić, że XF przebija wszystkie wymienione w tym temacie samochody, a z racją jest jak z dupą każdy ma swoją...

Cytat:
Bo sie Pływak zatrzymał w latach 90 tych i nie jest w stanie przyjąc do wiadomości że postep wymaga czasem radykalnych (i dobrych) zmian? Czy dlatego ze dobryziom jestes jeszcze nastolatkiem podniecającym sie cyferkami na tylnej klapie samochodu. Sorry ale w pewnym wieku człowiek w samochodzie patrzy na inne rzeczy - szczerze mówiąc w d... miałbym tradycje i cyferki Jaguara gdyby jakością dorónywał pewnym nienajbardziej udanym modelom tej marki. Co...Pływak, mieli zrobić wg. Ciebie kolejnego S-Typa, który po raz kolejny dołożyłby sie do wpedzenia marki w dołek jeszcze większy.
Jag potrzebował radykalnej zmiany i to zostało zrobione - nie musi sie wam podobać..w sumie po co...i tak wolicie Lexusy :) A ja i tak bede twierdził ze cokolwiek wymienicie tpo przy jagu bedzie jak kupa jeża wygądało...niezależnie czy z zewnątrz czy od srodka.

W latach 90 to co najwyżej mogłem się "jarać" stylistyką i liczbą przerzutek rowera którego dostałem na komunię co nie zmienia faktu, że Jaguar w tamtych czasach to było coś co wyróżniało się na drogach i nie można było tej linii pomylić z innymi markami, a co jest teraz? Tak jak pisałem wyszło nijak auto się niczym nie wyróżnia na tle pozostałych aut tej klasy. Postęp? Raczej efekty globalizacji, które nie każdemu muszą przypaść do gustu, coraz więcej aut jest do siebie podobnych... Kupa jeża powiadasz? Nie wiem jak wygląda nie miałem przyjemności oglądać..
Cytat:
Dobryziom...co do wnetrza i zewnetrza - tak...powinno jedno drugiemu odpowieadac bo co by mi było po aucie ładnym tylko z zewnątrz, kiedy 90% czasu spędze jednak w srodku...a auto powinno cieszyć przede wszystkim właściciela a nie oglądających go przechodniów.

Najpierw piszesz, że Jaguar ma robić wrażenie, a teraz napisałeś, że ma cieszyć właściciela, a nie oglądających...

Cytat:
nie bądź proszę Cię totalnym hipokrytą...obaj własciwie to uprawiacie. Taaa..kupiliście R tak żadkie na polskich drogach żeby ukryć sie w tłumie i nikt nie próbował nawet dojrzec waszego ego...

Dlaczego R? Był o wiele tańszy niż auta innych marek z tego rocznika i z podobnym wyposażeniem, a nie dlatego żeby komuś zaimponować marką Roverem...

Cytat:
wizualny tuning auta Pływaka ma na celu wyłacznie opróżnianie portfela, bo przecież nie robi sie tego po to by ktkolwiek miał to zauwazyć...lol....a ja myje R75 max 1 raz w mieisacu...przez reszte czasu jest uwalony nieludzko....bo musze poprawiać sobie smaopoczucie jeżdżąc upier... nym samochodem.


Nie sądzę, żeby auto aż tak się wyróżniało w tłumie bo zmiany nie są aż tak wielkie ale jeśli tak twierdzisz to dobrze bo wyróżnia się wyglądem, a nie znaczkiem na grilu bo moim zdaniem tylko to wyróżnia XFa. Swoją drogą jak to napisałeś "upierd..." samochód też w pewnym stopniu zwraca na siebie uwagę...
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Czw Lis 26, 2009 15:35   

Pływak napisał/a:
Cytat:
Dobryziom...co do wnetrza i zewnetrza - tak...powinno jedno drugiemu odpowieadac bo co by mi było po aucie ładnym tylko z zewnątrz, kiedy 90% czasu spędze jednak w srodku...a auto powinno cieszyć przede wszystkim właściciela a nie oglądających go przechodniów.

Najpierw piszesz, że Jaguar ma robić wrażenie, a teraz napisałeś, że ma cieszyć właściciela, a nie oglądających...

Jedno drugiego nie wyklucza...zlapiesz to...za ok. 10-15 lat.
Pływak napisał/a:
Nikt nie ma zamiaru Cię do niczego przekonywać to Ty od dwóch stron starasz się udowodnić, że XF przebija wszystkie wymienione w tym temacie samochody, a z racją jest jak z dupą każdy ma swoją...

Nie do wszystkich, tylko do tych z którymi miałem do czynienia...to ty zaczaleś tu wtracać inne marki a dobryziom dorzucił kilka kolejnych z kolorowych pisemek...dlatego nie pisze ze jest lepszy, bo nie jeździłem tymi wymienianymi przez Was...za to wiem jak wyglądają...z zewnątrz i w srodku i zwyczajnie Jaguar bardziej odpowiada moim gustom...
Pływak napisał/a:
W latach 90 to co najwyżej mogłem się "jarać" stylistyką i liczbą przerzutek rowera
czego dzieciak w twoim wieku może i w pewnym sensie nawet ma prawo nierozumieć.

dziwi mnie natomiast brak reakcji administratorów czy moderatorów na twoje wyzwiska...no bo mnie przecież można zupełnie bezkarnie pojechac.
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Czw Lis 26, 2009 16:12   

Thrillco napisał/a:

Jedno drugiego nie wyklucza...zlapiesz to...za ok. 10-15 lat.
(...)
czego dzieciak w twoim wieku może i w pewnym sensie nawet ma prawo nierozumieć.


Pewnie gdybym nie wspomniał o swoim wieku nawet byś się nie domyślił ile to Pan Pływak może mieć lat ale teraz kiedy już wiesz to śmiało możesz na każdy mój post odpowiadać, ze jestem "dzieciak". Z braku konkretnych argumentów każdy argument wydaje się być dobry...

Cytat:
z zewnątrz i w srodku i zwyczajnie Jaguar bardziej odpowiada moim gustom..

Na tym bym zakończył dyskusje bo masz bardzo "wysublimowane" gusta, a jak wiadomo o nich się nie dyskutuje tym bardziej nie próbuje się udowodnić innym, ze to auto nie może być dobre bo mi osobiście podoba się inne...

Cytat:
dziwi mnie natomiast brak reakcji administratorów czy moderatorów na twoje wyzwiska...no bo mnie przecież można zupełnie bezkarnie pojechac.


:głaszcze:
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4530
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Lis 26, 2009 16:36   

Cytat:
dziwi mnie natomiast brak reakcji administratorów czy moderatorów na twoje wyzwiska...no bo mnie przecież można zupełnie bezkarnie pojechac.

Sam sobie na to zapracowałeś, nawet w tej dyskusji.

Skoro sam zacząłeś:
Thrillco napisał/a:
Mhm...ostatnio takie rzeczy słyszałem ok 20 lat temu..kłócac sie z kolegami w piaskownicy, bo też widzieli cuda na kołach...ale z tej perspektywy moge im wybaczyć...przecież byliśmy tylko dziecmi ;)

i nie pierwszy raz używasz takich "argumentów" to rozumiemy, że podoba Ci się taki poziom dyskusji.

A to nie pierwszy wątek, w którym zachowujesz się w identyczny sposób.

Jeśli sam ocierasz się o chamstwo, to nie wzywaj administratorów, ani moderatorów, jeśli ktoś nazwie Cię "jaguarowym onanistą" po tym jak wypisujesz kilka tysięcy słów zachwytów nad Jaguarem, którego nie masz, a jednocześnie atakujesz każdego, kto nie przyzna Ci racji.

I to było jedyne wyzwisko, więc chyba znów mijasz się z prawdą pisząc: "brak reakcji administratorów czy moderatorów na twoje wyzwiska" - powinieneś był napisać "wyzwisko".
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Czw Lis 26, 2009 19:55   

śmieszy mnie ze traktujesz mnie i Pływaka jak jakieś dzieciaki które dostały od tatusia pierwszy samochód i zaczynają swoja przygodę z motoryzacja, czytają tandetne gazetki i nic nie wiedza o życiu w przeciwieństwie do ciebie... eksperta i znawcy tematu z wysublimowanym gustem smakiem oraz estetyka którego rażą tandetne samochody dla przeciętniaków i motłochu jak BMW, Lexus, Honda czy Mercedes na którego"nie można za długo patrzeć bo to straszne kloce". To straszne fo pa pokazać się takim czymś w "poważnym" towarzystwie jak ty to powiedziałeś są pewne "sfery" gdzie Jag to minimum a szczytem elegancji są kryształy od shvarowskiego :)

Thrillco napisał/a:
dziwi mnie natomiast brak reakcji administratorów czy moderatorów na twoje wyzwiska...no bo mnie przecież można zupełnie bezkarnie pojechac.


Hmm uważasz nas za dzieciaków a sam idziesz na skargę do "mamy" bo ktoś śmiał mieć inne zdanie niż ty.
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
maniek35 




Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 33
Skąd: bialystok



Wysłany: Czw Lis 26, 2009 23:06   

Poczekałem,poczytałem no i się doczekałem :twisted:
[b]maciej
, wytykasz brak kultury Thrillco,
maciej napisał/a:
Skoro sam zacząłeś:
Thrillco napisał/a:
Mhm...ostatnio takie rzeczy słyszałem ok 20 lat temu..kłócac sie z kolegami w piaskownicy, bo też widzieli cuda na kołach...ale z tej perspektywy moge im wybaczyć...przecież byliśmy tylko dziecmi ;)

A teraz wskaż mi bezpośredni atak, lub słowo wypowiedziane, w cytacie które obraziło w sposób bezpośredni osobę.Powtarzasz się.Z braku innych argumentów.
Cytat:

maciej napisał/a:
Skoro sam zacząłeś:
Thrillco napisał/a:
Mhm...ostatnio takie rzeczy słyszałem ok 20 lat temu..kłócac sie z kolegami w piaskownicy, bo też widzieli cuda na kołach...ale z tej perspektywy moge im wybaczyć...przecież byliśmy tylko dziecmi ;)

i nie pierwszy raz używasz takich "argumentów" to rozumiemy, że podoba Ci się taki poziom dyskusji.



Jesteś zadowolony z reakcji, którą Sam wywołałeś ?
maciej napisał/a:
po tym jak wypisujesz kilka tysięcy słów zachwytów nad Jaguarem, którego nie masz

Geniuszu wyrwanych cytatów z kontekstu wskaż mi cytat gdzie Thrillco, mówi o tym że go ma.

A jeżeli twierdzisz że bezpośrednio nazywając, mimo wszystko,kogoś onanistą jest O.K to nie mów mi o kulturze dyskusji,którą na Swój sposób próbujesz wprowadzić.
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Czw Lis 26, 2009 23:42   

maniek35 napisał/a:

A jeżeli twierdzisz że bezpośrednio nazywając, mimo wszystko,kogoś onanistą jest O.K to nie mów mi o kulturze dyskusji,którą na Swój sposób próbujesz wprowadzić.


Klik! Jeśli Thrillco poczuł się urażony no cóż przykro mi z tego powodu nie jest...

Cytat:
A teraz wskaż mi bezpośredni atak, lub słowo wypowiedziane, w cytacie które obraziło w sposób bezpośredni osobę.Powtarzasz się.Z braku innych argumentów.


Prawie w każdym poście pośrednio jak również bezpośrednio prowokuje swoim aroganckimi wypowiedziami nie mającym związku z tematem bo co ma "gleba" do tematu ale mój czy dobregozioma wiek? Jeśli którykolwiek z administratorów uzna moje wypowiedzi za bezpodstawne obrażanie i prowokowanie na pewno wyciągnie konsekwencję bo jak to powiedział jeden Pan z Białegostoku "Po to oni są! Oni są po to! Po to są oni" całe szczęście nie od Was dwóch to zależy bo pewnie większość użytkowników ze zdaniem których się nie zgadzacie miała by bana... EOT
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Lis 27, 2009 01:03   

Oj Pływak, Pływak przestan, bo "nie bedzie niczego" :)

Dyskutujcie sobie moje dziatki ile wlezie, byle bez wycieczek osobistych.
Aby w tonie, piszcie co chcecie, wyrazajcie swoje zdania, opinie
wazne, zeby byc w dupe uprzejmym... :) Czego Wam i sobie zycze.

Pozdrawiam serdecznie,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pią Lis 27, 2009 06:09   

dobryziom napisał/a:
Jag to minimum a szczytem elegancji są kryształy od shvarowskiego
To wszystko jest minimum misiu.

Pływak napisał/a:
Klik! Jeśli Thrillco poczuł się urażony no cóż przykro mi z tego powodu nie jest...

Nie iwem po co link do definicji o metaforach....po to żeby ktoś zrozumiał że stosując metafory jestem narazony na zwykłe chamstwo z twojej strony? którego Maciek nie umie rozrózniać, bo dla niego chamstwem jest nawet wstawienie krzywej buźki na końcu zdania.

Ostatecznie po pewnej przerwie postanowiłem w sposób pozytywny znowu coś napisać...spotkało mnie to co zwykle mnie spotyka na tym forum, tylko dlatego, ze napisałem komuś że lexus jest plebejski i ogólnie wg m.in. Maćka można mnie za to wyzywać....mimo że nie jest on mimo opanowania wycinania cytatów w stopniu niespotykanym na skale światową znaleźć jednego zdania w którym wyzwałbym kogokolwiek. Prawdę mówiąc Maciuś - twój cytat (wielokrotnie powtórzony) jest raczej szukaniem na isłe punktu zaczepnego, bo nikt tam nie został personalnie obrazony. To tylko świadczy o niudolności Twojej jako moderującego, bo nie jesteś bezstronny....po prostu kogoś nie lubisz to uruchamiasz swoją umiejętnośc czepiania sie do czegokolwiek by to potem cytować i wmawiac dookoła że to chamstwo - a jak wiadomo, kłamstow powtarzane wielokrotnie staje się prawdą. W demagogi zaczynasz tez już przerastac nawet tych którzy uprawiają ją zawodowo.

Więc teraz prosze na poważnie - wyp...cie ten temat do śmieci bo zrobię to sam i bedzie masa pustych postów z poziomem jaki prezentuje Pływak i dobryziom, który wyraźnie Maćkowi bardzoej odpowiada.

Piszac natomiast Maciek ze jedni na wyzywanie na łamach forum zasługują a inni nie tworzysz coś hmm...własciwie stwarzasz sytuacje w której nastepnym razem postanowię zasunąc komuś solidną obelgą, bo nie bede przecież czekał aż zostanę sam nazwany jakimś niewybrednym epitetem - utwerdzasz mnie więc w przekonaniu ze chamstwo którego tak nie lubisz jest jednak dopuszczalne, i bawimy sie tu raczej w "kto pierwszy ten lepszy" - nie ma sprawy.



A na koniec Pływak - sprawdź znaczenie - zdania subiektywnego, obiektywnego, i pierd...nia głupot bez zielonego pojęcia...to ostatnie uprawiasz namiętnie.

[/quote]maciej napisał/a:
po tym jak wypisujesz kilka tysięcy słów zachwytów nad Jaguarem, którego nie masz

Geniuszu wyrwanych cytatów z kontekstu wskaż mi cytat gdzie Thrillco, mówi o tym że go ma.
Cytat:
maciej napisał/a:
po tym jak wypisujesz kilka tysięcy słów zachwytów nad Jaguarem, którego nie masz

Geniuszu wyrwanych cytatów z kontekstu wskaż mi cytat gdzie Thrillco, mówi o tym że go ma. ".


Nie, nie...dobrze napisał - nie mam. Różnica jest taka ze jeździłem i wiem jakie to auto i co reprezentuje, a jak będę miał to cóż...w ogóle mnie nie wzruszy takie pindolenie jak powyżej sie odbywa.
Jak to sżło "moge być nawet partyjną świnią - ale to ja mam szofera a wy nap..cie MPKiem".[/quote]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Klasa... i na pewno nie Nasza-klasa
ghandi696 Offtopic 95 Czw Sty 15, 2009 08:24
mimo66
Brak nowych postów porno-nasza-klasa
Jugol Offtopic 26 Nie Lut 21, 2010 10:28
kzrr
Brak nowych postów Jazda
_papa_ Offtopic 73 Pon Mar 09, 2009 01:53
truten23
Brak nowych postów Ekonomiczna jazda
Mundekk Offtopic 24 Wto Cze 21, 2011 14:50
Mundekk
Brak nowych postów umiejętna jazda roverkiem :P
RAFEK Offtopic 1 Pon Kwi 27, 2009 21:05
Krzysi3k



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink