Forum Klubu ROVERki.pl :: Disco polo
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Disco polo

Lubisz disco polo?
Tak
35%
 35%  [ 23 ]
Nie
64%
 64%  [ 42 ]
Głosowań: 65
Wszystkich Głosów: 65

Autor Wiadomość
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4529
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Cze 09, 2010 08:05   

Trochę offtopic (inny, choć niedaleki gatunek muzyki), ale zasada działania ta sama - ktos tu pisał o nakładach i zarobkach. ;)
http://www.youtube.com/watch?v=n2OWpRTugWs
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Cze 09, 2010 08:05   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Marian_K 




Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 503
Skąd: Siedlce



Wysłany: Sro Cze 09, 2010 10:20   

krzychu.b napisał/a:
The Beatles i grupę Pod Budą
krzychu.b napisał/a:
Wolną grupę Bukowina Turnała
apples napisał/a:
Creedence Clearwater Revival, Raz Dwa Trzy, Dżem
Aż chce się dopisać: i wiele, wiele, wiele innych...
apples napisał/a:
Co do wesel to nie wiem gdzie się bawicie ale na tych co ja bywałem to zazwyczaj jest repertuar: Czerwonych Gitar, Skaldów, Smoky, Bony M, Wojciech Gąsowski, Halina Frąckowiak oraz wiele wiele innych niezapomnianych wykonawców i kapel. Nigdy nie było Disco Polo.
Mam bardzo podobne doświadczenia. Może nie aż tak, że nigdy nie było Disco Polo, ale na większości wesel na których byłem zdecydowanie mniej było DP niż innej muzyki "taneczno-rozrywkowej". Byłem na 2 weselach gdzie było tylko DP.

Czy lubię DP? Nie lubię.
A czy jest co uzasadniać? Chyba nie. Jeden lubi samochody, inny motory a jeszcze inny łódki - i co tu uzasadniać? Każdy ma inny gust, inną wrażliwość muzyczną, pochodzi z innego środowiska, jesteśmy w różnym wieku ... jest milion okoliczności, które nas kształtują. I bardzo dobrze! Dopóki różnice gustów/poglądów/zachowań nie stoją na drodze koleżeństwa/znajomości/uczynności/osądzania itp to wszystko jest w porządku.

Pozdrawiam!
_________________
Znalazłeś rozwiązanie problemu - opisz w ostatnim poście.
 
 
Deeptrip 



Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 57
Skąd: Tarnów



Wysłany: Sro Cze 09, 2010 16:36   

na trzeźwo disco polo toleruje na bazarach i giełdach a po % nie wiem dlaczego wywołuje u mnie agresję :neutral:
_________________
http://www.autocentrum.pl...999776317_3.gif
 
 
Marman 



Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 69
Skąd: Dobre



Wysłany: Sro Cze 09, 2010 19:34   

Ja nie wyobrażam sobie wesela bez disco polo.Jak to już ktoś napisał "głębia" tekstów niektórych szlagierów jest powalająca i skłania do refleksji nad sensem własnego bytu :mrgreen: Ogólnie jest to muzyka stworzona do komercji.
Czasem wpadnie mi coś tam w ucho przy okazji dyskoteki.Nie mam nic do tego typu muzyki,nikt nie każe mi tego słuchać.Każdy słucha tego co mu się podoba,tak też jest i ze mną...zdecydowanie popieram inne rytmy
_________________
Pozdrawiam Mariusz
 
 
Deeptrip 



Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 57
Skąd: Tarnów



Wysłany: Sro Cze 09, 2010 19:37   

Marman napisał/a:
nikt nie każe mi tego słuchać.


to masz szczęście, że masz normalnych sąsiadów ;)
_________________
http://www.autocentrum.pl...999776317_3.gif
 
 
dzelo23 
Klubowicz





Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1649
Skąd: wysokie mazowieckie

Rover 75

Wysłany: Sro Cze 09, 2010 20:27   

He he u mnie co 4-te przejeżdżające auto a w weekend co 2-gie ma 4 szyby otwarte dwuch kolesi z przodu akcja zimny łokieć a z tylu 3 lub 4 dziewczynki z rozwianymi włosami i leci jakiś disco hicior sezonu. W niedzielę od rana jeżdżą niedobitki z soboty i słychać tylko bas łup łup łup i całe auto gra w tym rytmie. He he normalnie szok. :rotfl: :boisie:
_________________
Jeżdżę spokojnie bo nie ma czym poszaleć :/
 
 
 
magneto 




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1047
Skąd: Nakło Śląskie



Wysłany: Sro Cze 09, 2010 22:54   

Ja nie trawię tej muzyki i nawet na moim weselu jej nie było.Gdy robiłem przegląd zespołow przed moim weselem nie było w czym wybierać.Wszystkie ten sam repertuar- disco polo a jeśli już mieli zagrać jakąś angielskojezyczny utwór to była porażka..Znalazłem u naszych południowych sąsiadów kapelę która grała to co chciałem i to tak grała że nikt z gości nie zorientował się że to zespół z Czech.
Grali jak profesjonaliści a do tego kosztowali mnie kilka stówek mniej.
Pozdrawiam fanów DP
 
 
 
gustav.pl 




Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 337
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Cze 11, 2010 20:47   

Deeptrip napisał/a:
na trzeźwo disco polo toleruje na bazarach i giełdach a po % nie wiem dlaczego wywołuje u mnie agresję :neutral:

"In vino veritas"- Ciebie Deeptrip ta muzyka odpycha, a inni po spożyciu dobrze się przy dp bawią :wink:
Nie głosowałem, choć słuchając jakiegoś pojedynczego utworu dp jestem nie wzruszony, gdy leci kilka to działa na mnie trochę denerwująco, więcej niż kilka.... nie wiem, wolałem nie próbować :roll:
Dzięki mojej Pani, która bardzo lubi disco polo, nie jest mi dane zapomnieć o dawno wyśpiewanych hitach :/ , ale cóż każdy słucha to co lubi :ok: Przeca jej nie zabiję :mrgreen:
Pozdrawiam :smile:
_________________
rover forever
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Sob Cze 12, 2010 17:48   

A ja uważam że np. mi najlepiej sie jeździ przy disco polo a po drugie.. na weselu na którym ostatnio byłem.. kapela raz tylko zagrała tzw. manieczki i tylko Ja z dziewczyna dawaliśmy rade bo reszta starszych zgłupiała...
także disco polo w samochodzie i na weselu lub innej zabawie :)
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
krysrov 



Dołączył: 02 Sie 2008
Posty: 32
Skąd: ze wsi



Wysłany: Sob Cze 12, 2010 19:00   

W żadnym wypadku to nie jest disco polo ,ale na wesela by pasowało

http://www.youtube.com/watch?v=DM2177pHMT0 :smile:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink