Forum Klubu ROVERki.pl :: Podziękowania, refleksje i relacje z XX Ogólopolskiego Zlotu
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Podziękowania, refleksje i relacje z XX Ogólopolskiego Zlotu
Autor Wiadomość
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pon Paź 10, 2011 10:49   

nie ucieklam, tylko wyszlam na zewnatrz widzac, ze reaguje Siemion, Wyder i Osarro. :) wiem, ze panowie zrobili co sie dalo, ja wiecej bym nic tam nie wymyslila.

ps. poszukuje swojej parasolki roverkowej- pozyczylam ja do wywiadu zdaje sie i wiecej juz nie widzialam- Wyder nie pamieta komu oddal. bede wdzieczna za zwrot :)
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Paź 10, 2011 10:49   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
maryba 




Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 621
Skąd: Warszawa

Rover 75

Wysłany: Pon Paź 10, 2011 10:54   

Joa napisał/a:
nie ucieklam, tylko wyszlam na zewnatrz widzac, ze reaguje Siemion, Wyder i Osarro. :) wiem, ze panowie zrobili co sie dalo, ja wiecej bym nic tam nie wymyslila.

ps. poszukuje swojej parasolki roverkowej- pozyczylam ja do wywiadu zdaje sie i wiecej juz nie widzialam- Wyder nie pamieta komu oddal. bede wdzieczna za zwrot :)


:) ja chyba wiem kto ją ma ..bo wczoraj poszukiwał właściciela .. - pocieszę CIe nie masz daleko - może w najbliższą niedziele odbierzesz osobiście.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pon Paź 10, 2011 10:55   

Joa, bordowa?
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pon Paź 10, 2011 10:58   

tak, bordowa z napisem ROVER. bez 75 ;)

maryba napisał/a:
ja chyba wiem kto ją ma ..bo wczoraj poszukiwał właściciela .. - pocieszę CIe nie masz daleko - może w najbliższą niedziele odbierzesz osobiście.

no to sie ciesze :) i dziekuje za przypilnowanie :)
 
 
 
Stacz 




Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 70
Skąd: Warszawa

MG ZS

Wysłany: Pon Paź 10, 2011 11:06   

Również bardzo serdecznie dziękuję za Zlot. Niestety pokonało mnie zatrucie pokarmowe po wizycie w manufakturze i nie udało mi się z Wami przy grillu pobawić :beczy:
Ale mam nadzieję, że następnym razem już nie będzie takich przygód :)

Spóźnienie na wyjazd z manufaktury faktycznie było, więc przepraszam ... ale to Żabol lakierki przymierzał pół godziny :p i jeszcze winę na moją wodę ognistą zrzuca :D
_________________
Zdanie poniżej jest fałszywe.
Zdanie powyżej jest prawdziwe.
 
 
 
maryba 




Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 621
Skąd: Warszawa

Rover 75

Wysłany: Pon Paź 10, 2011 11:12   

Joa napisał/a:
tak, bordowa z napisem ROVER. bez 75 ;)

maryba napisał/a:
ja chyba wiem kto ją ma ..bo wczoraj poszukiwał właściciela .. - pocieszę CIe nie masz daleko - może w najbliższą niedziele odbierzesz osobiście.

no to sie ciesze :) i dziekuje za przypilnowanie :)


nie trzeba jej pilnować - jest w bezpiecznym bagażniku TOMI ją ma - jeśli to ta :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
marcel_n 




Dołączył: 27 Sty 2003
Posty: 142
Skąd: Zabrze



Wysłany: Pon Paź 10, 2011 11:26   

Wszystko co dobre szybko się kończy. Nie pogniewałbym się gdyby zlot trwał jeden dzień dłużej, zwłaszcza, że dużą część czasu spędziliśmy w podróży i korkach. Dziękuję wszystkim za fajną zabawę. Troszeczkę byliśmy ograniczeni ze względu na niemowlaczka ale i tak bawiliśmy się świetnie.
Posiadacze R600 – chyba nie chcecie, żeby ludzie zapomnieli o tym wspaniałym modelu? Do czego to doszło, żeby 800ek było więcej niż 600ek :) .
Pamiętajcie! ja wiecznie żyć nie będę :)
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Pon Paź 10, 2011 11:32   

Tak, jest w bagażniku. Zacząłem pytać czyja ona jest... ale zaprzestałem, gdyż zbyt wiele osób się przyznawało, że to ich :P
 
 
DADIX 




Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 21
Skąd: JĘDRZEJÓW

MG ZT-T

Wysłany: Pon Paź 10, 2011 12:23   

WITAM SERDECZNIE
JA JUŻ RÓWNIEŻ W DOMKU WCZORAJ BYŁEM ZBYT PADNIĘTY ABY PISAĆ NA FORUM :-)
co do samego zlotu zgadzanm sie dokładnie z wypowiedzią Marka wiec nie bede sie bez sensu rozpisywał. Ale natomiast sam skład zloty no Myly Państwo było miodzio fakt że czułem się zdeka wyalienowany bo pierwszy raz ale miałem ze sobą haka a i po wypitej cześci akoholu świat znowu zrobił się do przyjęcia a i ludzie bardziej otwarci i chętni do rozmowy:-) PS PROSZE SIĘ MNIE NIE OBAWIAĆ ja tak mam od urodzenia :-) dzieci się mnie nie boją więc chyba ok :-)
MARKU tak jak rozmawialiśmy jeśli bedzie okazja co do nastepnego zlotu w górach świętokrzyskich to damy rade :-)
Jeszcze raz pozdrawiam ODWAŻNYCH :-) do zobaczenia przy następnej możliwej okazji

ROZPOCZYNAM POSZUKIWANIA NOWEGO OPIEKUNA DLA MAGIKA I RANGE ROVERA DLA MNIE :-)
POZDRAWIAM
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pon Paź 10, 2011 12:40   

DADIX napisał/a:
fakt że czułem się zdeka wyalienowany bo pierwszy raz


taaak, zwłaszcza na loterii ;P
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Paź 10, 2011 13:04   

DADIX napisał/a:
Ale natomiast sam skład zloty no Myly Państwo było miodzio fakt że czułem się zdeka wyalienowany bo pierwszy raz ale miałem ze sobą haka a i po wypitej cześci akoholu świat znowu zrobił się do przyjęcia a i ludzie bardziej otwarci i chętni do rozmowy:-)

To jest jeden z problemów, który zauważam również na warszawskich spotach lokalnych.
Kiedy ja miałem zaszczyt dołączać do tak szanownego grona, wydawało mi się, że Ci ludzie znają mnie, a ja ich. Też byłem pierwszy raz, ale wszyscy podeszli do mnie i przywitali mnie ciepło. Teraz tego nie ma, teraz jest zamknięta grupa ludzi, bądź kilka grup i nowej osobie ciężko się przebić. Jeśli to widzę, staram się podchodzić, rozmawiać, zagajać itp. itd. Wszystkich przy tak dużej frekwencji nie da się ogarnąć, dlatego zwracam się z prośbą do stałych bywalców, aby pomagali w integracji nowym osobom. Pamiętajcie, że nie wszyscy są wyluzowani jak Wy, nie każdy może zrozumieć Wasze początkowe żarty, dlatego lepiej na początku być neutralnym i pozwolić świeżakom się zaklimatyzować ;)

DADIX napisał/a:
PS PROSZE SIĘ MNIE NIE OBAWIAĆ

No mój drogi... wizerunek masz KILLER'a ;) Jeszcze na dzień dobry pokazałeś "pałkę", to się ludzie wystraszyli ;) Ale spokojnie. To jak z książką nie należy jej oceniać po okładce :) Ja na pierwszym
swoim zlocie wystraszyłem się Tomiego, a jak Gonia objechała dziewuchę na tym samym zlocie to pomyślałem, że koniec ze mną i już nie wrócę w jednym kawałku :)

DADIX napisał/a:
MARKU tak jak rozmawialiśmy jeśli bedzie okazja co do nastepnego zlotu w górach świętokrzyskich to damy rade

Jeśli tylko tam się uda zorganizować Zlot, to myślę że skorzystamy z Twojej oferty pomocy, jako lokalnego członka Klubu ROVERki.pl tamtego regionu. Dodatkowo jeśli możesz zostaw mnie lub siemionowi[b/], tudzież [b]Violli telefon na "prywatnej wiadomości".

Wiele osób wspominało o Miedzianej Górze więc może Zarząd zainteresuje się tym obiektem ;)
Ja wiem, że prezes razem z innymi członkami Zarządu już wczoraj zaczął poszukiwania hotelu...
więcej informacji nie posiadam, a nawet jak coś będę wiedział, to Wam nie powiem ;P

DADIX napisał/a:
ROZPOCZYNAM POSZUKIWANIA NOWEGO OPIEKUNA DLA MAGIKA I RANGE ROVERA DLA MNIE :-)

No to powodzenia w poszukiwaniu i oddaj auto w dobre ręce.
Szczerze powiem, że zrobił na mnie wrażenie ten Twój ZT-T.
Trochę ten felunek za duży i mnie osobiście nie przypadł do gustu, ale reszta spoko.

Jak tam kolega? Głowa go nie bolała? Przyznał się kto go spił i czym ;D ?
Ty też masz głowę mocną... wywaliłeś trochę tych browarów, ale sprawiałeś
wrażenie, jakbyś pił lemoniadę ;)

Dobra. Idę filmik składać z przejazdu i przygotować FTP'a na zdjęcia od wszystkich.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pon Paź 10, 2011 13:14   

MaReK napisał/a:
Jeszcze na dzień dobry pokazałeś "pałkę", to się ludzie wystraszyli


eee, jaka lipa, ja się nie załapałam na pałkę ;)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Paź 10, 2011 13:17   

walkie napisał/a:
eee, jaka lipa, ja się nie załapałam na pałkę ;)

Co bym nie napisał, Tobie i tak będzie się z jednym kojarzyć zboczuchu :P
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
DADIX 




Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 21
Skąd: JĘDRZEJÓW

MG ZT-T

Wysłany: Pon Paź 10, 2011 14:19   

MARKU ZANIM ZACZOŁEM Z TOBĄ PIWKA TO Z hAKIEM XXX WYCHYLILIŚMY WE DWÓCH WIEC POTEM PIWKO TO JUZ PODKŁAD RADZIU MÓWIŁ ŻE GO CHCIELI JAKIMŚ REGIONALNYM TRUNKIEM WYKOŃCZYĆ
:-)
ALE RANO SZYBKI PRUSZNIC I SPRINTEM MUSIAŁEM RUSZAĆ PO RODZINĘ TYM BARDZIEJ ZE NIE CZULEM SIE WYJADKOWO KOMFORTOWO
:/
TRZEBA BYŁO SIĘ PRZEDMUCHAĆ TAK DLA CZYSTEGO SUMIENIA ALE BEZ KROPLÓWKI TO RANO MIAŁ BYM CHYBA Z 1,5" DO DOMU DOTARŁEM WIECZOREM PADNIĘTY JAK NIE WIEM CO ;-)
CO DO SPRZĘTU ŚPB TO ZAWSZE JEST NA POKŁADZIE MOJEGO SAMOCHODU ;-)
TELEFON VIOLA JUZ MA ALE I TOBIE WYSLĘ ;-)
Ostatnio zmieniony przez DADIX Pon Paź 10, 2011 14:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pon Paź 10, 2011 14:25   

MaReK napisał/a:
Co bym nie napisał, Tobie i tak będzie się z jednym kojarzyć zboczuchu :P


ej, no bądź co bądź ale to w zasadzie kojarzy się jednoznacznie ;)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
DADIX 




Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 21
Skąd: JĘDRZEJÓW

MG ZT-T

Wysłany: Pon Paź 10, 2011 14:26   

MaReK napisał/a:
walkie napisał/a:
eee, jaka lipa, ja się nie załapałam na pałkę ;)

Co bym nie napisał, Tobie i tak będzie się z jednym kojarzyć zboczuchu :P


A TO WIDAĆ SIĘ NIE BARDZO INTERESOWAŁAŚ :-) NASTEPNY RAZEM :-)
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pon Paź 10, 2011 14:27   

DADIX, ej, ja bardzo! Rozmawialiśmy chyba z 30 min o kolumnach samochodów i zabezpieczeniach i pałki nie pokazałeś ;)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
DADIX 




Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 21
Skąd: JĘDRZEJÓW

MG ZT-T

Wysłany: Pon Paź 10, 2011 14:31   

A WIDZISZ BO ZEMNĄ TO TRZEBA KONKRETNIE KRÓTKO I NA TEMAT JAKOŚ ODZWYCZAIŁEM SIĘ OD " NORMALNYCH " STOSUNKÓW MIĘDZYLUDZKICH :-)
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pon Paź 10, 2011 14:33   

DADIX, ok, to następnym Zlocie, nawet się z Tobą nie przywitam, tylko od razu pokazuj pałkę ;)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
DADIX 




Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 21
Skąd: JĘDRZEJÓW

MG ZT-T

Wysłany: Pon Paź 10, 2011 14:43   

HYMMMM TO JUZ TAKA PERWERA BYLE POTEM NIE BYŁO
"BIJ MNIE BIJMNIE MÓW MI BRZYDKIE SŁOWA "
HAHAHAAA
ALE JAK BY NIE KOMBINOWAĆ INTEGRACJA WIECZOROWA BYŁA ŚWIETNA GDYBYM JECHAĆ NIE MUSIAŁ NA DRUGI DZIEŃ TO BARDZIEJ TEZ CZŁOWIEK WYLUZOWANY BY BYŁ A TU TROSZKĘ NERWICY NA POCZTEK POTEM TAKI JAKIŚ NIE BARDZO OBECNY DOPIERO JAK Z HAKIEM DOSTARCZYLIŚMY OKTANÓW I I CZŁOWIEK SIĘ BARDZIEJ TOWARZYSKI I PRZYSTĘPNY ZROBIŁ
ALE TRZYMAM ZA SŁOWO ŻE NA NASTĘPYM ZLOCIE JUZ WSPÓLNIE RAZEM BEDZIEMY SIĘ MOGLI INTEGORWAĆ W WIĘKSZYM GRONIE I OCZYWIŚCIE OBIECANĄ PAŁKĘ ZABIORĘ PS KAJDANKI TEŻ ??
:grin:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink