Forum Klubu ROVERki.pl :: [Forum jako prywatny folwark moderatorów] ciąg dalszy 2 :)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[Forum jako prywatny folwark moderatorów] ciąg dalszy 2 :)
Autor Wiadomość
Gonia 




Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Lut 12, 2012 00:18   

apples napisał/a:
Pewnie. Dodatkowo odprawiamy z rana modły i okrzykiem ruszamy do walki z użytkownikami forum. W trakcie robi przerwę na teorie spiskowe i wracamy ponownie do pracy. Wieczorem natomiast zasiadamy ponownie i jaramy fajkę knując plany na dzień następny kogo zbanować lub komu usunąć temat. :lol:


Jakoś nie bawią mnie Twoje uśmieszki, a fakt, że są takie tajemnice (dzięki, że się wygadałeś) nie wzbudza zaufania do całej instytucji zwanej Stowarzyszenie Miłośników i Właścicieli samochodów Rover i MG zwanej w skrócie Klub Roverki.pl.

Żartobliwie mogę dodać, że na następnych wyborach pojawi się "Tymiński" ze swoją teczką pełną tajmnic, w której będzie miał na każdego haka.
_________________
Gonia
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Lut 12, 2012 00:18   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Nie Lut 12, 2012 00:24   

Gonia napisał/a:
Jakoś nie bawią mnie Twoje uśmieszki, a fakt, że są takie tajemnice (dzięki, że się wygadałeś) nie wzbudza zaufania do całej instytucji zwanej Stowarzyszenie Miłośników i Właścicieli samochodów Rover i MG zwanej w skrócie Klub Roverki.pl.
Mnie również nie bawią Twoje żarty. Czy Ty lub Twoi pracownicy informacjami firmy dzielą się z wszystkimi? Nie macie rozmów w swoim gronie odnośnie tego co zmienić, usprawnić lub czasami komuś tyłka nie obrobicie? Bez obaw. Żadne teorie spiskowe nie są knute. Wszystko co jest pisane w większości i tak jest na forum.
Gonia napisał/a:
Żartobliwie mogę dodać, że na następnych wyborach pojawi się "Tymiński" ze swoją teczką pełną tajmnic, w której będzie miał na każdego haka.
Planujesz startować?
 
 
Gonia 




Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Lut 12, 2012 00:29   

apples napisał/a:

EDIT Dodatkowo nikt mnie prawie nie zna osobiście, więc tym bardziej nie ma co się dziwić. Wy natomiast byliście prawie jak rodzina.


Wystarczyło pojawić się na zlocie. Prawie każdy, kto pojawił się na Zlocie wpisywał się z automatu do rodziny. Trudno było przyjmować z zaufaniem kogoś, kto był jedynie "internetowym widmem". Dla przykładu można by podać "internetowego zadymiarza" z okolic Puław czy Ryk (nazywał się chyba Fearles). Tomi, MaRek, Irek i chyba jeszcze Maciej pojechali po cichaczu na spot pod Ryki aby poznać go osobiście. Reguła okazała się trafna, a kim był Fearles, niech odpisze MaReK.

Stąd trudno mieć zaufanie do kogoś, kogo się na oczy nie widziało.

[ Dodano: Nie Lut 12, 2012 00:28 ]
apples napisał/a:
Gonia napisał/a:
Jakoś nie bawią mnie Twoje uśmieszki, a fakt, że są takie tajemnice (dzięki, że się wygadałeś) nie wzbudza zaufania do całej instytucji zwanej Stowarzyszenie Miłośników i Właścicieli samochodów Rover i MG zwanej w skrócie Klub Roverki.pl.
Mnie również nie bawią Twoje żarty. Czy Ty lub Twoi pracownicy informacjami firmy dzielą się z wszystkimi? Nie macie rozmów w swoim gronie odnośnie tego co zmienić, usprawnić lub czasami komuś tyłka nie obrobicie? Bez obaw. Żadne teorie spiskowe nie są knute. Wszystko co jest pisane w większości i tak jest na forum.


Ja Ci mogę napisać jaki masz pseudonim w warszawski środowisku (tak z tajemnic)...

[ Dodano: Nie Lut 12, 2012 00:29 ]
apples napisał/a:
Gonia napisał/a:
Żartobliwie mogę dodać, że na następnych wyborach pojawi się "Tymiński" ze swoją teczką pełną tajmnic, w której będzie miał na każdego haka.
Planujesz startować?


Typowa zagrywka w Twoim stylu.
_________________
Gonia
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Nie Lut 12, 2012 00:32   

Gonia napisał/a:
Wystarczyło pojawić się na zlocie. Prawie każdy, kto pojawił się na Zlocie wpisywał się z automatu do rodziny.
Przeczytaj co napisałem wcześniej. Widać brak masz zrozumienia dla innych, a tylko widzisz swój "ogródek".
Gonia napisał/a:
Trudno było przyjmować z zaufaniem kogoś, kto był jedynie "internetowym widmem".
Gonia napisał/a:
Stąd trudno mieć zaufanie do kogoś, kogo się na oczy nie widziało.
To po co dyskusja i wyśmiewanie jeśli coś jest oczywiste.

[ Dodano: Nie Lut 12, 2012 00:32 ]
Gonia napisał/a:
Typowa zagrywka w Twoim stylu.
Jeśli masz takie informacje to widocznie sama planujesz startować lub ktoś kogo znasz. Tobie żartować lub drwić można ale innym już nie. :lol:
 
 
Gonia 




Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Lut 12, 2012 00:33   

apples napisał/a:
Gonia napisał/a:
Jakoś nie bawią mnie Twoje uśmieszki, a fakt, że są takie tajemnice (dzięki, że się wygadałeś) nie wzbudza zaufania do całej instytucji zwanej Stowarzyszenie Miłośników i Właścicieli samochodów Rover i MG zwanej w skrócie Klub Roverki.pl.
Mnie również nie bawią Twoje żarty. Czy Ty lub Twoi pracownicy informacjami firmy dzielą się z wszystkimi? Nie macie rozmów w swoim gronie odnośnie tego co zmienić, usprawnić lub czasami komuś tyłka nie obrobicie? Bez obaw. Żadne teorie spiskowe nie są knute. Wszystko co jest pisane w większości i tak jest na forum.


Tak się zastanawiam z drugiej strony, czy są w ogóle jakieś tajemnice, czy Ty aby tą zagrywką nie chcesz przypadkiem zamknąć ust starym bywalcom forum... bo chcesz ich zastraszyć, że może faktycznie wygrzebiesz coś co faktycznie kiedyś napisały w gniewie lub złości na innego użytkownika.
_________________
Gonia
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Nie Lut 12, 2012 00:36   

Gonia napisał/a:
Tak się zastanawiam z drugiej strony, czy są w ogóle jakieś tajemnice, czy Ty aby tą zagrywką nie chcesz przypadkiem zamknąć ust starym bywalcom forum... bo chcesz ich zastraszyć, że może faktycznie wygrzebiesz coś co faktycznie kiedyś napisały w gniewie lub złości na innego użytkownika.
Kolejna teoria spiskowa. :lol: Z drugiej strony jak się zastanawiasz to widocznie masz coś za skórą. Przecież nikt kto nie ma sobie nic do zarzucenia nie zaprząta sobie głowy tym co inna osoba pisze lub mówi kiedy wie że jest się czystym. :wink:

Nie chce mi się już nawet tego czytać. Dobranoc.

[ Dodano: Nie Lut 12, 2012 00:36 ]
P.S. pisałem o sobie, a nie o innych użytkownikach. :wink:
 
 
Gonia 




Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Lut 12, 2012 00:39   

apples napisał/a:
Gonia napisał/a:
Wystarczyło pojawić się na zlocie. Prawie każdy, kto pojawił się na Zlocie wpisywał się z automatu do rodziny.
Przeczytaj co napisałem wcześniej. Widać brak masz zrozumienia dla innych, a tylko widzisz swój "ogródek".
Gonia napisał/a:
Trudno było przyjmować z zaufaniem kogoś, kto był jedynie "internetowym widmem".
Gonia napisał/a:
Stąd trudno mieć zaufanie do kogoś, kogo się na oczy nie widziało.
To po co dyskusja i wyśmiewanie jeśli coś jest oczywiste.


Wyobraź sobie, że nie jesteś pempkiem świata i nie wszystko jest adresowane personalnie do Ciebie. Ja napisałam Ci jedynie, że o tym co się kiedyś działo, a że dla Ciebie to jest abstrakcja i archaizm. Ja mimo wszystko zaufanie mam tylko do tych, których poznam osobiście. Czy Ty masz zaufanie do wszystkich i każdemu pożyczysz pieniądze... czy może też każdy jest dla Ciebie podejrzany. Ja nie znam lepszego sposobu poznania osoby, niż kontakt face to face.
_________________
Gonia
Ostatnio zmieniony przez Gonia Nie Lut 12, 2012 00:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Lut 12, 2012 00:40   

walkie napisał/a:
apples napisał/a:
Zrobiła się w pewnym momencie "grupka" osób nietykalnych na tym forum która tworzyła klimat i swoją własną atmosferę dla całego forum. Nie ważne, że ich zachowania były "niezgodne" z regulaminem, wypływały "dziwne" powiązania to każda osoba która postanowiła przeciwstawić się temu była od razu sprowadzana do parteru. Faktycznie można napisać ... rodzinna atmosfera i przyjacielskie rozmówki.

apples możesz rozwinąć szerzej swoją myśl? Bo nie bardzo przypominam sobie takie czasy i takie sytuacje.


walkie napisał/a:
apples napisał/a:
Szkoda. Sama udzielałaś się w tematach.


Bardzo możliwe, dość długo byłam moderatorem, co nie zmienia faktu, że dalej nie wiem co masz na myśli.


apples napisał/a:
P.S. pisałem o sobie, a nie o innych użytkownikach.


trochę się to kupy nie trzyma apples, natomiast znów mamy klasyczny przykład niedopowiedzenia na zasadzie, wiem ale nie powiem
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Gonia 




Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Lut 12, 2012 00:41   

apples napisał/a:
Gonia napisał/a:
Tak się zastanawiam z drugiej strony, czy są w ogóle jakieś tajemnice, czy Ty aby tą zagrywką nie chcesz przypadkiem zamknąć ust starym bywalcom forum... bo chcesz ich zastraszyć, że może faktycznie wygrzebiesz coś co faktycznie kiedyś napisały w gniewie lub złości na innego użytkownika.
Kolejna teoria spiskowa. :lol: Z drugiej strony jak się zastanawiasz to widocznie masz coś za skórą. Przecież nikt kto nie ma sobie nic do zarzucenia nie zaprząta sobie głowy tym co inna osoba pisze lub mówi kiedy wie że jest się czystym. :wink:


Kolejna typowa zagrywka z przerzuceniem odpowiedzialności.
_________________
Gonia
 
 
 
sTERYD 
Klubowicz





Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10906
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Nie Lut 12, 2012 00:47   

Gonia, to nie chodzi o żadne tajne informacje tylko dla administracji i moderacji. po prostu apples, przed otrzymaniem funkcji miał kilka problemów dyscyplinarnych i w związku z tym kilka razy dość intensywnie o tym w gronie moderackim został "przedyskutowany". A z racji tego, że nie usuwa się tu na forum zawartości to po dostaniu funkcji moderatora mógł poczytać te wszystkie plotki na swój temat i chyba nie koniecznie trzeba to zaraz wywlekać na miasto ;)
Co do atmosfery to niestety masz rację jest gorzej niż było kiedyś, pewnie między innymi dlatego, że jest dużo więcej urzytkowników i trochę trudniej nad tym zapanować to raz. Dwa to niektórzy potrafią się nawet przywitać, coś powiedzieć o sobie na wstępie, a inni tylko cześć mam Rovera pomóżcie mi ale już! I czasem szczerze Ci się przyznam, że odechciewa się odpowiadać na pytanie, na które odpowiedź jest trzy posty niżej i wtedy faktycznie łatwiej jest po prostu napisać szukaj i zamknąć temat. Ale ja to w ogóle leniwy jezdem :/
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Nie Lut 12, 2012 00:50   

Gonia napisał/a:
Wyobraź sobie, że nie jesteś pempkiem świata i nie wszystko jest adresowane personalnie do Ciebie. Ja napisałam Ci jedynie, że o tym co się kiedyś działo, a że dla Ciebie to jest abstrakcja i archaizm.
Gonia napisał/a:
Pamiętam, że kiedy "bawiliśmy" się w Zarządzanie, nikt nie musiał składać żadnej obietnicy. Wszystko opierało się na zaufaniu. Naprawdę mocno zastanawiający jest ten fragment wypowiedzi i pociągnęła bym go dalej.
Gonia napisał/a:
Ja mimo wszystko zaufanie mam tylko do tych, których poznam osobiście.
Ja natomiast nie przekreślam osoby od razu. Daje ograniczony kredyt zaufania w zależności o co chodzi.
Gonia napisał/a:
Czy Ty masz zaufanie do wszystkich i każdemu pożyczysz pieniądze
Nie.
Gonia napisał/a:
czy może też każdy jest dla Ciebie podejrzany.
Podejrzany ... Nie. Nie zaufałbym i tyle.
Gonia napisał/a:
Ja nie znam lepszego sposobu poznania osoby, niż kontakt face to face.
Również ale czasami nie ma innej opcji, a "życie" musi toczyć się dalej.

walkie napisał/a:
trochę się to kupy nie trzyma apples, natomiast znów mamy klasyczny przykład niedopowiedzenia na zasadzie, wiem ale nie powiem
Co się nie trzyma. Pisałem o sobie w kontekście sprowadzania do parteru. Zapomniałaś jak jechałaś na mnie broniąc pewnych spraw :wink:
Gonia napisał/a:
Kolejna typowa zagrywka z przerzuceniem odpowiedzialności.
Odpowiedzialności za co?
Ostatnio zmieniony przez apples Nie Lut 12, 2012 00:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gonia 




Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Lut 12, 2012 00:52   

apples napisał/a:
Przeczytaj co napisałem wcześniej. Widać brak masz zrozumienia dla innych, a tylko widzisz swój "ogródek".


Tą radę weź również do siebie i przeczytaj również ze zrozumieniem a jeśli próbujesz typowych zagrywek, to stosuj je z głową.
_________________
Gonia
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Nie Lut 12, 2012 00:53   

Gonia napisał/a:
Tą radę weź również do siebie i przeczytaj również ze zrozumieniem a jeśli próbujesz typowych zagrywek, to stosuj je z głową.
Zagrywki, teorie spiskowe, itp. tylko to widzisz?
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Lut 12, 2012 00:55   

apples napisał/a:
Co się nie trzyma. Pisałem o sobie w kontekście sprowadzania do parteru. Zapomniałaś jak jechałaś na mnie broniąc pewnych spraw


co ma piernik do wiatraka? próbuję się dowiedzieć o tą rzeczoną grupkę, do której nikt nie mógł się dostać, a Ty mi wyjeżdżasz, że jechałam po Tobie broniąc pewnych spraw, w co oczywiście nie zaprzeczam, ale nie wiem co ma jedno z drugim wspólne :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Nie Lut 12, 2012 00:56   

walkie napisał/a:
co ma piernik do wiatraka? próbuję się dowiedzieć o tą rzeczoną grupkę,
Przeczytaj temat od początku to może zrozumiesz. Nie chce mi się powtarzać.
 
 
Gonia 




Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Lut 12, 2012 00:57   

apples napisał/a:
Gonia napisał/a:
Kolejna typowa zagrywka z przerzuceniem odpowiedzialności.
Odpowiedzialności za co?


Za własne słowa. To Ty napisałeś o tajemnicy, a chcesz stworzyć wrażenie, że skoro zainteresowały mnie tajemnice, to z pewnością mam coś na sumieniu.

To jak pytanie do polityka, czy nie ma problemów alkoholowych (przecież nie napisałem, że ma ale w podświadomości czytających pozostaje, że pewnie ma).
_________________
Gonia
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Lut 12, 2012 01:01   

apples napisał/a:
Przeczytaj temat od początku to może zrozumiesz. Nie chce mi się powtarzać.


Przeczytałam. I dalej nie wiem o co Ci chodzi. Ale skoro Ci się nie chce powtarzać, to oczywiście, jasna sprawa, tematu nie było itp. To jest właśnie to o czym też pisałam jak zabrałam głos w tym wątku. O głupiej życzliwości, serdeczności i takiej miłej konwersacji. Po co napisać jasno, w jednym poście o co chodzi, jak można snuć się przez 10 stron i nic z tego nie wyniknie. Bez sensu totalnie.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Nie Lut 12, 2012 01:03   

Gonia napisał/a:
Za własne słowa. To Ty napisałeś o tajemnicy, a chcesz stworzyć wrażenie, że skoro zainteresowały mnie tajemnice, to z pewnością mam coś na sumieniu.
O rany. Porozmawiaj z pierwszym lepszym psychologiem to Ci wyjaśni o moim niby "stwarzaniu wrażeń".
Gonia napisał/a:
To jak pytanie do polityka, czy nie ma problemów alkoholowych (przecież nie napisałem, że ma ale w podświadomości czytających pozostaje, że pewnie ma).
Jesteś tak podejrzliwa, że aż zaczyna to mnie przerażać. Teraz wiem skąd się biorą słowa że knuje, teorie spiskowe, etc.

[ Dodano: Nie Lut 12, 2012 01:03 ]
walkie napisał/a:
Przeczytałam. I dalej nie wiem o co Ci chodzi. Ale skoro Ci się nie chce powtarzać, to oczywiście, jasna sprawa, tematu nie było itp. To jest właśnie to o czym też pisałam jak zabrałam głos w tym wątku. O głupiej życzliwości, serdeczności i takiej miłej konwersacji. Po co napisać jasno, w jednym poście o co chodzi, jak można snuć się przez 10 stron i nic z tego nie wyniknie. Bez sensu totalnie.
No tak ... jak nie kijem go to go pałą.
 
 
Gonia 




Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Lut 12, 2012 01:31   

sTERYD napisał/a:
Gonia, to nie chodzi o żadne tajne informacje tylko dla administracji i moderacji. po prostu apples, przed otrzymaniem funkcji miał kilka problemów dyscyplinarnych


W związku z tym, odnieś się proszę do tego fragmentu regulaminu:
"Funkcja Moderatora nie ma związku z wiedzą merytoryczną na tematy moderowanych kącików, a jedynie ze szczególną dbałością o kulturę i poziom Forum, porządek oraz przestrzeganie jego zasad."

I teraz proszę o osoby zarządzające o odpowiedź.

Jak osoba, która miała problemy dyscyplinarne, ma prawo dyscyplinować innych?
_________________
Gonia
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Nie Lut 12, 2012 01:41   

Gonia napisał/a:
W związku z tym, odnieś się proszę do tego fragmentu regulaminu:
"Funkcja Moderatora nie ma związku z wiedzą merytoryczną na tematy moderowanych kącików, a jedynie ze szczególną dbałością o kulturę i poziom Forum, porządek oraz przestrzeganie jego zasad."
Przecież jasno jest napisane. Do czego mam się odnieść? Abym mógł się do czegoś odnieść musi być pytanie albo "zarzut".
Gonia napisał/a:
Jak osoba, która miała problemy dyscyplinarne, ma prawo dyscyplinować innych?
Słyszałaś kiedyś o Resocjalizacji? Jak tak to masz odpowiedz na pytanie.

[ Dodano: Nie Lut 12, 2012 01:41 ]
Pytanie w drugą stronę. Jak osoba która sama się przyznaje
Gonia napisał/a:
Przepraszam jeśli obraziłam admina lub moderatora myląc jego funkcję. Nie jestem zbytnio internetowa i nie rozróżniam tych funkcji (pewnie powinnam dostać za to "warna").
Ma odwagę pisać
Gonia napisał/a:
Na tym forum moderacja przerosła chyba wszystkich. Admini widoczni są na każdym kroku, tną, usuwają, zamykają, do tego zamiast "wygaszać" dyskusje, prowokują do dalszych przepychanek".

Za chwile okaże się ze pomyliłaś użytkownika z moderatorem i stanie na tym co napisał kolega slax.
Ostatnio zmieniony przez apples Nie Lut 12, 2012 01:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink