Forum Klubu ROVERki.pl :: Avatar przy poście
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Avatar przy poście
Autor Wiadomość
fafnir
[Usunięty]






Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 17:37   

Rozumiem Ciebie doskonale Tronsek.
Widzę także,że jesteś klubowiczem.Napisałeś,że powinni dać więcej Wam klubowiczom,więc złóżcie takie propozycje,może macie jakieś ciekawe pomysły?
Problem może być także w tym,iż od początku była za mała różnica pomiędzy dwoma statusami?I ciężko będzie teraz zrezygnować z czegoś do czego ludzie się przyzwyczaili.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 17:37   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
leszczu 




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 18:51   

Również dla mnie klubowicza nie pasuje ta nowa zmiana. Myślę, że te ograniczenia powinny być ogłoszone dużo wcześniej, a nie jak już wszystko zostało wprowadzone. :/
Również myślę, że przed wprowadzeniem nowych reguł powinno to zostać poddane jakiejś ankiecie tylko dla klubowiczów, bo chyba klubowicz też ma coś do powiedzenia.
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 19:04   

leszczu19901 napisał/a:
chyba klubowicz też ma coś do powiedzenia.
Wychodzi na to, że nie bardzo.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
leszczu 




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 19:21   

No nie wiem, poczekamy jak administracja odeprze te ataki. :wink: , bo jak na razie siedzi cichutko jakby sprawy nie było. :/
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
BetJar 
Klubowicz





Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 627
Skąd: Gliwice



Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 19:36   

No nie mogę AVATARY WRÓCIŁY :!: :!: :!:
_________________
ɹɐɾʇǝq ɯɐıʍɐɹpzod
nie ma za co- kliknij POMÓGŁ
R420 Di'97,był
R111 LSi'96,był
R420 Di'97,był
R75 CDT+'02,jest
MG TF '04,jest
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 19:41   

No to świetnie :ok:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kruszan 




Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 1292
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 600

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 20:01   

Cytat:
A jeśli chodzi o branie opłat, to i tak by była kolejna akcja, że trzeba płacić, nawet jeśli opłata wynosiła by 1 grosz na miesiąc


nie zgodzę się, sam administruje małym forum - może nie ma tak dużej liczby użytkowników ani odwiedzin, ale jednak funkcjonuje - koszta nie są niebotyczne... jakoś sobie radzimy, jest odpowiedni wątek, zrzutka i działamy już 3Ci rok

swoją drogą w kwestii pomocy tego typu mogę zostać wolontariuszem :P

jak ktoś tutaj trafnie napisał my "Sympatycy" sympatyzujemy z jajkami na parze, a nie z klubem, forum, marką, chęcią pomocy itd...

każdy rozumie, że finanse są ważne, że serwer i administracja kosztuje, a za poświęcany czas na to wszystko dziękujemy, ale to nie oznacza, że nie można dorzucić się do tego wszystkiego w mniejszej kwocie, co jakiś czas, co kwartał itd. ale trzeba dać szanse, stworzyć temat, dyskusje, ankietę, zachęcić do tego... a nie robić coś za plecami, tym bardziej, że podjęte działania były dość dziwne

pozdrowienia, szerokości, przyczepności i zimnego kapselka z wieczora :cool: :mrgreen:
_________________
Rover 600 2.0 SDi 99'
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 20:25   

Aaaaaaaaaaaaaaa ;)
Płacić dolary na moje konto ;)

Faktycznie zrobiłem takie zmiany na potrzeby wątku, dla klubowiczów, bo tam jest gorąca dyskusja na temat co powinien, a nie powinien mieć sympatyk, żeby wyraźnie odróżniał się od Klubowicza. Jest też wiele innych tematów na temat promocji klubu i organizacji zlotów, a także pomysły na pozyskanie sponsorów ;)

To co wprowadziłem teraz na hura, to tylko próba. Sądziłem jednak, że podczas mojej nieobecności inny admin może to wyłączyć, ale ponieważ było późno, a ja raniutko wyleciałem poza sieć Internet, to nawet nie wiedziałem, że tak nie jest, a zrobił się straszny dym ;) "Gdzie jest krzyż?!" zdaję się słyszeć głosy przez ekran ;)

Dopiero ok. 18:00 się dowiedziałem, że tu tak wrze, ale to też przypadkiem od Gusiaka :) Szkoda, że apples dostał furii tu na forum, a nie poinformował mnie sms'em ;P

Natomiast co do głosów za i przeciw. Pewnie jakaś dysputa o tym będzie na Zlocie.
Głosować będą mogli oczywiście klubowicze, ale przecież żaden problem nim zostać - patrz apples ;)

Nie wydaje mi się, żeby wszystko w Internecie musiało być za darmo.
Kiedyś faktycznie tak było, ale teraz czasy się zmieniły i jak chcemy mieć dostęp do informacji, to albo musimy się przebić przez gąszcz reklam albo wysłać sms'a o dużej wartości albo wnieść opłatę miesięczną nierzadko równoznaczną z opłatą klubową (roczną).

Nasz Klub istnieje dzięki hojności garstki ludzi - Klubowiczów - którzy rok w rok łożą kasę na jego utrzymanie. Rozliczenia z kasy Klubu są przedstawiane na walnych zgromadzeniach na Zlotach, więc tam można uzyskać pełen pogląd na wszelkie wydatki.

W tej chwili zatarła się znacznie granica między Klubowiczami, a Sympatykami.
Padają różne propozycje na temat udoskonaleń w uzyskaniu przewagi Klubowicza nad zwykłym użytkownikiem. Pomysły były m.in. takie, jakie tutaj wczoraj "włączyłem". Oczywiście one płynęły tylko od klubowiczów, bo w tej kwestii również oni mają do powiedzenia najwięcej.

Jak zauważyliście wszystko to, co zostało zrobione wczoraj w nocy, to tylko zabieg kosmetyczny. Treść broń Boże nie znika, a tylko nie wyświetla się w najbardziej poczytnej części forum - tematach. W profilu nadal wszystko jest/było widoczne.

To nie są istotne elementy forum, nie wpływają na treść, na formę przekazu itp.
Są tylko dodatkiem dla użytkownika, ale czy powinny być dostępne dla wszystkich?
No i to jest dyskusja, która właśnie trwa w innym dziale tego forum, dostępnym dla Klubowiczów.

Zgadzam się jednak, że zmiany zostały wprowadzone na hura, bez konsultacji.
Przepraszam wszystkich za zamieszanie. Zmiana miała być tylko "demem" dla uczestników dyskusji w/w temacie. Może dobrze się stało, bo teraz mają obraz co myślą na ten temat inni użytkownicy ;) Ani Zarząd ani reszta administracji nie mają z tym nic wspólnego.

Mój pomysł był jeszcze taki, żeby Sympatykom wyświetlały się reklamy googla lub innego operatora sponsorowanych treści. Tak ma 90% for internetowych na świecie. Nie ma z tego kokosów, ale można tym zawsze zasilić kasę klubu.

Fora innych marek, mogą być w lepszej sytuacji bo w ich marki jeszcze ktoś chce łożyć kasę. Forum Subaru np. jest zrobione przez samego importera. U innych reklamują się dostawcy części, serwisy autoryzowane itp. itd.

Po tym zdarzeniu, naszła mnie jeszcze jedna myśl. Są ludzie, sympatycy, którzy dają od siebie wiele treści, wkładają serce w swoją pracę dla innych (tu na forum i na stronie) i nie mają z tego żadnych korzyści materialnych, oprócz satysfakcji i niekiedy słów uznania od innych. Do takich osób, można zaliczyć np. applesa, dlatego tutaj przy ew. propozycjach pozbawienia sympatyków pewnych funkcji forum/strony, można by się nad tym zastanowić.

To w kwestii tego zdarzenia.

Natomiast ograniczenie czasowe wyszukiwarki nie jest spowodowane tym faktem.
Cały czas fora internetowe większe lub mniejsze narażone są na ataki botów.
Te same boty co próbują się rejestrować, logować na konta użytkowników, próbują też floodwać serwer poprzez ogromną ilość zapytań do bazy. Niestety nie pomaga też ograniczenie do zalogowania się. Dlatego jednym ze skutecznych sposobów jest tzw. interval floodowy, który ograniczania ilość zapytań zarówno przez użytkowników jaki boty.

Z tego samego powodu, a także z powodu zamieszczanych przez użytkowników kontrowersyjnych dla świata treści ;) niektóre fora zostały wyłączone dla niezalogowanych użytkowników, tak żeby nie indeksowały ich wyszukiwarki.

Pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie ;)

Jadę na spota...
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
BetJar 
Klubowicz





Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 627
Skąd: Gliwice



Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 20:36   

MaReK, a możesz wyjaśnić mi ten link http://roverforum.prv.pl/
adres inny a strona "dziwnie" znajoma.
_________________
ɹɐɾʇǝq ɯɐıʍɐɹpzod
nie ma za co- kliknij POMÓGŁ
R420 Di'97,był
R111 LSi'96,był
R420 Di'97,był
R75 CDT+'02,jest
MG TF '04,jest
 
 
slax 
Klubowicz





Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 2054
Skąd: Kamienica Szlachecka

Rover Coupe

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 20:46   

Jak dla mnie to tacy użytkownicy forum/sympatycy jak np kolega apples powinni w prezencie dostać status klubowicza właśnie za wkład jaki włożyli w rozwój forum klubu i forum :grin: może to przekonało by pozostałych, że warto się angażować. Dziś rozmawiałem ze znajomym, który szuka R75, mówi do mnie - byłem na tym Twoim forum i poczytałem siebie o roverku, którego szukam, wiesz tam jest taki koleś co normalnie te samochody ma w jednym palcu, wszystko tak dokładnie opisuje, robi spisy części na co zwracać uwagę przy kupnie itp... ja od razu, to na pewno apples!!! Wniosek z tego taki, że nawet ludzie nie jakoś mocniej nie związani z forum, czy też przypadkowi internauci potrafią bardziej docenić wkład co niektórych niż nasza Administracja... :???: po za tym są też inne osoby, które robią fotorelacje, tutoriale a są "tylko" sympatykami
_________________
R220 Coupe Turbo + MGF 1.8 + MG ZS180 + MG ZT190 :D
 
 
fafnir
[Usunięty]






Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 20:56   

Fajne wyróżnienie,i masz rację to tez dociera do ludzi,że warto się angażować i robić coś dla innych.
Spojrzałem na profil kolegi...długo jest z Wami,i wiecie co mnie zastanowiło??Dlaczego jeszcze nie został Klubowiczem?
Coraz bardziej nasuwa mi się pytanie,czy będę zadowolony gdy opłacę składkę i zostanę Klubowiczem.
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 21:01   

fafnir napisał/a:
nasuwa mi się pytanie,czy będę zadowolony gdy opłacę składkę i zostanę Klubowiczem.
Będziesz.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
fafnir
[Usunięty]






Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 21:08   

Uff...
No ale postawa kolegi daje do myślenia.
 
 
witgut 




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 499
Skąd: Szczytno/Lidzb.Warm.



Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 21:11   

Bycie klubowiczem, to nie tylko bonusy i bardziej jaskrawy kolor niebieski :) .
To także możliwość podziękowania za pomoc uzyskaną na forum.
Sam byłem klubowiczem przez ostatnie 2 lata i nie jest powiedziane że nie będę jeszcze w tym roku.
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 21:12   

fafnir napisał/a:
No ale postawa kolegi daje do myślenia.
tzn ?? Możesz jaśniej ??
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
fafnir
[Usunięty]






Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 21:14   

No domyślam się witgut :wink:
 
 
slax 
Klubowicz





Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 2054
Skąd: Kamienica Szlachecka

Rover Coupe

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 21:18   

Cytat:
Będziesz.
czy ja wiem, ja tak na prawdę nie odczułem żadnej różnicy, po za tym że mam ładną legitymację i dostęp do części forum i strony klubowej, które tak na prawdę nie były mi nie zbędne do przetrwania. Opłacając składkę myślałem, że w ten sposób podkreślę jakoś swoja przynależność do forum, określę się jako poważny wielbiciel marki. Po ostatnich wydarzeniach widzę, że można można się angażować o określać się także jako sympatyk i tyle, w przyszłym roku poważnie zastanowię się zanim opłacę składkę. Bo prawda jest taka, że bycie pełnoprawnym klubowiczem nie gwarantuje nam jakichś super fajnych profitów :???:
_________________
R220 Coupe Turbo + MGF 1.8 + MG ZS180 + MG ZT190 :D
 
 
fafnir
[Usunięty]






Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 21:24   

No to się robi ciekawie :mrgreen:
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 21:34   

slax napisał/a:
bycie pełnoprawnym klubowiczem nie gwarantuje nam jakichś super fajnych profitów
Zgadza się. Jedynie zniżki na zakupy w TomaTeam, więc istnieje możliwość że składka zwróci się z nawiązką.
Poza tym tak jak napisał kolega witgut,
witgut napisał/a:
To także możliwość podziękowania za pomoc uzyskaną na forum.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
fafnir
[Usunięty]






Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 21:35   

A dlaczego nie poruszycie tego tematu na Walnym zgromadzeniu?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink