Forum Klubu ROVERki.pl :: Zlot letni - "odejścia od standardów" i odległości
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot letni - "odejścia od standardów" i odległości
Autor Wiadomość
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 08:27   

Gonia napisał/a:

Był to XXI Zlot i uwierz mi, że prawie wszystko co było na tym Zlocie miało kiedyś miejsce. Doświadczenia, którego się nabywa bywając na Zlotach pozwala ocenić czy jest to dobry pomysł, czy nie. Na każdy zlot pomysłów jest wiele, jednak od zawsze gdzieś jest granica w postaci budżetu lub ilości osób do obsługi aby zrealizować wszystkie pomysły.

Wiem, ze było tyle zlotów ale czy naprawdę trzeba być na większości aby móc coś zaproponować? To sa propozycje, a nie jak niektórzy odbierają, żądania. Na zlocie Roverkowym nie dane mi było być i kilkukrotnie pisałem dlaczego ale czy to dyskfalifikuje mnie aby np. zaproponowac to czy tamto bo widziałem takie coś na innej imprezie i całkiem fajnie wyszło? Już nie wspomne o sknero, który na zlotach był ZTCP pomagał w organizacji jednego zlotu, a też jego propozycje odebrano jak stawianie jakiś wymagań.

Cytat:
Czy myślisz, że wszystkie pomysły na tym zlocie zostały zrealizowane?

Nie i własnie o to chodzi przed zlotem burza mózgów każdy pisze jaką ma propozycje i jak by miało to wyglądać, a zarząd bierze pod uwagę sugestie i mierzy siły na zamiary wybierając te propozycje na które starczy i czasu i pieniędzy.

Cytat:
Osobiście uważam, że najmocniejszymi punktami zlotu był: tor, rajd, mecz i przeciąganie liny. Można pomyśleć aby na następnym zorganizować paintball, mecz w dwa ognie lub siatkówkę (bo kobiety, to raczej w piłkę nożną słabo sobie radzą).

Świetny pomysł i w tym temacie mógłbym coś napisać bo przy obsłudze kilku imprez tego typu uczestniczyłem i to sporo większych jeśli chodzi o ilość uczestników niż zloty roverkowe ale znów pewnie zaraz mi ktoś zarzuci, że mam się nie udzielać ;) Propozycja w sam raz na zlot jesienny gdzie nie ma toru i można jeden dzień przeznaczyć na zabawę paintballową.

Cytat:
Niewypałem był natomiast konkurs caraudio i tuningu.

Jak to często bywa przy tego typu konkursach jak nie ma jasnych zasad i konkretnych kryteriów wyboru.
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Cze 01, 2012 08:27   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Gonia 




Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Cze 01, 2012 08:30   

Pływak napisał/a:
Tak ostatnio czytam forum i widzę tylko: "nie zapłaciłeś składki - nie komentuj", "nie byleś na zlocie - nie komentuj", "nie wysłałeś zdjęć - nie komentuj", "nie masz Rovera/MG - nie komentuj", "Nie masz dziadka w wermachcie - nie komentuj", a jak spełniasz wszystkie powyższe jednakże chcesz krytykować to też najlepiej nie komentuj ;)


Reasumując to i to co powyżej, aby zorganizować dobry i ciekawy zlot, klub potrzebuje wsparcia finansowego (w postaci składki klubowej) i pomocy w ogarnięciu pewnych rzeczy.

Jakie prawo moralne do udzielania rad osobom, które to robią mają Ci, którzy tego nie robią (nie płacą składki, nie przyjeżdżają i nie pomagają)?
_________________
Gonia
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 08:40   

No ale widzę Ty mylisz przedstawianie pomysłów ze stawianiem wymagań i żądaniem czegoś. Nie płacę składki, nie żądam i nie wymagam ale skoro mam pomysł to go przedstawiam tak jak w przypadku działu "nasze auta" czy w przypadku kalendarza. Jak zaproponowałem dział to Marek nie skwitował mnie tekstem o składce tylko podał konkretne argumenty przeciw takiemu rozwiązaniu bo wytykanie płacenia składki i ucinanie w ten sposób dyskusji nie jest dobrą droga dyskusji, a mój post który dwukrotnie zacytowałaś obrazuje właśnie jak wyglądają takie dyskusje.
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Gonia 




Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Cze 01, 2012 08:43   

Pływak napisał/a:
Gonia napisał/a:

Był to XXI Zlot i uwierz mi, że prawie wszystko co było na tym Zlocie miało kiedyś miejsce. Doświadczenia, którego się nabywa bywając na Zlotach pozwala ocenić czy jest to dobry pomysł, czy nie. Na każdy zlot pomysłów jest wiele, jednak od zawsze gdzieś jest granica w postaci budżetu lub ilości osób do obsługi aby zrealizować wszystkie pomysły.

Wiem, ze było tyle zlotów ale czy naprawdę trzeba być na większości aby móc coś zaproponować? To sa propozycje, a nie jak niektórzy odbierają, żądania. Na zlocie Roverkowym nie dane mi było być i kilkukrotnie pisałem dlaczego ale czy to dyskfalifikuje mnie aby np. zaproponowac to czy tamto bo widziałem takie coś na innej imprezie i całkiem fajnie wyszło? Już nie wspomne o sknero, który na zlotach był ZTCP pomagał w organizacji jednego zlotu, a też jego propozycje odebrano jak stawianie jakiś wymagań.


ZTCP brał udział w organizacji jednego zlotu, który okazał się totalnym niewypałem i chyba do dziś odbija się finansową czkawką, bo za popełnione błędy klub musiał zapłacić :(

A w kwestii propozycji osób, które na zloty nie przyjeżdżają, to był już zlot w Bieszczadach, gdy to proponowali go wszyscy Ci, którzy nawet nie zamierzali jechać. Efekt był taki, że dojechali tylko Ci, którzy na każdym Zlocie są (niezależnie od miejsca). Nie było nawet miejscowych...

Cytat:
Cytat:
Czy myślisz, że wszystkie pomysły na tym zlocie zostały zrealizowane?

Nie i własnie o to chodzi przed zlotem burza mózgów każdy pisze jaką ma propozycje i jak by miało to wyglądać, a zarząd bierze pod uwagę sugestie i mierzy siły na zamiary wybierając te propozycje na które starczy i czasu i pieniędzy.


W kwestii propozycji osób, które nie bywają na zlotach ustosunkowałam się powyżej.

Cytat:
Cytat:
Niewypałem był natomiast konkurs caraudio i tuningu.

Jak to często bywa przy tego typu konkursach jak nie ma jasnych zasad i konkretnych kryteriów wyboru.


Nie jest to kwestia kryteriów czy też zasad. Nie jest to klub tuningowy, aby można było profesjonalnie i w odpowiedni sposób porównać. A sam konkurs tuningu (gdyby nie fakt, że powiedziano "konkurs tuningu") można było równie dobrze opisać jako konkurs napraw :)

Kilka seryjnych samochodów (z wyglądu) i każdy maska w górę. Cały konkurs opierał się na tym, że trzeba się przyglądać, czy to co tam głęboko pod maską faktycznie jest wymienione... ba wymienione na lepsze :)
_________________
Gonia
Ostatnio zmieniony przez Gonia Pią Cze 01, 2012 08:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Pią Cze 01, 2012 08:43   

Kasjo mówisz dzień Spa mnie to pasuje.
Papiery masażysty mam :mrgreen: :mrgreen:
Obecność wszystkich Pań obowiązkowa :razz: :grin: :lol:
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3634
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 08:52   

Chyba ze chodziło o dzień Spa.....ć :lol: :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
Gonia 




Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Cze 01, 2012 08:57   

Pływak napisał/a:
Już nie wspomne o sknero, który na zlotach był ZTCP pomagał w organizacji jednego zlotu, a też jego propozycje odebrano jak stawianie jakiś wymagań.


A rozwijając ten wątek...

Markzo napisał/a:
Zlot letni się już odbył i jak widać po reakcjach ludzi, bardzo podobało się odejście od standardów i dołożenie paru atrakcji... jakoś nie słychać, żeby było jak "na zlotach beemek czy golfów"... czasem jednak warto dać szansę a dopiero potem krytykować :)


Sknerko napisał/a:
moim zdaniem jeszcze tylko miejsce wykombinować bardziej na środku Polski, ale jak widzę tobie dwa razy mówić nie trzeba :wink: więc pewnie coś się dzieje :mrgreen:


Można wywnioskować, że to ich zasługa.

Bez komentarza...

[ Dodano: Pią Cze 01, 2012 08:57 ]
AndrewS napisał/a:
Chyba ze chodziło o dzień Spa.....ć :lol: :mrgreen:


Kruchy ma taki każdy zlot. Pomimo, że mieli nr 2 (lub 3, nie pamiętam), to ruszyli do rajdu jako ostatni, bo nie można się było na Niego doczekać :)
_________________
Gonia
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 08:57   

To mamy powtórkę z rozrywki sprzed Zlotu. :/
Szkoda, bo zamiast cieszyć się że Zlot udał się wyśmienicie i pomyśleć jak pomóc Zarządowi, aby kolejny był równie udany albo jeszcze lepszy (choć sądząc po komentarzach, nie wiem czy to możliwe) :)
Faktycznie przykre jest to, że osoby, których nie było na zlocie w tym wątku mają najwięcej do powiedzenia na jego temat i atrakcji. Może od słów przejść do czynów? :)


PS. Proponuję aby jakiś moderator zrobił porządek w tym wątku.... a za takie posty nic nie wnoszące do dyskusji i zaśmiecające, powinny być odpowiednio potraktowane...


Tomi_114 napisał/a:
+1


Ciufa napisał/a:
+1
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 08:59   

Gonia napisał/a:


ZTCP brał udział w organizacji jednego zlotu, który okazał się totalnym niewypałem i chyba do dziś odbija się finansową czkawką, bo za popełnione błędy klub musiał zapłacić :(

Ludzie własnie też ucza się na takich błedach to, ze coś nie poszło moze tylko wpłynąć na to, ze następnym razem zrobi się to inaczej.

Cytat:
A w kwestii propozycji osób, które na zloty nie przyjeżdżają, to był już zlot w Bieszczadach, gdy to proponowali go wszyscy Ci, którzy nawet nie zamierzali jechać. Efekt był taki, że dojechali tylko Ci, którzy na każdym Zlocie są (niezależnie od miejsca). Nie było nawet miejscowych...

Dlatego jak pisałem wyżej propozycje propozycjami ale to ostatecznie zarząd musi brać poprawkę na klubowiczów aby nie było wtop.

Cytat:
W kwestii propozycji osób, które nie bywają na zlotach ustosunkowałam się powyżej.

Czyli nie byłeś nie proponuj nawet jeśli propozycja może być fajna - nic innego jak to o czym wspomniałem w swoim pierwszym poście.

Cytat:

Nie jest to kwestia kryteriów czy też zasad. Nie jest to klub tuningowy, aby można było profesjonalnie i w odpowiedni sposób porównać. A sam konkurs tuningu (gdyby nie fakt, że powiedziano "konkurs tuningu") można było równie dobrze opisać jako konkurs napraw :)

Jak to marek ostatnio żartobliwie na SB napisał na forum dużo dzieciaków i właśnie może przez to, ze co raz wiecej młodych klubowiczów to jest zapotrzebowanie na konkursy tego typu. Ja rozumiem, ze stara gwardia woli seryje auta ale są osoby na forum co wymieniają w aucie coś więcej niż olej i filtry.

Cytat:
Kilka seryjnych samochodów (z wyglądu) i każdy maska w górę. Cały konkurs opierał się na tym, że trzeba się przyglądać, czy to co tam głęboko pod maską faktycznie jest wymienione... ba wymienione na lepsze :)

Będąc na innym zlocie przy tego typu konkursach właściciel wyjeżdżał, autem na środek przed publiczność dostawał mikrofon w łąpę i "sprzedawał" swoje auto publiczności i komisji i wygrana nie zależała jedynie od samego auta ale również umiejętności zaprezentowania go... ale przepraszam znów się zapędziłem i przedstawiam propozycje a nie byłem na zlocie :]
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pią Cze 01, 2012 09:01   

Gonia napisał/a:


W kwestii propozycji osób, które nie bywają na zlotach ustosunkowałam się powyżej.



No właśnie w kwestii niebywania na Zlotach...

Mam jechać na 4 dni, żeby na każdym kroku mi ktoś na każdym kroku rzygał o IP.... ? No sorki ale nie mieliście się czego uczepić to uczepiliście się IP.

Opłacam Składkę by być fer wobec Klubu.
Na Zloty nie jeżdżę - w sumie nawet lepiej bo po co ? Pomimo, że jest jeden plus za - poznanie nowych osob z forum, które wnoszą tu dobra atmosferę. To jest mase minusów - zostawie je dla siebie bo znów wyniknie dyskusja i tak w kółko do za......a.
Komentować też przestanę bo ewidentnie nie wolno.
Roverem lub MG jeździł będe bo tego nikt mi nie zabroni.
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
sknerko 
Klubowicz





Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Pią Cze 01, 2012 09:15   

Gonia napisał/a:
ZTCP brał udział w organizacji jednego zlotu, który okazał się totalnym niewypałem i chyba do dziś odbija się finansową czkawką, bo za popełnione błędy klub musiał zapłacić

Kurna może napiszcie kto zawalił i czemu ta finansowa czkawka bo nikt z poznaniaków tego nie spiredolił (piana mi na pysku wyszła). Poza tym do Kiekrza Warszawie było już za daleko
Gonia napisał/a:
Efekt był taki, że dojechali tylko Ci, którzy na każdym Zlocie są (niezależnie od miejsca). Nie było nawet miejscowych...
Przejrzałem sobie gdzie były zloty i jak kto miał daleko jak to ogarne do końca to nawet tabelę wkleję bo już mnie wk....a jak stale na mnie napadają głównie warszawiacy, że chce zlot na własnym podwórku, a tak na prawdę to na warszawskim podwórku jest większość zlotów a jak przypadkiem jest gdzieś dalej to są wielcy nieobecni z prawem do krytykowania.
Gonia napisał/a:
Reasumując to i to co powyżej, aby zorganizować dobry i ciekawy zlot, klub potrzebuje wsparcia finansowego (w postaci składki klubowej) i pomocy w ogarnięciu pewnych rzeczy.

Jakie prawo moralne do udzielania rad osobom, które to robią mają Ci, którzy tego nie robią (nie płacą składki, nie przyjeżdżają i nie pomagają)?

I robiąc zlot 400 kilometrów od głównych ośrodków lokalnych które płacą składki klubowe spowodujemy że będzie więcej klubowiczów? ręce mi opadaja.
Prawo do udzielania rad jest w naszym klubie jakoś reglamentowane? no wybacz ale chyba za bardzo się rozpędzasz. Są ludzie co organizowali inne imprezy w tym zloty i maja doświadczenie ale maja się zamknąć bo u nas nie płaca i nie przyjeżdżają? no kurna w którą stronę klub zmierza?
_________________
wcześniej PoldoRover 10 lat złego słowa nie powiem
Rover 220SDi "szedł jak pocisk" :D
LR Freelander 1.8 Hard top PB/LPG będę tęsknił
teraz Rover 75 2.0 V6 Charme [mruczek] zobaczymy kupiony 13 w niedzielę :)
LR Freelander 1.8 SCAPA Sport
MG TF 160 srebrny pocisk
 
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 09:25   

sknerko napisał/a:
tego nie spiredolił
Za używanie niecenzuralnych słów dostajesz ostrzeżenie.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 09:39   

Pływak napisał/a:
Na forum jestem od ponad 4 lat dość dużo się wypowiadam, komentuje, krytykuje, proponuje, czasem uda mi się pomóc. Jak krytykuje to przeważnie konstruktywnie bez pisanie NIE BO NIE....


To nie zauwazyles, ze Markzo nie potrafi uzasadnic dlaczego nie jest klubowiczem ? zadalem @ proste pytanie ... ale w odpowiedzi slysze od markzo : :zastanawiam sie co Ty jarasz dasz troche? bo takiej korby to nawet po bimbrowym rakietfjuel nie ma... " a ty mu wtorujesz :D to albo chcesz zeby bylo konstruktywnie, albo piszesz, zeby pisac... " J.W. chyba coś bierzesz bo nie przypominam sobie abym kiedykolwiek pisał coś o "warszafce" Odpowiedziales na moj post do Tomi_114, wiec chyba nie sledzisz calego watku, albo wcinasz sie w kazde slowo...

Ty mi zarzucasz , ze nie odp na pytania , a zadnego jeszcze nie zadales ;)

Pisalem juz o tym bo chyba mam wiecej wyobrazni, ale MArek zabral glos, bo to jakby nie patrzec z jego kieszeni - tak obciaza swoje serwery ktore moglyby w tym czasie zarabiac na czyms innym- czyli dla mnie jest to sponsorowanie klubu i laczy. DLA MNIE niegodziwoscia jest siedzenie tyle lat w tym miejscu bycie fanem marki - pisze o Markzo - , korzystanie z forum, zasobow, ludzi, podpowiedzi i nie oplacanie skladki, chocby na to by ten serwer mogl dalej dzialac. Ale nie potrafi Markzo uzasadnic dlaczego... bo racjonalnego powodu nie ma...

Czy sie nam to podoba czy nie, problemu LUDZI - do organizacji przygotowan - oraz KASY - wiadomo, tor, hamownia, inne atrakjce - sie NIE PRZESKOCZY ! Wiec, zeby zorganizowac paintball = kasa + ludzie, zeby byla cwiara = kasa i ludzie, zeby bylo day spa ;) = kasa i ludzie....

Tylko jakos tych ludzi do organizacji nei widac, a ci co tu sa od lat, z niewiadomych mi powodow nie poczuwaja sie by oplacic skladke kllubowicza.




Tomi_114 juz powinienes wiedziec, ze na zlotach, na zywo jest znacznie latwiej pogadac. Bo na forum, mozna byc zle zrozumianym, moze ktos ci odpowiadac wybiorczo itp itd. Mam wrazenie, ze wasza ekipa jest z zalozenia zle nastawiona, mimo, ze ja do WAS NIC nie mam. Tylko denerwujace jest wasze zachowanie. Sknerko i Markzo ocenili ten zlot jako odejscie od standardow , czego nie bylo - BYLO standardowo :D dlatego sie wlaczylem do tej dyskusji, zanim nie zaczeliscie pisac personalnie nie na temat. Oceniaja wedle wlasnych teorii, ferujac wyrok nie bedac na zlocie nie mozna byc obiektywnym. Bo co takiego bylo odejsciem ? dodatkowy konkurs Audio. tuning ? Jak powiedzialem nie oceniam, bo przespalem ;)

Dla mnie to jest watek o zlotach i klubowiczach, ktorzy sa zainteresowani wspieraniem klubu, integracja i organizacaj dla WSZYSTKICH na zlocie jakis imprez ;)

Propozycje ok, ale rzucanie stu prpopozycji nie ma sensu, jak podstawy = ludzie na zlocie i kasa klubowa sa jakie sa... bo czesc stalych bywalcow traktuje internet jako cos co istnieje za free - a podkreslam, nawet to forum kosztuje. Moze ja wiem wiecej, ze np. Marek dokupuje jakies licencje, skrypty, do forum, z wlasnej kieszeni, zeby NAM tutaj bylo latwiej, sprawniej korzystac z zasobow, wiec to jest najwieksza niegodziwoscia wobec niego, traktowanie tego forum jak prywatnego folwarku. Ale Marek z natury jest skromny i wiecej robi, niz to widac publicznie, wiec niektorzy nei zdaja sobie z tego sprawy.

[ Dodano: Pią Cze 01, 2012 09:39 ]
sknerko napisał/a:

Poza tym do Kiekrza Warszawie było już za daleko


Sknerko chcialem zauwazyc, ze mimo, ze mi terminowo nie pasowalo, to zajechalem na zlot poznym wieczorem kiedy po grilu wszyscy byli w dobrych humorach, a wlasciwie to niebawem pozniej poszli spac, wiec nawet nie mialem okazji za duzo pogadac, czyli dla mnie skorzystac, ze zlotu, bo dla mnie zlot to LUDZIE ;)

Byla ekipa z W-wy w postaci Marmana, Joa, Pat chyba... no byli bo pamietam "fale" w rytm muzyki ;)

Nie znam kulisow organizacji to nie oceniam... dla mnie data byla zle dobrana, za szybko po wakacjach.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Harry 
Klubowicz



Członek Zarządu


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 09:40   

przepraszam za off,ale nie moglem :wink:
SyntaX napisał/a:
Papiery masażysty mam :mrgreen: :mrgreen:

To jakie wedliny robisz?
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pią Cze 01, 2012 09:47   

maniaq napisał/a:


Tomi_114 juz powinienes wiedziec, ze na zlotach, na zywo jest znacznie latwiej pogadac. Bo na forum, mozna byc zle zrozumianym, moze ktos ci odpowiadac wybiorczo itp itd. Mam wrazenie, ze wasza ekipa jest z zalozenia zle nastawiona, mimo, ze ja do WAS NIC nie mam. Tylko denerwujace jest wasze zachowanie. Sknerko i Markzo ocenili ten zlot jako odejscie od standardow , czego nie bylo - BYLO standardowo :D dlatego sie wlaczylem do tej dyskusji, zanim nie zaczeliscie pisac personalnie nie na temat. Oceniaja wedle wlasnych teorii, ferujac wyrok nie bedac na zlocie nie mozna byc obiektywnym. Bo co takiego bylo odejsciem ? dodatkowy konkurs Audio. tuning ? Jak powiedzialem nie oceniam, bo przespalem ;)


Ja Zlotu nie oceniam. Był Remi słyszałem, że było fajnie ot to wszystko co moge napisać. Więc co do Zlotu organizacji itp itd nie wypowiadam i nie oceniam. Napewno tym co włożyli prace w organizacje należą sie podziękowania.

Jeśli piszesz coś na forum i nagle pierwsze co Marek, maniaq, Gonia, wyskakują Ci z docinkami o IP to myślisz, ze chce mi się na Zlot jechać?

Bawi Was takie zachowanie? Bo robi sie już mega nudne i cholernie dziecinne...
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
Ostatnio zmieniony przez 7Tomi Pią Cze 01, 2012 09:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Pią Cze 01, 2012 09:49   

Siemon, Marek, Gonia dawajcie to całe rozkrzyczane towarzystwo do klatki.
Mniej krzykaczy będzie. :evil:
 
 
Gonia 




Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Cze 01, 2012 09:53   

Tomi_114 napisał/a:

Ja nie o tym. Jeśli piszesz coś na forum i nagle pierwsze co Marek, maniaq, Gonia, wyskakują Ci z docinkami o IP to myślisz, ze chce mi się na Zlot jechać?


Kiedyś przyjeżdżał do nas przedstawiciel handlowy, który miał na nazwisko Brudny. Za każdym razem witaliśmy go mydłem :)

Bo trzeba mieć poczucie humoru, albo pić piwo, które się naważyło

Cytat:
Bawi Was takie zachowanie? Bo robi sie już mega nudne i cholernie dziecinne...


Bawi to śmieszne... jak zresztą cała ta historia a szczególnie Twoje tłumaczenie w tym temacie.

Takie jest życie, podobnie jak teraz przez pewien czas niektórzy będą mieli pseudonimy Pan Wywrotka czy Dzik Torowy :)
_________________
Gonia
 
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 10:01   

maniaq napisał/a:
DLA MNIE niegodziwoscia jest siedzenie tyle lat w tym miejscu bycie fanem marki - pisze o Markzo - , korzystanie z forum, zasobow, ludzi, podpowiedzi i nie oplacanie skladki,
:załamka: To napiszę jeszcze raz. Wprowadźcie abonament na korzystanie z forum, albo przedpłatę na każde logowanie się na forum i będzie po problemie. czy nie liczy się to, że wielu tych, którzy nie opłacili składki dużo wniosło do tych zasobów ??
Opłacenie składki jest dobrowolne i pozostawmy to sumieniu użytkowników forum, a nie krzyczmy jak ksiądz z ambony o kasę.
A po drugie: a co Klub oferuje aby przyciągnąć jak najwięcej Klubowiczów ?? poza wlepką na auto i legitymację, którą możemy tylko nosić w portfelu jako gadżet, to praktycznie nic.
Nawet dział Nasze auta, który miał promować klubowiczów, w taki sposób, że ich tematy są na wierzchu, a tematy Sympatyków na dole, całkowicie się "rozjechał"
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
Ostatnio zmieniony przez tronsek Pią Cze 01, 2012 10:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 10:02   

Tomi_114 zabrales glos w watku o zlotach, wiec chyba na ten temat tutaj sie powinno dyskutowac.

"jeszcze sie okaze, ze z tego samego IP ;) " tak wygladala MOJA wypowiedz, wiec wlasnie tu jest to czego brakuje ----> emotikonke przeoczyles, a na zywca obaj bysmy sie posmiali - mam nadzieje.

Nie oceniasz >? to po co zabierasz glos w dyskusji o ZLOCIE >? Ja odnioslem sie do slow makrzo i sknerko ! nie pisalem tam, a bo Tomi_114 costam costam

dlatego sie ROWNIEZ smialem, ze uderz w stol.... bo zaraz przylecieliscie wszyscy broniac Markzo przed zlym maniakiem :rotfl:

a akurat Marek ani slowem nie zajaknal sie o twoim IP, a on wie najlepiej jak bylo ;) Wiec pozartowalismy i skonczmy. Dla mnie wyglupiles sie wtedy i nie potrafisz tego uciac przyznajac sie do bledu.

Bo trzeba miec odwage cywilna pisac na forum i powiedziec to w oczy. Ja nie widze problemu, zeby usiasc z Markzo i Sknerko i pogadac o ZLOTACH na ZLOCIE ;) ze Sknerko widzialem sie jakies 2 miesiace temu - POZDRAWIAM :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 10:03   

tronsek, jako moderator możesz mieć wpływ na to, żeby działy na forum się nie rozjeżdżały...
A co do składek, Czemu Ty ją opłacasz?
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink