Forum Klubu ROVERki.pl :: Praga Moją Pasją
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Praga Moją Pasją
Autor Wiadomość
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Czw Wrz 17, 2015 14:53   Praga Moją Pasją

19 września Fundacja Passion 1 wspólnie z mieszkańcami Kolonii Śliwice zapraszają na tereny fabryki FSO na imprezę Praga Moją Pasją. Od godzin popołudniowych zaplanowaliśmy dla was szereg atrakcji między innymi wydarzenia kulturalne i artystyczne, zajęcia sportowe, gry, warsztaty plastyczne dla najmłodszych, a dla tych młodych tylko duchem ekspozycja motoryzacyjna FSO. Wieczorem zapraszamy na krótką kronikę filmową oraz kino plenerowe. W międzyczasie będzie można podejrzeć jak powstaje instalacja artystyczna. Wszystkiemu towarzyszyć będzie oprawa muzyczna, którą zapewnią zaproszeni muzycy i DJe. Jeśli ktoś zgłodnieje i będzie spragniony przez cały dzień i wieczór towarzyszyć nam będą dania wege i burgery z zaprzyjaźnionych foodtrucków. Po softy i coś mocniejszego zapraszamy do baru. Na zakończenie odbędzie się impreza muzyczna, która potrwa tak długo jak pozwolą wam na to siły!


<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< MIEJSCE >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Żerań FSO, budynek nr 93 po zakładowej straży pożarnej, wejście przez bramę nr 3 przy ul. Aleksandra Kotsisa

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< DOJAZD >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

kierunek: ŻERAŃ FSO
przystanek: ŚLIWICE (PATRZ MAPKA)
Autobus: 509 | 518 | N03
Tramwaj: 18 | 20

Z przystanku należy kierować się na ul. Aleksandra Kotsisa, na końcu której znajduje się brama wejściowa nr 3 z napisem WITAMY / WELCOME FSO

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< PROGRAM >>>>>>>>>>>>>>>>>>>

PIKNIK 14:00-19:00

_Zajęcia z Jogi, Kettlebell, Nordic walking
_Rozmowy o zdrowym odżywianiu
_Kurs pierwszej pomocy
_Konkurs historyczny
_Zajęcia plastyczne dla młodzieży i dzieci
_Ekspozycja zabytkowej motoryzacji FSO

KRONIKA i POKAZ FILMOWY 19:00-21:00

_Krótka kronika filmowa FSO
_Wieczorne kino plenerowe

IMPREZA MUZYCZNA i RELAKS 21:00-03:00


_KeyEm
_Szelma
_Emilka Śliwoska, Natalia Bartkowska, Paweł Bartkowski
_Alek Megido
_Mechanical Decibel
_Viezovv

_i inni

<<<<<<<<<<<<<<<<<<< PARTNERZY >>>>>>>>>>>>>>>>>>

Fundacja Passion 1 / Rada Koloni Śliwice / FSO / Movement support & events / Youngtimer Warsaw / Radio Praga / Radio Kampus / Salon Olivka / ROVERki / CUDowne zdrowie / Joga Shala - Praska Szkoła Jogi / Media Elite / Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci / Czarodziejski Dworek / F1 Karting / PartyMap / waw4free / Maligrajki / Kurier Praski
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Wrz 17, 2015 14:53   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Ruslan 




Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 66
Skąd: Warszawa/Praga Płn

Rover 25

Wysłany: Pią Wrz 18, 2015 11:33   

Witam Was i zapraszam serdecznie już jutro na imprezę, którą organizuję z fundacją Passion1. Co prawda już nie mam swojego R25 ale mam do marki Rover, MG ogromny sentyment dlatego będzie mi bardzo miło jak zaszczycicie mnie swoją obecnością :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink