Forum Klubu ROVERki.pl :: SONDAŻ przedwyborczy ;)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
SONDAŻ przedwyborczy ;)

Jaka partia ??
KORIWN
0%
 0%  [ 0 ]
PIS
0%
 0%  [ 0 ]
NOWOCZESNA.PL
0%
 0%  [ 0 ]
PO
0%
 0%  [ 0 ]
KUKIZ
0%
 0%  [ 0 ]
ZJEDNOCZONA LEWICA
0%
 0%  [ 0 ]
PSL
0%
 0%  [ 0 ]
NIE WIEM
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 0

Autor Wiadomość
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4527
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Wrz 22, 2015 14:15   

Markzo napisał/a:
przez poglądy polityczne nie wiem, nie o to mi chodizlo ;)

To napisz o co. :)
Nie każ nam zgadywać. :)
Pawkaz napisał/a:
Znam taką osobę, ale pytanie nie było skierowane do mnie :mrgreen: :wink:

Dzień zagadek? ;)
Dominoz napisał/a:
Ja od zawsze jestem za Korwinem i swoich poglądów nie zmieniam.
(...)
Nowoczesna.pl to nic innego, jak platforma 7 lat temu :)

Ja też poglądów nie zmieniam. :)
Zmieniam partię, bo ona zmieniła poglądy. :D
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Wrz 22, 2015 14:15   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Koenig 




Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 157



Wysłany: Wto Wrz 22, 2015 14:40   

Jestem/byłem aktywny na wielu forach samochodowych. W tym na jednym dotyczącym marki, która niedawno (podobnie jak Rover) zakończyła swoje "istnienie". Byłem tam nawet moderatorem przez wiele lat. Niestety to, że marki już nie ma musi się odbić na forum. Zapaleńcy zostaną, ale naturalną koleją rzeczy jest odpływ ludzi, którzy sprzedali swoje samochody. Nowych modeeli nie ma, te stare są coraz tańsze. Te tanie samochody kupują coraz młodsi kierowcy. Nic do nich nie mam, ale to już nie to samo co wcześniej. Poziom techniczny może pozostaje ten sam, ale reszta... Coraz częściej brak wspólnego języka, rozmowy rodem z onetu itp., wzajemne wyzwiska. Widzą to ci, którzy może nie są maniakami marki, ale na forum zostali z sentymentu lub symaptii do innych użytkowników. W efekcie zaglądasz coraz rzadziej, aż w końcu odpuszczasz.
Na tym forum jestem od czerwca. Czytam, pytam, obserwuję. Na razie podoba mi się, jest w miarę spokojnie, choć już kilka "akcji' widziałem.
Oby jak najdłużej :mrgreen:
 
 
Vigoslaw 




Dołączył: 15 Cze 2011
Posty: 805
Skąd: Pruszcz Gdański

Rover Coupe

Wysłany: Wto Wrz 22, 2015 14:54   

Koenig,

SAAB? :twisted:

Pozdrawiam,

V.
_________________
Samochód wybiera się sercem, a nie rozumem :)
 
 
Koenig 




Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 157



Wysłany: Wto Wrz 22, 2015 15:03   

Nie, to jeszcze inna marka, ale zostawmy na niej zasłonę milczenia :)
Jeśli zaś chodzi o Saaba to w czerwcu prawie kupiłem 9-5 kombi 3.0TiD V6. Oczywiście z pełną świadomością czym ten silnik grozi. Nie dogadałem się ze sprzedającym o parę złotych, więc szukałem innego. I właśnie wtedy pojawił się R75 i znalazłem się tutaj :)
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Wto Wrz 22, 2015 15:51   

maciej napisał/a:
Markzo napisał/a:
przez poglądy polityczne nie wiem, nie o to mi chodizlo ;)

To napisz o co. :)
Nie każ nam zgadywać. :)
Pawkaz napisał/a:
Znam taką osobę, ale pytanie nie było skierowane do mnie :mrgreen: :wink:

Dzień zagadek? ;)
Dominoz napisał/a:
Ja od zawsze jestem za Korwinem i swoich poglądów nie zmieniam.
(...)
Nowoczesna.pl to nic innego, jak platforma 7 lat temu :)

Ja też poglądów nie zmieniam. :)
Zmieniam partię, bo ona zmieniła poglądy. :D

Macku chodzilo mi o to, ze pare osob rozstalo sie z Klubem po kłótniach tu na forum... np Tomi, Gonia, Thrillco. I chyba nie chodzilo o polityke ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
Ostatnio zmieniony przez Adrian Sro Wrz 23, 2015 13:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wodny 




Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 24



Wysłany: Wto Wrz 22, 2015 20:44   

Cytat:
Nowoczesna.pl to nic innego, jak platforma 7 lat temu :)
Mówią dokładnie to samo, a skończy się jak zwykle.

Do tego Petru...sorry- to, co mówił lata temu z wielkim przekonaniem nic się nie sprawdziło.


Dokładnie NOWOCZESNA to PO żeby zebrac dla nich głosy i pójść w koalicje a PETRU po jednym tekście moge stwierdzićże to idiota ;)




A co do innych klubów byłem i jestem od 10 lat członkiem klubu OPLA KADETTa i na pierwszych zlotach było po150 aut i więcej samych KADETTów teraz ledwo 20 - 30 :( a tyle to na samy zlocie śląskim sie udało raz uzbierać
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4527
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Wrz 23, 2015 07:23   

Markzo napisał/a:
Macku chodzilo mi o to, ze pare osob rozstalo sie z Klubem po klutniach tu na forum... np Tomi, Gonia, Thrillco. I chyba nie chodzilo o polityke ;)

I na pewno nie o kłótnie na forum.

Co do Thrillco, to i tak długo nie dostał bama za trollowanie, chamstwo i obrażanie innych użytkowników, jak nie pamiętasz, to wróć do wątków z nim i przeczytaj jeszcze raz.
W końcu odszedł, bo, jak to ktoś skomentował, 'przekarmiliśmy trolla'. ;)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Sandman 




Dołączył: 17 Sie 2014
Posty: 120
Skąd: Polska

Rover Tourer

Wysłany: Sro Wrz 23, 2015 08:22   

Wodny, Dominoz , to żę mówią podobne rzeczy nie znaczy zaraz że są tym samym (mówię o porównaniu Nowoczesnej do PO). Na obecnej scenie politycznej wszyscy mówią i robią to samo - tylko ubierają to w inne słowa, kolory i podszywają ideologią - i tak tyczy się to zarówno "krula" Korwina, ludzi umiłowanego Prezesa (choć jego samego ściągnięto na wszelki wypadek z mediów), Platformy jak i Nowoczesnej... Chyba tylko PSL się czasami wyłamuje... ale oni mogą sobie pozwolić - i tak wygrają, nawet jak ich na formularzu do głosowania nie będzie :razz:

Co do moich poglądów - pomijając że bym wszystkich tych matołów wyrżnął co do jednego... To jednak najbliższa moim przekonaniom jest włąśnie partia Petru - ze względu na to żę są tam ludzie którzy wiedzą co to ekonomia, gospodarka i z czym się to je. Więc jest szansa że jakieś zmiany wprowadzą.
_________________
Mój dyliżans :D
 
 
prebenny 




Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Sro Wrz 23, 2015 09:03   

Co do Petru to jest szansa, że wprowadzą jakieś zmiany.

Co do Korwina to co do programu się nie wypowiadam, bo nawet nie miałem chęci do niego zaglądać. Nieważne jak dobry by był program to i tak na niego bym nie zagłosował. Premierem/prezydentem powinna być osoba poważna. Gościu jest inteligentny to nie ulega wątpliwości ale jego teksty - z niektórymi nie można się nie zgodzić jak o murzynach europy ale te o inwalidach czy kobietach to gruba przeginka.
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
 
 
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Sro Wrz 23, 2015 09:10   

Prebenny, ale czy Korwin ze swoimi tekstami, nie przypomina Ci większości społecszeństwa? fakt że jako osoba publiczna mógłby czasem sie zastanowić, ale ilu z obywateli wypowiada sie w podobny sposób?
_________________
75 Red Edition
 
 
Dominoz 




Dołączył: 03 Wrz 2015
Posty: 680
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Sro Wrz 23, 2015 10:32   

Sandman napisał/a:
Co do moich poglądów - pomijając że bym wszystkich tych matołów wyrżnął co do jednego... To jednak najbliższa moim przekonaniom jest włąśnie partia Petru - ze względu na to żę są tam ludzie którzy wiedzą co to ekonomia, gospodarka i z czym się to je. Więc jest szansa że jakieś zmiany wprowadzą.

Patria p. Petru jest tylko po to, żeby w razie co Platforma miała z kim koalicje zrobić.
Petru zawsze wypowiadał się o Platformie w superlatywach.

Platforma 7 lat temu mówiła prawie słowo w słowo to, co teraz Nowoczesna. To sztuczny twór stworzony tylko po to, żeby ludzi wkurzeni rządami PO mieli na kogo zagłosować. Jednak uważam, że to takie małe deja vu. Jak to się skończyło z Platformą- wszyscy widzimy.
A Petru nie jest żadnym ekonomicznym autorytetem. Wszystko to, co mówił kilka lat temu zupełnie się nie sprawdziło. Koleś to pozer i ściemniacz.
Mam nadzieję, że do sejmu nie wejdzie :)
 
 
bociannielot 
Moderator




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Sro Wrz 23, 2015 11:14   

Dominoz napisał/a:
Patria p. Petru jest tylko po to, żeby w razie co Platforma miała z kim koalicje zrobić.
Petru zawsze wypowiadał się o Platformie w superlatywach.
o to to :ok:

[ Dodano: Sro Wrz 23, 2015 11:14 ]
longer86 napisał/a:
fakt że jako osoba publiczna mógłby czasem sie zastanowić
nawet nie czasem a często :D właśnie dlatego nie powinno się go nazywać w ogóle politykiem, bo gość konkretnie wali prosto z mostu a to jest coś czego w polityce robić nie wolno :D
 
 
 
Dominoz 




Dołączył: 03 Wrz 2015
Posty: 680
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Sro Wrz 23, 2015 11:18   

bociannielot napisał/a:
właśnie dlatego nie powinno się go nazywać w ogóle politykiem, bo gość konkretnie wali prosto z mostu a to jest coś czego w polityce robić nie wolno :D

Cóż- a dla mnie to jest właśnie zaleta. ;)
Wali prosto z mostu, mówił jak jest...nie owija w bawełnę i nie robi wszystkiego, żeby tylko się upodobać społeczeństwu.
 
 
Sandman 




Dołączył: 17 Sie 2014
Posty: 120
Skąd: Polska

Rover Tourer

Wysłany: Sro Wrz 23, 2015 14:45   

Dominoz napisał/a:
bociannielot napisał/a:
właśnie dlatego nie powinno się go nazywać w ogóle politykiem, bo gość konkretnie wali prosto z mostu a to jest coś czego w polityce robić nie wolno :D

Cóż- a dla mnie to jest właśnie zaleta. ;)
Wali prosto z mostu, mówił jak jest...nie owija w bawełnę i nie robi wszystkiego, żeby tylko się upodobać społeczeństwu.


eee... znaczy się chcieliście powiedzieć - mówi co mu ślina na język przyniesie. Nazywajmy rzeczy po imieniu.

Co do rządzenia innych partii i tego jak skończyli... Tak widzę jak kończy Platforma, pamiętam jak skończył PIS, pamiętam też inne - Unię Wolności, Sojusz Lewicy Demokratycznej... I wiecie co - jedno jest pewne, zawsze ocena końcowa jest taka sama - każda partia prędzej czy później coś sp**li.
A prawda jest taka że w którymś momencie wszyscy oni się ogarniają żę jednak te obiecanki wyssane z palca nie mają pokrycia i trzeba wprowadzić drastyczne zmiany żeby ten kraj chociaż na minimalnym poziomie funkcjonował.
_________________
Mój dyliżans :D
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3631
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Sro Wrz 23, 2015 16:38   

maciej napisał/a:
Widziałem Cię w kolejce do wjazdu na rondo na 'obwodnicy' Puław (DK12) w Twoim pięknym R800 w piątek 4.09 około 15:10


Aaa dzieki, wszystko się zgadza, napewno to bylem ja, 800 w Puławach jak na lekarstwo
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
adam_26 




Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 1001
Skąd: Rzeszów

Rover 75

Wysłany: Sro Wrz 23, 2015 22:00   

Cytat:
Could not obtain vote data for this topic
nie działa coś ta ankieta. Ja tam na Kukiza głosuje i mówcie sobie co chcecie. Jak tylko słyszę co PO wyprawia z PSL to mi się wymiotować chce to jest jedo wielkie bagno :-| .
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Sro Wrz 23, 2015 23:31   

Kukiz miał jaja przez krótki czas, przed pierwszą turą wyborów prezydenckich. to, co teraz wygaduje nie mieści mi się w żadnych ramach pod względem nie wiem.. logiki? sensu? gubi się w zeznaniach i łatwo zmienia zdanie pod naciskiem innych.
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
adam_26 




Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 1001
Skąd: Rzeszów

Rover 75

Wysłany: Pią Paź 02, 2015 09:26   

Kukiz miał jaja i ma je nadal, media robią z niego głupka, i idiotę manipulując jak się tylko da. Jeśli ktoś jeszcze myśli że partie łącznie z Petru i jego Nowoczesa, idą budować Polskę to polecam obejrzeć https://www.youtube.com/watch?v=KnTETz-BmZg
 
 
prebenny 




Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Pią Paź 02, 2015 09:35   

Kukiz w chwili obecnej praktycznie zniknął. A wcześniej głupka robił z siebie sam.

Przez moment byłem w stanie uwierzyć, że coś chce zmienić. Potem już było tylko widać skręt w stronę PISu (skąd jakby nie patrzeć Kukiz się wywodzi).
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
 
 
bociannielot 
Moderator




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Pią Paź 02, 2015 09:43   

Qukiz sam się pogrążył, PiS, lewicy też nie wykluczył, pewnie jakby do niego kto inny przyszedł też był by cacy, wiarygodność na poziomie obietnic przedwyborczych każdej dotychczasowej partii niestety ... :|
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink