Forum Klubu ROVERki.pl :: 29 zlot ogólnopolski - Podziękowania
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
29 zlot ogólnopolski - Podziękowania
Autor Wiadomość
sknerko 




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Nie Maj 29, 2016 18:37   29 zlot ogólnopolski - Podziękowania

Z racji tego ze zlot był jakby na moim podwórku :mrgreen: zacznę:
Jeden z najbardzie !@!$#.... zlotów na jakich byłem Dzięki _siemionowi, Harremu, Yennefer, Longerowi86 Tomasowi i Ines i pewnie wielu innym.
Podziękowania dla MaRKa od zięciunia za kluczyk.
Za integracje wszystkim zlotowiczom, w szczególności z a fajne pogaduchy i zabawę MD, J0zkowi, Vigoslawowi, prebennemu, xROnxowi, Tomsonowi, Zangiewowi, Margosowi, eff, SyntaXowi, no i oczywiście Kosiee i Agnieszce bo fajnie nam towarzyszyli na zlocie i zarąbiście jechali rajd.
Sail my nie możemy nigdy jakoś dłużej pogadać może na następnym zlocie będzie czas.
Wszystkim co nie wymieniłem też dziękujemy za fajną atmosferę.
DO opodziękowań przyłączają się jeszcze mrowka zięciunio Iga Violuu i Turbin czyli cała sknerkowa załoga.
I do następnego zlotu.........
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Maj 29, 2016 18:37   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Nie Maj 29, 2016 19:17   

Pragnę wszystkim i każdemu z osobna podziękować za super atmosferę na 29 Ogólnopolskim Zlocie Roverki.pl w Gierłachowie.
Atmosfera była super i czas zleciał niestety niesamowicie szybko.
Szczególne podziękowania kieruję do Zarządu za ogrom pracy włożonej w przygotowania.
Siemionowi należą się podziękowania za dodatkową atrakcję przygotowana z myślą o mnie która był Agro - Offroad.
Jego "właściwości" mogliśmy podziwiać do końca zlotu :razz:
Wszystkim zaangażowanym w organizację Rajdu za świetną trasę a mojej ekipie z rajdu za miłe towarzystwo i bardzo dobry wynik jak na całkowitych nowicjuszy.

Generalnie miałem okazję zamienić słowo chyba z każdym i aż żal się robi wracać do domu.
Pozdrowienia dla Was wszystkich kochane morduchy bezawaryjności i do zobaczenia na kolejnym Zlocie.
 
 
Dominoz 




Dołączył: 03 Wrz 2015
Posty: 680
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Nie Maj 29, 2016 19:22   

Mimo, że byłem tylko kilka godzin w piątek, również dziękuję wszystkim za fajnie spędzony czas. Miło było Was poznać na żywo. Mam nadzieję, że następnym razem będę mógł zostać na nocleg ;)

Pozdrowienia!
 
 
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Nie Maj 29, 2016 19:33   

Ja to dziękuje wszystkim za przybycie i wspólną integrację bez podziału na grupki, w perspektywie 3 dni zlotu każdy z każdym zamienił zdanie.

Atmosfera ogólnie mega, rodzinno piknikowa, rosną kolejni roverko-klubowicze.

Gorącą atmosferę długich rozmów i atmosfery przy ognisku usilnie próbowała zniszczyć pewna baba, fundując wszystkim zimny prysznic, więc jej nie podziękuje!

Mam nadzieje ze koledzy i koleżanki zwiedziliście trochę zielonej wielkopolski, zobaczyliście kilka ciekawych miejsc i milo wspomnicie pobyt tutaj.

Główne podziękowania dla siemiona - człowiek orkiestra, który trzyma to wszystko w ryzach i daje rade wraz z jego pomocnikami.

Oby więcej zlotów w takim i większym składzie.
_________________
75 Red Edition
 
 
bociannielot 
Moderator




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Nie Maj 29, 2016 20:11   

Noooo, gratki się należą Simenonowi i całej ekipie organizującej - kawał solidnej roboty odwaliliście moi drodzy :) . Ale najważniejsze jest to że podziękować należy naprawdę wszystkim uczestnikom za przybycie :-) . Jak to inni już pisali stworzyliście wspaniały klimat i naprawdę fajnie że udało mi się prawie z każdym zamienić chociaż kilka zdań :) . Szczególne podziękowania dla moich współlokatorów za wyrozumiałość, spanie ze zwłokami obok z pewnością nie należy do przyjemnych :wink: . Fajna okolica, fajni ludzie oby więcej takich zlotów, dzięki :)
 
 
 
maniu48 
Moderator




Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 815
Skąd: Staszów

MG ZS

Wysłany: Nie Maj 29, 2016 20:24   

Podziękowania dla WSZYSTKIECH naprawdę było MEGAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurde taki zlot to powinien z tydzień trwać. Bociuś :) Bociuniek :* dlaczego ja Cie nie widziałem w sobotę w ogóle??
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
slax 
Klubowicz





Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 2054
Skąd: Kamienica Szlachecka

Rover Coupe

Wysłany: Nie Maj 29, 2016 20:30   

My również dziękujemy za fajny zlocik, szkoda ze nie udało się przyjechać wcześniej, ale lepsze to niż nic :D Dzięki za pogaduchy i wspólnie wypite browarki, za przewózki furakami :D Oby do następnego :D

pozdrawiamy
_________________
R220 Coupe Turbo + MGF 1.8 + MG ZS180 + MG ZT190 :D
 
 
dzelo23 




Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1649
Skąd: wysokie mazowieckie

Rover 75

Wysłany: Nie Maj 29, 2016 20:31   

:mrgreen: My z młodym też dziękujemy całej ekipie organizującej
Uczestnikom zlotu dziękujemy za miłe chwile i niesamowity klimat.
Do następnego, mam nadzieję że uda mi się w końcu przyjechać pełnym składem, zostać do końca i pointegrować w 100%.
_________________
Jeżdżę spokojnie bo nie ma czym poszaleć :/
 
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Nie Maj 29, 2016 20:43   

Również dziękuję wszystkim za zlot i do zobaczenia na kolejnym :)
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
NoPE 




Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 1422

MG ZR

Wysłany: Nie Maj 29, 2016 21:02   

Tak było zajebiście, że nawet nie wiem co napisać.
Ciszę się, że w końcu poznałem właścicieli forumowych nicków, jak i zupełnie nowe osoby :) Bez wyjątków, serdecznie dziękuję wszystkim. :ok2:
_________________
Jak Kolonko, mówię jak jest.
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3631
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Nie Maj 29, 2016 21:16   

Na razie na szybko. Kapryśny angielski arystokrata w Puławach :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
adam_26 




Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 1001
Skąd: Rzeszów

Rover 75

Wysłany: Nie Maj 29, 2016 21:32   

longer86 napisał/a:

Mam nadzieje ze koledzy i koleżanki zwiedziliście trochę zielonej wielkopolski, zobaczyliście kilka ciekawych miejsc i milo wspomnicie pobyt tutaj..


longer86 pozostaje mi tylko to potwierdzić. W życiu nie myślałem że sobaczę tle fajnych miejsc na zlocie i, że moje stopy staną w Soplicowie a, przecież to był tylko kawałeczek wielkopolski :mrgreen: Dlatego największe gratki dla autorów rajdu super się bawiliśmy ;)
I najlepszy był jeszcze mecz w piłe :D mimo że dostaliśmy to było super, trzeba będzie zrobić rewanż następnym razem.
Brawa dla organizatorów i dzięki dla wszystkich za super atmosferę.
Od razu zapytam to kiedy ten jesienny będzie ?? :D
Do zobaczenia !! !! :-)
 
 
j0zek 



Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 1000
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Nie Maj 29, 2016 21:50   

Również wielkie dzięki wszystkim za fantastyczną atmosferę, dużo śmiechu i miło spędzony czas, a przede wszystkim organizatorom, bo robicie świetną robotę :brawo: :brawo:
 
 
xROnx 




Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 1614
Skąd: Grunberg

MG ZT

Wysłany: Nie Maj 29, 2016 22:25   

Dziękujemy również i my. Dzięki wszystkim którzy wpuścili Leona do swoich aut. Młody miał mega uciechę. rano jak wstawał na zlocie to mówił że on nie chce śniadania tylko chce iść do roverów :)
Rajd 4h również wytrwał do końca i to bez żadnego jęknięcia co było dla nas szokiem :)
Niestety nawet i to nie pomogło i nie wygraliśmy.
Podziękowania dla tych z którymi było kupa śmiechu - czasami nawet do łez.
A teraz żeby nie było tak kolorowo:
Miejscówka super, pokoje OK, jedzenie.... no cóż: nie spotkałem się jeszcze nigdzie gdzie jedzenie było by tak mocno wydzielane w ilości plasterków szynki i różnorodności jedzenia. Całe szczęście kilka km do sklepów i daliśmy rade. Ale za tą cene... nigdy więcej.
Ciepła woda nawet była przydzielana na osobę. w piątek wieczorem już jej nie miałem. A w niedzielę w okolicach godz 10 również jej nie było. 1h wcześniej w niewyjaśnionych okolicznościach również zniknęła telewizja na korytarzu.
Panią właścicielkę przyłapaliśmy jak to wchodziła sobie do każdego pokoju i zamykała okna każdemu. Także jak komuś coś zginęło - to wiecie gdzie szukać ;)
Dobra dość narzekania. Poza tą panią wszystko było super.
Pozdrawiamy i do zobaczenia następną razą :)
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3631
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Nie Maj 29, 2016 22:33   

xROnx napisał/a:
Panią właścicielkę przyłapaliśmy jak to wchodziła sobie do każdego pokoju i zamykała okna każdemu


W sobotni wieczór, a właściwie noc żalili się że ludzie nie zamykają drzwi i okien, a cały budynek ma zbiorczą klimatyzację i wentylację. Pewnie dlatego zamykała.
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
prebenny 




Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Nie Maj 29, 2016 22:42   

No to od siebie. Dzięki wszystkim za pogaduchy, rady, żarciki i tę swojską rodzinną atmosferę :) No i oczywiście podziękowania za strefę serwisową na torze ;) Mam nadzieję, że to po raz pierwszy i ostatni (no chyba, że będzie to zaplanowane modzenie ;) ).
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
 
 
MARGOS 




Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 709
Skąd: Łódź był Olsztyn

Rover 400

Wysłany: Nie Maj 29, 2016 22:43   

Wielkie dzieki za kolejny rewelacyjny Zlot. Aż trudno mi uwierzyć, ale to już moje 11 spotkanie ogólnopolskie z Wami.
Przede wszystkim dziękuję Yennefer, że zabrała mnie na pokład Geralta , dowiozła na Zlot i z powrotem, i że słuchała swojego PILOTA podczas rajdu - precyzyjnie jadąc do zwycięstwa ! :mrgreen:
_siemion - człowiek orkiestra, nie wiem co można jeszcze doodać, oczywicie nie można pominąć nieszki, Longera86, Tomasa i Ines i wszystkich którzy mieli wkład w organizację.

Uwierzcie, że Ines i Tomas nam w niczym nie pomagali - Rajd był fantastyczny, a zwycięstwo smakuje wyśmienicie, za rok też chcemy wygrać, prawda Yenn :P
Lampka świeci fantastycznie.

Dzięki za pogaduchy, gitarę i śpiewy - sail z córką, Yenn, karol92ldz ze swoją ekipą, Wielkopolanie, grupa łódzka, tuners, eMdzik, Pat, Dzelo23, Brt...

NoPE, gratulacje, kibicowałem Ci, bo przejąłeś moją "16" (niestety nie mogłem przyjechać swoją 416), dzieki za klucz dynamometryczny, miło było poznać.

Każdy przyczynił się do tej super atmosfery, wielkie dzięki dla Was.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Nie Maj 29, 2016 23:39   

Kolejny zlot, kolejny raz super spotkanie :)

Dziękuje każdemu z osobna i wszystkim razem, bo to ludzie tworzą atmosferę ;)

Autobus dowiózł nas do domku już wczoraj, ale dopiero mam okazję usiąść do kompa. Na zdjęcia jeszcze musicie poczekać chwilkę ;)

Taki zarząd to skarb ! Dziękuje :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
MD 




Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 946
Skąd: Krzepice

Rover 75

Wysłany: Nie Maj 29, 2016 23:47   

Cześć, dzień doooobry!

I ja się dorzucę. Jak Sknerko, uważam, iż ten zlot pobił inne. Siemion, Harry, Yennefer, Longer86 Tomas i Ines, wszyscy maczający w tym łapki: na rękach was nosić. Było świetnie.

Marek, Marcin-Misiek, BetJar - za imprezę w 75, Longerowi i Siemionowi tutaj za ściśnięcie mnie między sobą na tylnej kanapie. I za możliwość wysłuchania niezłej bajery przed zarządczynią ośrodka. :D

Bociuś, Sandman, Benny - za świetną atmosferę w 18tce. Bociuś... mimo nieprzespanej przez Ciebie nocy i tak było świetnie. :D No i nie chrapaliście. Ciekawe, czy ja wam w ten sposób się uprzykrzałem...

Sknerko, SyntaX, Maniu, Koss, DominoZ, NoPe, Dzelo, Vigoslaw, Sail, Tuners, Maniaq i inni - dziękuję za rozmowy i cierpliwość do mnie w tym. Vigu, Bóg zapłać za możliwość miętolenia pieska. :D

Józek - dzięki za rajd, było super. Za rok pozamiatamy. ;)

Wszystkim niewymienionym przez moją upośledzoną do imion i nicków pamięć - serdeczne dzięki. :D
_________________
Jam jest MD, władca Dinożaurów
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3631
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Nie Maj 29, 2016 23:56   

Kto jak kto, ale ja mam z pewnością najdłuższą listę podziękowań. :mrgreen:
Pierwszy raz w historii moich wyjazdów na różne zloty różnymi sprzętami miałem taką przygodę. Była usterka i awaria. Usterka polegała na zapalających sie na stałe kierunkowskazach, przy jednoczesnym brzęczeniu "przekaźnika", usterka się sama naprawiła, przy końcu podróży do domu, pewnie za niedługo powróci :roll:
Na szczęście udało się dojechać do domu galeonem, ale nie na poxipolu :razz: , zapewne wielu z Was sądziło, że to przy tych ciśnieniach nie ma prawa zadziałać, w sumie to ja też powinienem to przewidzieć, bo w pracy mam styczność z jeszcze wyższymi ciśnieniami, ale mnie trzymała NADZIEJA, no i w końcu coś trzeba było robić.
Po raz kolejny klubowe assistance spisało się wzorowo, wszyscy przynosili co mieli, gdy miało się na deszcz, za chwilę miałem namiot nad sobą, takie gesty są naprawdę miłe i było ich wiele. Nie chce wymieniać, bo nawet dokładnie nie jestem w stanie napisać co czyję było.
Było rozważanych sporo opcji, zostawić samochód do nastepnego weeckendu, laweta, przenocowanie do poniedziałku. Ostatecznie dzięki Sknerko rurka została pospawana migomatem. Dzieki za poświęcony czas podwózke itp.
Nie wiem jak się Wam wszystkim odwdzieczę, Galeon tyle zgrzewek Perły nie dowiezie chyba że Emdżika bus :mrgreen: ale we France mają podobno badziewny browar. :mrgreen:

Morał z tego taki, że gdy samochód zbliża sie do pełnoletności to trzeba zabierać ze sobą coraz wiecej wyposażenia. Tunersa skrzyneczki narzędziowe są the best. Mam teraz kolejny powód żeby jechać na następny zlot........ muszę pooddawać narzędzia. :mrgreen: .
W domu się dowiedziałem że czesci do samochodu w necie szukał nawet mój 8 letni syn :mrgreen:

Mimo przygód dla mnie zlot bardzo udany, żałuję że nie byłem na całym, to się musi zmienić.

Gratulacje organizatorom.
aha następnym razem IneS mogłabyś tę broszkę bardziej eksponować :lol:


Jeszcze raz Wielkie Dzięki :!: :!:
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink