Forum Klubu ROVERki.pl :: 29 zlot ogólnopolski - Podziękowania
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
29 zlot ogólnopolski - Podziękowania
Autor Wiadomość
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4527
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Maj 30, 2016 06:56   

My dotarliśmy bez problemów, choć po drodze dało mi znać o sobie niedospanie po 'nocnych zlotowych rozmowach' i mimo podróży w środku dnia co godzinkę potrzebny był postój na obudzenie się, i dwie kawy.

Jak zawsze wielkie dzięki dla wszystkich obecnych za atmosferę, zabawę, rozmowy i kupę śmiechu od którego brzuch bolał. :D

A przede wszystkim największe podziękowania dla niezmordowanego siemiona_ za organizację kolejnego (10? 11?) zlotu - wiem, ile to roboty, i całej reszty ekipy organizacyjnej za wszystkie atrakcje - moim zdaniem było idealnie, i można było z wszystkich skorzystać, i był jeszcze czas na drzemkę, rozmowy i cieszenie się z pięknej pogody i atmosfery.

Było super i już czekamy na jesień!!! :D
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Maj 30, 2016 06:56   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
sail 




Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 107
Skąd: Częstochowa

Rover 600

Wysłany: Pon Maj 30, 2016 12:27   

Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób które przyłożyły magiczny paluszek do organizacji 29 zlotu . Szczególnie Siemion, nieszka, Tomas, Ines, Harry, Slax, Yennefer…

Bardzo się też cieszę że wreszcie mogłem poznać w rzeczywistości nowe osoby które do tej pory były tylko dla mnie nickami w kolejnych czytanych postach …
maniu84, greg-si, slax, raptile, markzo, vigoslaw, ossaro, Marek, Marcin.misiek, Adam_26, longer (naprawdę jesteś duży ;) , NoPe, Prebenny - jeszcze raz pozdrawiam :)

Cieszę się też że AndrewS i Senn w końcu naprawili swój pojazd i wrócili do domu…

No i oczywiście pozdrowienia dla osób które już pamiętałem: Maniaq, Zouza, Mariusz418, Sknerko z Mrówką (jeszcze się wygadamy ;) , Maciej, Tuners, MD, Emes, Emdzik, Syntax, Margos

EMI tez pozdrawia i ma pytanie dlaczego taki zlot trwa tylko 3 dni a nie np. tydzień ? ;) a i wielkie dzięki za szampon od Eli

Po tym zlocie czuje się jak czternastolatek który wrócił z dwutygodniowego obozu, i oddał by wszystko aby znaleźć się wśród tych ludzi i miejsc raz jeszcze… nareszcie odmłodniałem ;)

Szacuneczek dla Remigiusza za wzniosłe cele i ideę z serią-L i nie tylko ;)

Do następnego razu… Pozdrawiamy i dziękujemy
 
 
zangiew 




Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 35



Wysłany: Pon Maj 30, 2016 15:11   

Na poczatek Witam Wszystkich !! :mrgreen:
Chce PODZIEKOWAC za NAPRAWDE !! Super Zlot !! :!: (choc to Dopiero Mój 1 Zlot)
Ogromne Podziekowanie dla Siemion-a :-) za pomoc w załatwieniu noclegu i reszty rzeczy, zreszta!
Podziękowania Dla Kazdego co Tam byl na Zlocie !! :twisted:
Dzieki za za pogaduchy, rady i kazdą informacje odnosnie co i jak mozna poprawic i naprawic w R75

:ok2: :ok: :ok2:
POZDRAWIAM WSZYTKICH !! !
 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Pon Maj 30, 2016 15:55   

Również dziękuje za naprawdę kolejny udany zlot :mrgreen: Jak zawsze jest super atmosfera oraz zabawa.

Emes, tobie szczególne dziękuje za zapisanie mnie jeszcze po terminie :mrgreen:

Siemion, nieszka, Tomas, Ines, Harry, Slax, Yennefer Wam dziękuje za organizacje bo było naprawdę wszystko dopięte pod guzik :wink:

Dzelo23 tobie chwalą za zabranie mnie do załogi na rajd było fajnie :mrgreen:

Brt dziękuje za spokojnego współlokatora :mrgreen:

Raptile, Beata pozdrowienia i fajny był wypad do Poznania oaz droga powrotna :wink:

Maniu48, Martynka, Marek, Markzo, Ela, Greg, Ossaro, Tuners, Sytnax, Maniaq, Marian, vigoslaw, slax wam dziękuje za mile pogadewki i fajnie se było zobaczyć :razz:

Sail oraz córce , za występ gitarowy oraz obgadany wieczór nad nowymi tematami dla L-serii :mrgreen: W realu całkiem inaczej jest jak przez sykpe :P

I dziękuje jeszcze Vig za pieska :mrgreen:

oraz reszty osób które poznałem ale i tak jak zwykle dużo osób nie pamiętam już kto byl do końca kto :mrgreen:

Do zobaczenia na 30. Zlotcie !!
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
Vigoslaw 




Dołączył: 15 Cze 2011
Posty: 805
Skąd: Pruszcz Gdański

Rover Coupe

Wysłany: Pon Maj 30, 2016 17:36   

Drodzy Parafianie...

Skila siedzi taka smutna... nikt jej nie głaszczę i przytula :cry:

Dziękuję siemionowi, za to, ze jest i ciągnie ten wózek do przodu. Nalezy dodać, ze ma fajnych elfów pomocników :twisted:

Fajnie było zobaczyć Wasze mordki i się z Wami pośmiać...

Potwierdzam bociannielot to nie BOT (chociaż w sobotę na oczy go nie widziałem) :P

Jeszcze raz dziękujemy!

Vig :*
_________________
Samochód wybiera się sercem, a nie rozumem :)
 
 
BetJar 
Klubowicz





Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 626
Skąd: Gliwice



Wysłany: Pon Maj 30, 2016 21:05   

Też dołączamy się do podziękowań, było super.
Na następny 30 zlot też zabiorę namiot serwisowy.
Dzięki za pogaduchy, informacje techniczne, dopisanie immo, kasowanie błędów, bimberek i wspaniałą atmosferę.
Pani gospodyni specjalne podziękowania za brak czajnika elektrycznego, ale dzięki temu mamy grzałkę do wody :P .
Do zobaczenia na 30 Ogólnopolskim Zlocie ROVERki.pl, który odbędzie się w ...
_________________
ɹɐɾʇǝq ɯɐıʍɐɹpzod
nie ma za co- kliknij POMÓGŁ
R420 Di'97,był
R111 LSi'96,był
R420 Di'97,był
R75 CDT+'02,jest
MG TF '04,jest
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pon Maj 30, 2016 21:30   

My też dołączamy się do podziękowań.
Byliśmy krótko ze względu na Milorda, nie ze wszystkimi udało się pogadać - trzeba czekać do kolejnego Zlotu żeby to nadrobić. Smyk będzie starszy to i inaczej Zlot będzie wyglądał. Niestety funkcjonowanie z maluchem na takim metrażu na mikro wersalce jest dosyć trudne :)

Zarząd odwalił kawał dobrej roboty. Wszyscy zadowoleni - to ogromny sukces :) O chyrej babie pisać nie będę, bo każdy już jej dupę obsmarował - a niech ją uszy pieką a straż pożarna nie da spokoju! :D

Do następnego Zlotu! Mamy nadzieję, że będziemy mogli się z Wami spotkać :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Sandman 




Dołączył: 17 Sie 2014
Posty: 120
Skąd: Polska

Rover Tourer

Wysłany: Pon Maj 30, 2016 22:13   

I ja się dołączam do podziękowań, a należą się one wszystkim po równo - bo co prawda organizatorzy odwalili kawał świetnej roboty - ale bez tych wszystkich którzy wcześniej, bądź później się doturlali nie było by takiej wspaniałej atmosfery.
Tak jak napisał już longer86 - było piknikowo i rodzinnie :) i to chyba najfajniejszy element tego zlotu.
Oczywiście rajd był zorganizowany wspaniale - szkoda że z prebennym dopiero gdzieś w połowie ogarneliśmy co się dzieje :D ale następnym razem będzie już lepiej... no i miejmy nadzieję że licznik kilometrów będziemy mieli sprawny :D

Dzięki chłopakom z 18nastki ;) Bociek - następnym razem pijesz z nami, będziemy Cie pilnować ;)

Pozdrowienia dla całej ekipy sknerkowej :) i dzięki za możliwość przejażdżki Landkiem!
Do następnego razu!
_________________
Mój dyliżans :D
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Wto Maj 31, 2016 05:59   

My również bardzo dziękujemy za kolejny Zlot ;) miło było zobaczyć "stare" twarze i poznać nowy narybek hehe ;D Po raz kolejny pokazaliśmy, że jesteśmy zgraną ekipą i można w ciemno walić na drugi koniec Polski na taki zlot! :) Jeszcze raz wielkie dzięki i do następnego ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Harry 


Członek Zarządu


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Czw Cze 02, 2016 22:37   

Ja chcę podziękować wszystkim, który byli na zlocie, bo dzięki WAM WSZYSTKIM jest tak wspaniale na zlotach, urodzinach klubowych, spotach
Dzięki, że pomimo innej marki rozmawiacie z mna nadal :razz:
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pią Cze 03, 2016 05:54   

Harry napisał/a:
Dzięki, że pomimo innej marki rozmawiacie z mna nadal

wywieramy na Ciebie presję ;) volvo spalisz i znowu kupisz łoveła ;D
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Kozik 




Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Pią Cze 03, 2016 07:47   

Harry, najlepszy filmik z modzonym volvo https://www.youtube.com/watch?v=LK3QmqDREgw kombek tu rover ;)
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
eff 




Dołączyła: 17 Wrz 2015
Posty: 99



Wysłany: Pią Cze 03, 2016 16:17   

Ja się również dołączę do podziękowań.

Kolejny super zlot dzięki WAM :)
I oby do jesiennego
 
 
maniu48 
Moderator




Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 815
Skąd: Staszów

MG ZS

Wysłany: Pią Cze 03, 2016 21:10   

eff mam nadzieje , że przejażdżka się podobała. Starałem się jak mogłem.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
marcin.misek 
Klubowicz



Profesor
Coding Group


Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 1055



Wysłany: Sob Cze 04, 2016 00:52   

Pierwszy raz bedę tu pisał podziękowania.. bo należą się jak nigdy...
siemion_ oraz reszte ekipy - za wspaniałą organizacje, i dogranie wszystkiego jak nalezy..
Tomas , Ines za niezapomniane przezycia podczas rajdu...
MaReK, Brt za zmiane moje podejścia do rajdu z "o co tu ku... chodzi" w spaniałą zabawe i w efekcie 3 miejsce ;]
Markzo za umilanie ciała i duszy wspaniałymi napitkami :P
Ponadto każdemu z kim miałem przyjemnośc zamienić choć słówko...miedzy innymi , :
sail, zangiew , sintram,betjar,adam_26,longer86,prebenny,tuners, i wogóle każdemu... ;]
Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu... ;]
_________________
Kodowanie, diagnoza R75/MG ZT
Dopisywanie kluczy, pilotów
Chiptuning : CDT -> CDTI-> i wiecej
 
 
 
eff 




Dołączyła: 17 Wrz 2015
Posty: 99



Wysłany: Sob Cze 04, 2016 15:49   

maniu48, już czekam na kolejną :D
 
 
osarro 




Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 496
Skąd: Łódź

Rover 75

Wysłany: Sob Cze 04, 2016 22:11   

Po raz kolejny udany zlot, będzie krótko i na temat ;)
Podziękowania dla Zarządu oraz wszystkich którzy się stawili, szczególnie dla nowych twarzy ;)
_________________
R200 turn into R75....
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Pon Cze 06, 2016 09:40   

To i moja kolej na podziękowania .. zacznę od emesa z wpis na listę i za załatwienie noclegu na ostatnią chwilę oraz generalnie Zarządowi , za organizację całosci na jak zwykle wysokim poziomie :)

Ines i Tomas za organizację oraz MaReK i marcin.misek za wspólny przejazd rajdu - fajna trasa i ciekawe atrakcje :) ... było wesoło :)

MaReK - za upload ... bella śmiga lepiej niż śmigała i o to chodziło ... testy trwają ;)

Remi - mam nadzieję, że nie byłem upierdliwym współlokatorem ;)

maciej - przejażdżka Twoją "zabawką" była przednia :)

Ogólnie dziękuję wszystkim zlotowiczom i starej i nowej ekipie ... miło było Was znowu spotkać :) ... do następnego :)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink