Forum Klubu ROVERki.pl :: [620 SDI] Listwa na szybie przedniej, klimatyzacja
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[620 SDI] Listwa na szybie przedniej, klimatyzacja
Autor Wiadomość
daniel18c 



Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 88

Rover 75

Wysłany: Czw Lip 14, 2016 23:49   [620 SDI] Listwa na szybie przedniej, klimatyzacja
Typ: SDi Rodzaj silnika: diesel Pojemnosc silnika: 2.0 Rok produkcji: 1997

Witam was wszystkich, mam taki mały problem z listwami na szybie, widziałem że jest podobny temat tylko jednak chciałbym zapytać co tutaj da się zrobić czy w ogóle idzie coś zrobić. W moim Roverze od początku listwy ozdobne na czołowej szybie były tak jakby odczepione, ale te takie żółte zawiasy były chyba wyłamane (nie dało się przyczepić) w każdym razie ostatnimi czasy jechałem do Częstochwy i mi zwiało kawałek tej listwy, no ale w sumie już zabierałem się od dawna do wymiany tych listew także nawet lepiej :) Kwestia tego co tutaj zrobić czy to trzeba zdemontować te zaciski czy jak? Ma ktoś takie listwy czołowe? Zdjęcia załącze do postu.

http://imgur.com/a/Y3bAa

Druga sprawa - klimatyzacja, działa na krótko, a jak się podłączy normalnie to nie działa, tzn nie załącza się sprzęgiełko aby ruszyć kompresor, powiedzcie mi co tutaj można zrobić aby to zniwelować i żeby działało poprzez A/C, kontrolka się świeci przycisku, obroty wzrastają. Mechanik mówi żeby że trzeba całe te kable od kompresora do kokpitu przejrzeć, no ale czytałem że w sumie albo jakieś czujniki albo coś takiego, macie jakiś pomysł? Nie zamirzam się babrać w kabelkach od kokpitu, żebym to jeszcze miał czas na takie rzeczy..

Tematy pewnie są na forum i to dużo, jednak mój czas wolny jaki mam pozwala mi tylko postawić nowy temat, mam nadzieje że to nie problem i omówić tą syutację, abym mógł sobie sprawdzić w każdej chwili a nie szukać. :P
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Lip 14, 2016 23:49   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
stamp 



Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 3

Rover 75

Wysłany: Sro Lip 20, 2016 23:55   

Witam,

odnośnie klimatyzacji - podejrzewając dołożoną Dialvię - miałem podobną przypadłość.


U mnie winowajcą okazał się wysunięty przekaźnik.

Jeżeli masz klimatyzację tego typu - pod maską pod lewej stronie (patrząc od przodu autka) - po prawej stronie skrzynki bezpieczników powinna znajdować się plastikowa osłona o charakterystycznym kształcie - podnosząc ją do góry zobaczysz dwa przekaźniki - oczyść ich styki i umieść ponownie - powinno pomóc ;)

Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R620] Listwy na przedniej szybie
Peter033 Rover serii 600, Honda Accord 2 Pon Wrz 27, 2010 12:03
Perez
Brak nowych postów [R620 SDi] Listwa dachowa
m. Rover serii 600, Honda Accord 0 Pon Wrz 10, 2012 11:02
m.
Brak nowych postów [R620] Problem z listwą wtryskiwaczy
czy można zamienić?
robertrg Rover serii 600, Honda Accord 2 Czw Sty 17, 2008 11:09
piter34
Brak nowych postów [R600] Listwa na drzwiach tylnych lewych
arszenick Rover serii 600, Honda Accord 5 Pią Mar 21, 2008 08:22
NEOSSS
Brak nowych postów [620] Uszczelka szyby przedniej
piotrpg Rover serii 600, Honda Accord 1 Wto Mar 22, 2016 10:39
bobmarszal



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink