Forum Klubu ROVERki.pl :: Czy warto wykować NNW?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Czy warto wykować NNW?
Autor Wiadomość
pietka 




Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 95
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sro Mar 11, 2015 11:13   Czy warto wykować NNW?

Siemka, zastanawiam się nad wykupieniem dodatkowej polisy nnw - pytanie czy warto, czy będą jakieś trudności w uzyskaniu odszkodowania jeżeli doszłoby do uszczerbku na zdrowiu, na co należy uważać? Jakich towarzystw unikać a jakie polecacie ?
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Mar 11, 2015 11:13   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
pietka 




Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 95
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Mar 13, 2015 13:08   

No właśnie o coś takiego mi by mi chodziło - czyli o polisę obejmującą zarówno życie prywatne jaki i zawodowe. A i żeby obejmowało również pasażerów których przewożę - sam bardzo rzadko jeżdżę.
 
 
kozikowa83 



Dołączyła: 13 Mar 2015
Posty: 7



Wysłany: Sob Mar 14, 2015 21:42   

Jak najbardziej warto. Nie podpowiem w kwestii wyborów firmy. Korzystam z PZU od lat, ale wiem, że nie jest to najtańsza oferta. Warto porównać oferty kilku ubezpieczycieli
 
 
pietka 




Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 95
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sro Mar 18, 2015 13:55   

aston napisał/a:
Też nie pomogę jeżeli chodzi o wybór firmy, aby później nie było na mnie. Może tutaj zostaw swój kontakt http://ubezpieczenia.comperia.pl/ubezpieczenie-NNW to tam zadzwonią do Ciebie. Jest to multiagencja, więc pomogą dobrać nnw "uszytą na miarę".


Wielkie dzięki @aston. Wysłałem już zgłoszenie. Wybrałem wariant ten pośredni, fizyczny. Bo wprawdzie dużo pracuje również przez komputerem, to zdarza mi się również jeździć i wykonywać pracę na zewnątrz. Jak zadzwonią to powiem i co jak udało mi się ustalić.
 
 
macher 



Dołączył: 04 Lut 2015
Posty: 12



Wysłany: Czw Mar 19, 2015 22:26   

kozikowa83 napisał/a:
Jak najbardziej warto. Nie podpowiem w kwestii wyborów firmy. Korzystam z PZU od lat, ale wiem, że nie jest to najtańsza oferta. Warto porównać oferty kilku ubezpieczycieli

Ja w PZU jestem "od zawsze" i przyznam, że da się z nich wycisnąć niezłe zniżki dla stałych klientów, trzeba jednak się trochę postarać :twisted:
 
 
Lysack 




Pomógł: 15 razy
Dołączył: 28 Sie 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Wto Mar 24, 2015 00:27   

Ostatnio rozmawiałem z agentem na temat NNW.

Sens NNW zależy od kwoty, jaką obejmuje takie ubezpieczenie. A one wahają się od 5 do 50 tysięcy złotych. Cena takiego ubezpieczenia jest relatywnie niższa przy wyższych kwotach.

Przy kwocie 5 tysięcy, za złamany palec dostaniemy około 50zł (1% uszczerbku), co ledwo wystarczy na pokrycie kwoty ubezpieczenia. Przy 50 tysiącach będzie to już 500zł, czyli kilkukrotność najwyższego ubezpieczenia.

Przy moich zniżkach zapłaciłbym za ubezpieczenie w kwocie 25 tysięcy, jakieś 53zł. Nie wiem jak przy innych kwotach, ale najtańsze ubezpieczenie (na 5 tysięcy) i tak kosztuje około 30-kilku złotych.
 
 
flapjck1 



Pomógł: 108 razy
Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 1744
Skąd: Urzut/Nadarzyn



Wysłany: Wto Mar 24, 2015 14:49   

spam??

http://mini.org.pl/viewto...=135368#p135368
_________________
'99 r400 16k16 sedan JFR na czesci ( anglik ) pytac na priv :)
 
 
pietka 




Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 95
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pon Mar 30, 2015 17:17   

Spoko, wykupiłem już sobie nnw w pzu. Może nie mają najtańszej oferty, ale jeszcze się na nich nie zawiodłem. Czytałem opinię na ich temat - powiem tak - ile ludzi tyle opinii. Mam nadzieję, że nie będę musiał przekonywać się o tym na własnej skórze.
 
 
HarryVip 




Pomógł: 18 razy
Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Pon Mar 30, 2015 22:11   

aston napisał/a:
Tutaj masz ogólne warunki ubezpieczenia towarzystw ubezpieczeniowych które Ci polecam:

Allianz: https://www.allianz.pl/fi...ne_rodzinne.pdf

PZU https://www.pzu.pl/c/docu...e&groupId=10172

Jest weekend, przeczytaj to sobie dokładnie i podejmij decyzję. Są to TU mające największy udział w rynku, dbają o reputacyje - nie opłaca się im robić kogoś w wała.

Jak bym czytał jakąś ulotkę reklamową TU. Masz jakąś prowizję czy prowadzisz kolego pośrednictwo w ubezpieczeniach komunikacyjnych?
 
 
Aska85 



Dołączyła: 23 Mar 2015
Posty: 23



Wysłany: Wto Kwi 07, 2015 21:26   

Pewnie że warto kupić, zawsze lepiej być zabezpieczonym na wszystko. Ale faktycznie lepiej kupuj oddzielnie w ubezpieczalni niż pakiecie, ponieważ może mieć w pakiecie dużo wykluczeni, a oddzielnie ma lepsze warunki.
 
 
marek501 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 296
Skąd: Kutno



Wysłany: Wto Kwi 07, 2015 23:10   

A może zastanówcie się jak często ulegacie wypadkom, że konieczna jest polisa NNW. Większość z nas jest ubezpieczona w ZUS i wrazie wypadku koszty leczenie pokrywa właśnie ZUS, odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu ZUS też wypłaca . A jeśli na przykład to nie wy jesteście sprawcami wypadku sporo kasy można wyciągnąć z polisy OC sprawcy.
Większość polis NNW to kwoty 10-15tys. Przyznawane kwoty licząc procenty uszczrebku na zdrowiu od sum ubezpieczenia są wręcz śmieszne.
pozdr.
_________________
marek501
 
 
Aska85 



Dołączyła: 23 Mar 2015
Posty: 23



Wysłany: Czw Kwi 09, 2015 14:21   

Marek może masz rację ale czasem przezorny lepiej by był ubezpieczony. Jeśli to nie jest duża składka to czemu jej nie zapłaci. Przecież zawsze może się coś stać i to nie z naszej winy.
 
 
patryq 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Kwi 2013
Posty: 37
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 25

Wysłany: Pią Kwi 10, 2015 19:19   

Dla swojego auta nie wykupuję NNW, Powód? Świadomość zakresu OC. nawet jako pasażer sprawcy wypadku mogę ubiegać się o odszkodowanie z OC - tam sumy gwarantowane są wysokie jednak trzeba dochodzić roszczeń. Dla siebie mam wysoką polisę która nie ma wykluczeń związanych z ruchem pojazdów. Jednak dla auta żony wykupiłem NNW bo z reguły tym autem jeżdżą najczęściej z dzieckiem i nawet ostre hamowanie może doprowadzić do obrażeń.
Tyle z mojej strony
_________________
cześć [you]
 
 
paulewan 



Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 1



Wysłany: Pią Sty 04, 2019 08:27   

Ja wolę się ubezpieczać, bo to nigdy nie wiadomo, mam spoko ubezpieczyciela i podpowiedział mi kiedyś to i tak mam :D póki co nie było mi potrzebne, alee.. no :) ja się ubezpieczam u nich http://www.hestiawroclaw.com.pl/kontakt.html jakby ktoś chciał warto chociaż zadzwonić i dowiedzieć się co zaproponują swojego trochę szukałem zanim znalazłem :)
 
 
Malignus 




Pomógł: 18 razy
Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 560
Skąd: Wrocław

MG TF

Wysłany: Pią Sie 09, 2019 21:49   

Polecam.Zawsze miałem.Jako motorider tez.Kiedys mi się bardzo przydalo :mrgreen:
Warto wykupić.Ale to jest moje zdanie.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Z WARTĄ nie warto
monia0023 Prawo i ubezpieczenia 20 Nie Paź 02, 2011 11:15
machi12
Brak nowych postów [Ubezpieczenie]MG ZS 180 - warto go robic?
Leopard Prawo i ubezpieczenia 19 Nie Sie 30, 2009 14:16
Brt
Brak nowych postów [AC - R400] - ubezpieczenie - warto ?
JeRRy3D Prawo i ubezpieczenia 13 Pon Mar 31, 2008 21:44
michone
Brak nowych postów OC w Liberty Direct warto się w to pchać?
szoso Prawo i ubezpieczenia 37 Wto Cze 07, 2016 15:44
Koenig



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink