Forum Klubu ROVERki.pl :: Mg zt cdti prośba o ocenę
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Mg zt cdti prośba o ocenę
Autor Wiadomość
Jacio_mg_zt 



Dołączył: 25 Paź 2016
Posty: 6



Wysłany: Pią Paź 28, 2016 21:20   Mg zt cdti prośba o ocenę

Witam wszystkich, jestem nowy na forum i prosiłbym Was o opinie na temat mg zt, może ktoś już go oglądał i wie coś na temat tego auta? z góry dzięki za odpowiedz: oto ogłoszenie :
https://www.olx.pl/oferta...html#c85197af4e


- CZYSTY,
- ZADBANY,
- JEDEN WŁAŚCICIEL,
- KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z OPŁATY SKARBOWEJ - FV VAT MARŻA

Samochód jest świeżo sprowadzony , po wszystkich opłatach celno-skarbowych pozostaje wydział komunikacji .
GOTOWY DO REJESTRACJI.

NATYCHMIASTOWY ODJAZD UBEZPIECZONYM AUTEM.

Wyposażenie:

KLIMATRONIC
ALUFELGI
XENON
EL. SZYBY
EL. LUSTERKA
PARKTRONIC
CENTRALNY ZAMEK
PODUSZKI POWIETRZNE
RADIO CD
WSPOMAGANIE KIEROWNICY
IMMOBILIZER
KOMPUTER
LAKIER METALIC
KONTROLA TRAKCJI
ABS
SKÓRZANA TAPICERKA

Samochód jest w super stanie technicznym. Zawieszenie idealne, bez luzów świetnie trzyma się drogi. Silnik bardzo ładnie i cicho pracuje, suchy bez wycieku, nic w nim nie brzęczy ani nie stuka. Środek samochodu, bardzo czysty i zadbany. Wszystkie elementy plastikowe na swoim miejscu . Wszystko w samochodzie działa. Jazda tym samochodem to sama przyjemność. Naprawdę polecam ten samochód. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

GWARANTUJE RZETELNOŚĆ WSZYSTKICH PODANYCH POWYŻEJ INFORMACJI
CHĘTNIE UDOSTĘPNIĘ SAMOCHÓD DO SPRAWDZENIA NA STACJI DIAGNOSTYCZNEJ

W rzeczywistości prezentuje się ładniej niż na zdjęciach
Kupujący zwolniony z opłaty skarbowej
Polecam bo naprawdę warto.

Możliwość sprzedaży ratalnej na dogodnych warunkach,
wszystkie formalności załatwiamy na miejscu - po 2 godzinach możesz wyjechać pojazdem z kompletem dokumentów

Auto można oglądać w godzinach:
pon-piąt 9 - 17
sobota 9 - 15
niedziela 10-14

Po telefonicznym uzgodnieniu możliwe oglądanie w innych godzinach.

Kontakt telefoniczny codziennie do godz 21

*** ZADZWOŃ, NA PEWNO SIĘ DOGADAMY .... ***
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Paź 28, 2016 21:20   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Excalibue 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 152

Rover 45

Wysłany: Pią Paź 28, 2016 22:12   

Wydaje mi się, że był ten egzemplarz nie tak dawno omawiany w tym dziale.
Poszukaj trochę wstecz.
 
 
j0zek 



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 1000
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Sob Paź 29, 2016 04:48   

Swiezo sprowadzony to raczej nie jest, bo z tego co pamietam to jakies 1,5 roku stoi juz w tym komisie. Jak na ten rocznik i "stan" to mega tanie auto. Poza tym gdyby byl ok, to juz dawno ktos by go kupil.
 
 
Ricardus 




Pomógł: 7 razy
Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 211
Skąd: Grotniki

MG ZT-T

Wysłany: Sob Paź 29, 2016 08:26   

Ile razy nie byłem z klientami w tych kutnowskich komisach, tyle razy nic tam nie kupili. Nie chcę generalizować, ale straszne parchy tam mają, a jeśli trafiają się perełki, to ja ich nigdy tam nie znalazłem.
_________________
Zdjęcia motoryzacyjne, oględziny samochodów, ubezpieczenia w PZU, pranie tapicerki.
Tel.669901601
 
 
Jacio_mg_zt 



Dołączył: 25 Paź 2016
Posty: 6



Wysłany: Sob Paź 29, 2016 09:07   

No wlaśnie, stoi bardzo dlugo w tym komisie tak samo jak ten drugi - czarny. Dziwne jest to ze wystawiają go o jakiś czas i pomimo ze nie zszedl cena pozostaje ta sama. Szk9da ze on tak daleko ode mnie, pojechalbym go luknac i racji tego ze owy komis najlepszych opini nie ma raczej tam nie pojade.. :|
 
 
Revolt 




Pomógł: 6 razy
Dołączył: 01 Sty 2002
Posty: 306
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Sob Paź 29, 2016 09:13   

Grubo byłem nim zainteresowany, ale
po 1 mam daleko do niego
po 2 stoi to już tam bardzo długo
po 3 pisałem do nich jakiś czas temu z prośbą o VIN i do dziś cisza ...

Jeśli chodzi o samo auto - biorąc pod uwagę to co widać na zdjęciach to nie ma się do czego doczepić no może jedynie spasowanie lewy tylny zderzak - lampa błotnik - tam chyba coś nie gra lub tylko mi się wydaje...

Jednak z drugiej strony mają jeszcze czarnego ZT-T może z 2 dało by się coś wybrać? ;)

Ewentualnie brać oba i złożyć jedno sensowne :mrgreen:
 
 
Jacio_mg_zt 



Dołączył: 25 Paź 2016
Posty: 6



Wysłany: Sob Paź 29, 2016 10:15   

Rover 75 jest to auto niszowe, tzn ma małą grupę zainteresowanych kupujących a co dopiero mg zt.
Zniechęca mnie również to że daleko, że długo juz wisi, po za tym opinie o kutnowskich handlarzach :mrgreen: dodatkowo te tapczany w środku to tak średnio oryginalne wygladają no i rok produkcji 2006?? z tego co wiadomo to do 2005 szła produkcja. Rozumiem że nikt na żywo go nie oglądał?
 
 
manuel 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 213



Wysłany: Sob Paź 29, 2016 14:33   

MG istniało do 2005 roku także to auto nie może być z 2006.
Dodatkowo fotele wyglądają jakby były obszywane na nowo.
 
 
longer86 
Moderator




Pomógł: 138 razy
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Sob Paź 29, 2016 15:32   

Fotele wyglądają jak wyślizgane
_________________
75 Red Edition
 
 
AdaskoC 




Pomógł: 86 razy
Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 1730
Skąd: Ciechanów



Wysłany: Nie Paź 30, 2016 07:39   

Te fotele były produkowane w 2 wersjach. Jedna jest właśnie taka gładka i świecąca :-) Druga natomiast jest z widoczną wyraźnie struktura skóry, jest bardziej matowa i mega wygodna :-)

Te fotele są pewnie mega brudne w dodatku jakimś badziewiem wysmarowane. Po porządnym praniu odzyskały by swój wygląd.
 
 
marek501 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 298
Skąd: Kutno



Wysłany: Sro Lis 02, 2016 22:08   

Witam!!! Mieszkam w Kutnie i widziałem w/w opisywany ZT stoi w komisie od ok 3 m-cy. Drugi podobny stoi faktycznie chyba od roku ale to nie warty uwagi zjeżdżony szrot. Gdybym szukał dla siebie ZT to ten konkretny egzemplarz jest warty uwagi . Blacharka i wnętrze wyglądają adekwatnie do przebiegu.
pozdr.
_________________
marek501
 
 
Jacio_mg_zt 



Dołączył: 25 Paź 2016
Posty: 6



Wysłany: Czw Lis 03, 2016 19:11   

marek501 napisał/a:
Witam!!! Mieszkam w Kutnie i widziałem w/w opisywany ZT stoi w komisie od ok 3 m-cy. Drugi podobny stoi faktycznie chyba od roku ale to nie warty uwagi zjeżdżony szrot. Gdybym szukał dla siebie ZT to ten konkretny egzemplarz jest warty uwagi . Blacharka i wnętrze wyglądają adekwatnie do przebiegu.
pozdr.


Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego mg? Ewentualnie czy mógłbyś go sprawdzić pod kątem ewentualnego kupna? :)
 
 
marek501 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 298
Skąd: Kutno



Wysłany: Czw Lis 03, 2016 22:25   

Niestety nie jestem ekspertem ,nie posiadam czujnika gr. lakieru ani kompa z odpowiednim oprogramowaniem do weryfikacji przebiegu, błędów itp. Oglądałem go ze 3min z zewnątrz nie wsiadając do środka. Jak Ci wpadł w oko to mogę mu się trochę bardziej przyjrzeć, spisać vin, sprawdzić czy wszystko działa, zrobić jazdą próbną i to najwcześniej w niedzielę pod warunkiem że nic mi nie wypadnie.
pozdr.
_________________
marek501
 
 
Jacio_mg_zt 



Dołączył: 25 Paź 2016
Posty: 6



Wysłany: Pią Lis 04, 2016 11:19   

Kolego byłbym Ci bardzo wdzięczny gdybyś to mógł zrobić. Oczywiście odwdzięcze się. Mam tam spory kawałek drogi i poprostu nie chciałbym jechać tam na darmo. :)
 
 
marek501 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 298
Skąd: Kutno



Wysłany: Nie Lis 06, 2016 20:33   

Podaję vin SARRJLLHP4D324392 .Nie miałem zbyt dużo czasu na dogłębne oględziny ale kilka rzeczy mogę ci o tym autku powiedzieć . Na plus -zapala od strzała, pięknie pracuje jak na diesla , nie kopci , dwumas nie terkocze, wysprzęglik i pompa sprzęgła ok. co mogłem to włączyłem clima , szyby, zamki, audio, oswietleni itp raczej działa chyba wszystko. Wnętrze trochę zużyte ale do przyjęcia . Trochę wad też jest -do wymiany panel sterowania od szyb jeden przycisk wyłamany(ok 50zł ).W centralnym wyświetlaczu od kompa i navi brakuje kilka linijek .Zestaw glośnomówiący nie wiem czy działa wyłamany prawy przycisk. Swieci kontrolka od airbagu podobno w winy władowanego akumulatora. Z zewnątrz- lakier ok. chociaż znalazłem jeden wykwit rudej rama okna od pasażera z przodu. felgi mają trochę rysek- tragedii niema, opony ok. z 5-6 mm. Przednia szyba była wymieniana .....6 rok. Przedni zderzak ma pękniecie u dołu widać na zdjęciach. Silnik wymyty. Podłużnice , kielichy ok. podłoga ,narozniki z tyłu ok nie widać żadnej rzeźby . Jazdy próbne dla poważnie zainteresowanych-niestety. Przebieg tak na oko trochę zaniżony. Tak w sumie autko oceniam na jakieś 3+ . Dają 3 m-ce gwarancję na silnik ,skrzynię i zawieszenie co w twoim przypadku z uwagi na odległość jest bez wartości :sad: . Jak byś się zdecydował to informuję że 100 m od komisu jest okręgowa stacja kontroli pojazdów , za kilkadziesiąt pln zrobią scieżkię diagnostyczną i dostaniesz wydruk do ręki :wink: .
_________________
marek501
 
 
pietjak 



Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 71



Wysłany: Nie Lis 06, 2016 22:26   

Dorzucę trzy grosze:

1. Samochód ma błędy z Airbagu
2. Samochód jest z komisu Auto Kutno
3. Samochód jest z komisu Auto Kutno i wystawiają go od roku

Jako fan mercedesów często jeżdżę oglądać różne auta - Ten komis to jeden z najgorszych w jakich dane mi było oglądać auta. Zresztą lepiej całe Dudki koło kutna lepiej omijać łukiem.

Dziury lepione żywicą epoksydową i malowane na kolor, poduchy wymontowane, przekładki z anglików, raz oglądaliśmy nawet auto (Mazda 6 dla kolegi), które miało pod zderzakiem zamiast wzmocnienia zrobione coś a'la szyna kolejowa wspawane do ramy, zderzak był lepiony, a maska miała tyle szpachli, że brakło skali na czujniku.

I cwaniaki są takie, że mają chyba ze 4 komórki i wystawiają auta co rusz z innym numerem telefonu. Nauczyłem się, że często wystawiają auta pod takim nowoczesnym szklanym budynkiem, jako prywatna osoba.
Jak poszukasz ich na allegro to zobaczysz 14 stron ogłoszeń - Targają najgorsze auta z beneluxu, a potem auta jadą do Dudkowego SPA. To samo jest w komisie Dudki 11.

Ogólnie całe Kutno lepiej omijać szerokim łukiem - Pół miasta żyje z aut, a teraz odkąd pojawiła sie droga A1 i ruch im spadł cisną jeszcze bardziej.
 
 
Jacio_mg_zt 



Dołączył: 25 Paź 2016
Posty: 6



Wysłany: Nie Lis 06, 2016 22:57   

kolego Marek 501 - bardzo Ci dziękuję za te cenne informacje. Poszperam trochę info o tym aucie. zadzwonię do nich i zobaczę co powiedzą. Jak się dogadam to podjadę zobaczyć go z bliska. Masz u mnie rewanż :)

[ Dodano: Nie Lis 06, 2016 22:57 ]
pietjak napisał/a:
Dorzucę trzy grosze:

1. Samochód ma błędy z Airbagu
2. Samochód jest z komisu Auto Kutno
3. Samochód jest z komisu Auto Kutno i wystawiają go od roku

Jako fan mercedesów często jeżdżę oglądać różne auta - Ten komis to jeden z najgorszych w jakich dane mi było oglądać auta. Zresztą lepiej całe Dudki koło kutna lepiej omijać łukiem.

Dziury lepione żywicą epoksydową i malowane na kolor, poduchy wymontowane, przekładki z anglików, raz oglądaliśmy nawet auto (Mazda 6 dla kolegi), które miało pod zderzakiem zamiast wzmocnienia zrobione coś a'la szyna kolejowa wspawane do ramy, zderzak był lepiony, a maska miała tyle szpachli, że brakło skali na czujniku.

I cwaniaki są takie, że mają chyba ze 4 komórki i wystawiają auta co rusz z innym numerem telefonu. Nauczyłem się, że często wystawiają auta pod takim nowoczesnym szklanym budynkiem, jako prywatna osoba.
Jak poszukasz ich na allegro to zobaczysz 14 stron ogłoszeń - Targają najgorsze auta z beneluxu, a potem auta jadą do Dudkowego SPA. To samo jest w komisie Dudki 11.

Ogólnie całe Kutno lepiej omijać szerokim łukiem - Pół miasta żyje z aut, a teraz odkąd pojawiła sie droga A1 i ruch im spadł cisną jeszcze bardziej.



To są właśnie rzeczy przez które sam tam jeszcze nie pojechałem, opinie mają słabe w necie jako komis dlatego kolega marek 501 rozjaśnił mi trochę sytuacje. Nie lubię kupować z takich miejsc, no ale cuż:)
Ten egzemplarz stoi podobnież 3-czy 4 miechy ktoś pisał, ten drugi czarny około roku jest na placu.
 
 
pafciu2 



Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 1



Wysłany: Sob Lis 12, 2016 20:21   

Witam. oglądałem ten egzemplarz na początku tego roku cena była około 2 tys wyższa na karoserii było jakieś trzy ogniska korozji sprzegło chodziło jak w kamazie widoczne drgania kierownicy na biegu jałowym. przy jeżdzie czuć było jakieś wibracje na kierownicy ogólnie szukałem mg dla siebie ale na ten egzemplarz się nie zdecydowałem a i zderzak z przodu bardzo słabo spasowany.
 
 
j0zek 



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 1000
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Sob Lis 12, 2016 21:04   

pafciu2 napisał/a:
Witam. oglądałem ten egzemplarz na początku tego roku cena była około 2 tys wyższa na karoserii było jakieś trzy ogniska korozji sprzegło chodziło jak w kamazie widoczne drgania kierownicy na biegu jałowym. przy jeżdzie czuć było jakieś wibracje na kierownicy ogólnie szukałem mg dla siebie ale na ten egzemplarz się nie zdecydowałem a i zderzak z przodu bardzo słabo spasowany.


no i co z tego?
Wibracje na kierownicy idzie naprawic za nie duze pieniadze. Ogniska korozji tez. Zderzak z przodu idzie spasowac w 20 minut. Sprzęgło generalnie w tych samochodach cięzko wchodzi, ale w razie W pompka i wysprzęglik do zrobienia za nie duże pieniądze jak na ten segment "D" i spokój na lata.
Szukaj dalej Igły 12-15 letniej :ok: :ok: :ok:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [MG ZT] CDTi x2 prosze o ocene
japan Chcę kupić ROVERka 0 Wto Lis 15, 2011 11:24
japan
Brak nowych postów [Rover 75] 2.0 CDTI proszę o ocenę
Motson Chcę kupić ROVERka 20 Sob Lut 06, 2016 21:41
AfricaTwin
Brak nowych postów Rover 75 CDTi 2004 - proszę o ocenę
jarek2910 Chcę kupić ROVERka 3 Czw Sie 05, 2010 08:33
0L0
Brak nowych postów Witam kolegów proszę o ocene auta mg zt cdti
adym Chcę kupić ROVERka 11 Wto Cze 15, 2010 14:53
adym
Brak nowych postów [MG ZT] 2.0 CDTI prośba o opinię
torek86 Chcę kupić ROVERka 44 Wto Lut 12, 2013 10:45
torek86



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink