Forum Klubu ROVERki.pl :: Sprzedam części Rover 200 SDI, dwa silniki, lampy tuning itd
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: longer86
Wto Maj 09, 2017 13:54
Sprzedam części Rover 200 SDI, dwa silniki, lampy tuning itd
Autor Wiadomość
Nickczemny 




Dołączył: 02 Mar 2014
Posty: 30



Wysłany: Nie Maj 07, 2017 14:09   Sprzedam części Rover 200 SDI, dwa silniki, lampy tuning itd

Witam,

Moja przygoda z Roverami narazie się kończy, wobec czego będę wyprzedawał wszystko, co do tej pory uzbierałem..

1. Lampy przednie - wszystkie z silniczkami Valeo (nie pamiętam, czy sprawne).
Prawa i lewa Valeo. Po 50zł sztuka.
Jedna lewa DjAuto + silniczek Valeo - 50zł sztuka.






2. Lampy Angel Eyes z ringami - nigdy ich nie założyłem, nie wiem jak to działa. Kupione w takim stanie - 150zł - SPRZEDANE






3. Alufelgi - SPRZEDANE


SILNIKI SDI + SKRZYNIE PG01

4. Silnik 2.0 SDI 105 koni, w miarę kompletny, 1998rok produkcji, jakieś 245 tyś. przebiegu (po liczniku). Jest to silniczek z mojego pierwszego Rovera, którego niestety rozbiłem. Do końca sprawny, sam zjechał z lawety. Jako, że kupiłem potem innego Rovera SDI, ten służył mi jako zapas części. Nie ma już świec żarowych, jeśli nie znajdzie się chętny to wybieram z niego pompę wtryskową do innego auta.

W komplecie skrzynia biegów PG01, sprzęgło itd. .. Brakuje jeszcze alternatora, sprzedałem wcześniej. Cena za całość ze skrzynią 650zł.



5. Silnik 2.0 SDI 105 koni, produkcja 1999. Przebieg wg. licznika 225tyś. Samochód kupiłem z przeznaczeniem na części. Mechanicznie był bardzo zadbany, jednak korozja zjadła wszystko, co mogła. Od progów po nadkola. Silnik w świetnym stanie, pracuje bardzo miękko, ciszej od mojego Rovera oraz silnika z p.4. Miałem go wrzucać do siebie, jednak będę sprzedawał swojego Rovera, nie widzę sensu już podmieniać silników. Sprzedaję kompletny, z turbiną, pompą, wtryskami, skrzynią biegów ETC. Poprzedni właściciel twierdził, iż sprzęgło było niedawno wymieniane - nie potwierdzam, nie zaglądałem do skrzyni. Wysprzęgla bardzo dobrze. Cena ze skrzynią i osprzętem - 900zł





6. Zaciski hamulcowe *czerwone* (nie hamują z tego powodu lepiej) - 60zł za oba




7. Całe auto - przedstawię w dziale sprzedam>auto, ale pokrótce. Rover 200 SDi z odpinanym hakiem holowniczym. Przebieg 357tyś. km według wskazań licznika. Niegdyś sprowadzony z Włoch - książka serwisowa do przebiegu chyba 120 czy 140tyś.

Wyposażenie :
- poprawiony centralny zamek - LINK do filmu
- elektryczne szyby, sprawne
- wspomaganie
- klimatyzacja - nie sprawna, nigdy się nią nie interesowałem
- elektryczne lusterka od R25 - niepodłączone, mam wszystkie kostki i przełącznik, brakuje instalacji - ja już nie robiłem
- lotka od MG ZR
- fotele i boczki skórzane

Z minusów - do ogarnięcia podsufitka, wiązka tylnej klapy oraz do uszczelnienia pompa wtryskowa - cieknie. Auto stoi na oryginalnych alu Rovera, z oponami zimowymi - niemalże nowe, kupione pod koniec ubiegłej zimy. Samochód praktycznie już nieużywany, to moje trzecie auto, niestety nie stać mnie utrzymywać Rovera, który jest najmniej potrzebny ..

Cena jak stoi 2300zł. Jak nie będzie chętnych to wszystko poprawiam, ale wtedy cena w górę.. Progi, podłoga zdrowe. Delikatna korozja przy nadkolach, dziur nie ma.

Więcej informacji w dziale Sprzedam Auto >LINK < .














Na forum często nie zaglądam, ale kontakt przez PW, w temacie lub pod numerem 533 646 630 - proszę po godzinie 16, w pracy niestety nie mogę rozmawiać..

Mam jeszcze sporo gratów do Rovera 200, jak coś potrzebne to śmiało pisać :) . Ceny do negocjacji.

Pozdrawiam!
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Maj 07, 2017 14:09   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink