Forum Klubu ROVERki.pl :: Rover 200SDi lusterka R25, lotka MG ZR, hak wpinany + części
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bociannielot
Pon Maj 08, 2017 09:24
Rover 200SDi lusterka R25, lotka MG ZR, hak wpinany + części
Autor Wiadomość
Nickczemny 




Dołączył: 02 Mar 2014
Posty: 30



  Wysłany: Nie Maj 07, 2017 14:32   Rover 200SDi lusterka R25, lotka MG ZR, hak wpinany + części

Witam,

Kończę jak narazie swoją przygodę z Roverami. Czas pozbyć się mojego egzemplarza.. Na sprzedaż Rover 200 SDi z 1997 roku. Auto sprowadzone niegdyś z Włoch. Chyba dzięki temu ma zdrowe progi oraz podłogę. Brak dziur w blacharce. W moim posiadaniu od 2014 roku. Trochę faktów oraz wyposażenie :

- Produkcja 1997 rok, import z Włoch
- 357tyś. km przebiegu
- Lusterka od R25 elektryczne - dodaję kostki i przełącznik, kwestia pociągnięcia kabli
- Wypinany hak holowniczy
- Lotka od MG ZR
- Elektryczne szyby - sprawne
- Przednie lampy z ciemnymi wkładami
- Żarówki Osram +120%
- Założyłem nieoryginalną centralkę od c. zamka, o wiele większy zasięg niż oryginał > LINK <
- Dmuchawa działa na wszystkich 4 biegach
- Założyłem skórzane fotele oraz boczki drzwi (nie są pogniecione ani przemoknięte)
- Halogeny - do wrzucenia instalacja, dodaję włącznik, jak uda mi się wymontować z dawcy wiązkę to również dodaję

O wielu rzeczach na pewno zapomniałem, ale najwięcej wymian to rok 2015/2016, wtedy używałem auta najwięcej - piasta z łożyskiem tylnego koła, termostat, pompa wody, 1x linka ręcznego, tylne przewody hamulcowe, tylne cylinderki, bębny z innego Rovera. Przednie zawieszenie : wahacze Delphi,gumy stabilizatora poprzecznego oryginał, gumy stabilizatora oryg. Rover. W silniku olej Castrol Magnatec 10W40. Filtry na ogół filtrona lub knecht, nawet już nie pamiętam .. Nie pchałem najtańszego badziewia. Ma jeszcze książkę serwisową z Włoch.

Autko nie ma dużo korozji, głównie jakieś małe wypryski w okolicy tylnych nadkoli, aczkolwiek jest tego mało - 0 dziur. Podłoga, progi zdrowe - śmiało podnoszę na lewarku bez obaw o własne życie.

Z wad :
- do ogarnięcia podsufitka
- do ogarnięcia wiązka tylnej klapy
- cieknie pompa wtryskowa

Auto stoi na alufelgach z oponami zimowymi w idealnym stanie - kupione jako nowe pod koniec zimy 2015/2016 jak dobrze pamiętam. Za dopłatą alufelgi z oponami letnimi - zdjęcia dostępne w dziale sprzedam części >LINK<

Żal mi się pozbywać Rovera, jednak stoi w ogóle nie użytkowany, a opłacać trzeba.. Może ktoś się nim jeszcze nacieszy. Jest trzecim autem, na codzień użytkuję BMW 330, awaryjnym autem jest Opel Combo .. Roverek jest trzeci. Szkoda, żeby się marnował ..

Cena jak stoi 2300zł - na zimowych alu, bez CB radia.

Jeśli wady kogoś przerastają - poprawię je sam, aczkolwiek wtedy nie oddam za tą cenę..

Jeśli ktoś będzie zainteresowany to proszę o kontakt w temacie, na PW lub tel. 533-646-630. W pracy niestety nie mogę odbierać, wobec czego proszę o kontakt po godzinie 16.

OC gdzieś do końca stycznia 2018, przegląd chyba listopad 2017 - muszę zerknąć do dokumentów, potem poprawię. Ostatnie trasy jakie przebył to lato 2016, 300km w jedną stronę nad morze i z powrotem (jakieś peugeoty się grzały po drodze) oraz 300km do stolicy na lotnisko - oba wypady z Mazur, zero problemów.

Zużycie paliwa pomimo cieknącej ropy niewielkie, poruszając się na miejscu wychodziło mi na dystrybutorze 6.2l /100km. Raczej korzystając z silnika. Najniższy wynik jaki udało mi się uzyskać to 4.8l /100km - niedługo po zakupie, wracając z Białegostoku (dystans 150km) - liczone na dystrybutorze. Auto miało wtedy koła 16 cali.

Fotki

























Pozdrawiam
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Maj 07, 2017 14:32   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink