Forum Klubu ROVERki.pl :: POMOCY mam problem z moim złomkiem
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
POMOCY mam problem z moim złomkiem
Autor Wiadomość
Gusia
[Usunięty]






Wysłany: Sob Gru 02, 2017 15:02   POMOCY mam problem z moim złomkiem

Witam serdecznie jesteście moją ostatnią deską ratunku trzech mechaników i nie wiedzą co mojemu skarbkowi dolega zaznaczę że nie znam się na mechanice więc wybaczcie opis.Posiadam Rovera Freelander 1.8 benzyna 2002.11 na początku coś mi dzwoniło jak dzwonek w rowerze okazało się że to podpory wału sprzęgła wymienione nic nie dzwoni niestety wyszło coś innego ?i tu pojawił się problem cały wydech wymieniony katalizator jakaś siatka .wygląda to tak jak wciskam szybko gaz powstaje jakiś rezonans tak jak by był to wydech ale słychać go tylko przy 50 powyżej jest cicho jak wolno wciskam gaz jest ciszej jest tak jak samochód jeździ i jak stoi wydobywa się taki hałas jak z jakiejś rury ? myśleliśmy że to katalizator ale wymieniłam i nic Pomocy bo mechanik rozłożył ręce
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Gru 02, 2017 15:02   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Koder
[Usunięty]






Wysłany: Sob Gru 02, 2017 15:45   

Taka mała prośba.
Usiądź koleżanko spokojnie, odsapnij, odreaguj (jeśli musisz). Napisz jeszcze raz o co chodzi, ale tak, aby można było to zrozumieć :-) . , itd ;-)
 
 
Gusia
[Usunięty]






Wysłany: Sob Gru 02, 2017 15:55   

Tak myślałam nie jestem mechanikiem nie wiem jak mam opisać tą usterkę ? :( przy prędkości ok 50tki coś mi wyje powyżej nie odgłos, taki rezonans taki jak z wydechu ale cały wymieniłam i został sprawdzony wymienili mi katalizator sprawdzili całość . Jak szybko chcę przyśpieszyć dodaję gazu to to się pojawia jak lekko wciskam gaz jest troszkę ciszej ale jest, ostatnio wymieniali mi podpory wału może to coś tutaj ?proszę o wyrozumiałość co do mojego opisu i braku wiedzy kocham ten samochód
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Nie Gru 03, 2017 21:53   

Napisz skąd jestes, poleci Ci ktoś dobrego fachowca, bo wymieniać na pałe pół auta to nie ma sensu. Ten dźwięk pojawia się tylko przy przyspieszaniu? czy jak np: przy 50km/h wrzucisz na luz to znika?
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Gusia
[Usunięty]






Wysłany: Nie Gru 03, 2017 22:10   

jak dodaję gazu i dziękuję za odpowiedz jestem ze Zduńskiej Woli i fakt niedługo wymienią mi wszystko

[ Dodano: Nie Gru 03, 2017 22:10 ]
jak jadę wciskam gaz powoli ok 50 zaczyna wyć potempowyżej cisza jak stoję i wciskam gaz też ok 50 to samo jest taki rezonans jak przy uszkodzonym wydechu ale wydech cały sprawdzony wymieniony trzech mechaników i nic rozłożyli ręce powiedzieli uczciwie że nie wiedzą co mu dolega ? :(
 
 
marek501 




Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 296
Skąd: Kutno



Wysłany: Nie Gru 03, 2017 22:56   

Jak Zduńska Wola to koniecznie do kolegi SYNTAX - co jak co ale "ferdki" ogarnia i mieszka gdzieś niedaleko Łodzi. Pisz do niego na PW ,maila itp . A tak na marginesie temat powinnaś założyć w dziale "porady techniczne".
pozdr.
_________________
marek501
 
 
Gusia
[Usunięty]






Wysłany: Nie Gru 03, 2017 23:40   

Bardzo dziękuję, jak mam znaleźć tego Pana ?i co do umieszczenia tego postu to przepraszam uczę się powoli ale uczę :wink:
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Gru 04, 2017 05:44   

https://forum.roverki.eu/profile.php?mode=viewprofile&u=12448

Tu masz jego profil, napisz mu maila albo prywatna wiadomosc i umow sie na wizyte w jego warsztacie :ok:
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
paulinex
[Usunięty]






Wysłany: Sob Gru 16, 2017 13:31   

A może warto poszukać informacji na ten temat w Internecie? Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Problem z internetem-pomocy!
benio_bicos Offtopic 8 Wto Kwi 29, 2008 17:45
benio_bicos
Brak nowych postów Rozstałem się z moim Mgkiem
pajda Offtopic 3 Pią Sty 06, 2012 19:26
Markzo
Brak nowych postów Do ślubu moim Roverkiem :)
iThomas Offtopic 24 Sob Cze 27, 2009 20:24
MiReK
Brak nowych postów Co sądzicie o moim ogłoszeniu ?
kolin Offtopic 17 Pią Sie 08, 2008 15:07
Eddek
Brak nowych postów Film o Moim 220SD
Nowy filmik na 2 stronie. Ale nie o Roverze tylko o dzieciach.
Adrian355 Offtopic 29 Sob Gru 01, 2007 10:11
Adrian355



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink