Forum Klubu ROVERki.pl :: [MG ZT] Dystanse komplet z srubami
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bociannielot
Sob Lut 10, 2018 11:33
[MG ZT] Dystanse komplet z srubami
Autor Wiadomość
pumba1 



Dołączył: 29 Lip 2016
Posty: 31



Wysłany: Sob Lut 10, 2018 09:39   [MG ZT] Dystanse komplet z srubami

Witam. Mam do sprzedania dystanse 5x100 z mojwgo MG ZT. (Kompletny zestaw ktory jest w ogloszeniu kupilem za 525 zl) Srzedaje poniewaz zmieniam felge a mniejsze ET nie bedzie wymagalo dystansow. Dystanse robione na zamowienie zeby pasowaly na nasze nietypowe piasty. Na przod 14 mm, na tyl 18 mm.W komplecie dluzsze sruby, wraz z srubami zabezpieczajacymi!! (Lepszymi a nie ogólno dostępnymi za 120 zl). Dla orientacji, dystanse zalozone do oryginalnej felgi MG 18, 7,5 cala szeroka, ET 50 (czyli standard we wszystkich felgach MG ZT przed i po lifcie o ile mi wiadomo, nie wiem jakie standardy są w Roverze). Opona na 225/45/18. Dystans o takim rozmiarze ladnie wysuwa felge do brzegu, jednoczenie z zapasem okolo 3mm zeby opona nie obcierala o nadkole. Kontakt 795-010-077, cena 320zl do negocjacji, dzwon dogadamy sie xD
Ostatnio zmieniony przez pumba1 Sob Lut 10, 2018 11:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Lut 10, 2018 09:39   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink