Forum Klubu ROVERki.pl :: Dyskusja o komunikacji klubowej (wydzielona z 'Urodzin')
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusja o komunikacji klubowej (wydzielona z 'Urodzin')
Autor Wiadomość
prebenny 




Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Wto Lut 06, 2018 09:26   

maciej kolejny argument żeby wcześniej podawać daty zlotów, płatności itp ;)
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Lut 06, 2018 09:26   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Wto Lut 06, 2018 20:49   

prebennyZlot planujemy tradycyjnie w Boże Ciało, termin znasz, ma być trochę atrakcji, jakiś tor, może trafi się nagroda. Zapisać Cię, podać numer konta na który wpłacisz zaliczkę na Zlot?
 
 
 
prebenny 




Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Sro Lut 07, 2018 00:53   

siemion_ co roku jest ta sama dyskusja, że info o zlocie jest za późno.

A co do składki... Po tym co się 'stało' w temacie składkowym jakoś nie mam ochoty do tego tematu wracać, bo znowu wracamy do punktu info było na tydzień przed weryfikacją... Więc sam rozumiesz, że problem jest nieco szerszy i wykracza poza temat urodzin więc może trzymajmy to z daleka od tego tematu.
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
 
 
InEs 




Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: Poznań/Leszno



Wysłany: Czw Lut 08, 2018 21:21   

prebenny, nie jesteś w klubie od wczoraj i powinieneś się domyśleć że co roku weryfikacja jest tego samego dnia. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie żebyś później zapłacił
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
prebenny 




Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Czw Lut 08, 2018 21:58   

InEs powiem wprost - jak idzie o kasę nie ma czegoś takiego jak 'domyśl się'.

Co się stanie jak zmieni się numer konta klubowego? Druga sprawa skąd mam wiedzieć jak zmieni się wysokość składki? Mam się domyślić?

Jasne, że nic nie stoi na przeszkodzie żebym później zapłacił ale to jest dodatkowa robota dla Was - nie dla mnie. W zeszłym roku też było podane info dopiero po tym jak Siemiona prosiłem na fb, bo na ssb mieliśmy dyskusję co i jak. I uwierz mi Ines tu nie chodzi tylko o mnie - ja po prostu o tym mówię na głos.
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
 
 
InEs 




Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: Poznań/Leszno



Wysłany: Czw Lut 08, 2018 23:07   

Dyskusja odnośnie składki i weryfikacji w tym miejscu nie ma dalej sensu. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia załóż posta, gdzie będzie możliwość dyskusji na ten temat
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
prebenny 




Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Czw Lut 08, 2018 23:18   

Parę postów wyżej

prebenny napisał/a:
Więc sam rozumiesz, że problem jest nieco szerszy i wykracza poza temat urodzin więc może trzymajmy to z daleka od tego tematu.


Jak dla mnie ta dyskusja powinna mieć miejsce w tym temacie, który zamknęłaś.

Nie po to zwracam na to uwagę żeby Was wieszać czy palić na stosie tylko dlatego, że jest możliwość poprawy czegoś co 'odstrasza'. Czegoś przez co może parę osób więcej się pojawi na zlocie. Przez to, że te parę osób więcej będzie dalej ciągnąć klub do przodu.

Jeżeli w tym momencie już się nie rozumiemy to może faktycznie dalsza dyskusja nie ma sensu... Więc jeżeli chcecie przyjąć do wiadomości sugestie, które mogą coś poprawić to proponowałbym przenieść te posty do 'właściwego' tematu. Jeżeli nie... Ja swoje uwagi powiedziałem i sumienie mam czyste.
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
 
 
BetJar 
Klubowicz





Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 626
Skąd: Gliwice



Wysłany: Pią Lut 09, 2018 13:25   

Zgadzam się z prebennym, info przypominające o urodzinach powinno być wcześniej,
chętniej bym wyprawił żonie urodziny połączone z urodzinami klubu. A tak już wynająłem lokal, właśnie na 24 lutego.
Info o składce klubowej też powinno być wcześniej.
prebenny, :brawo: nie jesteś sam.
_________________
ɹɐɾʇǝq ɯɐıʍɐɹpzod
nie ma za co- kliknij POMÓGŁ
R420 Di'97,był
R111 LSi'96,był
R420 Di'97,był
R75 CDT+'02,jest
MG TF '04,jest
 
 
InEs 




Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: Poznań/Leszno



Wysłany: Pią Lut 09, 2018 22:21   

prebenny i BetJar, ja się wypowiem co do składki klubowej i weryfikacji.
Jaka już wspomniałam wcześniej weryfikacja klubowiczów jest zawsze na koniec stycznia, składka nie zmieniła się od dłuższego czasu więc nie rozumiem waszego podejścia.
Poza tym jak się dokona płatności później to też się zmienia statusl, wpłata w późniejszym terminie nie powoduje żadnych konsekwencji.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pią Lut 09, 2018 22:40   

InEs napisał/a:
więc nie rozumiem waszego podejścia.

tu się zgodzę, nie rozumiesz :( chłopaki słusznie wyciągają po raz "n-ty" kwestie terminowości. Niestety dla wielu osób jest to denerwujące, bo napisanie 1 posta na forumie nie kosztuje dużo czasu i wysiłku :/ problem jest tu odkąd pamiętam i na pewno zbiera żniwo w szeregach klubowiczów :(
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Pią Lut 09, 2018 23:19   

a jeszcze mniej czasu i sporo mniej wysiłku w dzisiejszych czasach trwa zrobienie przelewu, po raz "n-ty" ta "kwestia terminowości" jakoś nie za bardzo was stresuje.
Interesują Was terminy, miejscówki, atrakcje i najlepiej żeby były podane na pół roku wcześniej. Bo musicie zaplanować urlopy, bo trzeba odłożyć 50 zł na składkę, bo trzeba podjąć strategiczną decyzję czy zapłacić składkę teraz czy przed samym zlotem.
Teraz postawcie się w naszej sytuacji. 38 Klubowiczów na dzień dzisiejszy, 1900 zł w kasie Klubowej. Może napisanie takiego jednego posta nie kosztuje dużo czasu i wysiłku, najwięcej czasu, wysiłku i funduszy i nerwów kosztuje to czego tak do końca nie widać, a efektem są wasze ucieszone pyszczki po każdym zlocie.

Więc jak widzicie każdy z Nas ma jakieś dylematy, możemy tę piłeczkę pimpongową odbijać raz w jedną raz w drugą stronę, a tak naprawdę jedziemy na jednym wózku. Tylko że jak by to powiedzieś słowami żniwiaża markzo, My musimy zaorać ziemię, posadzić ziarno, zebrać plony, upiec ten chleb i modlić się żeby Wam smakował.
 
 
 
prebenny 




Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Pią Lut 09, 2018 23:59   

I dlatego siemion_ chodzi o to żeby tej piłeczki nie odbijać tylko pchać ją w jednym kierunku.

Kopać się po kostkach łatwo ale jaka z tego korzyść? Lepiej usiąść i pogadać - anóż coś sensownego się wymyśli.
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
 
 
BetJar 
Klubowicz





Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 626
Skąd: Gliwice



Wysłany: Sob Lut 10, 2018 00:22   

siemion_ napisał/a:
Interesują Was terminy, miejscówki, atrakcje i najlepiej żeby były podane na pół roku wcześniej. Bo musicie zaplanować urlopy...

Właśnie tak, urlop musiałem rozplanować do końca zeszłego roku.

siemion_ napisał/a:
. 38 Klubowiczów na dzień dzisiejszy,

Widząc podpis w stopce InEs, chyba się nie dziwię.
Cytat:
Skarbnik klubowy - o kasę nie macie co się martwić :P

brzmi to mniej/więcej tak: płaćcie a ja kupię sobie coś fajnego.

Dawno, dawno temu... jak mnie pamięć nie myli, Kasjo potrafiła wysłać PW z informacją o terminie weryfikacji
i urodzinach klubu a temat pt. Składka klubowa - ROK jakiś tam, był już w grudniu.

siemion_ napisał/a:
a tak naprawdę jedziemy na jednym wózku.

Zgadza się, zastanówmy się jak tą sytuację poprawić.

A tak na marginesie, prebenny, Markzo, kiedy opłacicie składkę ;-) bo kolorki takie jakieś granatowe.
InEs napisał/a:
wpłata w późniejszym terminie nie powoduje żadnych konsekwencji.
_________________
ɹɐɾʇǝq ɯɐıʍɐɹpzod
nie ma za co- kliknij POMÓGŁ
R420 Di'97,był
R111 LSi'96,był
R420 Di'97,był
R75 CDT+'02,jest
MG TF '04,jest
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Sob Lut 10, 2018 00:33   

BetJar napisał/a:
Właśnie tak, urlop musiałem rozplanować do końca zeszłego roku.


zaplanowałeś urlop na Zator??
 
 
 
BetJar 
Klubowicz





Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 626
Skąd: Gliwice



Wysłany: Sob Lut 10, 2018 00:36   

siemion_ napisał/a:
zaplanowałeś urlop na Zator??

Nie, no co Ty, urlop na sobotę z niedzielą, żart.
Aaaa, podaj datę pół roku wcześniej.
_________________
ɹɐɾʇǝq ɯɐıʍɐɹpzod
nie ma za co- kliknij POMÓGŁ
R420 Di'97,był
R111 LSi'96,był
R420 Di'97,był
R75 CDT+'02,jest
MG TF '04,jest
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Sob Lut 10, 2018 00:42   

BetJar napisał/a:
Aaaa, podaj datę pół roku wcześniej.


Dla nie wtajemniczonych, pierwszy weekend lipca.
 
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Sob Lut 10, 2018 13:06   

Może zamiast bić pianę i odbijać tą piłeczkę warto pomyśleć jak tę sytuację poprawić aby na przyszłość ograniczyć ilość takich komentarzy (zdaję sobie sprawę że wszystkim się nie dogodzi i niektórych rzeczy nie można podać dużo wcześniej). Nie chcę stawać po żadnej ze stron więc napiszę kilka faktów które myślę mogą pomóc w komunikacji i w efekcie dać większą frekwencję np. na zlocie bo nie każdy jest w klubie kilka lat:
- termin zlotu - skoro zawsze zlot jest planowany w Boże Ciało i jest to z Waszej (zarządu) strony pewne, zróbcie proszę temat z terminem
- okolica zlotu - jak bierzecie jakiś region pod uwagę to może również warto o tym wspomnieć (ja nie mam problemu ale są osoby które muszą liczyć każdy grosz i przy dalszym wyjeździe na drugi koniec polski ma to spore znaczenie)
- koszt zlotu - nie każdy jest w klubie kilka lat, myślę że warto również zawrzeć taką informację np. "Z reguły koszt 3 dniowego pobytu na zlocie waha się w okolicach XXX zł za osobę (nocleg, wyżywienie, atrakcje zlotowe) lub XXX zł za sam 3 dniowy nocleg", można dużo lepiej oszacować ile kasy trzeba odłożyć
- inne cykliczne spotkania - skoro zarząd organizuje jakieś cykliczne spotkania (jak urodziny, Zator) to warto zrobić temat i również o tym napisać z dużym wyprzedzeniem "co roku w pierwszy weekend lipca organizujemy spotkanie w Zatorze", "co roku w 3 lub 4 weekend lutego organizujemy urodziny klubu w jednym z większych miast" a później jak już ustalicie więcej szczegółów dopisywać je

Myślę że to nie jest wielki wysiłek, sytuacji na pewno nie pogorszy a może tylko poprawić.

Ps. Ja dziękuję za Waszą pracę siemion_, InEs, bo gdyby nie Wy to tak naprawdę takich spotkań jak zloty, urodziny by nie było. Dziękuję że ciągniecie ten wózek.
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Sob Lut 10, 2018 13:29   

haha.. co roku sie czeka na takie posty jak na paczki pod choinka :D :wink:

Rozumiem takie coś jak ktoś jest nowy lub świeżo w klubie ze jak nie dostanie info to nie wie :wink: Uważam ze tez to żaden problem nie jest zapłacić na końcu roku składkę, myślę jak by się miały dane konta zmienić to by to było zmienione na stronie główniej :wink:

Mi sie w tym roku zapomnialo a myslalem o tym jeszcze w grudniu :mrgreen:
A tak naprawdę kto co traci jak teraz nie zapłacił, zmianę koloru nicku :?:

Co do pomysłu greg-si, to uważam ze fajnie by było mieć taki temat przypięty na forum lub stronie jak kalendarz klubowy na 20xx Gdzie widać wszystkie terminy spotkań i innych imprez klubowych. Z dodatkiem np status w planowaniu, itd. Ewentualne miejsce lub rejon i koszty itd. By to niektórym ułatwiło planowanie :wink:
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
prebenny 




Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Sob Lut 10, 2018 13:54   

Remigiusz o to chodzi - nie 'zbierając' nowych ludzi za 5 lat nie będzie na zlocie nikogo.

I greg-si bardzo ładnie to podsumował nie jest to wielki wysiłek - a może coś pomóc. I dla jasności siemion_ powtórzę to co powiedziałem jak wczoraj rozmawialiśmy - i tak robicie świetną robotę.
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Sob Lut 10, 2018 14:05   

prebenny, Nie wiem czy tak do końca to jest ze nie będzie ludzi w cale :neutral: Problem raczej ze aut M/RG nie przybywa a ten kto się zacznie tym interesować i ma na to czas to sam znajdzie klub i wstąpi. Z swojego doświadczenia wiem tylko ze tych co maja Rovera i szukają pomocy maja to auto jako auto na jazdę z punktu A do B, poszukują raz porady i za rok ich nie ma oraz auta tez :mad: A jak się wspomni o klubie to ludzie może i czasem słyszeli ale maja inne priorytety $$.

Matematycznie niestety więcej ludzi przybyć raczej nie może i uważam ze ze kilka lat gron stałych bywalców spadnie.
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink