Forum Klubu ROVERki.pl :: MG Zr 2005 diesel Bananowy Bandzior
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bociannielot
Sro Lip 04, 2018 23:19
MG Zr 2005 diesel Bananowy Bandzior
Autor Wiadomość
djinni 



Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 20
Skąd: Radom

MG ZR

Wysłany: Sro Lip 04, 2018 18:00   MG Zr 2005 diesel Bananowy Bandzior

Witam
Nadszedł czas przesiąść się w coś większego Wiem, że to stara śpiewka jako powód sprzedaży auta, ale jak magiczna 40 strzeliła to trochę za małe Zr się zrobiło. Samochód z 2005 roku kupiony w 2012 od Maniaqa, czyli tu w klubie, historia w Polsce więc znana od początku dla chętnych. Obecny przebieg to 159 tys i tak zrobiłem tym samochodem przez 6 lat niecałe 20 tys km. Auto traktowane jako frajda i spełnienie marzenia sprzed lat, gdy wzdychałem do MG a nie było mnie stać. Samochód w dieslu Lseria i w serii czyli 115 koni, w pięknym zółtym kolorze :) Na pewno zwraca uwagę. Zawieszenie się trzyma, wycieków brak, turbo ładuje, bąków nie puszcza. Hamulce założone od ZS czyli 282 i do tego kable w oplocie. Akumulator roczny Banner profesional. Przegląd robiłem wczoraj więc na rok do 02.07.2019 jedyne zastrzeżenie to nie świecą żarówki podświetlenia tablicy rejestracyjnej. OC do marca 2019.
Ponieważ to jednak samochód 13 letni to pewne wady też ma Pierwsze śeiwci się poduszka i to pierdoła jak wszyscy wiedzą. Wiązka pod siedzeniem nie połączyła i tyle. A wykasować trzeba na komputer, a jakoś po drodze do Warszawy się nie złożyło do Britishcars podjechać. Druga bolączka to niestety ruda która zaczyna się pojawiać na nadkolach tył i w rogach błotników przód. Trzeba jakieś zaprawki zrobić.
Na razie nie puściłem ogłoszenia na żadne portale Pewnie zrobię to w ciągu kilku dni to i dorzucę zdjęcia
Cena jaka mnie interesuje to 8000 zł. Tel 504 481 169
Pozdrawiam

Dołączam link do ogłoszenia https://www.otomoto.pl/of...html#24aa90d78e
Edit
Ok Poduszka już się nie świeci zrobione. W sobotę przytarła mi niemota zderzak na parkingu i g.wno dają z ubezpieczenia a cena auta spada. Proponuję 6800 Ktoś zainteresowany??
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Lip 04, 2018 18:00   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink