Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] Wyświetlacz nawigacji - biały lub mocno przyciemniony
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R75] Wyświetlacz nawigacji - biały lub mocno przyciemniony
Autor Wiadomość
Mixal 



Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 5

Rover 75

Wysłany: Sro Wrz 19, 2018 10:23   [R75] Wyświetlacz nawigacji - biały lub mocno przyciemniony
Typ: V6 Rodzaj silnika: benzyna Pojemnosc silnika: 2.0 Rok produkcji: 2000

Witam.
Na wstępie nawet jeżeli nie odnajdę tu odpowiedzi to i tak jestem wam winny podziękowania z racji tego że bardzo dużo spraw odnalazłem i naprawiłem za pomocą Was klubowicze i tego forum. !! :)

Dzisiaj już osobiście piszę z problemem mojego wyświetlacza (panel z dużym wyświetlaczem) . W chwili zakupu poprzedni właściciel wspomniał że jest rozlany ekran i dlatego nie działa , radio jak i wszystkie przyciski w panelu działają prawidłowo.
Tak więc ostatnio stałem się właścicielem kolejnego używanego panelu radia z dużą nawigacją . Z podłączeniem nie było problemu lecz on także wyświetla to samo czyli tylko biały obraz lub bardzo przyciemniony bez żadnych napisów.
Jeszcze nie tracę wiary w ludzką uczciwość (sprzedawca panelu zapewniał mnie że wszystko jest sprawne) więc postanowiłem zasięgnąć u was porady.
Szukając odpowiedzi na forum natrafiłem na kilka sugestii w kwestii np złego podłączenia tuneru TV lub nawigacji więc zacząłem ostatnio od tego. Odłączenie TV nic nie daje jak i zabawa z nawigacją jednakże stwierdzam że nawigacja a raczej jej napęd do płyt nie działa bo ciągle próbuje czytać płytę która jest w środku bez możliwości nawet wyciągnięcia jej.

I to cały mój problem . Czy to może być jednak kwestia może podłączenia lub okablowania w aucie ? Czy tuner TV a raczej jego podłączenie jest wymagane do prawidłowego działania wyświetlacza lub po prostu jakiś informacji?
Okablowanie za panelem jest troszkę w kiepskim stanie . Sporo było wystających z izolacji kabli. Wszystko tak jak być powinno pozabezpieczałem dodatkowo sprawdzałem bezpieczniki i wszystko jest w porządku - przynajmniej tam.

Proszę o pomoc :) Ewentualnie może jest ktoś u mnie w miejscowości - Radom , kto posiada takie auto i coś wie na ten temat lub ma po prostu w 100% działający panel by sprawdzić czy może po prostu sprzedawca mnie zrobił w konia albo czy mam problem z elektroniką?

Pozdrawiam.
P.S
Mam tam panel ALPINE YIE100011PUY.

[ Dodano: Sro Wrz 19, 2018 10:23 ]
Czy czytnik naVI lub tv jest wymagany sprawny do poprawnego działania wyświetlacza? Może tylko któryś z nich?
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Wrz 19, 2018 10:23   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R75] Dymi mocno przy odpalaniu i jeździe
co może być przyczyną
lovemuzik Rover serii 75, MG ZT 9 Czw Mar 12, 2009 14:28
Rowan
Brak nowych postów [R75] Mocno kopci w pierwszych minutach po postoju
nuvolapl Rover serii 75, MG ZT 8 Pią Sie 16, 2013 13:25
ripek
Brak nowych postów [75] wyświetlacz
bys Rover serii 75, MG ZT 6 Sob Kwi 12, 2014 17:41
bys
Brak nowych postów [R75] Roleta bagażnika i cd nawigacji
gdzie mogę to dostać?
Marunio Rover serii 75, MG ZT 8 Pią Lip 04, 2008 09:33
lamer
Brak nowych postów [R75] Wyświetlacz komputera
kerbi Rover serii 75, MG ZT 134 Sob Gru 14, 2019 22:09
R75



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink