Forum Klubu ROVERki.pl :: [Rover 75] 2.0 V6 2002 r. - uszkodzony
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bociannielot
Pią Paź 19, 2018 10:13
[Rover 75] 2.0 V6 2002 r. - uszkodzony
Autor Wiadomość
baczek 



Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 35



Wysłany: Wto Paź 16, 2018 09:27   [Rover 75] 2.0 V6 2002 r. - uszkodzony

Witam,

Mam na sprzedaż Rovera 75, benzyna 2.0 V6 (Zamontowane LPG firmy Necam - niestety odmówiło posłuszeństwa, a nikt nie chce tego serwisować w Wielkopolsce, auto jeździ na benzynie)

Krótko o historii auta.
Zakupiłem Rovera w lipcu 2013 roku. Jeździłem nim do marca tego roku, ale że zmieniłem auto na inne, Rover powędrował w ręce ojca. Niestety jak wszyscy wiemy, auto nie jest najtańsze w utrzymaniu, dlatego podjęta została decyzja o oddaniu go w ręce kogoś kto się nim zaopiekuje. ;-)

Auto ma 293 tysiące na liczniku (szczerze powiem, bo nie zamierzam ściemniać. Na oryginalnym kompie Rovera potwierdzono, że licznik był przekręcony o 100k)

Co w aucie było robione z ważniejszych rzeczy (bez wymian olejów, tłumików itp.):

- regeneracja koła dwumasowego (jakieś 70 tys temu)
- wymiana kompletu sprzęgła (jakieś 70 tys temu)
- wymiana pompki sprzęgła na metalową Tazu
- wymiana wysprzęglika - niestety kilkukrotnie (obecnie prawdopodobnie znów cieknie, dlatego sprzedaję uszkodzony. Aktualnie jest zamontowany plastikowy, bo z metalowym Tazu były problemy - hałasował)
- wymiana kolektora ssącego (stukały klapki)
- zawieszenie podobno jest w dobrym stanie. Wymieniana była raz tuleja wahacza

Jakie są aktualne problemy z autem:

- wysprzęglik - prawdopodobnie znów cieknie. Ostatnio wpadał pedał sprzęgła, uzupełniłem płyn, ale to pewnie rozwiązanie na chwilę.
- świeci się kontrolka check engine. Mechanicy zgodnie twierdzili, że to od starej instalacji LPG. Auto czasami, zanim się rozgrzeje potrafi tracić moc. Po dłuższej jeździe jest ok.
- obcierka po lewej stronie, tylne drzwi (na tylnym nadkolu widoczna blacha - efekt tej obcierki) (zdjęcie)
- tylny zderzak odpryśnięty (zdjęcie)

Klimatyzacja jest sprawna.

Cena jaka mnie interesuje za auto to 3500 zł. Myślę, że po wkładzie finansowym, to auto może jeszcze pojeździć.

Pytania proszę kierować na adres mailowy mariuszbaczek(małpa).gmail.com, lub telefon 661-062-199.

Pozdrawiam.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Paź 16, 2018 09:27   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink