Forum Klubu ROVERki.pl :: [ALFA 156] Barcikowa 156
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[ALFA 156] Barcikowa 156
Autor Wiadomość
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Nie Mar 10, 2019 21:25   [ALFA 156] Barcikowa 156

Witam

Do sprzedania Alfa Romeo 156 SW z niezawodnym silnikiem JTD M-jet w wersji 16V. Moc fabryczna 140KM wersja jeszcze bez DPFu i klapek w kolektorze ssącym. Samochód w przeciwieństwie do wielu innych sprzedawanych u nas jeździł i ma na liczniku ponad 345 kkm ;) . Do Polski został sprowadzony w 2008 roku przez firmę Superalfa i od niej kupił auto mój znajomy (Piter34 ;) ). Pojeździł 14 miesięcy i w 2010 roku auto znalazło się u mnie. Przy sprowadzaniu auto miało 128 kkm przebiegu,. Ja kupiłem auto z przebiegiem 141 kkm. Przez 9 lat użytkowania zrobiłem ponad 200kkm. Auto raz wylądowało na lawecie (uszkodzona pompa wody groziła zerwaniem rozrządu), co zaprzecza opinii królowej lawet ;) Pozatym auto grzecznie mnie dowoziło tam gdzie chciałem i równie grzecznie odwoziło mnie do domu.
Auto ma fabryczny lakier oraz oryginalne wszystkie szyby. Jedynym lakierowanym elementem jest prawy tylny błotnik (tak została już sprowadzona) Przez większość czasu za mojej kadencji była garażowana. Auto nie jest nowe, w związku z tym ma na sobie ślady codziennego użytkowania (parkingówki, wózki sklepowe, odpryski na masce od jazdy autostradowej itp. ) Ponadto z racji wieku w niektórych miejscach powoli dobiera się "ruda" - najbardziej na rancie prawych tylnych drzwi, w kilku miejscach na progach i na rancie tylnej klapy. Podłoga ok. Uszkodzony lekko jest tylny zderzak z prawej strony (widać na zdjęciu) - ściana we mnie wjechała kiedyś ;)
Podstawowe wymiany filtrów, płynów, olejów, hamulców robiłem we własnym zakresie. Rozrząd i zawieszenie u sprawdzonych mechaników. Z ostatnich 2,5 roku wszelkie zakupy i naprawy potwierdzone fakturami. Jesienią 2018 wymienione sprzęgło i olej w skrzyni oraz zregenerowana maglownica i jakieś drobiazgi (linki ręcznego i świeca żarowa)
Przednie zawieszenie kupowane tylko TRW (2x robione w całości), tylne zrobione przy ok 200kkm - wymienione Nivomaty na standardowe amortyzatory i sprężyny.
Całą historię tankowania, napraw i wymian eksploatacyjnych ( początku pobytu auta w Polsce) mogę udostępnić na życzenie. Na chwilę obecną jest do wymiany akumulator, poduszki stabilizatora z przodu i prawdopodobnie uszczelniacz lewej półosi - mokro z tej strony od ostatniej wymiany sprzęgła.
Auto od zakupu jeździ na oleju Valvoline MaxLife 5W40. Wymiana co 15 - 20 kkm bez dolewek między wymianami.
Klimatyzacja sprawna i działająca. Spalanie średnie z całego okresu eksploatacji to 6,15 l/100km.
Auto sprzedaję na alufelgach 15 z oponami zimowymi 185/65/15 . Do auta mam też oryginalne alufelgi 6,5Jx16 ET-41,5 na opony letnie (na dwóch są opony założone, ale mają ponad 10 lat i bezpieczniej będzie je wymienić - zdjęcia) - ostatnio nie korzystałem z nich - jeździłem na innym komplecie kół.
Dodatkowo komplet dywaników gumowych na zimę. Auto ma fabryczne nagłośnienie BOSE z subwooferem.
Od 5 lat Alfa robi za 3 auto w rodzinie (Żona ma swoje a ja służbowe) i służy głównie do wyjazdów weekendowych w dalsze trasy. OC i przegląd są ważne do 28.10.2019.
Samochód sprzedawany przez firmę na FV - nie trzeba płacić 2% PCC-3.

link do ogłoszenia za zdjęciami:
https://www.otomoto.pl/of...y-ID6BLD9g.html

cena: 6300,00 zł brutto


kontakt: b.zolubak@wp.pl lub 608 332 369
auto do obejrzenia w Złotoryi.
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Mar 10, 2019 21:25   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink