Forum Klubu ROVERki.pl :: [MGF] Zestaw elementów z poliuretanu.
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[MGF] Zestaw elementów z poliuretanu.
Autor Wiadomość
gutek071 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Cze 2020
Posty: 30



Wysłany: Pią Paź 30, 2020 22:15   [MGF] Zestaw elementów z poliuretanu.
Rodzaj silnika: benzyna Pojemnosc silnika: 1.8 Rok produkcji: 1997

Ze względu na tragiczną dostępność elementów metalowo-gumowych do tego pojazdu, postanowiłem zakupić zestaw na całe auto z poliuretanu, włącznie z poduszkami silnika, skrzyni biegów, itp. I teraz kilka pytań : Czy miał ktoś z was do czynienia z zestawami z ebay.co.uk? Chodzi mi o jakość tego. Ewentualnie czy znacie jakąś firmę sprzedającą to w Polsce? Pozdrawiam
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Paź 30, 2020 22:15   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
flapjck1 



Pomógł: 108 razy
Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 1744
Skąd: Urzut/Nadarzyn



Wysłany: Sob Paź 31, 2020 12:03   

flo-flex czy cos takiego dostepne na ebay - jakosc tragedia, z innymi stycznosci nie mialem w mgf

polscy producenci: strongflex/bikopur, olkuski deuter - bardzo dobre produkty ale do mgf/tf chyba nic nie maja, trzeba bylo by dorabiac, wydluza to proces produkcyjny, ale deuter na pewno by sie podjal i zrobil wzglednie sprawnie

ps: uznany powszechnie powerflex wcale nie jest taki zajebisty, te aplikacje ktore przerabialem byly gorzej wykonane niz polskie produkty
_________________
'99 r400 16k16 sedan JFR na czesci ( anglik ) pytac na priv :)
 
 
plp 



Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 15



Wysłany: Sob Paź 31, 2020 22:07   

flapjck1 napisał/a:
flo-flex czy cos takiego dostepne na ebay - jakosc tragedia, z innymi stycznosci nie mialem w mgf

polscy producenci: strongflex/bikopur, olkuski deuter - bardzo dobre produkty ale do mgf/tf chyba nic nie maja, trzeba bylo by dorabiac, wydluza to proces produkcyjny, ale deuter na pewno by sie podjal i zrobil wzglednie sprawnie

ps: uznany powszechnie powerflex wcale nie jest taki zajebisty, te aplikacje ktore przerabialem byly gorzej wykonane niz polskie produkty


Ba, deuter nie tylko sie podejmie, ale swego czasu nawet dawali rabaty za wysyłanie elementów do dorobienia bo mogą go potem wrzucić do stałej oferty.
 
 
gutek071 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Cze 2020
Posty: 30



Wysłany: Nie Lis 22, 2020 21:13   

Ostatecznie, po zapoznaniu się z opiniami z UK, zakupiłem zestaw na przód i tył z firmy DuraFlex. Wyglądają całkiem przyzwoicie, tulejki ze stali nierdzewnej też na plus. Minus za brak smaru w zestawie. Niestety nie mieli w ofercie tulei do mocowań silnika i skrzyni. W przyszłym tygodniu będę to wymieniał, zobaczymy czy do czegoś się nadają :wink: Przy okazji zmienię też amortyzatory z tyłu, nowe monroe już czekają. Czy niesprawne amortyzatory mogą mieć wpływ na wysokość zawieszenia? Pytam, bo mam tył niżej niż przód, a amortyzatory nie mają już żadnej sprawności :razz: Wracając jeszcze do poduszek/mocowań silnika i skrzyni, staram się namierzyć tuleję do elementu kkg100371. Pasuje tam może coś z innego auta? Udało mi się ustalić, że do drugiej części tego elementu (kkh100782) pasuje idealnie poduszka silnika od skody felicii (FEBI BILSTEIN 15880 180921), może się to komuś przyda.
 
 
flapjck1 



Pomógł: 108 razy
Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 1744
Skąd: Urzut/Nadarzyn



Wysłany: Nie Lis 22, 2020 23:00   

jaka twardosc wziales?
_________________
'99 r400 16k16 sedan JFR na czesci ( anglik ) pytac na priv :)
 
 
gutek071 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Cze 2020
Posty: 30



Wysłany: Pon Lis 30, 2020 22:31   

Standard - 80ShA. Niestety, jeszcze niezamontowane. Nie mam ostatnio za dużo czasu na dłubanie przy swoim aucie, więc odbijam sobie gromadzeniem maneli do tegoż to :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink