Forum Klubu ROVERki.pl :: Rover 75 Tourer
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Rover 75 Tourer
Autor Wiadomość
maxflare 



Dołączył: 26 Sty 2020
Posty: 0



Wysłany: Pią Lis 13, 2020 12:58   Rover 75 Tourer

Sprzedam Roverka. Diesel 2.0, rocznik 2001. Odpala, jeździ, skręca, hamuje, lecz czasem na mniejszych obrotach są jakieś szarpnięcia, i jakby na chwilę traci moc. Nie wiem, co mu dolega, kupiłem inne auto, i tym już nie jeżdżę. Nie mam ni czasu, ni ochoty tym się zajmować. W moim posiadaniu od dwóch lat. Stan blacharski średni, ma rożne ryski drobne, progi od spodu rdzewieją, w zeszłym roku były wymienione po drobnym wypadku przedni zderzak i prawy błotnik. Również w zeszłym roku były wymienione sprzęgło Luk, wysprzęglik Luk, pompka jakaś no name, przejechano od tego czasu może jakieś 10-15 tysięcy, wszystko działa rewelacyjnie. W tym roku wymieniony wydech końcowy Walker, tylne hamulce, w tym tarcze i klocki Meyle, szczęki Bosh, tarcze kotwiczne używki odrestawrowane, lewy wahacz przedni Teknorot i tuleja Febi, koncówki drążków, może i same drążki też, już nie pamiętam wszystkiego, łączniki stabilizatorów. Rok temu zmieniony olej silnikowy i filtr oleju, powietrza, olej w skrzyni, płyny hamulcowe i chłodnicze. Oleju silnik w ogóle nie pobiera. Ostatnio coś się zaczęło działać że wspomaganiem, że ucieka płyn. Klima nie działa, sprężarka całkiem wymontowana. Pali się kontrolka poduszek, według Toafu coś z modułem. Fotele, kanapy w dość dobrym stanie, elektryczna regulacja działa, nie działa podgrzewanie pod kierowcą. Nie działa również tylna wycieraczka. Wszystko reszta z elektryki działa, zamek centralny, jak i zamki w drzwiach, też. Boczki do naprawy. Felgi do renowacji, opony letnie raczej do wymiany. Bardzo ładna kierownica, obszyta czarną skórą. Dorzucę również nowy środkowy tłumik od 1.8, który kupiłem, ale się nie przydał, nowy pasek do klimy, jakieś jeszcze lampy i td. Przegląd i ubezpeczenie całkiem opłacone jedną ratą do kwietnia. Zarejestrowany na mnie. Lokalizacja Gdańsk Kokoszki. Cena, jaka mnie interesuje, to 1500 zł. Kontakt 889966504. Więcej zdjęć tutaj
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Lis 13, 2020 12:58   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink