Forum Klubu ROVERki.pl :: Rover 75 2.0 V6 - doinwestowany!
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bociannielot
Pią Gru 11, 2020 17:13
Rover 75 2.0 V6 - doinwestowany!
Autor Wiadomość
TomaszM 




Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 272
Skąd: Łódź

Rover 75

Wysłany: Czw Gru 10, 2020 14:39   Rover 75 2.0 V6 - doinwestowany!

Sprzedam samochód Rover 75 z silnikiem 2,0 V6 benz. 150 KM.

Samochód użytkuję równe 10 lat. I jeździłbym nim dalej, ale była okazja zamienić więc muszę się z nim rozstać. Z tego też względu samochód był eksploatowany i doinwestowywany do samego końca, bo sprzedaży w najbliższym czasie nie planowałem. Wszystko zawsze na markowych podzespołach. Aktualny przebieg to 230.850 km. Auto przeszło m.in. 10 wymian oleju, jeżdżone zawsze na syntetyku 5W40 marek Texaco/Mobil/Rowe na filtrach Mann/Knecht/Bosch – bez dolewek od wymiany do wymiany (!). Sprzęgło LUK z pampą sprzęgła i wysprzęglikiem (znawcy marki znają temat…) wymienione przy przebiegu 203.000 km ma więc 27.000 przebiegu. Tarcze/klocki przód + tył Zimmermann, a klocki przód ostatnio zamieniłem na semi-ceramiczne Jurid White (8000 km temu). Zawieszenie w super stanie, z ostatnich rzeczy robiłem najpierw amortyzatory tył (Kayaba), a… 3000 km temu sprężyny tył też Kayaba. 2000 km temu był wymieniony olej z filtrami i wymieniłem płyn hamulcowy na ATE z temp. wrzenia 300 st. Auto na 4 oponach Fulda (3/4 bieżnika jak na zdjęciu). Auto bez ściemy do jazdy. Ze względu na wiek zdarzy się gdzieś oczywiście jakaś rysa na lakierze, pokazuje się już trochę rdzy w tylnej części progów, a elektryczne lusterka jako że nieregulowane od 10 lat (jeżdżę autem tylko ja) to się chyba zastały. Wnętrze bardzo zadbane, skóry nie popękane, nie palone w środku, jedyne wytarcie jest na kierownicy. Klima też działa. Zapraszam!

Cena: 5900
Kontakt: 6o2 186 dziewięcset dziewiętnaście

zdjęcia:
https://www.olx.pl/oferta...D5-IDHIMBi.html
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Gru 10, 2020 14:39   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink