Forum Klubu ROVERki.pl :: Rover 45 z 2004, siłowniki klapy bagażnika, 4 alufelgi itd
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Rover 45 z 2004, siłowniki klapy bagażnika, 4 alufelgi itd
Autor Wiadomość
IROLA 



Dołączył: 25 Lip 2009
Posty: 406
Skąd: Przemyśl



Wysłany: Nie Sie 01, 2021 14:24   Rover 45 z 2004, siłowniki klapy bagażnika, 4 alufelgi itd

Sprzedam siłowniki klapy bagażnika, kupione w grudniu 2020 r., niestety w lutym na roverka spadł cały śnieg z domu i połamał dach i całą maskę, dlatego przed oddaniem na złom, wyjąłem oba nowe siłowniki. Ponadto koło dojazdowe - nie używane. Następnie cztery alufelgi - oryginalne z mojego roverka. Na felgach są opony R15, 185 60 letnie uniroyal dwie po jednym sezonie dwie po trzech sezonach (do wyrzucenia). Felgi nie były nigdy uszkodzone.
Cena - siłowniki komplet 40 zł
Koło dojazdowe - 50 zł
Alufelgi komplet 4 sztuki (używane) - 320 zł bez opon lub 600 zł z oponami, ponieważ doliczam 2 x 140 za opony - te dwie (jeden sezon), które kosztowały ok. 440 zł).
Do ceny należy doliczyć koszt przesyłki - której formę i cenę wybiera kupujący. Możliwy odbiór osobisty w Przemyślu.
Ponadto oddam za koszt wysyłki dwie ANGIELSKIE lampy przednie (dostałem w 2011 r, od naszej wspaniałej koleżanki Kasjopei, dostałem darmo i darmo oddaję).
Telefon 780161969[/b]
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Sie 01, 2021 14:24   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink