Forum Klubu ROVERki.pl :: Wyjazd na Zlot z Zachodu
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Zlot z Zachodu

Głogów - Leszno - kalisz - konin - Stryków - N.Dwór Maz.
Autor Wiadomość
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Sob Maj 05, 2007 22:20   Wyjazd na Zlot z Zachodu

Witam,
Jest propozycja jak w temacie.
Wyjazd w godz. rannych 22.06.07
Opcja dołączenia się Ekipy wrocławskiej np. w Kaliszu.
Cio wy na to?
Inne ekipy też mile widziane :D
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Maj 05, 2007 22:20   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
String 




Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 638
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Nie Maj 06, 2007 13:32   

Ja wstępnie (jeśli pojadę) się piszę na podłączenie się do ekipy przejeżdżającej (wyjeżdżającej) przez Głogów.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Nie Maj 06, 2007 13:39   

:) Jest szansa, że będą 2 roverki jechały z Głogowa ;) + String + Paul z Leszna ;) Jest opcja spotkania w Kaliszu, chociaż może przy kilku km wiecej dało by się spotkac już w Ostrowie Wlkp. Poczekamy co Wcek powie na to, chociaż Walkie będzie marudzić pewnie :P i bedzie chciała jechać na "gierkówkę" ;) A to dla grupy Lubusko Wielkopolskiej już trochę duży nadrzut km ;)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
PabloFKP 




Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 41
Skąd: Bydgoszcz



Wysłany: Nie Maj 06, 2007 15:40   

a kto jedzie z okolic Bydgoszczy? :)
_________________
http://r3.fodey.com/1280a...e18d9998b.1.gif
 
 
 
zibi-gliwice 



Dołączył: 07 Cze 2003
Posty: 62
Skąd: Gliwice



Wysłany: Nie Maj 06, 2007 19:39   

:?: A może lepiej z Wrocławia jechać na Kępno,Sokolniki-8-mką ,potem14-tką na Sieradz,Łódż ,Łowicz,dalej 2-ką do Sochaczewa.Tu jest już parę wariantów..-w/g uznania. Pozdrawiam !
 
 
pawciu87 




Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 265
Skąd: Wieluń



Wysłany: Nie Maj 06, 2007 19:41   

zibi-gliwice napisał/a:
:?: A może lepiej z Wrocławia jechać na Kępno,Sokolniki-8-mką ,potem14-tką na Sieradz,Łódż ,Łowicz,dalej 2-ką do Sochaczewa.Tu jest już parę wariantów..-w/g uznania. Pozdrawiam !



kurcze to by byla trasa niedaleko mnie, zobaczcie sobie na mapie gdzie wielun lezy :o
_________________
"Tylko auta z duszą..."
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Maj 06, 2007 22:38   

Ja sie nie upieram na Gierkowke, wrecz tej trasy nie lubie. Jesli jest jakas inna dobra droga to why not. Poczekamy na chlopakow, niech sie wypowiedza. Za Wami to ja w ciemno wszedzie pojade :)

A jak Wasze CB?
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Nie Maj 06, 2007 22:53   

walkie napisał/a:
Ja sie nie upieram na Gierkowke, wrecz tej trasy nie lubie. Jesli jest jakas inna dobra droga to why not. Poczekamy na chlopakow, niech sie wypowiedza. Za Wami to ja w ciemno wszedzie pojade


Miło to słyszeć :D , ale na Twoim miejscu z takimi deklaracjami bym uważał ;)

walkie napisał/a:

A jak Wasze CB?

W planach :D U mnie decyzja już zapadła prawie, nie wiem, jak Brt :D
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Maj 06, 2007 22:55   

Paul napisał/a:
Miło to słyszeć :D , ale na Twoim miejscu z takimi deklaracjami bym uważał ;)


Frakcje wroclawska znam, wiec nie mam obaw :)
Za Twoim milym glosem tez moge pojechac, kupuj CB ;)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Nie Maj 06, 2007 22:58   

walkie napisał/a:
Za Twoim milym glosem tez moge pojechac, kupuj CB

No, jak tak, to załatwione :D
Tylko mam problem, bo U 520 tylko na alledrogo znalazłem, a to mi niespecjalnie pasuje :( . Wolałbym jakiś sklep, pomacać, powąchać..... ;) :twisted:

[ Dodano: 6 Maj 2007, 22:59 ]
PS. a jak temat zakupów, posunął się jakoś?
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Maj 06, 2007 23:01   

Jak chcesz, to zapraszam do Wro na zapoznanie sie. Jeśli chcesz, to moge podjechac jutro do jednego sklepu i sprawdzic co maja u siebie na stanie. :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Nie Maj 06, 2007 23:04   

JA jeszcze na 100% na CB się nie zdecydowałem, siętrochę zastanawiam, bo nie wiem, czy nie będzie po prostu leżało i przez sporą część roku się "marnowało" :/ pożyjemy zobaczymy ;)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Nie Maj 06, 2007 23:04   

walkie napisał/a:
Jeśli chcesz, to moge podjechac jutro do jednego sklepu i sprawdzic co maja u siebie na stanie.

Jeżeli możesz, to chętnie skorzystam z wywiadu :D
Co do zapoznania się, to wierzę Ci na słowo. Miałem na myśli to, że nie lubię kupowania w ciemno, bez sprawdzenia :D

[ Dodano: 6 Maj 2007, 23:05 ]
Brt napisał/a:
bo nie wiem, czy nie będzie po prostu leżało i przez sporą część roku się "marnowało" :/ pożyjemy zobaczymy

Czarnowidz ;)
Zobaczysz, że nie dasz mu leżeć :D
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Maj 06, 2007 23:06   

No to podjade jutro, no problem. Sklep na przedluzeniu mojej ulicy wiec bez problemu :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Nie Maj 06, 2007 23:07   

walkie napisał/a:
No to podjade jutro, no problem. Sklep na przedluzeniu mojej ulicy wiec bez problemu :)

No to wielkie dzięki z góry :D
 
 
dzemol04 



Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 9



Wysłany: Czw Maj 10, 2007 12:48   

Tak sobie czytam o zlocie który jesli dobrze zrozumiem ma się odbyć 22.06.2007, roverka mam od paru miesięcy, mówie sobie popytam was jak to wygląda do której ekipy sie najlepiej podłączyc, jestem z Poznania. Wszystko pieknie ładnie , pierwszy zlocik, nowi znajomi poprostu super, po czym podchodzi do mnie dziewczyna i mówi "ale 23.06.2007 twoja siostra bierze ślub" :cry: . Tak więc moje pytanie brzmi czy 22.06.2007 to jest napewno data zlotu czy moze byc inna :lol: Załamany poznaniak z pięknego rovera 420D :???: Oczywiście ciesze sie, że siostra się hajta, ale......
Ostatnio zmieniony przez dzemol04 Czw Maj 10, 2007 12:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Czw Maj 10, 2007 12:55   

dzemol04 napisał/a:
Tak więc moje pytanie brzmi czy 22.06.2007 to jest napewno data zlotu czy moze byc inna

Cześć, ziomek ;)
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że data zlotu (22 do 24.06.2007) jest sztywna i się nie zmieni :(
Szkoda, że Cię nie będzie :(
 
 
zibi-gliwice 



Dołączył: 07 Cze 2003
Posty: 62
Skąd: Gliwice



Wysłany: Sob Maj 12, 2007 18:27   

pawciu87, w 70 roku jak byłem w wojsku po wywaleniu ze studiów -za marcowe rozruchy -i w woju miano nauczyć mnie " patriotyzmu i praworządnego myślenia(!! ?? ) to byliśmy w Podzamczu .A w Wieluniu poznałem dziewczynę !W Podzamczu pobiłem komendanta Powiatowego Sztabu Wojskowego i jego szefa "sztabu " !Obaj -kompletne Zera !Pozdrowionka !
 
 
pawciu87 




Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 265
Skąd: Wieluń



Wysłany: Nie Maj 13, 2007 18:30   

zibi-gliwice napisał/a:
pawciu87, w 70 roku jak byłem w wojsku po wywaleniu ze studiów -za marcowe rozruchy -i w woju miano nauczyć mnie " patriotyzmu i praworządnego myślenia(!! ?? ) to byliśmy w Podzamczu .A w Wieluniu poznałem dziewczynę !W Podzamczu pobiłem komendanta Powiatowego Sztabu Wojskowego i jego szefa "sztabu " !Obaj -kompletne Zera !Pozdrowionka !


dlatego do woja nie chce isc.... a wieluc to male ale ladne miasto :grin:
_________________
"Tylko auta z duszą..."
 
 
 
bialy114
[Usunięty]






Wysłany: Nie Maj 13, 2007 22:07   

zibi-gliwice napisał/a:
Obaj -kompletne Zera

Wszędzie możesz znaleźć takie zera - nawet dziś ich nie brakuje - nie tylko w wojsku. Popatrz na policję, uop, abw, zerknij na służbę zdrowia, czy kler. Wszystkie grupy jakby nie patrzeć noszą jakiś "mundur" i "służą". Jedni są normalni - inni po prostu "inni" :mrgreen: Są dla odmiany ludzie, którzy z łezką w oku wspominają odbywanie służby wojskowej i na dodatek KAŻDY z nich powie: dziś to nie wojsko tylko przedszkole, nie 2 lata tylko 9 miesięcy.
pawciu87 napisał/a:
dlatego do woja nie chce isc

jeśli mogę...zacznijmy od rzetelnych badań na komsji i kierowania "w mundur" naprawdę zdrowych ludzi, a skończmy na dobrowolnym zgłoszeniu do PRACY w wojsku, a nie POBORU. Oczekujmy, że 18-19-letni samiec to prawie mężczyzna, a nie dzidziuś płaczący za mamusią, bo musi sam wreszcie wyprać własne skarpetki. Że jego podejście do otaczającej go rzeczywistości nie będzie brzmiało "A mnie to pier...."
Inna sprawa, do kogo będziemy wyciągać ręce w przypadku realnego zagrożenia granic. Znowu "nalepszych przyjaciół" mamy daleko, a z najbliższymi sąsiadami nie bardzo. Ten schemat był przerabiany przed 1939r - nie?
Zlikwidujmy armię i czekajmy na pomoc UE - przecież wojsko(i jemu podobne służby) to darmozjady !!
P.S.
Tak - jestem TREPEM ! od 17 lat w mundurze i nie uważam się za "zero".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink