Forum Klubu ROVERki.pl :: 95 vs 98
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
95 vs 98

Jaką benzynkę tankujecie?
Autor Wiadomość
String 




Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 638
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Pon Maj 28, 2007 13:08   

dzięki za info Uncle, bo przez Leszno "zdarza mnie się" przejeżdżać, więc Shell'a w Lesznie będę unikać. Co do mojego Shell'a w Zielonej... tankuję na tej stacji od lat i nigdy nie zatankowałem tam kiepskiego paliwa. Są solidni.
Ale nie ma się co dziwić, bo Zielona Góra to miasto hipermarketów i stacji benzynowych, więc w tej drugiej kategorii konkurencja jest wysoka - więc musza walczyć przede wszystkim jakością paliwa.
Co do różnicy pomiędzy Dieslem Extra a V-Pover'em = sprawa jasna = jesli nie widac różnicy, to po co przepłacać? :mrgreen:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Maj 28, 2007 13:08   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
UncleAllEvil 




Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 200
Skąd: Bojanowo, Leszno



Wysłany: Wto Maj 29, 2007 00:31   

W lesznie masz Orlen obok budynku Panoramy Leszczyńskiej (jadąc od stadionu: jednostka wojskowa->netto->panorama->orlen), najczęściej tam tankuję, paliwo zawsze bez zarzutu. W centrum za shellem masz stacje Jet, nie tankuje tam bo mi nie pod drodze ale wiele osób chwali sobie tą stacje. Przy wyjeździe z leszna w stronę Rawicza na przeciwko komisu samochodowego jest też mini stacja, tej zdecydowanie nie polecam ze względu na właściciela, po prostu nie wierze, że może mieć "czyste" paliwo ;)
Ogólnie w lesznie jest zdecydowanie więcej nieciekawych stacji niż pożądnych. Jak nie chcesz jeździć na podejrzanym paliwie to tankuj w orlenie lub jet.
 
 
 
String 




Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 638
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Wto Maj 29, 2007 08:17   

Hmm.. bedzie w takim razie lepiej jak nie bede tankował w Lesznie :mrgreen:
Poza tym, przez Leszno przejeżdzam tylko wtedy jak jadę na Śrem z Głogowa (od rodziców) do teściowej :mrgreen:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
UncleAllEvil 




Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 200
Skąd: Bojanowo, Leszno



Wysłany: Wto Maj 29, 2007 10:34   

Niestety, stacje w Polsce mamy ogólnie nieciekawe. Ja znam wszystkie na trasie Leszno - Rawicz ale zatankowałbym tylko na 3-4...
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 16:45   

9darek9 napisał/a:
No dobra, a ja tak troche z innej beczki, acz temat oczywiscie dotyczy paliwa. Rozchodzi sie mnie o to, czy gdybym kupil R220T to musze lac Pb98? On powinien jezdzic na Pb98?

Możesz lać Pb95
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
koni 




Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 56
Skąd: Warszawa-Wesoła/Łódź



Wysłany: Czw Cze 28, 2007 00:50   

ja również tankuje przede wszystkim na Shellu i Statoil - i na tych stacjach się nigdy nie zawiodłem, obecnie jednak śmigam na LPG ..

a co do klekotów to jak jeszcze miałem CC'700 to zawsze lałem do niego V-power czasami V-power Racing i różnica była odczuwalna i spalanie rzeczywiście mniejsze..

na stacje w Polsce naprawdę trzeba uważać..
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
ezy 




Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 134
Skąd: Góra Kalwaria



Wysłany: Pią Cze 29, 2007 18:34   

koni napisał/a:


a co do klekotów to jak jeszcze miałem CC'700


Kurde, przyznam szczerze ze nigdy w zyciu nie widzialem cinquecento klekota. No ale wielu rzeczy pewnie jeszcze nie widzialem. Dopiero w zeszlym tygodniu zobaczylem na wlasne oczy cityrovera - i to dwa :)
_________________
R620SDi (Super Diesel installed) BRG '96
 
 
koni 




Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 56
Skąd: Warszawa-Wesoła/Łódź



Wysłany: Pią Cze 29, 2007 22:16   

Cytat:
Kurde, przyznam szczerze ze nigdy w zyciu nie widzialem cinquecento klekota. No ale wielu rzeczy pewnie jeszcze nie widzialem. Dopiero w zeszlym tygodniu zobaczylem na wlasne oczy cityrovera - i to dwa :)


jeśli chodzi ci o klekota w rozumieniu "diesel" to ja również nie widziałem.. CC z silnikiem na ropę.

ale raczej chodziło mi o "klekota" rozumianego jako: złom, puszka nie samochód, trumna, itd itp :wink:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
Ostatnio zmieniony przez piter34 Pią Lip 06, 2007 12:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
zibi-gliwice 



Dołączył: 07 Cze 2003
Posty: 62
Skąd: Gliwice



Wysłany: Pią Cze 29, 2007 23:27   

w lesznie błem w 1969 r-w "wojsku"-piszę to w cudzysłowiu -bo też to wojsko było takie trochę ...! Poznałem tam parę knajp -myślę ,że większości z nich już -Niet.Co pamiętam: Cetralna ,Trasowa.jeszcze jedna ,gdzie bywałem ,ale nazwa uleciała mi z pamięci ,aq...jeszcze pod Łabędziem -zakazana dla Wojska -ale łatwo było o jelenia..Parę miłych i b.ładnych diewcząt-(ale było to ..38 lat temu-i ...to już raczej ...no ..)Ale może jeszcze kiedyś tam wpadnę .A-jeszcze Boszkowo i "Syrena" ! Też kilka miłych wsomnień.Ciekawe ,jak dzisiaj wyglądają te "Dziewczęta"???????Pozdrawiam.....Leszno ...Dziewczęta z tamtych lat i obecnych Roverkowidczów!
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Sob Cze 30, 2007 00:18   

zibi-gliwice napisał/a:
i obecnych Roverkowidczów!

Dzięki Zibi, też Cię (i Zabrze) pozdrawiam :D
 
 
UncleAllEvil 




Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 200
Skąd: Bojanowo, Leszno



Wysłany: Sob Cze 30, 2007 18:18   

Te dziewczęta to już pewnie dzisiaj mają swoje dziewczęta więc lepiej będzie pozostać przy wspomnieniach ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink