Forum Klubu ROVERki.pl :: DÓŁ -z powodu Sk..wy..nów z PICerni !
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Irek
Nie Maj 20, 2007 20:58
DÓŁ -z powodu Sk..wy..nów z PICerni !
Autor Wiadomość
zibi-gliwice 



Dołączył: 07 Cze 2003
Posty: 62
Skąd: Gliwice



Wysłany: Sob Maj 19, 2007 17:36   DÓŁ -z powodu Sk..wy..nów z PICerni !

Muszę się z kimś podzielić swoim dołem i wk..wi..iem !Odwoziłem córkę na dworzec komunikacji międzynarodowej !Wyjechała .Jak zobaczyłem w przeciągu niecałej godziny 19 autokarów PEŁNYCH ludzi jadących : za lub już -do -pracy poza granicami POLSKI -i porównałem to z wypowiedziami tych Gnojów z picerni to myślałem że trafi mnie szlag !To te zapi..d.l..e SK..w..y.y się Reklamują,zajmują Aborcją i lustracją w takim momencie?Już parę milionów Polaków -najbardziej jednak zaradnych uciekło z Polski -następne tysiące każdego dnia jadą na zachód-a oni zajmują się :Aborcją i lustracją !I ja na tych SK..w.synó głosowałem !A dzisiaj mamy Cyrk składający się z Zakompleksionych Kurdupli -Nienawidzących każdego normalnego(np.o normalnym Wzroście) człowieka +bandę złodziejaszków z Samo..+Popier..lo...h Zakłamanych oszus5tów z L-igi P-rawdziwie R-ąbniętych gnojków !Przepraszam za słownictwo ale normalnie to moim obecnym marzeniem jest tylko jedno : aby tych .....-..trafił Szlag !W 68 r.za moje poczynania czerwoni wywalili mnie zUczelni i wysłali do Wojsk kolejowych na naukę "Patriotyzmu i praworządnego myślenia "?!!Ale daję słowo ,że te SK..wysyny przerosli czerwonych w Bandytyżmie o Tysiące procent !Najgorsze ,że nie ma w Polsce obecnie na kogo głosować .Tusk jest tak samo Wyrachowanym Gnojkiem -inaczej mówi ,ale podczas głosowania postępuje zupełnie inaczej.Też marzy mu się Władza Absolutna !I co robić?/Sorki ,że zepsułem wam Weekend-ale ....Pozdrawiam.I mimo wszystko -przyjemnego weekendu.Pozdrawiam!
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Maj 19, 2007 17:36   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
xavier 




Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 49
Skąd: Nowy Sącz



Wysłany: Sob Maj 19, 2007 17:56   

polabym Ci wodki bo dobrze godosz :wink:

pozdr
_________________
R620Si ltd Nightfire Red
 
 
 
drooid 




Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 209
Skąd: Łódź

Rover 45

Wysłany: Sob Maj 19, 2007 18:44   

- Popatrz tato. Wkoło jest tak pięknie, zielono, takie piękne słońce, drzewa, trawa. Jest tak cudownie i dlaczego my musimy żyć w tej dupie.... :cry: - pyta owsik tatę owsika.
- Bo to jest k..... nasza Ojczyzna, synu !!
_________________
Pozdrawiam
Drooid
 
 
 
morris 




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 219
Skąd: Kraków/Lublin



Wysłany: Sob Maj 19, 2007 19:24   

Bardzo konstruktywna krytyka :razz: nie ma co...
Ja wyjechałem swego czasu z kraju, nie dlatego, że rządzili postczerwoni (których ze szczerego serca niecierpie), tylko dlatego, że miałem taką możliwość. Troche to typowo-narodowe mi się zdaje.
A tak swoją drogą to jeszcze ciągle mam nadzieje, że forum roverków będzie jednym z ostatnich miejsc wolnych od jeżdzenia po Kaczorach, bo to bardziej mi przypomina propagandę PRL (którą znam tylko z historii-zaznaczam).
Pozdrawiam
_________________
Zdrowy sen nie tylko przedłuża życie, ale i skraca dzień roboczy.
 
 
wolarz 




Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 127
Skąd: Włocławek



Wysłany: Sob Maj 19, 2007 19:30   

a ja niestety nigdy w kraju nie pracowałem - nie dali mi szansy :razz:
_________________
Pozdrawiam :)
wolarz
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Maj 19, 2007 21:05   

- Zycie jest jak wielki zelazny most synu
- Dlaczego tato?
- Nie wiem...

czyta sie i slucha wiele... rzeczywistosc przeraza.
Ot chocby cenzura na opolskim kabaretonie... nie moga byc pionierzy kabaretu bo... maja skecze wysmiewajace braci K :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
UncleAllEvil 




Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 200
Skąd: Bojanowo, Leszno



Wysłany: Sob Maj 19, 2007 23:23   

Ja na nich nie głosowałem więc mam czyste sumienie :) W sumie dobrze, że zajmują się tylko głupotami... Wyobraźacie sobie co by się działo, gdyby ci durnie zajęli się gospodarką?
Co do ludzi jadących za granicę, wrócą, przynajmniej większość wróci. Co innego jeździć na 2-3 miesięczne saksy a co innego ułożyć sobie życie w obcym kraju.
 
 
 
zibi-gliwice 



Dołączył: 07 Cze 2003
Posty: 62
Skąd: Gliwice



Wysłany: Sob Maj 19, 2007 23:27   

Morris-a możesz powiedziedzież co Pozytywnego zawdzięczasz kaczorom?I czemu Twoim zdaniem nie powinno się ich krytykować?I co krytyka tych zakompleksionych Kurdupli przypomina Ci komunę -Której nie znasz???????????

[ Dodano: Nie Maj 20, 2007 12:06 am ]
UncleAllEVil-uczciwie muszę przyznać że nicka masz Niesamowitego!W 69 r. w ramach nauki "Patriotyzmu i praworządnego myślenia" miałem to szczęście(??!) ,że miałem okazję(Wyszło to mi głupio -ale wybacz staremu który ma doła-w dodatku!??)by--ć(?) --przebywać (??) przez parę miesięcy w Lesznie!Obawiam się -głupio powiedziane!Możliwe -że w tym czasie jeszcze nie miałeś okazji przebywać na tym świecie-i dobrze!Ominęły Cię różne "przyjemności"!Ale uczciwie muszę przyznać że Leszno było ładnym miastem!I -przeżyłem tam mnóstwo bardzo przyjemnych chwil.No i dziewczęta były ładne ,sympatyczne i ....,możesz to różnie pojąć ?Nie wiem czy z jakiej jesteś "opcji"?więc nie będę kończył.Ale stwierdzam Uczciwie -Takich !@!$#....h debili iIdiotów jak obecnie - NIE było!Nawet czerwoni mieli jakieś hamulce i "Ogfraniczenia" -w przeciwieństwie do tych Popier...o.ych PICerów!Ale do dzisiaj pamiętam dwie siostry mieszkające w pobliżu torów-mieliśmy tam "obóz"(??) na torach-były " przecudnej" natury!A i była jeszcze "Trasowa" -gdzieś przy wylocie na Poznań-zawsze udawało się mi tam uciec WSW !Centralna i Łabądż-lu Łabędż -zakazana dla wojska -ale zawsze tam łapałem jeleni którzy mi stawiali!Mieliśmy wtedy chyba aż .....17 zł żołdu!A paczka "Sportów " kosztowała 3-50 !Piwo ?chyba -3 zł? To się dziwisz ,że się szukało jelenia?Wybacz!A -i komendqa była "fajna"-nawet Z Komendantem sztabu miałem do czynienia -i ...jakoś się udało!A trafiłem na niego na lewiżnie w pociągu!Ale muszę uczciwie przyznać -pomogła mi jego żona!A te dwie moje miłości ponoć mają ogrodnictwo?Nazywały się na ...Ur....Śliczne były -obie -bardzo !I to był problem-ogromny!Ale miło Je wspominam -nie tylko z tego powodu ,że każdy mile wspomina swoją młodość!Jest jeszcze jeden powód -do dzisiaj nie mogę się zdecydować -która z NICH była ładniejsza?Która milsza?-chociaż to to już wiem.I w tej rozterce zostałem do teraz1A w ramach wspomnien(Starości?)-ogładałem ostatnio stronki Leszna!Pozdrawiam!
 
 
UncleAllEvil 




Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 200
Skąd: Bojanowo, Leszno



Wysłany: Nie Maj 20, 2007 01:07   

Wylewny jesteś ;)
Ja jestem dzieckiem stanu wojennego więc komunę słabo znam, jedynie z historii, filmów i przekazów rodzinnych.
Cieszy mnie jednak niezmiernie klęska kaczyzmu i twoja wściekłość na nich (tu wychodzi moja "evilowska" natura :P ). Ja wiedziałem od samego początku, że jak oni wygrają to będzie PISda i tak jest. Bracia K chcą władzy absolutnej a i uważają się za geniuszy zapewne, można powiedzieć, że chcieliby być Napoleonem IV RP. Problem jest tej natury, że nawet razem wzięci z Napoleonem mają wspólne jedynie wymiary i kompleksy.
Cieszy mnie, że masz miłe wspomnienia z Leszna, to wieś zabita dechami ale są gorsze miejsca na Ziemii ;)
 
 
 
morris 




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 219
Skąd: Kraków/Lublin



Wysłany: Nie Maj 20, 2007 01:33   

Cytat:
Ot chocby cenzura na opolskim kabaretonie... nie moga byc pionierzy kabaretu bo... maja skecze wysmiewajace braci K
_________________


:lol: a może jakiś, choćby mały dowód na potwierdzenie, zaznaczam, że autorytet "Wyborczej" mnie nie przekonuje.

UncleAllEvil napisał/a:
z Napoleonem mają wspólne jedynie wymiary i kompleksy.


jak się nie ma do czego przyp... to i wzrost dobry.
Czuję się rzeczywiście zdołowany,- poziomem

zibi-gliwice napisał/a:
Morris-a możesz powiedziedzież co Pozytywnego zawdzięczasz kaczorom?I czemu Twoim zdaniem nie powinno się ich krytykować?I co krytyka tych zakompleksionych Kurdupli przypomina Ci komunę -Której nie znasz???????????


w II wojnie też nie uczestniczyłem, a całkiem sporo o niej wiem.
I uważam, że powinno się krytykować, ale jak sobie poczytasz własnego posta otwierającego temat, to chyba przyznasz, że to ma niewiele wspólnego z krytyką, za to dużo z rynsztokowymi obelgami. "Gratuluję" też niezwykłej umiejętności diagnozowania osobowości (zakompleksieni), ja to robię zawodowo i zwykle potrzebuję do tego więcej danych (chyba, że opierasz się na analizach "autorytetów", to wtedy "gratuluję" tylko sprawnego powielania).
_________________
Zdrowy sen nie tylko przedłuża życie, ale i skraca dzień roboczy.
 
 
Owsik 




Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 164



Wysłany: Nie Maj 20, 2007 01:34   

drooid napisał/a:
- Popatrz tato. Wkoło jest tak pięknie, zielono, takie piękne słońce, drzewa, trawa. Jest tak cudownie i dlaczego my musimy żyć w tej dupie.... :cry: - pyta owsik tatę owsika.
- Bo to jest k..... nasza Ojczyzna, synu !!


Wypraszam se :evil:


:mrgreen:
_________________
BYŁ Rover 200 '99 1.4 16v - Midnight Blue
 
 
 
arrax 




Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 45
Skąd: Ostrówek



Wysłany: Nie Maj 20, 2007 06:32   

ja aktualnie mieszkam zagranicami naszego (pięknego) kraju. Od roku z 2 przyjaciółmi mieszkamy w Irlandii i tutaj pracujemy. Mamy dopiero po 20 lat a tutaj już Rover'ek w garażu stoi. Gdybyśmy zostali w PL prawdopodobnie studiowali zaocznie i pracowali za 800PLN na miesiąc z czego 400pln na studia kolejne na dojazdy i co z żyli byśmy miesiąca na miesiąc. Irlandia dała nam godne warunki pracy jak i płacy (to głównie przyciąga młodych polaków do innych państw) Niech każdy postawi się w takiej sytuacji znasz język nie boisz się pracy a zarobki masz prawie 4 razy takie jak w PL (o ile będziesz miał pracę w kraju) Wiec to jest oczywiste że jest to okazja na jakieś ustawienie się w życiu. Poza tym duża część polaków nie opuszcza kraju na stałe jadą zarobić pieniądze a później wracają i otwierają własne interesy czy tym podobne sprawy. Ile kasy którą zarabiamy za granice pompujemy w kraj, (jedni budują domy, inni kupują mieszkania itd) wszystko idzie do budżetu państwa!!! A taki Kaczyński jak był w Irlandii mówi że "za granice wyjechali i wyjeżdżają sami nieudacznicy" no to ku.... aż sie gotuje w człowieku :twisted:
długo by pisać bo temat rzeka!!! ale to co dzieje się w PL to jest jedna wielka farsa.

P.S we wrześniu wracamy na stałe do PL :mrgreen:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
pawciu87 




Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 265
Skąd: Wieluń



Wysłany: Nie Maj 20, 2007 09:11   

coz moge tylko zgodzic sie z arrax, a jechanie po wzrosnie kaczynskich jest dla mnie brkiem dobrego smaku... sam nie jeestem wysoki (kolo 170 cm), i powiem szczerze kompleksy biora sie wtedy dopiero kiedy inni zaczynaja Ci zwracac na to uwage i nabijac sie z tego, czlowiek powie maly, kurdupel dla zartu, ale zaden z was nawet nie wie jak wtedy to w czlowieka uderza, jak np ja moglbym panowac nad swoim wzrostem to mialbym pewnie 190 cm, a nie jeden wygladalby jak brad pit... wiec szcze powiedziawszy wk****** mnie wysmiewanie i dokuczanie ludziom z powodow na ktore nie maja oni zadnego wplywu, mozna krytykowac ich dzialanie poglady, ale to jaki kto jest i jak wyglada, to prostu brak kultury dla mnie i nic wiecej... :???: :neutral:
_________________
"Tylko auta z duszą..."
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Maj 20, 2007 09:51   

morris napisał/a:
Cytat:
Ot chocby cenzura na opolskim kabaretonie... nie moga byc pionierzy kabaretu bo... maja skecze wysmiewajace braci K


:lol: a może jakiś, choćby mały dowód na potwierdzenie, zaznaczam, że autorytet "Wyborczej" mnie nie przekonuje.

Nie czytuje wyborczej chyba, ze portal gazeta.pl, a te informacje mam z radia oraz telewizji tvn24. Akurat wierze w to co sie pisze/mowi w tym temacie. Widac po ramowce tvp i propozycjach kabaretowych. Mozna to tlumaczyc tym, ze KMN i AniuMruMru ustepuja innym miejsca, ale ja w to nie wierze.
Jeden z autorow kabaretu moralnego niepokoju wypowiadal sie dosc dobitnie w radiowej trojce... miedzy innymi przez cenzure skonczyl sie ich program w TVP1. I choc elita kabaretowa zniknela z anteny tvp to inne kabarety maja szanse na promocje, ale ze skeczami "dobrego smaku" :) Jest krytyka polityczna, ale coraz slabsza (w TVP). Znika kabaret Neonowka i inne nowe, ktore maja agresywne skecze polityczne. Coz... na szczescie sa inne stacje telewizyjne i Internet;)

A co do wzrostu czy wygladu pierwszej damy... mnie to nie przeszkadza wybieram sobie z czego moge sie smiac, a z czego nie i tyle. Ze mnie tez moze sie ktos smiac i wcale mi to nie bedzie przeszkadzac.

Koncze bo sie robi jakis dziwny watek polityczny, a ten temat interesuje mnie tylko w zakresie moich dzialalnosci :)

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
tomq 




Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 14
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Maj 20, 2007 10:10   Re: DÓŁ -z powodu Sk..wy..nów z PICerni !

zibi-gliwice napisał/a:
....Jak zobaczyłem w przeciągu niecałej godziny 19 autokarów PEŁNYCH ludzi jadących : za lub już -do -pracy poza granicami POLSKI -i porównałem to z wypowiedziami tych Gnojów z picerni to myślałem że trafi mnie szlag !To te zapi..d.l..e SK..w..y.y się Reklamują,zajmują Aborcją i lustracją w takim momencie?...


Czy możesz pisać trochę jaśniej? Kto to są "gnoje z picerii" i co powiedzieli? Jeżeli masz na myśli polityków, to lepiej nie rozwijaj tematu? Twoja wypowiedź jest jednak trochę chaotyczna.

zibi-gliwice napisał/a:

......+Popier..lo...h ...!Przepraszam za słownictwo ale normalnie to moim obecnym marzeniem jest tylko jedno : aby tych .....-..trafił Szlag !.......Ale daję słowo ,że te SK..wysyny przerosli czerwonych w Bandytyżmie o Tysiące procent!


Może nie klnij i nie przepraszaj.
Ten tysiąc procent więcej bandytyzmu kładę na karb twoich emocji, ale tysiące ludzi zabitych albo skatowanych na komisariatach z powodu odmiennych poglądów politycznych to nie są wymysły oszołomów. Może nie rób wody z mózgu młodzieży opowiadając, że za PRLu było lepiej, a komuniści to aniołki przy obecnej władzy.
Dla jasności: ja nie jestem zwolennikiem tej koalicji i nie głosowałem na nich, ale trochę z komuny pamiętam. I pamiętam co wtedy opowiadali rodzice i ich znajomi.

Dla ukojenia nerwów proponuję spacerek. Słońce świeci :) . Później można zaserwować sobie kieliszek / szklaneczkę dobrego trunku albo relaksującą kąpiel w gorącej wodzie z olejkami. :grin:

Pozdrawiam, tomq
 
 
 
String 




Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 638
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Nie Maj 20, 2007 10:49   

Może wtrącę dwa grosze od siebie.
Nie glosowałem na braci K. Bo ich nie lubie. Widziałem, że będą wywlekać trupy z szafy zamiast wykorzystywać wzrost gospodarczy tego ślicznego kraju.
Pracuje w mediach publicznych.
Powiem tak. Jak "czerwoni" byli przy władzy, to mieli na tyle przyzwoitości, że polityka konczyła się na pułapie Rad Nadzorczych. Niżej byli już ludzie, którzy reprezentowali branżę.
Po zmianie władzy - zmienili Rady Nadzorcze (polityczne - podział wg parytetu) oraz (!!!) Zarządy - wszystkie polityczne. Teraz za prezesa mam czlowieka z LPR (bardzo fajny facet nota bene), poliglotę - ale nie zna się kompletnie na działalności firmy. Drugi członek Zarządu - PIS - wcześniej własna Agencja Reklamowa produkująca naszywki na jeansy (nie zna się kompletnie na mediach), Trzeci - PIS - dziennikarz kiepskiego sortu, który ma wielkie kompleksy i ZERO znajomości medium jakim jest radiofonia.
Wszyscy przykladem znowelizowanej zasady TKM.
Taka jest rzeczywistość. Koledzy z PiSu wrzeszczeli o czerwonej sitwie - a teraz mamy dokladnie to samo.

Dodam jeszcze, że jestem jak najbardziej NIE lewicowych poglądów. Zresztą w mojej rodzinie zawsze byly tradycje patriotyczne i oddanie Ojczyźnie. Dlatego zostaję w kraju - jakoś sobie radzę - choć nie raz juz pakowałem plecak i sprawdzałem po ile są bilety do Dublina.

Za to co robi obecna władza jest mi wstyd.
Mam nadzieję, że ludzie odpłacą sie w przyszłych wyborach za pasmo rozczarowan jakie doświadczają. Bo ja się czuję rozczarowany (ale nie zaskoczony).
HOWGH
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Nie Maj 20, 2007 14:34   

Ja stary już jestem i komunę całkiem dobrze pamiętam. Jestem jak najdalszy od twierdzenia, że za komuny było dobrze, czy wręcz lepiej :|
Do każdego pokomunistycznego rządu można się za coś przyczepić. Do jednego mniej, do innego więcej. Jednak to, co wyprawia PiSuar z przystawkami, przechodzi wszystko :!: Nawet przed 89 rokiem Jaruzelski i s-ka starali się zachowywać przynajmniej pozory. Teraz 2K nie przjmują się zupełnie niczym :!: Zawłaszczanie państwa osiągnęło szczyty. Bezczelność 'władzy' przechodzi wszelkie pojęcie.
Przykłady? Proszę: TK stwierdził, że Sejm wypuścił bubla -> to nie znaczy, że Sejm dał plamę, tylko że TK jest polityczny i trzeba go najlepiej rozwiązać :!: I tak twierdzą 3 najważniejsze osoby w państwie :!: SKANDAL
Drugi: Min. Sprawiedliwości, który powinien dbać o SPRAWIEDLIWOŚĆ, ogłasza publicznie swój 'wyrok' na lekarza, na podstawie mglistych przypuszczeń o możliwości zdobycia dowodów (dokładnie tak to widzę). To już nie jest skandal - brak mi cenzuralnego określenia na takie postępowanie.
Sprawa obśmiewania wzrostu - też nie lubię, jak ktoś naśmiewa się z czyjejś odmienności (jaka by ona nie była), ale zadziwiające jest, że panowie K. otaczają się sobie podobnymi (wzrostem też). Właśnie TO prowokuje złośliwe komentarze.
Ufff, rozpisałem się, ale nie mogę zrozumieć zwolenników 2K, którzy zażarcie ich popierają i bronią. Dla kraju nie zrobili NIC DOBREGO, wręcz przeciwnie - na każdym kroku kompromitacja. Jeżeli komuś się wydaje, że jakakolwiek lustracja cokolwiek zmieni (z zwłaszcza gospodarczo), to w życiu się tak nie pomylił.
Z drugiej strony - to faktycznie szczęście, że nie mają czasu grzebać w gospodarce, bo przy ich kompetencjach to na pustyni piasku by zabrakło.
Byle do wyborów :D Mam nadzieję, że społeczeństwo nam trochę dojrzeje do tego czasu i nie będzie głosować przeciw partii Y ani panu Z, tylko ZA programem takim albo innym.
Amen :D
 
 
Valander_wwa 




Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 283
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Nie Maj 20, 2007 14:53   Re: DÓŁ -z powodu Sk..wy..nów z PICerni !

zibi-gliwice napisał/a:
Muszę się z kimś podzielić swoim dołem i wk..wi..iem !Odwoziłem córkę na dworzec komunikacji międzynarodowej !Wyjechała .Jak zobaczyłem w przeciągu niecałej godziny 19 autokarów PEŁNYCH ludzi jadących : za lub już -do -pracy poza granicami POLSKI -i porównałem to z wypowiedziami tych Gnojów z picerni to myślałem że trafi mnie szlag !To te zapi..d.l..e SK..w..y.y się Reklamują,zajmują Aborcją i lustracją w takim momencie?Już parę milionów Polaków -najbardziej jednak zaradnych uciekło z Polski -następne tysiące każdego dnia jadą na zachód-a oni zajmują się :Aborcją i lustracją !I ja na tych SK..w.synó głosowałem !A dzisiaj mamy Cyrk składający się z Zakompleksionych Kurdupli -Nienawidzących każdego normalnego(np.o normalnym Wzroście) człowieka +bandę złodziejaszków z Samo..+Popier..lo...h Zakłamanych oszus5tów z L-igi P-rawdziwie R-ąbniętych gnojków !Przepraszam za słownictwo ale normalnie to moim obecnym marzeniem jest tylko jedno : aby tych .....-..trafił Szlag !W 68 r.za moje poczynania czerwoni wywalili mnie zUczelni i wysłali do Wojsk kolejowych na naukę "Patriotyzmu i praworządnego myślenia "?!!Ale daję słowo ,że te SK..wysyny przerosli czerwonych w Bandytyżmie o Tysiące procent !Najgorsze ,że nie ma w Polsce obecnie na kogo głosować .Tusk jest tak samo Wyrachowanym Gnojkiem -inaczej mówi ,ale podczas głosowania postępuje zupełnie inaczej.Też marzy mu się Władza Absolutna !I co robić?/Sorki ,że zepsułem wam Weekend-ale ....Pozdrawiam.I mimo wszystko -przyjemnego weekendu.Pozdrawiam!


nie człowiek mądry a czas mądry. A jak sjestemy już przy "człowieku" to wsyzstko przetrzyma :)

btw:
-czemu samochody głów Państwa maja przyciemniane szyby wiecie??
-żeby nie było widać że k. jeżdżą w fotelikach :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
UncleAllEvil 




Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 200
Skąd: Bojanowo, Leszno



Wysłany: Nie Maj 20, 2007 16:12   

morris napisał/a:
Cytat:
Ot chocby cenzura na opolskim kabaretonie... nie moga byc pionierzy kabaretu bo... maja skecze wysmiewajace braci K


:lol: a może jakiś, choćby mały dowód na potwierdzenie, zaznaczam, że autorytet "Wyborczej" mnie nie przekonuje.

Faktem jest, że większości znanych i szanowanych artystów kabaretowych na tegorocznym kabaretonie NIE BĘDZIE, to nie jest wystarczająco przekonujące? Organizatorzy i kaczorki będą teraz mówić, że o niczym nie wiedzą bo się smród zrobił ale fakt jest faktem, artyści bez powodu z Opola nie rezygnują. Nawet jeśli bracia K nie są temu bezpośrednio winni, to mają w otoczeniu wystarczająco dużo twardogłowych, którzy mogli się o taki stan rzeczy postarać. Jako ich zwierzchnicy będą za nich zbierać baty, rzecz oczywista w każdym normalnym kraju.

UncleAllEvil napisał/a:
z Napoleonem mają wspólne jedynie wymiary i kompleksy.


Cytat:
jak się nie ma do czego przyp... to i wzrost dobry.
Czuję się rzeczywiście zdołowany,- poziomem

Nie śmieje się z ich wzrostu, śmieję się z ich zachowania a przyrównanie do wielkiego wodza Francji miało zupełnie co innego na celu. Nie zrozumiałeś absolutnie NIC z mojej wypowiedzi ale to już raczej twój problem. Widzę, że klapki na oczach masz nie mniejsze niż bracia K.

[ Dodano: Nie Maj 20, 2007 4:14 pm ]
Paul napisał/a:
Ja stary już jestem i komunę całkiem dobrze pamiętam. Jestem jak najdalszy od twierdzenia, że za komuny było dobrze, czy wręcz lepiej :|
Do każdego pokomunistycznego rządu można się za coś przyczepić. Do jednego mniej, do innego więcej. Jednak to, co wyprawia PiSuar z przystawkami, przechodzi wszystko :!: Nawet przed 89 rokiem Jaruzelski i s-ka starali się zachowywać przynajmniej pozory. Teraz 2K nie przjmują się zupełnie niczym :!: Zawłaszczanie państwa osiągnęło szczyty. Bezczelność 'władzy' przechodzi wszelkie pojęcie.
Przykłady? Proszę: TK stwierdził, że Sejm wypuścił bubla -> to nie znaczy, że Sejm dał plamę, tylko że TK jest polityczny i trzeba go najlepiej rozwiązać :!: I tak twierdzą 3 najważniejsze osoby w państwie :!: SKANDAL
Drugi: Min. Sprawiedliwości, który powinien dbać o SPRAWIEDLIWOŚĆ, ogłasza publicznie swój 'wyrok' na lekarza, na podstawie mglistych przypuszczeń o możliwości zdobycia dowodów (dokładnie tak to widzę). To już nie jest skandal - brak mi cenzuralnego określenia na takie postępowanie.
Sprawa obśmiewania wzrostu - też nie lubię, jak ktoś naśmiewa się z czyjejś odmienności (jaka by ona nie była), ale zadziwiające jest, że panowie K. otaczają się sobie podobnymi (wzrostem też). Właśnie TO prowokuje złośliwe komentarze.
Ufff, rozpisałem się, ale nie mogę zrozumieć zwolenników 2K, którzy zażarcie ich popierają i bronią. Dla kraju nie zrobili NIC DOBREGO, wręcz przeciwnie - na każdym kroku kompromitacja. Jeżeli komuś się wydaje, że jakakolwiek lustracja cokolwiek zmieni (z zwłaszcza gospodarczo), to w życiu się tak nie pomylił.
Z drugiej strony - to faktycznie szczęście, że nie mają czasu grzebać w gospodarce, bo przy ich kompetencjach to na pustyni piasku by zabrakło.
Byle do wyborów :D Mam nadzieję, że społeczeństwo nam trochę dojrzeje do tego czasu i nie będzie głosować przeciw partii Y ani panu Z, tylko ZA programem takim albo innym.
Amen :D

Amen ;)
 
 
 
morris 




Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 219
Skąd: Kraków/Lublin



Wysłany: Nie Maj 20, 2007 16:33   

UncleAllEvil napisał/a:
Widzę, że klapki na oczach masz nie mniejsze niż bracia K.


wybacz, ale nie będę się do tego odnosił - uważam, że nie warto.

A tak w związku z sytuacją w tv, tvn-em, cenzurą, propagandą typu PRL, itd.: pamiętacie numer z nawalonym Kwachem na grobach polskich żołnierzy (bodajże w Charkowie), byli tam dziennikarze z największych polskich gazet, reporteży wszystkich telewizji, efekt: materiał ukazał sie w RTL7 (pamiętacie?, raczej mało opiniotwórczy) po 3 dniach dopiero i to tylko raz. Jak Kaczor dał plamę z Irasiad (bardzo zabawne zresztą) przez tydzień trabili, nieszczędzącz ciekawych analiz poziomu inteligencji itp.
Z wkur... mnie rzeczy, na pierwszym miejscu jest hipokryzja (może stąd te "klapki").
_________________
Zdrowy sen nie tylko przedłuża życie, ale i skraca dzień roboczy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink