Forum Klubu ROVERki.pl :: [Forum] Galeria aut klubowiczów na forum
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ley
Sro Lut 17, 2010 18:19
[Forum] Galeria aut klubowiczów na forum
Autor Wiadomość
zibi-gliwice 



Dołączył: 07 Cze 2003
Posty: 62
Skąd: Gliwice



Wysłany: Pon Maj 28, 2007 23:21   

HOP -hop !40 zetów ,to czasami bez zastanowienia wydajecie podczas jednego posiedzenia ...Piwnego.Ja ,rencista ,mający 4-ro potomstwa płacę (bo tak mi się ..ubzdurało ,a na więcej czasami mnie nie stać ) po 50! Myślę ,że może każdy ,zanim zacznie się czegoś domagać ,da wpierw coś od siebie.jesteście młodsi ,bardziej oblatani w sprawach Informatyki ,kompów ,stronek ....itp ....itd...!I każdy z was chyba wie ,że to kosztuje !Tak samo jak zorganizowanie zlotu...toru ...płyty na lotnisku...Dzisiaj za darmo ,to nawet w .....nie chcą dać! A nie wspominam już o TYCH ludziach ,którzy jeszcze nad tym sprawują pieczę .no itd...!Ja TV po raz pierwszy widziałem w wieku nastu lat !Wy TV ,MP- ,M .Internet macie we krwi ! Inne pokolenie ,postęp....i....i wiecie ,że to wszystko kosztuje....No ,to już więcej nie truje....Pozdrawiam!I zapraszam do ...współuczestnictwa w utrzymaniu tych Stron i Klubu !(W Alfa Romeo za odpalenie Instrukcji spiewają sobie ....no jak mysliśie ?? ??Ile????140 pln ---członkom Swojego Klubu!)Przy okazji dziękuję TYM Wszystkim ,którzy nad tym pracują !Wydaje się to takie proste i łatwe : klikamy ,otwieramy ....i ....mamy !fajnie !Poważnie !A ile czasu kosztuje to Tych Ludzi???Ile Pln-ów????Słowo ,nigdy się nad tym nie zastanawiałem! A Wy??A może warto? Dobra! Koniec trucia!Hej -do spotkania na optyku ,...ale bez złośliwego ...."Styku " !
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Maj 28, 2007 23:21   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Pon Maj 28, 2007 23:40   

MaReK napisał/a:
Ale tak jak napisal Tomi... jego zona i on tworzyli ten klub, podobnie jak Irek i wielu innych ... trzeba sie wiec liczyc z ich zdaniem i probowac wyskakiwac przed szereg z kazda nowoscia. Dlatego ten temat, ktory kiedys juz wczesniej poruszalem, a ktory teraz tak mocno sie rozwinal proponuje poddac pod glosowanie
Ja mam galerie i na stronie i ukryta tu na forum... ze strony technicznej to zaden klopot

Ja tworzyłem go akurat w znacznie mniejszej mierze niż Irek, Wiktor, Rafaellop czy wiele, wiele innych osób...
Strona klubowa jest kopalnią wiedzy o Roverkach i jak czytam:"... przeglądałem przez 4 dni i widziałem już wszystko...", opadaja mi ręce... Wydawało mi się, że forum, będzie szybszym, lepszym i łatwiejszym (dla większości) komunikatorem, a staje się tak naprawdę głównym miejscem aktywnosci klubowej. To trochę tak, jakby porzędną telewizję zastąpić teleturniejami, operami mydlanymi i telezakupami...
Mam w sobie wewnętrzny sprzeciw przeciw takiemu rozwojowi klubu i na to się nie zgadzam (ale o tym decyduje zarząd).
Osobiście wolę czytać "Wyborczą" lub "Rzeczpospolitą" niż ":Fakt"...
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Maj 28, 2007 23:47   

piter34 napisał/a:
Sympatycy (w przeciwieństwie do klubowiczów) wpłacają opłatę zlotową i mają wszystko w takiej ilości jak klubowicze. :lol:


A kto przyjmie te oplate jak my wszyscy w dupe pijani :) ?
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pon Maj 28, 2007 23:48   

Ja moge, nie pije :D
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Maj 28, 2007 23:56   

Tomi napisał/a:
niż Irek, Wiktor, Rafaellop czy wiele, wiele innych osób...
Strona klubowa jest kopalnią wiedzy o Roverkach i jak czytam:"... przeglądałem przez 4 dni i widziałem już wszystko...", opadaja mi ręce...


Ja przegladalem strone "od kuchni" w postaci plikow i katalogow o bazie sql nie wspomne...
jesli ktos widzial wszystko - klamie... bo wszystkiego sie nie da zobaczyc :)

Tomi napisał/a:
Wydawało mi się, że forum, będzie szybszym, lepszym i łatwiejszym (dla większości) komunikatorem, a staje się tak naprawdę głównym miejscem aktywnosci klubowej.

Bo jest prawie online... strona jest bardziej pasywna.

Tomi napisał/a:
To trochę tak, jakby porzędną telewizję zastąpić teleturniejami, operami mydlanymi i telezakupami...

No nie przesadzaj. Nie opowiadamy sobie tu tylko dowcipow i nie dajemy linkow do smiesznych rzeczy. Czesto na forum porusza sie istotne dla klubu i marki rzeczy.

Tomi napisał/a:
Mam w sobie wewnętrzny sprzeciw przeciw takiemu rozwojowi klubu i na to się nie zgadzam

Takiemu, ze forum wypiera strone, czy ze dolacza coraz wiecej ludzi, ktorych nie widzisz w gronie klubowiczow :) ?
Sie pogubilem... zaczelismy od galerii zdjec i o mozliwosci wrzucania 2 zdjec dla sympatykow, a konczy sie juz na wyzszosci Gazety nad Faktem:)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
zibi-gliwice 



Dołączył: 07 Cze 2003
Posty: 62
Skąd: Gliwice



Wysłany: Wto Maj 29, 2007 01:21   

:razz: Mówta ,co chceta ! Popieram Tomiego!Reklama reklamą -a życie wali do przodu!Nigdy nie lubiłem nadskakiwania Ewentualnym......Pozdrawiam!

[ Dodano: Wto Maj 29, 2007 1:38 am ]
a przy okazji - mogę dać normalne zdjęcie mojego autka na jakąś stronę Klubową? Nie jakieś o pojemności 20.....czegoś tam ,tylko takie ,jakie mu zrobiłem? Zmiejszyłem już rozdzielczość aparatu na monimalną -a i tak zdjęcie ma plus -minus -700-800kb.To skąd mam wziąść takie 20...*parę???????????????????????? Bo chodzi o to ,że nikt nie wie ,że takie coś czarnego,...itd....-to jest Też Roverek .Ostatnio zatrzymałem się koło jakiegoś ta, Roverka i mówię do Gościa -pozdrawiam kolegę Roverkowicza! A ten(Niestety nie członek Klubu)wali -przecież takich Roverków nie było.Myślałem ,że to jakaś BMW-ica! Myslałem ,że normalnie mnie trafi ...-się nie będę wyrażał ,albowiem bywają tu również Kobiety - no i bardzo dobrze !Może ktoś pomoże biednemu staruszkowi???????????????????Dzięki !Pozdrawiam ! Wszystkich !
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Wto Maj 29, 2007 07:36   

Tomi napisał/a:
Wydawało mi się, że forum, będzie szybszym, lepszym i łatwiejszym (dla większości) komunikatorem, a staje się tak naprawdę głównym miejscem aktywnosci klubowej.

Przecież wcześniej identyczną rolę pełniły grupy dyskusyjne i jakoś nikt nie miał nic przeciwko.
To naturalny stan rzeczy...

Tomi napisał/a:
Mam w sobie wewnętrzny sprzeciw przeciw takiemu rozwojowi klubu i na to się nie zgadzam (ale o tym decyduje zarząd).

Nie rozumiem co jest złego w przybywającej liczbie klubowiczów i osób aktywnie (i konstruktywnie) wypowiadających się na forum.

[ Dodano: Wto Maj 29, 2007 7:38 am ]
zibi-gliwice napisał/a:
a przy okazji - mogę dać normalne zdjęcie mojego autka na jakąś stronę Klubową? Nie jakieś o pojemności 20.....czegoś tam ,tylko takie ,jakie mu zrobiłem? Zmiejszyłem już rozdzielczość aparatu na monimalną -a i tak zdjęcie ma plus -minus -700-800kb.To skąd mam wziąść takie 20...*parę?

Zdjęcia możesz zmniejszyć w jakimś darmowym programie (przeglądarce zdjęć).
Np. Irfanview. Spolszczenie masz tutaj.
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
zibi-gliwice 



Dołączył: 07 Cze 2003
Posty: 62
Skąd: Gliwice



Wysłany: Wto Maj 29, 2007 11:49   

ogromne dzięki.Pozdrowienia dla całej Rodziny ,Ciebie ,Krakowa i Wszystkich !
 
 
AndrewS 
Klubowicz





Dołączył: 27 Lut 2001
Posty: 3633
Skąd: Puławy

Rover 800

Wysłany: Wto Maj 29, 2007 21:19   

walkie napisał/a:
Ja moge, nie pije


to zaczniesz :mrgreen:
co ze mna sie nie napijesz ?? :lol:
_________________
Pozdrawiam Andrzej
Rover 800, byl 214 Si 95
FSO 125p 1.4 16V MPI
Jawa 350
 
 
 
Azazel85 




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Köln / Gdańsk



Wysłany: Pon Maj 19, 2008 15:07   

Może to trochę "odgrzewanie kotleta" sprzed roku i pewnie jeszcze wcześniej...
jednak sądzę że bardzo dobrym byłoby dopracowanie koncepcji tego pomysłu i wprowadzenie go w życie. Wrażenie jest takie, że temat jest odrobinę podchwytywany, po czym samoczynnie ucicha... Chyba że decyzją Zarządu jest kategoryczne "nie", co oczywiście uszanuję;)

Co jakiś czas pojawiają się w różnych miejscach podobne tematy...

i tym podobne...

W jednym z tamtych tematów pisałem...

"można by zadowolić wszystkich - stworzyć na forum taki dział, gdzie każdy o swoim Rowerku przede wszystkim by pisał, opisywał go, pisał historię modyfikacji jakie robił itd itp, nie wiem - przygody jakie w nim miał - taką "kronikę" każdego Roverka, i mógłby zamieścić tylko miniaturki, które by były automatycznie linkami do dużych zdjęć będących w Galerii. Także na Forum powstałby "garaż", i albo każdy pisałby tylko w swoim topic'u o swoim Roverku, a ewentualne komentarze byłyby pod zdjęciami w Galerii na stronie klubowej, albo normalnie inni w wątku danego użytkownika mogliby komentować itp. Na Forum byłby dział dający duże możliwości opisywania swojego Roverka, i każdy przeglądający dużo dowiadywałby się z forum, a fotki oglądał na stronie klubowej, bo nie byłyby to "załączniki", tylko wstawione poprzez "[tag_url=adres do strony w Galerii z duzym zdjeciem][tag_img]adres do miniaturki[/tag_img][/tag_url]";)

Temat by się "ocenzurowało" tak jak Giełdę - tj do prezentowania tam swojego autka, warunkiem byłby status Klubowicza i wcześniejsze przygotowanie Galerii (np minimum 1 zdjęcie) - a więc Klubowicze dalej mieliby przywilej tworzenia sobie takiej "Kroniki Swojego R'ka"-co również automatycznie umożliwiałoby stworzenie Galerii na Stronie Klubowej, a wszyscy mogliby to przeglądać;)

To oczywiście tylko jedna propozycja rozwiązania tematu podana do dyskusji, problemu który jak mówicie regularnie wraca i za każdym razem do końca wszystkich rozwiązanie nie zadowala...;)

Czyli taki topic wyglądałby przykładowo tak:

"Mój Roverek...bla bla bla

[txt]

Tak moje autko wyglądało zaraz po zakupie:


Tak po I pierwszej mojej modyfikacji polegającej na...


Tak po I stłuczce np... itd itp" ;)

Nie wiem, ale jak dla mnie byłoby to w sam raz w tym temacie;)

Do zdjęć pozwoliłem sobie wykorzystać część galerii użytkownika ArturT, jako że nie mam chwilowo aparatu by fotki swojego R'ka, a mam taki sam model;) Ponieważ zrobiłem to bez pytania a autor owych zdjęć by sobie tu nie życzył, proszę Moderatorów/Admina o usunięcie przykładu i owych fotek;)"



Może warto byłoby poddać pomysł ogólnej dyskusji, zebrać inne pomysły, dopracować je, i wcielić w życie?:) Osobiście ciekawiłby mnie na pewno bardzo taki "auto-blog", "Roverków historie z życia wzięte":) A i mogłoby to być automatycznie swoistym "kompendium wiedzy" dla osób zastanawiających się nad zakupem Rover'ka;) Więc sądzę nie chodzi tu o ego czy coś w tym rodzaju chwalenia się autem - osobiście jestem zwolennikiem korzystania z czyichś dobrych pomysłów (jeśli oczywiście nie są objęte prawami autorkimi i patentami :) ), i na takich stronach różni użytkownicy różne rozwiązania, pomysły czy patenty mogliby oglądać i być może wcielać u siebie;)
Możnaby np wcielić takie coś pilotażowo dla wszystkich - żeby zobaczyć jakie byłoby zainteresowanie, a po miesiącu przywilej takiego pisania pozostawić tylko klubowiczom...
Możliwości jest wiele, a to tylko ich przykłady;) Po za tym, bardzo popularny wątek to też dobre miejsce reklamowe...;)


Rozumiem też doskonale kwestię by nie marginalizować strony Klubowej, i całkowicie się z tym zgadzam. Ale...wydaje mi się że wprowadzanie ograniczeń na forum, nie jest najlepszą metodą promocji strony Klubowej...
Co na stronie Klubu, oprócz oczywiście zrzeszania ludzi jest najlepsze? Z punku widzenia "szarego użytkownika"? Wiedza jaką tam znajduje...
Może warto by zatem zorganizować np. jakieś konkursy, dla sympatyków, z wiedzy do której mogą dokopać się na stronce Klubu. Gdzie "nagrodami" byłyby jakieś drobiazgi, ale rzeczy rzadkie i wyjątkowe, w sensie których inni by nie mieli;) Plus np roczne członkostwo w Klubie z wszystkimi z tym przywilejami związanymi.
Na stronie wiele tekstów można by jeszcze dodać...tak samo więc mogłyby być konkursy na napisanie najlepszego tekstu na któryś z zadanych tematów;) Korzyści mogłyby być podwójne - strona by się jeszcze dynamiczniej rozbudowywała, i tym samym cieszyła większą popularnością;)
Może wstawienie jakiegoś skryptu wybierania "fotki miesiąca" z galerii Klubowiczów. Każdy mógłby głosować raz na każde zdjęcie wstawione w danym miesiącu, uśredniałoby się ocenę (ilośc "zdobytych pkt/ilość głosów) i wybierało by się fotkę miesiąca, której autor z tego tytułu coś by tam miał...;)

Coś związanego ze statystykami już na stronie będącymi i aktywnością na niej...

Nie wiem....wiele tu jest osób, to i pomysłów na pewno wiele by się uzbierało.
Generalnie im więcej możliwości zabawy, tym więcej chętnych;)

Co smutną prawdą mi się wydaje - oprócz niewielkiej liczby osób, kto nie musi, regularnie na stronę Klubową nie zagląda...;(
Może więc taką taktykę zastosować warto by było?:)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
Ostatnio zmieniony przez Azazel85 Pon Maj 19, 2008 16:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 16:16   

Azazel85 napisał/a:
Temat by się "ocenzurowało" tak jak Giełdę - tj do prezentowania tam swojego autka, warunkiem byłby status Klubowicza i wcześniejsze przygotowanie Galerii (np minimum 1 zdjęcie) - a więc Klubowicze dalej mieliby przywilej tworzenia sobie takiej "Kroniki Swojego R'ka"-co również automatycznie umożliwiałoby stworzenie Galerii na Stronie Klubowej, a wszyscy mogliby to przeglądać;)

To oczywiście tylko jedna propozycja rozwiązania tematu podana do dyskusji, problemu który jak mówicie regularnie wraca i za każdym razem do końca wszystkich rozwiązanie nie zadowala...;)

Jakoś mi umknęła ta propozycja. :roll:

Moim zdaniem dobry pomysł, który widzę jako dołożenia kącika pt. "Mój ROVERek" widocznego dla wszystkich zalogowanych, ale z możliwością pisania tylko dla klubowiczów. Do kompletu galeria na stronie klubowej i linkowanie fotek z niej...
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Azazel85 




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Köln / Gdańsk



Wysłany: Pon Maj 19, 2008 16:33   

Tak jak mówiłem, to tylko hasło rzucone na forum, propozycja...można by to doprecyzować, pouzgadniać i wdrożyć w życie;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Maj 19, 2008 16:44   

Ktoś już kiedyś dał linki do modułu Garage do phpBB2 - chyba forum Toyki tego używa.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Azazel85 




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Köln / Gdańsk



Wysłany: Sro Maj 21, 2008 12:08   

I widzicie chłopaki - parę osób pewnie zajrzało, przeczytało...a temat zaraz znów pójdzie w odstawkę :załamka: :wnerw:

Chyba że plan jakiś odnośnie tego powstaje ;> Nie wiem...poruszenie tematu na Zlocie, na zebraniu Zarządu, "rozpętanie" czy choć prowokację do dyskusji i dopracowania różnych pomysłów na forum... :błagam: :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Sro Maj 21, 2008 12:13   

AndrewS napisał/a:
co ze mna sie nie napijesz ??


na tyle by móc jeszcze windykować ;)

[ Dodano: Sro Maj 21, 2008 12:18 ]
Azazel85 napisał/a:
I widzicie chłopaki - parę osób pewnie zajrzało, przeczytało...a temat zaraz znów pójdzie w odstawkę :załamka: :wnerw:


Nie poszedł, jest dyskusja na forum administracyjnym o waszym wątku.

Azazel85 napisał/a:
Chyba że plan jakiś odnośnie tego powstaje ;> Nie wiem...poruszenie tematu na Zlocie, na zebraniu Zarządu, "rozpętanie" czy choć prowokację do dyskusji i dopracowania różnych pomysłów na forum... :błagam: :)


zapraszamy na walne zgromadzenie, podyskutujemy. :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Sro Maj 21, 2008 12:28   

walkie napisał/a:
Nie poszedł, jest dyskusja na forum administracyjnym o waszym wątku.

Jałowa... i pójdzie w odstawkę. :P
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Sro Maj 21, 2008 12:36   

piter34 napisał/a:
Jałowa... i pójdzie w odstawkę. :P


No cóż jacy dyskutanci, taka dyskusja...

Nie wiem co w niej jałowego widzisz, no ale spoko.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Sro Maj 21, 2008 12:55   

walkie napisał/a:
Nie wiem co w niej jałowego widzisz,

Do niczego nie prowadzi, dlatego też zrobiłem ankietę. :razz:
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Azazel85 




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 48
Skąd: Köln / Gdańsk



Wysłany: Sro Maj 21, 2008 13:02   

walkie napisał/a:
Nie poszedł, jest dyskusja na forum administracyjnym o waszym wątku.

Aaa....nie no to ja prosty chłopak jestem, nie wiedziałem o takich narzędziach wyższego stopnia wtajemniczenia ;)

walkie napisał/a:
zapraszamy na walne zgromadzenie, podyskutujemy. :)

Hmm...to otwarte dla "publiki" posiedzenia są;> Propozycja kusząca, jednak nie wiem ani kiedy, ani gdzie...;)

piter34 napisał/a:
Jałowa... i pójdzie w odstawkę. :P

piter mam nadzieję nie z doświadczenia tak mówisz... ;>

walkie napisał/a:
No cóż jacy dyskutanci, taka dyskusja...

Otóż to. Śledząc niektóre wątki można wyczytać że rok temu gdy forum jakieś przeobrażenie przeżywało, dyskusje na temat nowości, rozwoju itp tętniały życiem;)
Mam zatem nadzieję, że na laurach nie spoczeliśmy...;) Oczywiście szanując i nic nie ujmując tym wszystkim którzy na codzień dbają by to forum i strona funkcjonowały jak należy;) Oby po prostu nie było tak, że to potrzeba okazuje się matką wynalazku...
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Sro Maj 21, 2008 13:13   

Azazel85 napisał/a:
Aaa....nie no to ja prosty chłopak jestem, nie wiedziałem o takich narzędziach wyższego stopnia wtajemniczenia ;)


No widzisz :) jest, jest - spokojnie.

Azazel85 napisał/a:
Hmm...to otwarte dla "publiki" posiedzenia są;> Propozycja kusząca, jednak nie wiem ani kiedy, ani gdzie...;)


Oczywiście, jako klubowicz powinieneś dostać zaproszenie nawet. Wysyłałam w zeszłym tygodniu. Powinno byc u Ciebie na skrzynce, którą podałeś podczas rejestracji. :)

Azazel85 napisał/a:
Otóż to. Śledząc niektóre wątki można wyczytać że rok temu gdy forum jakieś przeobrażenie przeżywało, dyskusje na temat nowości, rozwoju itp tętniały życiem;)
Mam zatem nadzieję, że na laurach nie spoczeliśmy...;) Oczywiście szanując i nic nie ujmując tym wszystkim którzy na codzień dbają by to forum i strona funkcjonowały jak należy;) Oby po prostu nie było tak, że to potrzeba okazuje się matką wynalazku...


Ucichły bo forum sie zorganizowało :) I zmiany częste nie są konieczne.

piter34 napisał/a:
Do niczego nie prowadzi, dlatego też zrobiłem ankietę. :razz:


Owszem, prowadzi. Każdy wypowiedział się w tej kwestii. Mamy tylko odmienne zdanie niż Ty. :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink